Hirdetés

2024. március 2., szombat

Gyorskeresés

(#6001) Bazsi84 válasza gulb (#5999) üzenetére

Bazsi84
tag

Nekem tavaly is elment a fules 140-ert ugyh telo kvazi 460 volt.

(#6002) Gonz0 válasza xhege (#5946) üzenetére

Gonz0
tag

Nem az számít, hogy hol vagy, hanem hogy milyen sim van benne. Nyár közepén jött egy patch ami bekapcsolta a roaming VoLTEt. Nekem francia simmel mindenhol ment a VoLTE ahol jártam. (Belgium, Hollandia, Ausztria Németország Törökország Magyar)

Ment volna az 5G is, csak az tiltva van a csomagomban külföldön.

Szóval ha működik a szolgáltatóval alapból, akkor külföldön is fog. Abban nem vagyok biztos, hogyha roottal működik csak, akkor mi a szitu. Szóval Telekom ok, yettel kérdéses.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#6003) xhege válasza Gonz0 (#6002) üzenetére

xhege
addikt

Köszönöm az infót! Hát nálam Yettel a szolgáltató, így a Telekom sajnos nem játszik. Jó lenne, ha a Yettelhez sem kellene rootolni. :U Talán az bekövetkezik egyszer....

(#6004) bbendre válasza Gonz0 (#6002) üzenetére

bbendre
őstag

A roaming VoLTE csak a Global Carrier -re vonatkozik.

Itt tudod megnézni mi a támogatással a helyzet:
https://pixel.withgoogle.com/5G/

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro (Coming soon or maybe not)

(#6005) szlaci888 válasza xhege (#6003) üzenetére

szlaci888
aktív tag

Azaz nem jött be a várakozásunk, hogy esetleg a 7-es széria megjelenésével együtt nyitnak legalább egész Európára.
Sajnos úgy tűnik lett néhány új ország és ennyi.... :o

(#6006) bbendre válasza szlaci888 (#6005) üzenetére

bbendre
őstag

Lehet Magyarország egy feature drop lesz :)) :DD

(#6007) xhege válasza szlaci888 (#6005) üzenetére

xhege
addikt

:( Inkább remény volt ez, mint várakozás. Igazából nem lep meg, hogy így történt.

(#6008) szlaci888 válasza xhege (#6007) üzenetére

szlaci888
aktív tag

A remény hal meg utoljára.... :F

(#6009) gulb válasza Bazsi84 (#6001) üzenetére

gulb
senior tag

En meg vartam az elorendeles utani heten mar EE-nel 560£;jott ki a pro ara azzal a csomaggal amim volt Eu szerte 100Gbnet..

(#6010) sasa134

sasa134
addikt

Sziasztok, nem tudja vki véletlenül, Pixel 6ot (launchkor német Store -bol elorendelt) be lehet vhogy szamittatni P7 előrendelésbe? Megfelelő deal esetén meglépném, bár elvagyok a 6tal is igazából :)

Avanti Roma

(#6011) ghiottone válasza sasa134 (#6010) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Igen, betudod 300 euróért :U . De ez nem jön le rögtön az árból ahogy nézem. Majd megtérítik később, ha beérkezett a telefon hozzájuk - küldenek egy packot, amibe visszatudod küldeni.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 11: https://bitly.ws/3eckQ

(#6012) sasa134 válasza ghiottone (#6011) üzenetére

sasa134
addikt

Hopp igen, köszi, látom is. Hmmm, akkor egyik oldalon van a P7 és a Buds, 650ért, a másikon a 300ért beszamitott P6, akkor ha eladom a fülest mondjuk 150 euróért, akkor 200 Euró volt az upgrade. Még agyalok rajta de sztem nem éri meg a csere (számomra).

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#6013) ghiottone válasza sasa134 (#6012) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Igen, a "piacon" jobb ajánlatot kapsz a 6-osért.

(#6014) gretzky77 válasza sasa134 (#6012) üzenetére

gretzky77
veterán

Igen,igen én is agyaltam a cserén, szintén sima 6-ot használok, de nagyjából olyan 80-100e ráfizetéssel jönne ki a matek sztem, azt viszont nem biztos,hogy igazán megéri az upgrade! Tudom ilyenkor nem az észérvek döntenek, de sztem várok amíg előjönnek a kisebb nagyobb bugok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#6015) gulb

gulb
senior tag

Most neztem holland store-ba mar nincs se fules se ora hozza.. UK-ben meg rendelheto igy.. hat ez kulonos..

