Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ShadowLac válasza saabonline (#749) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én is hasonlóan gondoltam, és bízok benne hogy pár frissités és még jobb is lesz.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#752) Bazsi84 válasza Rotate (#750) üzenetére


Bazsi84
tag

Pontosan,egyetertek minden szavaddal,a 4g dual sim-et kiveve,azt nem probaltam még.. ugysem hallja meg aki nem akarja,akit meg érdekel mar ugyis megvette 😀

(#753) sub71 válasza ShadowLac (#748) üzenetére


sub71
aktív tag

A második üveg, amit linkeltél az felejtős! másfél csillagos az értékelése, az ujjlenyomatolvasó senkinél nem megy ezzel....

(#754) bbendre válasza Bazsi84 (#747) üzenetére


bbendre
őstag

Nagyon köszönöm :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#755) hard74


hard74
senior tag

Sziasztok.
Én is bejentkezem. Pénteken megérkezett német ismerőshöz a P6-om. Ha minden jól megy akkor 5-én kézhez kapom. Nálam ehy Oneplus 8T-t fog váltani.Az akkumulátorra kíváncsi leszek, mit tud a oneplus-hoz képest, amivel maximálisan elégedett vagyok.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#756) ShadowLac válasza sub71 (#753) üzenetére


ShadowLac
addikt

Mind 1 már jön. Pixel 4a5g n volt szerettem. Ujlenyomatot nem használok. :) Szerettem nem volt ujlenyomatos, nem mázgálódott. Méretpontos volt,ezért rendeltem.
(Annyi hogy a keretbe belehelyezve az üveget lötyögős!! Celuxal szűkítettem le a keretet a bütyköknél. Így nagyon pontosan tudtam feltenni.)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#757) Tewe013 válasza Rotate (#750) üzenetére


Tewe013
őstag

Amúgy pont ezeket a kommentekeket nem kéne offba rakni. :D

(#758) szkorhetz válasza hard74 (#755) üzenetére


szkorhetz
őstag

Pont 8T helyette néztem én is. A telefont magát imádom, de szerintem az üzemidő éppen nagy gyenge pontja a telefonnak. Max 3-3.5 óra SOT.

Na meg persze a nagyobb kijelző is vonzott a Proban, de elengedtem.

(#759) ShadowLac


ShadowLac
addikt

[link]

P6 pro vs iPhone 13 pro
Kifejezetten tetszik a pixel ahogy itt szerepel.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#760) hard74 válasza szkorhetz (#758) üzenetére


hard74
senior tag

Nyilván mindenki másképp használja a telót, ezért nálam minimum a duplája a Sot, mint nálad.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#761) Quattro


Quattro
tag

Meglepődtem azon, hogy alapból nem jár töltő a telefonhoz... Nem is a készülék ára miatt furcsa ez nekem mert a legolcsóbb telefonhoz is alapból minimum, hogy töltőt adjanak a készülékhez, amivel egyáltalán használni lehet a megvett terméket. De ez eddig nem is volt kérdés egyik gyártónál sem, mindig adtak, természetes volt kérdés nélkül. Vagy mára már egyik gyártó sem ad alapból töltőt a telefonjához? Mára ez lett a divat? Csak felárért? Annyira nem vagyok ezzel képben most de nem egy szimpi dolog ez ha ez a trend....

(#762) Thom! válasza ShadowLac (#759) üzenetére


Thom!
veterán

Nem jön be az oldal.

(#763) *RLaci* válasza Quattro (#761) üzenetére


*RLaci*
addikt

Samsung, Apple sem ad már töltőt, környezetvédelem címén.

[ Szerkesztve ]

(#764) ShadowLac válasza Thom! (#762) üzenetére


ShadowLac
addikt

[link] remélem most jó

P6 pro vs iPhone 13 pro
Kifejezetten tetszik a pixel ahogy itt szerepel.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#765) Thom! válasza ShadowLac (#764) üzenetére


Thom!
veterán

Ismerem a fószert én is imádom a videóit.
Szerintem 3-4 hónap múlva érdemes lesz ránézni a mostani képekre, de lehet adok neki akár fél évet is. Az irány jó.

