Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) qqzs válasza Tewe013 (#1399) üzenetére


qqzs
őstag

claim oldalon van help support lehet irni is

Eladó: GTS450

(#1402) bbendre válasza Tewe013 (#1399) üzenetére


bbendre
őstag

Esetleg itt: https://pixel-offers.com/headphones/de-DE/support/contact

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1403) assemble válasza ezoltán (#1398) üzenetére


assemble
addikt

Jah, az ugy ertheto. Csak hallottam h valaki azert csinalt ilyet, hogy jobb legyen az aksi ideje (hogy ne fussanak a hatterben a cuccok) - ami android-on nagyjabol pont az ellentetes hatast tudja kivaltani. Jo tudni, hogy android-on a normal appok tulnyomo resze nem nagyon fut a hatterben egyaltalan, az hogy a listaban van egy app inkabb csak annyit jelent, hogy nemreg hasznaltad igy jo esellyel a memoriaban lehet, ergo gyorsan vissza lehet terni ra. Ha a listabol eltuntetsz egy appot, azzal kidobod a memoriabol, ami azzal jar, hogy a legkozelebb elinditanad, ujra be kell tolteni az appot (vagyis varni kell ra, es azalatt tobb aksit is megeszik). Tehat ha tul sok mindent kilosz a listabol, az azzal jar h mindig mindent ujra kell tolteni = nagyobb varakozasi ido es nagyobb aksi fogyasztas. Az, hogy egy program a memoriaban van, nem jar semmilyen plusz fogyasztassal, ezert is mukodik a gyari android igy, hogy a legutobb hasznalt appokat a memoriaban tartja, amig tudja. Ha nincs eleg memoria, a legregebben hasznalt appot kidobja a memoriabol, ezt a rendszer magatol csinalja, a felhasznalo altalaban eszre sem veszi.

(#1404) Rotate válasza Tewe013 (#1399) üzenetére


Rotate
veterán

felesleges irni, fognak reagalni. ha sokaig nem irnak, valami hianyzik, es majd írnak hogy mi.

en irtam a supportnak, 1 hetig nem jott valasz, kozben megjott a mail h a datum nem jo, visszaigazoltam, jovahagytak, eltelt 4 nap, majd irtak a supportrol, hogy bocsi a kesesert de mar jovahagytak, minden jot

(#1405) sasa134 válasza sasa134 (#1400) üzenetére


sasa134
addikt

Hívd fel őket, tudsz beszélni emberrel (5ös almenü), kell majd a házszám és az irányítószám, aztán addig ne rakd le, amíg live meg nem oldják. Én kaptam az ügyintézétől a beszélgetés alatt egy mailt, abban a linkre kattintva feltöltöttem a rendelésről a print-screent, és egyből jóvá is hagyta az igénylést a hölgy. 2 perc volt.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1406) Tewe013 válasza Rotate (#1404) üzenetére


Tewe013
őstag

Okés, köszi szépen a választ és a többieknek is! :R

(#1407) ezoltán


ezoltán
tag

Ez a kikapcsolt állapotban való zöld villogás mindenkinek van? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1408) Quattro válasza ezoltán (#1407) üzenetére


Quattro
tag

Nekem is van. De ahogy hallottam, láttam lehet az összes Prot érinti, nem egyedi esetről van szó, sőt.
Javítja a Google szoftveresen, már lekommunikálták. Úgyhogy ha ez hibának számít akkor az összes Pro hibás szinte.

(#1409) ArsenalF válasza Quattro (#1408) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

En meg nem talalkoztam vele, hol kene latni?

(#1410) Quattro válasza ArsenalF (#1409) üzenetére


Quattro
tag

Melyik részével? A villogással vagy hogy a Google javítja a "hibát"?

(#1411) ezoltán válasza Quattro (#1408) üzenetére


ezoltán
tag

Köszi. Én is együtt tudok vele élni. Csak érdekelt, hogy mennyire gyakori.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1412) ArsenalF válasza Quattro (#1410) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

A villogasra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1413) Tewe013 válasza ArsenalF (#1412) üzenetére


Tewe013
őstag

Kikapcsolva, ha nyomkodod a bekapcs gombot röviden.

(#1414) sasa134


sasa134
addikt

Ööö....és pasztmek tényleg, nekem is 5.67 a verzio és eltűnt a magic eraser...
[link]

Én alapvetően pozitív vagyok a Pixelekkel, ez a 3. készülék a háztartásban, de most komolyan, a Google-nél részegek? Vagy mi?

