Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) ghiottone válasza bigrock (#849) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. mert Rotate kollega fent is írta, hogy kell screenshot az IMEI-ről.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#852) Robbertho válasza ghiottone (#840) üzenetére


Robbertho
aktív tag

A store-ban valóban nincs számla, de le tudsz tölteni egy PDF formátumú, angol nyelvű számlát a google pay-ből a Google Store-os rendelésedről: [link]

A pay.google.com-on kell megkeresni azt a tranzakciót, ami a telóhoz tartozik és ott lesz a számla.

(#853) Rotate válasza bigrock (#849) üzenetére


Rotate
veterán

kell screenshot is az imeirol, szoval igenyelheted anelkul is, hogy kibontja, de akkor meg kell varnod az igenylessel mig kezhez kapod

(#854) Robbertho válasza gulb (#850) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Érdekes mekkora szórás van.
Nekem az ugyanúgy 20-i, német storeos pro (fekete) rendelésem már 29-én megjött. :Y

(#855) MC Pite válasza marcarc (#838) üzenetére


MC Pite
veterán

Az oké, általában 15 nap az érvényesség; de mi a tökömért vonják újra, nem kockásfüzetbe vezetik gondolom... :F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#856) ghiottone válasza Robbertho (#852) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igazad van, ezt elfelejtettem, hogy ott nincs semmi, de itt a tevékenységeknél ott van egy számla. :B

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#857) marcarc válasza MC Pite (#855) üzenetére


marcarc
senior tag

mert konkrétan retardáltak vszeg.

(#858) gulb válasza Robbertho (#854) üzenetére


gulb
senior tag

Ma is raneztunk es ujra nov 9-10 irnak :) ezek teljesen hulyek komolyan mondom. A baj csak az jovoheten nem leszek mar nemetbe :P kerhetek meg vkit hozza uttan.. eszem megall en is igy fogok projektet leszallitani nekik az szent :)

(#859) bbendre válasza gulb (#850) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem is napról napra változik, most 12.–15. Nov.

Nagyon gondolkozom, hogy lemondom. Minden napos használat mellett az Android 12 A Pixel 5-ön egyre rosszabb. Nekem most a telefon laggol, mintha 15 FPS lenne a kijelző

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#860) gulb válasza bbendre (#859) üzenetére


gulb
senior tag

Varok meg jovohetig ha nem jon meg lemondom a p.. es buktak 1 vevot ennyike. ( fules se biztos hogy igy meg jut majd.. az lesz a vege. szanalom komolyan..)

(#861) Thom! válasza gulb (#860) üzenetére


Thom!
veterán

Én dobtam a Pixel 6-ot több dolog miatt is.
Akinek megjön szerencsés, a füles vagy lesz vagy nem lesz....

(#862) gulb válasza Thom! (#861) üzenetére


gulb
senior tag

En meg varok.. nekem ez csak egy telefon ha lesz lesz ha nem akkor bocsi van meg hely annaka 900eur

(#863) mjani1172 válasza ghiottone (#845) üzenetére


mjani1172
addikt

Mert 2 füle van. :)

(#864) ghiottone válasza mjani1172 (#863) üzenetére


ghiottone
nagyúr

mondasz valamit ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#865) Robbertho válasza ghiottone (#864) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Amúgy két IMEI tartozik a telefonhoz (normál nano SIM és eSIM(ek)) ;]

(#866) Rotate válasza Robbertho (#865) üzenetére


Rotate
veterán

direkt az IMEI1-et kerik a jelentkezésnél :D

(#867) Don't Panic válasza TTomax (#813) üzenetére


Don't Panic
senior tag

..... thx google kivi leszek a 65W os Gan töltővel mit fog kezdeni

(#868) csipuka


csipuka
senior tag

Ujjlenyomat olvasas gyorsitas. Az illetekesek le tudjak csekkolni, hogy placebo-e?

(#869) Bazsi84 válasza csipuka (#868) üzenetére


Bazsi84
tag

Sebesseget sztem nem valtoztat,en legalabbis nem erzekeltem.Az erzekenyseget viszont jelentosen noveli,most 10-bol 9x mindig felold.

(#870) brainticket válasza Don't Panic (#867) üzenetére


brainticket
aktív tag

Nekem ugyanúgy kb. két óra hátralevő időt ír ki mint a gyári töltőnél amikor huszonakárhány százaléknál tölteni kezdem.

(#871) brainticket válasza Bazsi84 (#869) üzenetére


brainticket
aktív tag

Talán tényleg jobb így az ujjlenyomat olvasó, már gondoltam én is hogy kipróbálom ezt a beállítást.