(#766) bigrock válasza Thom! (#765) üzenetére


bigrock
addikt

Miért, addigra "beérnek" a mostani képek ? :DDD

(#767) Quattro válasza *RLaci* (#763) üzenetére


Quattro
tag

Ohhh, értem 😔 De kábelt azért adnak.... Az nem szennyezi a környezetet? Ha van töltője az embernek, van kábel is már ahhoz. Azt minek adnak akkor ennyi erővel... Fura ez a világ. Pont hogy a töltők fejlődnek, nem a kábelek.... A töltők fejlődnek, egyre gyorsabban töltenek, kvázi kevesebb ideig kell tölteni velük, ergo zöldebbek, nem kell annyit a töltőn lennie a telefonnak. Ha valóban a környezet lenne a fontos, pont hogy modern, gyors töltőt adnának minden telefonhoz, a kábelt meg elhagynák. Legalábbis laikusként így gondolom. Most "környezetvêdelem" címén mindent el lehet adni, itt is inkább csak plusz profitbevételről szól mert az emberek úgyis megveszik a töltőt is csak felárral... A gyártó meg még milyen jó fej mert védi a környezetet. Csak kár, hogy nem arról szólnak a dolgok.
Köszönöm mégegyszer az infót!

(#768) ezoltán válasza Quattro (#767) üzenetére


ezoltán
tag

Amikor az Apple először nem adott töltőt akkor a többi gyártó folyamatosan ekézte őket emiatt. Aztán csendben beálltak a sorba mert nekik is jól jött az ingyen pénz. Hiszen ez másról nem szól.

Hogyan lehetne zöldebb a dupla csomagolás, dupla szállítás? Az EU kötelezhetné őket arra, hogy úgy kell eladni telefont, hogy teljesen használható legyen. Undorító, hogy 4-500 ezres telókhoz nincs töltő.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#769) Quattro válasza ezoltán (#768) üzenetére


Quattro
tag

Ezt én is így látom. Fura az EU is meg bármelyik "engedélyező szerv", aki környezetvédelem szöveg alatt engedi mindezt és még asszisztálnak is hozzá, vagy még rosszabb, kapnak ő is a plusz pénzből a háttérben... De a vak is látja, hogy minden csak a plusz profitról szól :W
De többet nem szaporítom a szót a kicsit off témával. Valószínűleg ezt már rég kibeszélték korábban az emberek mikor töltő nélkül jöttek ki a telefonok, csak én most szembesültem ezzel a "remek zöld" fejlesztéssel.

[ Szerkesztve ]

(#770) ShadowLac válasza Thom! (#765) üzenetére


ShadowLac
addikt

?? Arra gondolsz hogy még jobbak is lesznek pár frissítés után?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#771) bbendre válasza bigrock (#766) üzenetére


bbendre
őstag

:DDD :DDD ez jó volt. Hogy őszinte legyek (En Pixel fanatikus vagyok bevallom) nagyon jó ránézni a régi képekre. A Pixel 3 megjelenese utan a GCAM 7.2 ig nagyon tetszett a legtöbb kép utána egyre rosszabb lett a kamera.
Regebben ha megnéztél egy fotót azonnal lehetett tudni, hogy az Pixel telefonnal készült. Akinek voltak regi pixeljei az tudja mire gondolok. Ez tunt el fokozatosan. A Pixelek nekem ez a top kamera fotózásra de hianyoznak a regi színek...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#772) Tewe013 válasza Quattro (#767) üzenetére


Tewe013
őstag

Attól, hogy gyorsabban tölt a töltő nem lesz zöldebb. Attól lesz zöldebb, ha jobb a hatásfoka, de szerintem abban nincs nagy különbség egy 10 és egy 30W-os töltő között. Szóval igazából, ha zöldek akarnának lenni a gyártók akkor el kéne felejteniük a vezetékmentes töltés, mert annak kb. fele/harmada a hatásfoka a kábeles megoldáshoz képest.

