Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) spawn21 válasza Tewe013 (#1650) üzenetére


spawn21
veterán

Nagyon jó! iPhone 12 prot most javítottak szoftveresen, mert okádék volt vele a telefonálás ( az enyémmel), nem mindekit érintett. Megszakadt közben vagy ki sem csörgött. Nem értek el stb …. Nagyon unom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1652) Tewe013 válasza spawn21 (#1651) üzenetére


Tewe013
őstag

Ilyet még nem tapasztaltam mióta nálam van, ja egyébként ez a sima 6-os.

(#1653) gulb válasza zordi (#1649) üzenetére


gulb
senior tag

Nexus 6 es e kozott eg es fold van... Hozza a szokasos pixel benzasakoat de melyik telefon tokeletes?.
Tarhely mar nincs p4 ota.. genya google elvette... ami igazan aljadek huzas volt reszukrol. P1 a fiokba es azzal toltok fel mindent is 😂👊🏻

(#1654) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Pixel 8 Hazel

(#1655) ghiottone válasza TaylorPro (#1654) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mission Complete? :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1656) TaylorPro válasza ghiottone (#1655) üzenetére


TaylorPro
addikt

:K Találtam egy új Skinezős helyet. Árban és választékban is jó. dbrand túl vastag és csúnya a sarkoknál. Kicsit van ez a szín de tetszik nagyon.

Pixel 8 Hazel

(#1657) Rotate válasza qqzs (#1647) üzenetére


Rotate
veterán

asszem a mailben kapta

(#1658) marcarc


marcarc
senior tag

kb 2 hete használom a pro-t, egy op 7 prot váltott. Bevallom nekem kicsit nehézkes volt az összeszokás mert pár dologban bizony köröket ver a két és fél éves telefon a pixelre. Töltés, üzemidő, ujjlenyomat olvasó és noha ez véleményes de nekem a kijelző se érződik valami nagy előre lépésnek - csak párat említve. Megfordult a fejemben az is, hogy eladom mert valahogy nincs meg az az érzés, hogy ez nekem megért volna 335 ezer forintot. Olyan meh érzésem van, kicsit többet vártam de felültem a hype vonatra ez van.

Ami viszont pozitív az a kamera, ha marad akkor csak a kamera miatt, nehéz vele rossz képet lőni.

(#1659) zordi válasza gulb (#1653) üzenetére


zordi
tag

Köszönöm

(#1660) zordi válasza marcarc (#1658) üzenetére


zordi
tag

Pont ettől tartok én is. A miui-tol hanyingerem van mimdig van valami, tutom tudom romolni, azt meg nem akarom. A samsungnak nulla a terereje rengeteget telefonalok azokkal mar eleve itthonról nem tudok. Ios-t nem tudom megszokni pedig eskü szeretném. Viszont volt most egy hétig nalam egy motorola edge 20.Elvileg tiszta androiddal. Csodalatos k ijelzővel. Egy het intenziv hasznalat mellett semmi bug vagy barmi probléma. Viszont a hangszoroja az valami siralmas. Ezert gondoltam hátha a pixel a tiszta androiddal.

(#1661) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A Pixel 6 beszédhangszórója nagyon jó. Hangos és tiszta.

Pixel 8 Hazel

(#1662) ghiottone válasza zordi (#1660) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt a Pixelnél jónak tünt s térerő és a hívás közbeni hangminőségben se éreztem, hogy gond lenne, illetve vájt fülű ismerős de panaszkodott a hangra

A motok már gyengék. Néha-néha még kipróbálok egyet - legutóbb a G100-ast- de mindig oda jutok, hogy minőségben már nem az ami 2017 előtt volt. A Z2 Force volt az utolsó jó Moto, addig amíg az indiai 9-es droidot rá nem eresztették és ebaszarintották a radio.img-t, ami folyamatos wifi és néha hívás problémákat eredményezett. Az Edge 20-ast már meg se rendeltem a G100 után.
Mondjuk én a 6-os után vettem egy S20FE-t, aminek a pwm-es kijelző miatt mennie kellett és most egy OP 8T-nél kötöttem ki.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1663) qqzs válasza gulb (#1653) üzenetére


qqzs
őstag

Hogy erted? ki van kapcsolva a photo sync es kabelen attoltod a pixel egyre feltolteni?