(#872) Tewe013 válasza Don't Panic (#867) üzenetére


Tewe013
őstag

Ha PD3.0-ás akkor ugyanazt, mint a gyári 30W-os töltő, ha nem akkor annyit sem.

[ Szerkesztve ]

(#873) Rotate válasza csipuka (#868) üzenetére


Rotate
veterán

nem gyorsít, pontossággal nem volt gond eddig sem, bár mindenféle szögben bejátszottam az ujjlenyomatot....

(#874) Bazsi84 válasza Don't Panic (#867) üzenetére


Bazsi84
tag

Semmit. Nekem 45 wattos Gan van, töltési sebessegek 0%-rol kikapcsolt allapotban, 1%-nal kapcsoltam be, onnantol ugy toltott:
10 perc : 15%
20 perc : 31%
30 perc : 47%
40 perc : 61%
50 perc : 73%
60 perc : 81%
70 perc : 88%
80 perc : 92%
90 perc : 95%
100perc: 97%
110perc: 98%

Teljes feltöltés : 1:53

Nem gyors,nagyjabol az első 35 percben (55% kb) tolthet full sebesseggel utana fokozatosan lassul.

(#875) Tewe013 válasza Bazsi84 (#874) üzenetére


Tewe013
őstag

10 perc alatt 16% az kb. 17-18W-os töltést jelent. Milyen töltő ez pontosan?

(#876) Bazsi84 válasza Tewe013 (#875) üzenetére


Bazsi84
tag

Spigen ArcStation Pro Usb C 45W GaN PD 3.0
Bár a töltőhöz mellékelt kábellal próbaltam,így tünt logikusnak,de legközelebb kipróbálom a pixelhez kapott kábellal is.

(#877) Tarisznyarák válasza bbendre (#859) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Nekem is lassabb P4a-m a 12-es Androiddal mint a 11-gyel volt. Az 5 éves Redmi 3s-em Android 11-es Arrow rommal ugyan olyan gyors.

(#878) ghiottone válasza MC Pite (#855) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ma reggel a 28.-án rendelt 4a-t terhelte be újra a Store. Írtam nekik, hogy ezt mégis hogy? Tegnap a Buds-ot feladták, de az is 2xer levonva és 99 euró még lóg a levegőben, itt meg 349 euró? Full kretén banda.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#879) bbendre válasza ghiottone (#878) üzenetére


bbendre
őstag

Én is nagyon gondolkozom, hogy lemondom a Pixel6-ot és itt az ideje IOS-t használni...
A Google jelenleg komoly gondokkal küzd ahogy nézem...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#880) mjani1172 válasza ghiottone (#878) üzenetére


mjani1172
addikt

Szégyen, és ezt tényleg komolyan mondom.

(#881) TTomax válasza ghiottone (#878) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nevetséges.... :((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#882) Ricardo válasza bbendre (#879) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tesz jót ez a hercehurca a megítélésüknek, az biztos.

(#883) Drakmusz válasza Ricardo (#882) üzenetére


Drakmusz
őstag

Nincs jelentősége, mivel az átlagemberek 90%-a még soha nem hallott a Google hardveres részlegéről.
Persze ettől még lehetne a dolgot normálisan csinálni, és ez több kérdést is felvet.
Milyen különleges erőfeszítéseket igényelne mondjuk a rendes forgalmazást megoldani??!!
Sz.rnak rá, mert az összbevétel tekintetében ez csak egy aprócska tétel a többi között.
Most megnyomták a marketinget, jóval nagyobb készletet rendeltek mint az eddigi modellekből.
Erre nem lehet kapni, várólisták vannak.
A világ egyik legnagyobb tech cégéről beszélgetünk....
Kár hogy nem tudom megkedvelni az IOS-t, már régen váltottam volna.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#884) WiZARD


WiZARD
addikt

Én 19-én rendeltem néme store-ból, és fél órán belül töröltem is a rendelést.
A pénz azóta is be van foglalva a kártyámon...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#885) gattolino


gattolino
senior tag

Google nevetséges egy cég lett. Térjenek vissza a keresőmotorokhoz, ahhoz értenek..

Vivo X90 Pro Plus

(#886) holderes válasza Drakmusz (#883) üzenetére


holderes
tag

.. jóval nagyobb készletet rendeltek mint az eddigi modellekből..
,ez jó hír is lehet nekem..húsvétra féláron a pro,és nem storéból.. :U

(#887) k-adi válasza Drakmusz (#883) üzenetére


k-adi
nagyúr

én is épp váltáson gondolkodom, mint ős-droidos, de inkább megvárom az i14-et.. te miért nem tudtad megkedvelni az ios-t?

