Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) ShadowLac válasza hard74 (#1100) üzenetére


ShadowLac
addikt

Na ez engem is érdekel sos????

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1102) kerxy válasza hard74 (#1100) üzenetére


kerxy
senior tag

Én a német DHL-el intéztem. Online megrendeltem címfelvetellel, kedden délután 15 óra körül vették fel, péntek reggel 9 körül hozta a futár Pest megyei címre (Magyarországon az MPL-hez kerül).

(#1103) Rotate válasza Tewe013 (#1094) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem a töltés szabályozás szándékosan ilyen, spórolják vele az aksit, mert valszeg valami olcsó cellákat használtak...

engem különösen nem zavar, inkább csak meglepett, szóval be is kapcsoltam az adaptiv töltést, estig általában csak 50%-ra merül, felteszem lefekvéshez, leveszem reggel...

(#1104) Rotate válasza hard74 (#1100) üzenetére


Rotate
veterán

mi dolgozunk a DHL Express-szel, szóval én céges kontora hoztam haza... kb 30 eurobol 24 órán belül itt volt :) (bár én Szlovákiába hoztam, mert ott élek)

[ Szerkesztve ]

(#1105) berkar2


berkar2
csendes újonc

sziasztok, ha esetleg van valaki aki extra pro ebben a volte vowifi 5g kerdesben ami nem mukodik ugye, most ott tart a dolog, hogy amig nem inditod ujra a telot elvileg be lehet kapcsolni, de a magyar beallitasokat nem tudom... A legtobb kulfoldi csoportban most ezen probalkozik mindenki..
Szoval en nezegettem de nem tudom melyik kapcsolot allitsam at, ha esetleg valaki mar csinalt ilyet vagy barmi info, az oriasi mentes lenne hogy rendesen mukodjon a telo itthon is
*#*#0702#*#*

(#1106) Rotate


Rotate
veterán

na megjött a válasz a fülesre, nem tudják azonosítani, hogy mikor rendeltem, le kell adnom a rendelési visszaigazolást... erre már 7 munkanapot írnak (a vizsgálatra)....

elküldtem a mailt a rendelesrol, a kikuldesrol, meg a kiszallitas trackingjerol is a screenshotot, hogy mikor kaptam meg...

kicsit fura, mert minden adatot megadtam...

(#1107) Dare2Live válasza berkar2 (#1105) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sztem 1-2hónap és lesz rá egyszerű megoldás.

Ez az egy amit google sztem is elszúrt. Ezt igenis javítania kell/kéne gyárilag updateval de kicsit se lepne meg ha nem tenné.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1108) sasa134 válasza Rotate (#1106) üzenetére


sasa134
addikt

Na ez jól hangzik... :((

Avanti Roma

(#1109) redbiro válasza berkar2 (#1105) üzenetére


redbiro
őstag

adnál egy linket ehhez a fórumhoz?

it never gets easier, you just go faster

(#1110) Tewe013 válasza Rotate (#1103) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezt azért nem tartom valószínűnek, mert akkor simán perelhető lenne a dolog, h kamu a 30W amivel reklámozzák.

(#1111) Rotate válasza Tewe013 (#1110) üzenetére


Rotate
veterán

sehol sem hirdetik, hogy 30W folyamatosan. valszeg a töltés során van olyan pont, hogy 30W a peak az első fél órában, abban biztos vagyok, hogy ez tervezetten ilyen, és hogy jogilag nem fogsz rajta fogást találni :)

minthogy lehet ezen feszengeni, de valszeg felesleges...

(#1112) Tewe013 válasza Rotate (#1111) üzenetére


Tewe013
őstag

De pont ez az, hogy jelen állapontban nincs ilyen pont. 22W a max.

(#1113) bbendre válasza berkar2 (#1105) üzenetére


bbendre
őstag

Megvan a kinai srác es a thread XDA-n de csak a felesegem Pixel5-jet tudom majd tesztelni. Viszonylag friss az info, varj vele 1-2 napot. Addigra lesz rendes carrierconfig minden országra. A kerdes az autoload valoban kikapcsolható vagy sem. De szinte hihetetlen, hogy a Google meg mindig tulajdonképpen tiltja a VoLTEt bizonyos országokban :W

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1114) berkar2 válasza bbendre (#1113) üzenetére


berkar2
csendes újonc

koszii, a pixel 5 annyiban mas, hogy meg qualcomm modem van benne, arra volt apk hogy modositgasd.. a pixel 6 ban mas a modem.. samsung... Szoval kb mindenki erre var, aki nem abban a par hivatalos forgalmazoi orszagban lakik... Szerintem ennel nincs nagyobb problema ami megoldasra var..