Eladó: GTS450

(#1664) ghiottone válasza ghiottone (#1662) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már fáradt voltam tegnap este. "ismerős se panaszkodott a hangra" akart lenni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1665) qqzs


qqzs
őstag

18ikan elfogadtak a claimet kaptam emailt is es az online allapot is valtozott. Azota semmi. Ma megnezem az online allapotot azon tovabbra is elfogadva de a datum tegnapi. Masnal is valtozott ez? Honna szamit a 60 nap?

Regi google weathert hol érem el?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1666) bbendre válasza qqzs (#1663) üzenetére


bbendre
őstag

En is ezt csinalom. Amiota nincs meg a P3 azota a P1-el toltom fel a Note20U kepeket es a 8k videokat es teljesen jo.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1667) ezoltán válasza TaylorPro (#1656) üzenetére


ezoltán
tag

Köszi! Ezt kipróbálom. :C

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1668) marcarc válasza qqzs (#1665) üzenetére


marcarc
senior tag

nekem 12.-e óta van elfogadva es és semmi update. Nekem még mail sem jött csak a claimet ellenőrizve láttam, hogy elfogadták.

mindegy is, remélem elfogy a 700 és qc 45 lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1669) TaylorPro válasza ezoltán (#1667) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szívesen! Melyik szín kombóval? Azt akartam írni hogy kicsit vad szín, de nekem bejön.

Pixel 8 Hazel

(#1670) Rotate válasza qqzs (#1665) üzenetére


Rotate
veterán

nekem 8-án fogadták el, de most az utolsó update 22-t mutat.

ellenben nem látok semmilyen változást... gondolom hamarosan kuldik ki, azert frissult a datum

(#1671) sasa134 válasza Rotate (#1670) üzenetére


sasa134
addikt

Ugyanez nálam is (Nov 8 jóváhagyás, Nov 22 'aktualizaltak')
Remélem mozgolodik a dolog és hamarosan kiküldik a fejest.

Avanti Roma

(#1672) ezoltán válasza TaylorPro (#1669) üzenetére


ezoltán
tag

A teteje világos kék. Az alja valami csiszolt alumínium. És még a tetejére vettem egy pirosat, mert a telefon fehér. Először csak egy sima piros, fekete, fehér kombót akarok rajta.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1673) TaylorPro válasza ezoltán (#1672) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ejha. Majd fotót mutass.

Pixel 8 Hazel

(#1674) assemble válasza bbendre (#1666) üzenetére


assemble
addikt

Ezen gondolkozok en is, venni egy regebbi pixelt kizarolag erre a celra, hogy ingyen backupoljak photos-ra, hosszutavon valszeg megerne :D
Mondjuk nemtom a mar feltoltott kepeket is at tudnam-e vinni ingyen tarhelyre ha ujra feltoltom onnan, kicsit pofatlanul hangzik de gondolom mukodne?

(#1675) TTomax válasza assemble (#1674) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezért értékes még a mai napig egy Pixel 1 ... nekem is van,most cseréltettem benne akksit... ;]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1676) Rotate válasza assemble (#1674) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy nem tudom mennyit fotoztok, de 200gb -t adnak 30 euroert egy evre... sztem nem nagy tetel, netflixert tobbet fizetek....

de ahogy gondoljatok :) ha megéri a baszakodást :)

(#1677) bbendre válasza TTomax (#1675) üzenetére


bbendre
őstag

I need your help. Nekem is aksit kellene cserélnem. Hol, merre?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1678) bbendre válasza Rotate (#1676) üzenetére


bbendre
őstag

Én sokat fotozók és a videó 4k60FPS nagyon sokat foglal. Amióta nincs meg a Pixel3 a Pixel-1 több mint 100Gb-t töltöttem fel az elmúlt 2-3 hónapban. Valamint feltöltöttem régi videókat és képeket az elmúlt 20 évből és régi scannelt diákat, fényképeket, videókat. Szerintem a ~Pixel OG óta kb 2TB lehet feltöltve az elmúlt 6 évben.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1680) qqzs


qqzs
őstag

Mi10Tnel megszoktam a szuper camera appot. abban is volt soktiz megapixel kamera aminek teljes felbontasa elerheto volt a camera app pro modjaban. Pixel 6 normal modban 9 megapixeles kepeket keszit. Hogy tudok nagyobb felbontast kesziteni?
xiaomiban lehetett pro modban focust is allitani, fixalni, iso-t es idot is. Ezt mind tudna ez is szerintem. A miui camera appot lehetne ra felrakni vagy van erre valami megoldás?