Avanti Roma

(#1415) Rotate válasza sasa134 (#1405) üzenetére


Rotate
veterán

elfelejted, hogy csak nemet szamrol hivhato

(#1416) sasa134 válasza Rotate (#1415) üzenetére


sasa134
addikt

Honnan kéne tudni, hogy nem német számról hívja? Nem írta sehol, hogy Mo-on van, vagy oda küldték neki stb, akkor értelemszerűen nem javaslom a telefont.
A kérdés az volt, hogyan tud reklamálni a német Store-nàl. Hát a leg hatékonyabban telefonon, nálam is az vált be.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1417) bbendre válasza sasa134 (#1414) üzenetére


bbendre
őstag

Mostanában totálisan, de totálisan részegek a Google -nél :D
Szeretem őket, de az utóbbi években szerintem többet isznak vagy szívnak mint kellene

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1418) sasa134 válasza bbendre (#1417) üzenetére


sasa134
addikt

Elképesztő... Ez most nagyon bosszant, mert kaptunk valamit, amit aztán elvettek. Ez több, mint inkorrekt. :((

Avanti Roma

(#1419) Rotate válasza sasa134 (#1418) üzenetére


Rotate
veterán

következő update-nél visszakerül... ott is csak emberek dolgoznak...

ráadásul utólag is lehet vele cuccot törölni képekről, szóval nem az van hogy amit addig fotóztál az kuka... ha meg nem tudsz nélküle élni, apkmirrorrol allitsd vissza az előző verziot, es auto update off

kicsit már túllihegitek ezt a dolgot.

látom itt senkinek nem volt LG Optimus 2X-e :D akkor tudnátok mi az ha valami tényleg szar :D

[ Szerkesztve ]

(#1420) sasa134 válasza Rotate (#1419) üzenetére


sasa134
addikt

Ez nem túllihegés sztem. Ezzel demózták többek közt a telefont, aztán egy frissítéssel meg eltűnik ez a funkció. Vicc...

Tudok nélküle élni, csak nevetséges , hogy egy ekkora tech cég így működik.

Avanti Roma

(#1421) bbendre válasza Rotate (#1419) üzenetére


bbendre
őstag

:DDD nekem a 2x meg mindig megvan valahol. :R
Amugy en is azt gondolom, hogy egy ekkora ceg ilyen nagy felelősséggel úgy, higy a photos kb fizetős lett ezt nem engedhetnek meg maguknak. Amíg ingyen volt megértettem ezeket, de ha valakinek van google one előfizetése nem hiszem, hogy örül ezeknek a lépéseknek

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1422) csipuka válasza sasa134 (#1418) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem elvettek, hanem elbasztak. Vissza fogod kapni.

(#1423) Rotate válasza sasa134 (#1420) üzenetére


Rotate
veterán

most kaptatok először hibás frissítést? nagyon alacsony itt az ingerküszöb, úgy látom :D

(#1424) Tewe013 válasza Rotate (#1423) üzenetére


Tewe013
őstag

Ebből látszik, h eddig milyen jó dolgunk volt. :D

(#1425) Dare2Live válasza qqzs (#1381) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

SMS se jött?

soetwas:
"Ihr Google Pixel 6-Antrag xxx-xxx-xxx wurde genehmigt! Sie erhalten Ihre Bose-Kopfhörer innerhalb der nächsten 60 Tage. Sie erhalten eine E-Mail, sobald sie versandt wurden."

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1426) qqzs válasza Dare2Live (#1425) üzenetére


qqzs
őstag

Nem , de mar irtam nekik

Eladó: GTS450

(#1427) Quattro


Quattro
tag

Bocsánat ha nagyon alap lesz a kérdés de sehol sem találom azt a funkciót, hogy: ne csak akkor frissítsen a telefon ha wifire tud kapcsolódni hanem bármikor folyamatosan frissíthet. Ezt hol lehet bekapcsolni? Korlátlan mobilnet van a telegfonon ezért nem számít.