(#1115) hard74 válasza kerxy (#1102) üzenetére


hard74
senior tag

+Rotate
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1116) redbiro válasza bbendre (#1113) üzenetére


redbiro
őstag

a pixel használ egyedi jelzést az állapotsávban, ha aktív a volte? anno onepluson volt, de mivel itt még sosem működött, nem tudom. :DDD

it never gets easier, you just go faster

(#1117) berkar2 válasza redbiro (#1116) üzenetére


berkar2
csendes újonc

nem hiszem.. onnan tudod, hogy ha mukodik, hogy telefonalas kozben is ott az lte.. tehat mondjuk megy a net, tudsz bongeszni hivas kozben..

(#1118) rankesz válasza redbiro (#1116) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Kiegészíteném azzal, hogy GYÁRILAG nem működött, de programmal be lehetett állítani, ami szoftverfrissítésig működött is, de utána már a rutin miatt 1 perc volt visszakapcsolni

(#1119) leslien válasza berkar2 (#1114) üzenetére


leslien
nagyúr

melyik is az apk?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1120) ghiottone


ghiottone
nagyúr

2 simmel aksi használat:

Annyi, hogy este most nem 3, hanem 7 százalékot merült készenléti módban és mintha 40 százalék alatt már rosszabb lenne a fogyasztás, vagy valami beakadt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1121) bbendre válasza redbiro (#1116) üzenetére


bbendre
őstag

Van amelyik regioban igen. Btw a az info koddal.azonnal lehet latni.
Nekem 2 hete jon a Pixel6. Ha megérkezik en is tudok tesztelni

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1122) tichiz


tichiz
csendes tag

Sziasztok!
Biztosan volt már kérdés korábban, de tudnátok segíteni pár mondatban, hogyan lehet beszerezni ezeket a készülékeket külföldről?
Gondolkozom egyelőre a pixel 6-ban, de nem tudom milyen feltételekkel lehet egyáltalán az országba hozni?

Köszönöm!

(#1123) TaylorPro válasza TaylorPro (#1084) üzenetére


TaylorPro
addikt

dbrand skin nem tok.

Pixel 8 Hazel

(#1124) bbendre


bbendre
őstag

Na, a bankom szerint reverted lett a Gstore fizetes. A Google ügyfélszolgálat szerint minden rendben, ez volt 4 napja. De most kaptam az emailt, hogy a megrendelés on-hold és 5 napom van fizetni kulonben ugrott a telefon. Most fizettem es kaptam az infot, hogy mivel volt egy on-hold időszak ujra kell számítani a szállítást.
Majd a Google ismet be akarta terhelni a telefon osszeget... :C csudalatos :Y

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1125) TTomax válasza bbendre (#1124) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nagyon remélem nem arra játszanak,hogy a fülest ne kelljen odaadni... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1126) stingy2 válasza tichiz (#1122) üzenetére


stingy2
senior tag

A, Pl. találsz vkit, aki bemegy egy olyan német üzletbe (Saturn/MM )ahol lehet kapni, megveszi és hazaküldi/hozza Neked. Kb. ennyi. Uniós vásárlás, semmilyen feltétel nincs.(én így intéztem, bár vásárlás nem lett belőle)
B, felnézel a Hardverapróra, Árukeresőre

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#1127) WiZARD


WiZARD
addikt

Van aki S21U-ról váltott, vagy össze tudja hasonlítani?
Közeli (de nem makró) fotózás (órák) ami nekem fontos szempont. S21U-t holnap viszi vissza a futár, óriási csalódás volt, sokkal gyengébb minőséget produkál mint a OnePlus 8 Pro-m.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1128) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Google Pixel 6 bemutató

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1129) TTomax válasza ghiottone (#1128) üzenetére


TTomax
nagyúr

:C :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1130) Drakmusz válasza ghiottone (#1128) üzenetére


Drakmusz
őstag

Csak a szokásos, minőségi munka!:)
Köszönjük!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#1131) Tewe013 válasza ghiottone (#1128) üzenetére


Tewe013
őstag

Kis javítás: Maliból az MP20 van benne.