(#6016) ghiottone válasza gulb (#6015) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Hú, az szép. A németeknél a 256-os Pro fogyott el rögtön, de még a többi promó elvileg ok.

(#6017) qqzs válasza gulb (#6015) üzenetére

qqzs
őstag

El tud fogyni az ajandek? Nen a datum szami 16-ig ha rendeled jar az ira, nem?
Egyebkent a prohoz ora az ajandek ami tulajdonkeppen egy fitbit ora wear os-el ha jol ertem es a fitbit accountomatbtudom vele hasznalbni?
Plusz a hatost meg eladom. Ja meg meg megvan a 61 font bonusz amit a srore adott a p6utan
Már kezdem unni, még telefonalni is lehet vele :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#6018) gulb válasza qqzs (#6017) üzenetére

gulb
senior tag

Korbeneztem mar mindent :)) https://www.carphonewarehouse.com/ - van vodas deal 47£ 24honapra.. unlimited data.. - orat egybol eladnam ( Garmin user vgyok 4eve..). Felesegem P3jat mar nagyon illene cserelni szoval tenyleg nem tudom..

(#6019) qqzs

qqzs
őstag

Erdekes hogy miert kinal fel az ajandek órára valasztasi lehetoseget. Miert akarna valaki az olcsobbat? Tobbet birja az akku mert nincs benne sim? Egyebkent abba kell kulon elofizetes?

[ Szerkesztve ]

(#6020) ghiottone válasza qqzs (#6019) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Valószínű, hogy többet bírna. Igen, ha használni is akarod az esimet akkor kell hozzá egy multisim, vagy egy teljes értékű esim tarifacsomag.

(#6021) stigma

stigma
addikt

Sziasztok.

Lehet megválaszolom magamnak a kérdést, de tudtok ebben segíteni?
Gondolom mivel az osztákoknál nem ajánlja fel ezt a lehetőséget és a vásárlást így nem megoldható a Pixel 7/7 Pro vásárlás.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#6022) Tewe013 válasza stigma (#6021) üzenetére

Tewe013
őstag

Ausztriában nincsenek hivatalosan forgalmazva.

(#6023) ghiottone válasza stigma (#6021) üzenetére

ghiottone
nagyúr

hardverapróra nézz rá, német Gstore-ból tudok rendelni, ha kell.

(#6024) Gonz0 válasza stigma (#6021) üzenetére

Gonz0
tag

Ajándék óra csak német francia és angol storeban van

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#6025) stigma válasza Tewe013 (#6022) üzenetére

stigma
addikt

Köszi szépen. :R

#6023 ghiottone : Láttam már tegnap is a hirdetésed, igaz a jó kis forint árfolyam miatt kevésbé kedvezőek az árak, de ajándék azért ,,honorálja" mindazt, hogy ha eladom, jobban járhatok vele. :R

#6024 Gonz0 : Köszi az infót, ezt nem tudtam.

(#6026) ghiottone válasza stigma (#6025) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Igen, sajna a sima 7-es is röpke 50ezer + 1 évvel ezelőtthöz képest a szép forintuknak hála.

(#6027) bbendre válasza stigma (#6025) üzenetére

bbendre
őstag

Tele lesz a fél világ eladó Pixel watch-okkal :DDD
Én idén kihagyom a Pixel vonalat. Jó lett, jó lett de inkább Pixel 6.1 ami jön.
Sajnos egy csomó minden itthon nem is elérhető :( (kb az ősszes hivással kapcsolatos feature)

(#6028) rankesz válasza bbendre (#6027) üzenetére

rankesz
Topikgazda

Aláírás...? :P ;]

(#6029) Zozo0525 válasza rankesz (#6028) üzenetére

Zozo0525
őstag

:DD:DD:DD

(#6030) gulb válasza bbendre (#6027) üzenetére

gulb
senior tag

Amennyire kikeszultem a faceunlock tol a p4xl el ugy varnak most, hogy a 6pro ba is betegyek. Piszok kivancsi leszek mit irnak rola majd a tesztek mert Ajfon ugye nagyon buszke ra😛

(#6031) ghiottone válasza gulb (#6030) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Ahogy nézem ez csak sima feloldás, biometrikus azonosításhoz kevés lesz - valamelyik videóban talán mondták is.

