Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Szergely83 válasza ShadowLac (#800) üzenetére


Szergely83
tag

Idézet az általad linkelt cikkből. :)

(#802) bbendre


bbendre
őstag

Volt aki a Store-ból rendelt Sima Pixel6 -ot? Nekem Első körben November 8-11 volt utána jött egy e-mail, hogy sorry, de az November 29-30 lesz. Most néztem meg és most 11.–12. Nov.
Mire lehet számítani szerintetek?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#803) TODI1111 válasza bbendre (#802) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor az Alzánál mikorra várható? December? :F

(#804) Tewe013 válasza bbendre (#802) üzenetére


Tewe013
őstag

Mikor rendelted? A 20-án rendelt zöld P6-omat múlt hét szerdán kivitték úgy, h okt 29-nov1-re írták.

(#805) TTomax válasza bbendre (#802) üzenetére


TTomax
nagyúr

27-i rendelés (utolsó perces preorder) november 19-24et ir...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#806) hard74 válasza bbendre (#802) üzenetére


hard74
senior tag

21-ei rendelés nov 1-2 ígért szállítás, ami 29-én megérkezett a német címre.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#807) ghiottone válasza bbendre (#802) üzenetére


ghiottone
nagyúr

19.-én rendelt zöld 28.-án beérkezett. Az október 25., 26 és 27.-ei fekete 6-os rendelések pedig 30.-án és ma érkeztek meg.A 22.-én rendelt Buds még sehol, 27.-ei 4a sincs feladva.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#808) Rotate válasza bbendre (#802) üzenetére


Rotate
veterán

19-en rendelt fekete 27-en erkezett.

kolleganak 21-en rendelt zold elso datum nov. 28-29. volt, most dec. 2-3.

(#809) Tewe013


Tewe013
őstag

(#810) leslien válasza ghiottone (#807) üzenetére


leslien
nagyúr

mikor lesz nálad?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#811) ghiottone válasza leslien (#810) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gls-től függ. Elvileg holnap.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#812) TTomax válasza Rotate (#808) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pff de nagy a szórás....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#813) TTomax


TTomax
nagyúr

Ja töltés.... nagyon nem mindegy milyen PPS töltőt rendelsz hozzá... olyan kell ami 21Von is működik...Tudomásom szerint csak a Samsungnak van ilyen EP-TA845XW a típusa...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#814) Rotate válasza TTomax (#813) üzenetére


Rotate
veterán

én megvettem a gyárit, de lassú...

majd megveszem a Pixel Stand 2-t, ha valaha kijön...

(#815) MC Pite válasza ghiottone (#807) üzenetére


MC Pite
veterán

Azt hittem már későbbi terheléssel nem akarnak időt nyerni, de úgy néz ki még mindig él.
Be van foglalva az 1300€ (27-ei), majd beterhelték most újra (még nem sztornózták a korábbit). :U

Ezeket a google-el vagy a bankkal simítottátok el, vagy addig is ha azt akarom haladjon, hagyjak nekik új terhelést :C
(4a rendelésre 16-19 napot jeleztek vissza).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#816) Tewe013 válasza Rotate (#814) üzenetére


Tewe013
őstag

Mit jelent, h lassú? 10p alatt hány százalékot tölt?

(#817) TTomax válasza Rotate (#814) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az okay hogy lassú de legalább tölt, nem úgy mint az aki egy 40Wos huawei töltővel akarta tölteni és az hozzá sem szagolt...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#818) leslien válasza ghiottone (#811) üzenetére


leslien
nagyúr

remélem, h holnap aztán jön a teszted... :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#819) ghiottone válasza MC Pite (#815) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Érdekes a rendszerük akkor. Nekem most csak a Buds-ot terhelték be újra, amit 22.-én rendeltem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#820) ghiottone válasza leslien (#818) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:Y majd hétvégén.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#821) sasa134 válasza bbendre (#802) üzenetére


sasa134
addikt

Okt 19-i ( este 10 körül ) P6 rendelést Okt 28 szállították ki (először Nov közepét irtak aztán ez módosult ).

Avanti Roma

(#822) Csepy válasza TODI1111 (#803) üzenetére


Csepy
senior tag

Annak már örülnék. Egyelőre, ahogy írják is az oldalukon, halvány fogalmuk sincs.

Regards: Csepy

(#823) Rotate válasza Tewe013 (#816) üzenetére


Rotate
veterán

nem ültem felette, de mikor feltettem 54%-nál, és 1 óra 27 percet írt teljes feltöltésre, az lassú... aztán kb addig is tartott...

összehasonlításképp a 7T 0-ról tölt fel ennyi idő alatt, szintén 30W gyorstöltéssel, igaz, kisebb aksival.

(#824) TTomax válasza Rotate (#823) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az nagyon sok...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#825) Tewe013 válasza Rotate (#823) üzenetére


Tewe013
őstag

Jó, de abban benne van, hogy 80%-nál elég rendesen visszaveszi+hozzatenném, hogy mindig többet ír, mint a valóság. Engem az érdekelne, hogy mondjuk, ha sietek és felrakom 20%-on akkor egy 10 perc alatt mennyit tud belenyomni?

[ Szerkesztve ]

(#826) Rotate válasza Tewe013 (#825) üzenetére


Rotate
veterán

ma kipróbálom, végre 36% körül járok... még nem nagyon sikerült igazán lemeríteni, nem tudtam sokat nyomkodni, meg random fel kellett dugni autoban Android Autohoz... most már 30 órája nem volt töltőn, akkor 89%-nal vettem le délután, aztán 75%-on zártam a napot, de nem tettem töltőre este, azóta 40%-ot merült csak. SOT 3 es fel óra az utolsó 24 órában (csak azt mutatja), netezessel FB-vel...