Ami meg kicsit bosszant hoyg a reklamozott 7x szuper res zoom az nekem mar haromszorosnal is nagyon gaz. lábjegyzetben ez van "Not available for all camera apps or modes." ok de hol elerheto?

Eladó: GTS450

(#1681) Rotate válasza bbendre (#1678) üzenetére


Rotate
veterán

jah mondjuk nekem nem hianyzik a 4K

(#1682) Rotate válasza qqzs (#1680) üzenetére


Rotate
veterán

az a telephoto trükkös a 6 Pro-nàl :)

link

(#1683) TTomax válasza bbendre (#1677) üzenetére


TTomax
nagyúr

A környéken találtam egy lelkes maszekot aki megrendelte a gyári HTC akkut és kicserélte.... 9000be fájt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1684) gulb válasza qqzs (#1663) üzenetére


gulb
senior tag

Pontosan.. sendanywehere appal atkuldok mindent a p1 re ott fel syncelem es utanna a p6 ott van minden ingyen orokre😝

(#1685) qqzs válasza gulb (#1684) üzenetére


qqzs
őstag

Nem úgy van hogy csak akkor fog lesyncelni a p6 ha fel is? Azaz ha photobsync be van kapcsolva hogy lasd amit mashonnantoltottel fel akkor fel is kuldi egybol mikor fotoztad?
---------
Szoval senkinek nem hianyzik kiprobalni az 50 megapixeles fotot?

Egyebken nem reklamoztak de van benne koveto autofokusz video modban

Eladó: GTS450

(#1686) Tewe013 válasza qqzs (#1680) üzenetére


Tewe013
őstag

4:3-ban 12,5MP-es fotót készít ezt a módot érdemes használni. 50MP-nek nincs sok értelme a szűrő miatt mindig jobb lesz a kép 12,5MP-en. Superres zoom pedig csak egy továbbfejlesztett digitális zoom csodát nem kell tőle várni, de a konkurencia digitális zoomját simán veri.

[ Szerkesztve ]

(#1687) gulb válasza qqzs (#1685) üzenetére


gulb
senior tag

Miutan felment bekapcsolod a syncet es orom boldogsag itt is ott is megvan. Tobb 100gb sporoltam mar meg ..meg a drone videokat is es az eso kepeket is igy tolom fel.

(#1688) qqzs válasza Tewe013 (#1686) üzenetére


qqzs
őstag

Mindegy hogy erdemes hasznalni ha labjegyzet nelkul az elso tulajdonsaga a kameranak hogy 50 mpixel akkor hadd fotozzak mar 50 megapixelbe....szerintem

Eladó: GTS450

(#1689) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Sziasztok! Típushiba esetleg van a 6 szériának?

BlackBerry Passport

(#1690) zordi


zordi
tag

Nos, nekem is megjött a teló .Húgomék kint élnek tőlük kaptam először és remélem utoljára. Leírok pár szősszenetet ,ne magamba beszéljek az asszony úgy se érti mit akarok mondani. Egyedi az biztos ,a szó pozitív értelmében. Ha már az LG kiesett az innovatív gyártók sorából valaki azért legyen merész. Tényleg ízléses ez kamera sáv mert nem sziget. Azt gondoltam fejnehéz lesz de nem a Samu s21u az jobban. A szín összeállítása is nagyon jó, van benne fekete is, de több a szürke. Nekem szemből kicsit a régi 800-900 lumiakat idéz I. De nagyon egyedi és minőségi érzetet ad az biztos. Csúszik de nagyon. Tok nélkül max az ágytol az éjjeli szekrényig lehet kezdetén elvinni. Utánna akár Vis major is lehet. De ez sok telonál így van. Mivel vastag ezt még tokba rakni ,már brutál vastagság. Jó skin lehetne a megoldás. Kijelző szerintem teljesen rendben van élénk szép színekkel erős fényerővel,jobbra nincs szükség. A hangerő gomb a bekapcsoló gomb alatt van. Ki volt aki ezt megálmodta?!!!!???. Megszokás kérdése tudom, akkor se jó (nekem). Mi az hogy azt a genyó kereső sávot nem tudom eltüntetni legalul!!!!!!!!???????? Vagy én vagyok a hülye???? Azért váltottam volna iosről vissza, mert nem tetszettek a korlátok és nem ért meg annyit hogy én idomuljak egy rendszerhez, amit hiányosságokkal tudok használni, azokat a dolgokat félre téve amit megszoktam ,és hosszú ideje használok. Erre ott a kereső sáv alul nem tudom eltávolítani, hol a dupla alkalmazás vagy csak én nem találom???? Dupla kártyához mondjuk két Viber?! Ha van benne elnézést én nem találtam. Két kártyához külön csengőhang? Persze tudom nem nagy dolgok de ha már visszajönnek androidra ezek is benne vannak amiért tenném teszem. Kinti teszteket olvasva ip13 al összehas,onlítva azt írták kicsit jobb az apple. Szerintem vagy ugyan olyan vagy jobb.Nem vagyok kamera júzer , fényképezés minél egyszerűbben allitgatasok nélkül. Tényleg jó nagyon az biztos .
Számomra ez a telfon a megszoksz vagy megszöksz esete.