(#6032) gulb válasza ghiottone (#6031) üzenetére

gulb
senior tag

Az mar volt nexus4 ben is...jo fenykeprol is beengedett;)) de mar mikor mukodott.. tuti jobban mukodik mar ez a feature.

(#6033) qqzs válasza ghiottone (#6020) üzenetére

qqzs
őstag

Ez a multisim az olyan sim amin egy szamra ket sim van? Ha igen ez vodafonnal elerheto?
Mi kerul ezen a watchon 170-ezer forintba?

[ Szerkesztve ]

(#6034) gulb válasza qqzs (#6033) üzenetére

gulb
senior tag

Ez egy nagyon jo kerdes..kb semmi;(((

(#6035) MC Pite válasza rankesz (#5965) üzenetére

MC Pite
veterán

Lassan (pixelflasherrel indultam, de nem ment az patch mert hiába volt fent a mágusok nem látta, majd bootloader nyitás miatt állt meg, ami az oem unlock miatt nem ment, stb) de összejött nettó 3 óra alatt. Csak teszthivast csináltam (most így éjjel a cégesemmel), így tűnik megy a VoLTE Yettellel. Ja, 6a.

Most, vagy lehet már csak holnap megnézem a havi updatelést magiskkal...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6036) xhege válasza MC Pite (#6035) üzenetére

xhege
addikt

Ha a 6 Pro marad nálam, akkor nekem is valszeg végig kell kínlódnom. :(

(#6037) MC Pite

MC Pite
veterán

Jó lenne egy tényleg szép by step leírás, mert mindről kiderült hogy feltételez már pár dolgot (amúgy másodjára nem lenne hosszú).
Viszont a frissítés elakad, le se szedi. Valahol belebotlottam ebbe, de rohadtul nem találom, inkább aludni megyek ma már...
Tippje van valakinek? [kép] Magisk uninstall-t azt nyomtam ahogy a videóban van, de nem segített.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6038) MC Pite

MC Pite
veterán

Úgy nézem mire elrejtem appok (pl otp) elől a rootolást (magisk összefoglalót átfutva), rohadt sok alvásidőt fog elvenni :( . Meg a frissítés is még...

(#6039) Gonz0 válasza MC Pite (#6035) üzenetére

Gonz0
tag

Javaslom a számodat takard ki a képről ;]

(#6040) MC Pite

MC Pite
veterán

Fel se tűnt, köszi :DDD [kép]

(#6041) szlaci888 válasza MC Pite (#6038) üzenetére

szlaci888
aktív tag

Pedig a havi frissítés nagyon egyszerű :)
Igyekszem ma írni nektek róla, de legkésőbb holnapra leírom, kb. 10-15 perc, de abban benne van az is amikor ténylegesen íródik a frissítés a telefonra

(#6042) xhege válasza szlaci888 (#6041) üzenetére

xhege
addikt

Egy step by step útmutató nagyon hasznos lenne, mind a rootra, mind a VoLTE bekapcsolására, mind a banki cuccok működtetésére és a frissítésekre is. :R

(#6043) szlaci888 válasza xhege (#6042) üzenetére

szlaci888
aktív tag

Írtam már, hogy a rootolásra ez egy nagyon jó és részletes leírás:
[link]
És ez meg a VoLTE bekapcsolására:
[link]
Én a Method2-t javaslom, az tuti működik!
Egyébként a VoLTE leírásban is van egy link a rootolás leírásra.
Azt gondolom lehet, hogy ezek a leírások egyszerűbbek, mint egy videó alapján, mert benne van az összes parancs és simán ctr-c -> ctrl-v-vel lehet átemelni a command felületre, nem írjátok esetleg el.
Sőt most néztem, hogy a rootolás leírást frissítették Android 13-ra is.
Sok sikert!