(#827) Tewe013 válasza Rotate (#826) üzenetére


Tewe013
őstag

Köszi szépen! :R Az akksiidő elég jónak hangzik.

(#828) redbiro válasza bbendre (#802) üzenetére


redbiro
őstag

10.20-án este f10-kor rendeltem, 10.30-án jött meg a mailboxde-hez.
szállítási ablaknak 10.27-11.01 volt megadva, tehát abba belefértek kényelmesen.

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#829) Bazsi84 válasza Tewe013 (#825) üzenetére


Bazsi84
tag

Na erre pont emlekszem,1%-nal raktam fel,10 perc utan 17%-on volt.

(#830) bigrock


bigrock
addikt

Nekem a sima 6-os:
Ordered: Oct 27, Delivered by 5–8 Nov.

(#831) motmil


motmil
csendes tag

pixel 6 német mediamarkt számlával eredeti áron bontatlanul eladnám, a héten ér ide

(#832) leslien válasza motmil (#831) üzenetére


leslien
nagyúr

ment pü... :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#833) ShadowLac válasza leslien (#832) üzenetére


ShadowLac
addikt

Megtőrtél?? :)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#834) TODI1111


TODI1111
addikt

Nincs valakinek egy eladó, bontatlan pixel 6 pro készüléke szegeden? :D :DD

(#835) leslien válasza ShadowLac (#833) üzenetére


leslien
nagyúr

ja ez van.. :D ha sikerül a kollégával egyeztetés ,akkor 7végén
S20 FE 5G vs Pixel 6 kamera csata lenne...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#836) Rotate


Rotate
veterán

Sikerült gond nélkül igényelni a fülest 19-én rendelt telefonhoz. A rendelési dátum számít.

Fontos, hogy kell a megrendelés szám, scannelt számla vagy szállítólevél a dobozból, IMEI, screenshot az IMEI-ről, a végén meg megadod hova küldjék. Szóval aki még nem kapta kézhez, hiába telt le a 2 hét, a telefon nélkül nem fog menni.

Hajrá!

(#837) ghiottone válasza Rotate (#836) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, ez remek!
De ennyi erővel a doboz mellé is csomagolhatták volna :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#838) marcarc válasza MC Pite (#815) üzenetére


marcarc
senior tag

van egy execution date a blocknal, ha az lejár akkor kappd vissza a pénzt vagy ha közben postázzák a cuccot és megtörténik a trx (a legutolsó a mérvadó). Velem is ugyanezt csináltàk. nevetséges, hogy akár 3 szor is legyen a kártyádon az ára :D

[ Szerkesztve ]

(#839) sasa134 válasza Rotate (#836) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi az infót, ma én is megigénylem akkor...
btw, nektek jött számla? a Store-ban sem találom, megrendelés számom ill. szállítólevelem van aztán ennyi...

Avanti Roma

(#840) ghiottone válasza sasa134 (#839) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Store-ban nincs számla, ne is keresd. Megrendelésszám van és IMEI. Ők az IMEI alapján tartják nyilván, nem bohóckodnak számlával, garijeggyel, stb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#841) sasa134 válasza ghiottone (#840) üzenetére


sasa134
addikt

:R ok, akkor Kaufnachweisnek a szállítólevel lesz

Avanti Roma

(#842) Quattro


Quattro
tag

Egy hülye kérdés. Egy megvásárolt telefonhoz egy füles kérhető, igaz? Kettőre nincs mód gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#843) ShadowLac válasza leslien (#835) üzenetére


ShadowLac
addikt

Kíváncsi vagyok. Nálad nagyon nyerő a 20 FE. Egy könnyen nem váltod le az biztos.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#844) *RLaci* válasza leslien (#835) üzenetére


*RLaci*
addikt

Kíváncsi vagyok, így látatlanban kb. egálra várom. Hol ez, hol az lesz jobb, sztem.

(#845) ghiottone válasza Quattro (#842) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, ez tényleg az. :D 1 telefonhoz miért kapnál 2 fülest?
1 rendelési szám - 1 imei - 1 telefon = 1 füles. 1 címre max 2db kerül kiküldésre, ha valaki esetleg többet rendelt.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#846) marcarc válasza Quattro (#842) üzenetére


marcarc
senior tag

lol

(#847) brainticket


brainticket
aktív tag

Tesztelgetem az akkuidőt, még nem igazán állt be szerintem, viszont nem tudom hogy ezzel az ujjlenyomat olvasóval együtt tudok e élni, ha nem javítják frissítéssel akkor lehet más telefon után nézek.

(#848) Drakuf válasza brainticket (#847) üzenetére


Drakuf
tag

Nekem semmi problémám nincs az ujjlenyomat olvasóval (Pixel 6 pro). Szombat óta használom, és az üzemidőn kívül mindennel tökéletesen meg vagyok elégedve, nálam 9/10 :C :))

(#849) bigrock


bigrock
addikt

Nekem a rendelés menete: Német google store-ból rendeltem, ismerős címére.
Ha megérkezik hozzá a telefon, valóban ki kell bontania ahhoz, hogy én a fülest meg tudjam igényelni a telefonhoz ?

(#850) gulb válasza bbendre (#802) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem a P6 Pro2 jatszak most eppen... 20.rendeles es meg se hire se hanva csak modositgatott kiszallitasi idok ( Germany )..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.