(#1132) bbendre válasza WiZARD (#1127) üzenetére


bbendre
őstag

Neked nem jó akkor a 108Mpx vagy az 50 Mpx kamera. Keress valamit amiben 12mpx szenzor van. Az lenne számodra a megfelelő.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1133) leslien válasza ghiottone (#1128) üzenetére


leslien
nagyúr

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1134) WiZARD válasza bbendre (#1132) üzenetére


WiZARD
addikt

OnePlusban 48 mpixel van és jó, sőt néha 48 mpixeles módban is használom mert több a részlet...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1135) Bossi válasza ghiottone (#1128) üzenetére


Bossi
őstag

Szép részletes teszt lett! :R

(#1136) *RLaci* válasza ghiottone (#1128) üzenetére


*RLaci*
addikt

thx:R

[ Szerkesztve ]

(#1137) Tewe013 válasza WiZARD (#1127) üzenetére


Tewe013
őstag

A Pro telefotójával elég jó közeliket lehet lőni, néhány youtubeos review alapján.

(#1138) Dare2Live válasza WiZARD (#1127) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nem lesz jobb.
ha pénzt keresel vele / üzlet akkor én egy milc + megfelelő fokusztávú makroobi.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1139) ShadowLac válasza ghiottone (#1128) üzenetére


ShadowLac
addikt

Jó . Köszönjük.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1140) WiZARD válasza Dare2Live (#1138) üzenetére


WiZARD
addikt

Thx. Van az, csak nincs mindig kéznél, meg lusta is vagyok... Amire mobilt használnám az nem makró.
Részben biznisz, bár nem az az elsődleges.

Igazából várom a csodát minden évben. De elmúlt években minden váltásom csalódás volt, nem nagyon volt valós előrelépés talán egyik sem (S8+>Mate20pro>Pixel4xl>1+8Pro).

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1141) yuing válasza ghiottone (#1128) üzenetére


yuing
őstag

Köszi a tesztet, illetve a feltöltött képeket. Összességében többet vártam fotózás terén, komoly előrelépést. Egyelőre ez nem az álleejtős kategória a hardver fejlődés ellenére. Nem fogott el a must have érzés, a hype-ot figyelembe véve inkább csalódás.

(#1142) TaylorPro válasza ghiottone (#1128) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R

Pixel 8 Hazel

(#1143) sasa134


sasa134
addikt

(#1144) Tewe013 válasza Tewe013 (#459) üzenetére


Tewe013
őstag

Első feltöltés után:

(#1145) bbendre válasza yuing (#1141) üzenetére


bbendre
őstag

Igazából az elmúlt években ez minden gyártónál jelen van. S21, Iphone13, stb...
Amióta nincs a Huawei jelen megint lelassult a fejlődés.
És nem tudom elfelejteni, hogy mennyire kegyetlen évek alatt a Google az update-ekkel.
A legpitiánerebb dolgokat kisporolja a Google az update-ekből a korábbi szériákra.
Én mondjuk kitartok a széria mellett, mert számomra valahogy ez van ahhoz közel amit használok nap mint nap de valóban mindent egybevetve nincs hype, nincs must have feeling. De sajnos upgradelni kell... (?)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1146) ghiottone


ghiottone
nagyúr

:R Kôszönöm mindenkinek.
Ha hibát találtok akkor írjatok nyugodtan, javítom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1147) TaylorPro válasza ghiottone (#1146) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nagy köszönet! Annak külön örülök hogy ez már nem Sokol stereo!

Pixel 8 Hazel

(#1148) ghiottone válasza TaylorPro (#1147) üzenetére


ghiottone
nagyúr

;] - azt legalább már nem erőltették tovább.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1149) bigrock válasza ghiottone (#1146) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem “Hivataloson” = “Hivatalosan”, de ez legyen a legkevesebb…
Köszönjük a részletes tesztet!

(#1150) Dare2Live válasza WiZARD (#1140) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

anno a 9T prot átmeneti telefonnak vettem 2éve, hogy mosmtmár fél egy év és jön kamera fronton a kánaán. Hát baromira nem.

A bosszantó, hogy minden adott hozzá mégsincs. Most olvastam, hogy lehet S22 ultra kb az S21 ultra kamera hw setuppal jön. Miközben ők gyártják a GN2t. 500.000Ftbe nem fér bele? A tele detto uez. Google 1/2es szenzort bele tud rakni egy 900euros telefonba. S22 Ultraba nem fér bele 500.000Ftért?
Menjenek a francba. Remélem 12 Ultra rendesen kapható lesz EUban. Vagy feleségem kap egy 13 prot én meg elleszek a pixel 6al. Nincs jobb megoldás. Az OIS hiánya kombózva a gyenge szenzorral miatt nem akarom tovább húzni a cserét. Lehet az S22/MI 12 ultra sort még megvárom.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.