(#1428) redbiro válasza Quattro (#1427) üzenetére


redbiro
őstag

play store - settings - network preferences - auto update apps - over any network

photos témához: legalább már visszahívták a frissítést, így sikeresen lemaradtam róla. :DDD

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#1429) qqzs


qqzs
őstag

Mar meg is jott a uj amiben visszajot a magic eraser.
Viszont nem talalom azt a toolt amit az update hozott ami anregi fotok kozt segit megtalalni a hibasakat

Eladó: GTS450

(#1430) Quattro válasza redbiro (#1428) üzenetére


Quattro
tag

Köszönöm szépen! :R

(#1431) Rotate válasza qqzs (#1429) üzenetére


Rotate
veterán

na bumm, műbalhé

(#1432) Rotate


Rotate
veterán

nem olcsó a kompatibilis üveg :DD

(#1433) bbendre válasza Rotate (#1432) üzenetére


bbendre
őstag

Az kemény. Most, hogy a forint remekel itthon ez durván drága most. Talán a keddi bejelentés után ...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1434) leslien válasza bbendre (#1433) üzenetére


leslien
nagyúr

ingyen kéne adniuk ....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1435) gulb


gulb
senior tag

Nah jo ez nagyon beteg!!!
Imadom ezt az uj kamera modot:
https://photos.app.goo.gl/3zsnnLj9NodHr7wm7
Brutal jo lett.
https://photos.app.goo.gl/FUu7cnG9yGJLyj2v5

[ Szerkesztve ]

(#1436) ezoltán


ezoltán
tag

Ma utaztam kicsit és a wazze ment. Egyszer a teló úgy gondolta kikapcsol. Elég meglepő akció.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1437) bbendre válasza ezoltán (#1436) üzenetére


bbendre
őstag

A Pixel 6 és Pro val ez állítólag mindennapos lehet. Majd jön rá update

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1438) qqzs


qqzs
őstag

Nektek megvan a photos rossz kepek levalogatoja amit ez a legutolso frissites hozott?
We are introducing a new storage management tool to help you easily manage the photos that count toward your storage quota. This tool will surface photos or videos you might want to delete – like blurry photos, screenshots and large videos.

Eladó: GTS450

(#1439) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Van tapasztalat vezeték nélküli töltésről? Van ajánlott típus? Max mekkora erősségű pad jó hozzá?

Pixel 8 Hazel

(#1440) ghiottone válasza TaylorPro (#1439) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Max. 21 wattot bír vezetéknélkülivel, ha jól emlékszem. Én egy 20 wattos Xiaomit használtam. Nem néztem viszont, hogy ténylegesen mekkora sebességgel töltötte.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1441) ezoltán


ezoltán
tag

Arra van megoldás, hogy lezárt telefonnál ne lehessen kapcsolgatni a gyors menüben a Bluetoothot a zseblámpát és amik ott vannak? Rohadtul idegesítő, hogy amikor előveszem a zsebemből mindig más van be- vagy kikapcsolva.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1442) Rotate válasza ghiottone (#1440) üzenetére


Rotate
veterán

21 wattot csak a sajáton tud, külsővel asszem 15 vagy 18W a max.

(#1443) qqzs válasza TaylorPro (#1439) üzenetére


qqzs
őstag

En teleraktam a lakast a ikea 1250ft toltojevel ami 5 w ha jol emlekszem, tokeletes. A kocsiba meg a xiaomi toltoje van 11500 ha jol emlekszem jopofa mert kozeledesre nyilik es tolt vezetek nelkul persze

Eladó: GTS450

(#1444) Kulenov


Kulenov
újonc

Hello. Új vagyok itt és tulsok a komment. Valahol volt irva, hogy többször szedték le a pénzt. Ennek lett végül megoldása? Kell irni googlenek vagy várnom kell 15 napot hogy egyiket visszavonják? Nekem is 2x szedte le és OTP-sel fizettem :(.

Nov 30-as dátum előrébb lett hozva 16-ra szóval addig nyugodtan várok I guess. :D

(#1445) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
Szeretnék én is beszállni a Pixel családba, azonban részletfizetésre szeretném venni, szerintetek akkor is meglehet oldani ezzel a szolgáltatással?
[link]

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#1446) bbendre válasza MiniXD55 (#1445) üzenetére


bbendre
őstag

Szerintem nem, részletfizetéshez kell rendes német lakcím. (úgy tudom, az egy komplex szerződés)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1447) Tarisznyarák válasza MiniXD55 (#1445) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Paypallal vagy hitelkártyával elvileg lehet részletre fizetni, sok hitelkártyánál az az alapbeállítás.

(#1448) ArsenalF válasza Tewe013 (#1413) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Szerencsere nalam nincs semmi ilyen.

(#1449) h.robert


h.robert
csendes tag

Az MM-es Clearplex fóliával van már esetleg tapasztalata valakinek?

(#1450) bbendre válasza h.robert (#1449) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem volt minden Pixelen, de nekem nem vált be. Nem elég nagy a fólia es amikor a vissza gesture-t használod neha nagyon vág... De ettől függetlenül rendben van

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.