(#888) Dare2Live válasza k-adi (#887) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

detto nálam is uez. Nehéz leírni nekem túl zárt. Persze ez másik oldalról az előnye is.

Vicces de belegondolva egy 13 pro HWban a legjobb. És amit ad azért nem is drága. Egy baja van (nekem) az IOS.
Céges IPhonem van csak telefonállásra használom lehet kipróbálom állandóra pár hétre hátha.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#889) bbendre válasza Dare2Live (#888) üzenetére


bbendre
őstag

Én sem szerettem az IOS-t. Céges telefon volt és utáltam. De rájöttem, hogy a céges telefonokat mint utáltam. Amikor egy sajat Iphone-t nyomkodtam hirtelen minden jó(bb) volt.
Egy valamit nehéz megszokni az a minden működik. Beállítasz mindent és megy. Semmi kellene egy új live hatter, wow megint valami változott. Most kedvem van minden átvariálni. Ez már megint nem megy, csináljunk valamit érzés.
Bekapcsolod és megy. A kocsihoz elsőre kapcsolodott. A Pixelel fél évig szívtam mire ment rendesen sajnos az Android Auto.
Nincs AOD amit sajnálok. Meg a faceID nagy szívás ha maszkban van. Most Bécsben dolgozom és itt kell a maszk folyamatosan, boltban, mindenhol és ilyenkor marad a PIN

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#890) Drakmusz válasza k-adi (#887) üzenetére


Drakmusz
őstag

Egy Jiayu mobillal indult az androidos pályafutásom, után már csak Nexus/Pixel készülékeket használtam.
A pár napos Xiaomi vagy Huawei kitérőket nem tartom számon annyira.
Megkedveltem a rendszert, ez áll közel hozzám.
Az Almának többször is nekifutottam, nem tudott meggyőzni.
A termékeik mondjuk kiválóak, ez vitán felül áll.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#891) ShadowLac válasza Drakmusz (#883) üzenetére


ShadowLac
addikt

Sokkal nagyobb a kereslet mint ahogy gondolták.
Én mindenféleképpen iphonet akartam venni most. És csak elcsabitott a P6 marketing :)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#892) ezoltán


ezoltán
tag

Egy magyar sem kapott tesztre telefont? :Y

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#893) ghiottone válasza ezoltán (#892) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, ide nem adnak. Még választ sem küldtek, amikor megkerestem az adott csatornán. Amcsin kívül EU-ba talán max. a németeknél adtak, bár mintha ott is csak szolgáltató lett volna.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#894) Csepy


Csepy
senior tag

Alza ma küldött e-mailt, hogy fogalmuk sincs mikor lesz telefon, szóval, ha várni kívánok, erősítsem meg egy linken (ami nem is működött). Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol egy ügyintéző megerősítette a rendelésemet és azt mondta, hogy a rendszerben az égvilágon semmilyen infó nincs arról, hogy mikor, mennyi teló jön nekik ls mennyiért. Azt mondta, hogy még idén talán kapnak belőle pár darabot.

Regards: Csepy

(#895) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Végre nekem is megjött. Hétvégén írok egy hosszabb bemutatót majd a blog.hu-ra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#896) Ricardo válasza Csepy (#894) üzenetére


Ricardo
félisten

Hát ez nem túl bíztató :(

(#897) Csepy válasza Ricardo (#896) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem sprint ez (sajnos), marathon. Majd lesz....remélem.

Regards: Csepy

(#898) sasa134 válasza ghiottone (#895) üzenetére


sasa134
addikt

Szuper, gratula hozzá ismét. Holnap lesz egy hete, hogy megvan, nekem nagyon bejön a cucc. Azt picit bánom, hogy feketét vettem, ez a Sorta seafoam marha szép :K

Avanti Roma

(#899) Rotate válasza sasa134 (#898) üzenetére


Rotate
veterán

igen, én is azt akartam, de mikor rendeltem 19-én, mikor végre működött az oldal, pont csak fekete volt, és fontosabb volt a telefon, mint a szín :D

(#900) sasa134 válasza Rotate (#899) üzenetére


sasa134
addikt

Én meg úgy voltam vele, hogy a fehér 4XL és a zöld P5 után most lesz egy fekete Pixelem - így nem is igazán gondolkoztam a dolgon, rendeltem a feketét. De utólag már mindegy :K

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.