(#773) bigrock válasza bbendre (#771) üzenetére


bigrock
addikt

Egyetértek, bár az is lehet, hogy a múlt meg a nosztalgia megszépíti ezeket a képeket. :)

(#774) Thom! válasza ShadowLac (#770) üzenetére


Thom!
veterán

Kénytelenek lesznek több review-t megnézve van bőven visszalépés is!
Az egész teló full beta.
FP az egyik leglassabb a piacon és pontossága sem valami jó ez tény sajnos! :R

(#775) Thom! válasza bbendre (#771) üzenetére


Thom!
veterán

A többiek sokat fejlődtek. A pixel meg visszaromlott. ;]

(#776) ShadowLac válasza bbendre (#771) üzenetére


ShadowLac
addikt

Talán visszább vettek a kontrasztból, meg az árnyékokat nem engedik átbukni feketébe ,,sőt!! ???
Nekem tetszenek.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#777) Thom! válasza ShadowLac (#776) üzenetére


Thom!
veterán

Nekem HDR már nagyn túlvan tolva.
Iphone a sötét árnyékok pedig bebuknak feketébe.

(#778) bbendre válasza ShadowLac (#776) üzenetére


bbendre
őstag

Erről olvastam sokat és igen, igazad van. Ezek miatt áldoztak fel sokat a színekből. Marc Levoy elve az volt, hogy az emberi szem számára vannak kiemelt színek. Zöld, barna, stb. Ezek mindig "prioritást" kaptak. Pesze egy halom hiba volt a képekkel. Nagyon sok zaj, néha hatalmas kontraszt, stb... stb... Mondjuk az nem baj, hogy ami fekete az legyen fekete. A Pixel mindent megtesz, hogy ott is legyen részlet ahol már szerintem nem kellene...
Én csak szerettem volna látni, hogy "szépek" a színek és közben mindent kijavítanak :D. Én is szeretem a mostani kamerát, csak szerettem, a régi szineket.
Ne kövezzetek meg, a tesom felesége szerint csak a Samsung kamera színek a jók :DDD

Szerk: Thom! veled értek egyet, A HDR lett talán sok egy-egy képen, és nem okosan vannak kezelve a szinek.
De ez tényleg csak szőrszál hasogatás, legyünk őszinték.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#779) ezoltán


ezoltán
tag

Itt lenne pár fotó. [link]
Redditen találtam.

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#780) bbendre válasza ezoltán (#779) üzenetére


bbendre
őstag

Wow, Nagyon jó képek. Nem merem iderakni a Note 20 Ultra 20x zoomot :D Labdába sem rughat.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#781) Drakmusz válasza bbendre (#778) üzenetére


Drakmusz
őstag

[link] [link]
Ezt még manapság is tartom.
Persze azóta már jóval sokoldalúbb kamerákat tudsz vásárolni mobilos fronton, mindenesetre én nem kergetek álmokat....
Ezek nem céleszközök, nem erre vannak kitalálva.
Aki Pixelt vásárol, az pontosan tudja hogy mire is számíthat.
Ez már több generáció óta így van, és nem is fog változni.
A fapados droid nálam a legnagyobb előny, más meg a kezébe sem venné.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#782) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#783) ezoltán válasza ForRedGlory (#782) üzenetére


ezoltán
tag

Ez csak az USA-ban lesz elérhető én úgy tudom.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#784) bbendre válasza Drakmusz (#781) üzenetére


bbendre
őstag

Ez nagyon jó. teljesen egyetértek a listáddal. Itt van az asztalomon egy Pixel 1 azóta is. :R
És a Pixel3XL-t tartottam meg 3 évig. Egésszen a supportvégéig.
BTW, tud valaki valami jó helyet ahol cserélnek aksit a Pixel 1-ben?

Szerk: Igen, ezek azok a képek amiért a Pixel Pixel :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#785) mjani1172 válasza ForRedGlory (#782) üzenetére


mjani1172
addikt

Mekkora fejlődés, hogy pénzért lehet nézni a youtube-ot, amit pár éve ingyen!