(#6044) szlaci888 válasza MC Pite (#6040) üzenetére

szlaci888
aktív tag

Havi frissítés:
- letöltöd az aktuális firmwaret a google oldaláról
- kibontod, pl. TotalCommanderrel
- az aktuális image-raven (vagy oriole)-xxxxxxx.zip fileból kimásolod a boot.img-t
- felmásolod a már rootolt telefonra
- a telefonon elindítod a Magisk-et
- Home képernyőjén a jobb felső Install-t kell elindítani, itt lehet patchelni a boot.img-t
- kiválasztod a Select and Patch a File, itt megkeresed a felmásolt boot.img-t
- ez lefut, elmenti a patchelt filet, magisk_patched_25200_xxxx.img, amiben a 25200 a Magisk aktuális verzió száma
- ezt átmásolod a gépedre
- én innentől úgy csinálom, hogy a kibontott firmware filet átmásolom a c:\adb mappába, aminek lennie kell a rootolás és VoLTE után
- NAGYON FONTOS lépés, ha meg akarod tartani a telefonon az adatokat, azaz csak frissítesz, hogy bele kell javítani a flash-all.bat fileba
- majdnem a végén van egy ilyen sor:
"fastboot -w update image-raven-xxxxxxxxxx.zip"
ebből KI KELL TÖRÖLNI a "-w"-t, és akkor nem töröl csak frissít! MENTSD EL!
- indítsd újra a telefont bootloader módba, hangerő le és power gomb
- csatlakoztasd a gépedhez, a szükséges drivereknek már fent kell lennie mostanra
- ellenőrizheted a csatlakozást a: "fastboot devices" parancssal, ha kapsz egy számsort, akkor OK
- elindítod a flash-all.bat-ot, az remélhetően hiba nélkül lefut
- telefon újra indul, megvárod, amíg szépen elindul, akkor már az új rendszerrel, de root nélkül
- indítsd újra a telefont bootloader módba
- másold a magisk_patched_xxxxx.img filet az adb mappába
- én át szoktam nevezni: magisk_patched.img
- futtasd ezt a parancsot: fastboot boot magisk_patched.img
- ezzel elindul a telefon a patchelt boot-at, de még nem flasheli a boot-ot, ez egy teszt arra, hogy minden ok és ha szépen elindult, akkor-
- Magisk, jobb felső Install, Method: Direct install, ez már flasheli a módosított boot-ot, meg tudja csinálni mert itt él a rootolás
- reboot....
- és voilá, már készen is vagyunk! :C
Elsőre soknak tűnik, de másodszorra már nem nagyon több, mit 10 perc.
Sok sikert mindenkinek!

(#6045) xhege válasza szlaci888 (#6043) üzenetére

xhege
addikt

:R

(#6046) stigma válasza ghiottone (#6026) üzenetére

stigma
addikt

Hát igen, ezzel nincs mit tenni sajnos, a forint az forint (mégha szar is) :DDD

#6027bbendre : Igen ebben igazad van, a végén még túlkínálat lesz füles/órából igaz ennyi pénzt én egyikért sem adnék ki. Óra még érdekelne is, de ennyi pénzért inkább veszek valami jobb SoC-val szererelt órát (SD 4100+ vagy már az új széria)

Napokban mérlegelek, de lehet jobban járok egy 6-os verzióval használtan mint egy 7-es újjal, úgy hogy a promo cuccot eladja az ember.
Sok különbség nincs amúgy mint már írtatok régebben is a fórumban, szóval az árat kell max mérlegelni, vagy átállni a ,,sötét oldalra" mint te tetted :DDD

(#6047) szkorhetz válasza stigma (#6046) üzenetére

szkorhetz
őstag

Egyetértek. Szerintem sem érdemes plusz pénzt adni a 7-ért. Ez nem generációs ugrás, sokkal kevesebb az előrelépés, mint a iPhone S szériákban

[ Szerkesztve ]

(#6048) gulb

gulb
senior tag

Nah oct 13 erkezik egy 7pro...nem tudtam nemet mondani🫢 150£ adtak a 8eves Motorola G telefonert.. es havi ellfizre 38£/ho. Igy most lesz egy 7pro is a csaladban.

(#6049) ghiottone válasza gulb (#6048) üzenetére

ghiottone
nagyúr

150 fontot a Moto G-ért? Az jó beszámítás volt. Pixel 6-ért a német store 300 eurót adott volna. :O

(#6050) gulb válasza ghiottone (#6049) üzenetére

gulb
senior tag

P6pro eet 320£ a google store in Uk .. de ezt a currys adta most akcioba. Igy megerte. P3 is megmarad meg legalabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.