(#1691) qqzs válasza qqzs (#1688) üzenetére


qqzs
őstag

Utana, neztem masok is hianyoljak tele vannak vele a forumok. Ez egy max 12mpixeles telefon mert hardveres osszevonjak a pixeleket. Azert kicsit gaz leirni elso sorba nagybetukkel labjegyzet nelkul hogy 50mpixel fokamera

Eladó: GTS450

(#1692) Rotate válasza qqzs (#1691) üzenetére


Rotate
veterán

sztem nem ez a lenyeg

(#1693) ShadowLac válasza zordi (#1690) üzenetére


ShadowLac
addikt

Gombokat megszokod. Már én is megszoktam. A keresősávot én is utálom.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1694) assemble válasza zordi (#1690) üzenetére


assemble
addikt

Marmint a launcher-en levo keresosavra gondolsz? Az egesz launcher-t le tudod cserelni ha nem tetszik.

(#1695) zordi válasza assemble (#1694) üzenetére


zordi
tag

Arra. De nem akarnamnen az egészet csak a sávot eltüntetni. Köszönöm azért. De megszöksz van. Úgy hogy nem szeretnék idomulni megint valami újhoz.

(#1696) bbendre


bbendre
őstag

En egy dolgot nem tudok megszokni. Hogy nincs feher es fekete. De leginkabb nincs feher. Barmit csinalok valami szin tuti van mindennek a hattereben. Pl a GMail. Nincs igazi feher.
A keresot pedig elkezdtem hasznalni még a Pixel 2/3 alatt es eleg sokat hasznalom.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1697) redbiro válasza zordi (#1695) üzenetére


redbiro
őstag

ha a változások kezelésében egy darab szürke sáv megszokása ekkora problémát jelent, akkor készülj fel nagy csalódásokra az életben

it never gets easier, you just go faster

(#1698) coolrob válasza redbiro (#1697) üzenetére


coolrob
aktív tag

Az az igazság, hogy valóban sok olyan dolog van, ami elsőre nagy hülyeségnek tűnik, és a kereső sáv eltüntetésének hiánya is egy ezek közül. Régen az volt az Android előnye, hogy teljesen testre szabható, és nagy a szabadság. Mostanra már eljutottunk oda, hogy agyon van korlátozva.
Nekem is megérkezett a Pixel és én sem vagyok vele teljesen elégedett. Böngészésnél például jóval kisebb a hasznos terület mint kéne (OP 7T-hez hasonlítva).
Nem elég, hogy alul gesztusvezerélés esetén lefoglalnak egy sávot feleslegesen, de fent sem a punch-hole alatt kezdődik a hasznos terület, hanem vagy 4-5 mm-el alatta. Konkrétan a 6,4 colos kijelző egy 6,1 colosnak felel meg ezek miatt..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1699) cajci


cajci
tag

Sziasztok, bocsi az offért, de itt biztos tudja valaki, hogy hova érdemes vinni pixelt javíttatni Budapesten. Már nem garis, egy szenzort kellene kicserélni. Olyan hely kellene ahol gyorsan, garival javítják, és tutira nem szétbarmolva kapom vissza. Köszi!

(#1700) ArsenalF válasza coolrob (#1698) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

De miért nem teszel fel egy másik launchert? Pont erről szól az android.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.