(#786) Dare2Live válasza mjani1172 (#785) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jájj....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#787) ForRedGlory válasza ezoltán (#783) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Pixel Pass egyelőre regionális korlátozás alá esik majd, nem lesz elérhető mindenhol, ahol a Pixel 6 hivatalosan forgalomba kerül. De idővel valószínűleg egyre több régióra terjeszti majd ki a különleges előfizetési lehetőséget a keresősóriás.

[ Szerkesztve ]

(#788) ezoltán válasza ForRedGlory (#787) üzenetére


ezoltán
tag

igen olvastam. Sőt kb. 2 hete már kaptam a Google-től értesítést erről a lehetőségről. Ott még azt írták kizárólag USA. Ha bővítik a kört, akkor is kicsi az esélye annak, hogy hozzánk eljusson.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#789) Dare2Live válasza Drakmusz (#781) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

SWbe a gcam mindig is az etalon volt, xioam, redmi vonal szó szerint elvérzik gcam nélkül.
Viszont a top hw nagyon nem szokta google a pixel mögé rakni.

Ehez képest most a főkamera megkapta a Samung GN1et ami felett hwben csak a GN2 van. Ez minimum pariban van de inkább jobb mint ami a Samsung S21 Ultraban van. (HM3)
és a pro teleje is 1/2" szenzort kapott. Viszonyítás képp ekkora szenzor telébe eddig csak xioami rakott a jelenleg is 550.000Ftért kapható ultraba.

Nekem nem kell 7-8hnál több net/telefon/webex... SOT márpedig annál jóval többet tud az új pixel. Nem kell gyorsabb cpu/gpu mint amit egy jópár éves 855 nyújt. Márpedig annál a tensor sokkal gyorsabb. Igazából 5G 800mbites sebessége se kell... viszont a kamera az kell. És abban a pixel az swnek hála etaon lesz. A fenti hwt egy Mi 11 ultra is tudja sött. Csak 550.000Ftért.

és további nagy plusz, hogy vszeg :DD feleségemé lesz. Ő simán 5+évig is elhasznál egy mobilt a 3+2=5év támogatás neki baromi jól jön.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#790) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Decemberi frissítéssel elvileg megoldják a kikapcsolt állapotban a bekapcs gomb nyomogatásával jelentkező villodzást a Pro modelleknél: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#791) ShadowLac válasza ghiottone (#790) üzenetére


ShadowLac
addikt

A sima 6 nál nem?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#792) ghiottone válasza ShadowLac (#791) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott nincs, vagy nem emlékszem, hogy annál írták volna ezt a hibát.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#793) Tewe013 válasza ghiottone (#790) üzenetére


Tewe013
őstag

Akkor, ha jól értem a Pixel 6-osok ma nem kapnak updatet, mert már novemberi security patch van rajtuk?

(#794) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Keresgéltem egy kis fényerő statisztikát. Ezt talàltam. Nem a legjobb de nem rossz.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#795) ghiottone válasza ShadowLac (#794) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a pwmre lennék kíváncsi, de a notebookcheck-en még nincs teszt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#796) Dare2Live válasza ShadowLac (#794) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

erre dobsz egy linket?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#797) ShadowLac válasza Dare2Live (#796) üzenetére


ShadowLac
addikt

[link] .
Egyébként itt kamera teszt is van s21 ultràval

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#798) Thom!


Thom!
veterán

Szeretnék Pixel 6 Pro > S22 csomagolásban :DDD

(#799) Thom! válasza ShadowLac (#797) üzenetére


Thom!
veterán

Amit ma elárulhatok, az a fényképek, a videó és a beszédfelismerés terén történt jelentős fejlesztések és újítások. A Tensorral például tovább fejleszthetjük a számítógéppel segített fényképezést. A gépi tanulással a fotók sokkal közelebb kerülnek ahhoz, amit a szemünkkel látunk. A videók is bonyolultak és nagy számítási teljesítményt igényelnek, ezért még nem tudtuk ehhez használni a kifinomult gépi tanulásunkat. Ez a Tensorral lehetséges.

(#800) ShadowLac válasza Thom! (#799) üzenetére


ShadowLac
addikt

Holnap is elárulsz valamit?? :)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.