Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hajbel válasza Ricardo (#100) üzenetére


hajbel
addikt

Ilyen alapon sim tűnek sem szabadna lenni a telefonon. Az is ugyanakkora kockázat. Én a OP6T-t használom kádban, esőben 3 éve, aminek úgyszintén nincs semmilyen minősítése, de a védelem benne van.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#102) Busterftw válasza Ricardo (#100) üzenetére


Busterftw
veterán

A Oneplus pont ezt csinalta a 7Pro marketingnal.
Vizbe dobtak a telefont, mert az IP rating penzbe kerul, de igy is azt allitjak normal kondicioknal ellenall a viznek.

Sot ha jol tudom az IP vedett telok gyartoi sem adnak garanciat beazasra.

Ket kulonbozo igenyrol beszelunk.
En tartalmat minden nap fogyasztok telefonon, viz ala viszont az eletben nem mentem telefonnal, az esot pedig gond nelkul birta tobb alkalommal is.
Es ezzel igy van az userek 95%-a, szoval a lyuk a kijelzon jobban zavar, mert azt nezem minden nap.

hajbel
Pontosan errol van szo, attol hogy nincs IP cert, valamennyi vedelem van, ami az atlag splash/eso ilyesmi ellen tokeletes.

[ Szerkesztve ]

(#103) Joachim21


Joachim21
senior tag

A Pixel PRO-ról csak az jut eszembe, hogy BMW GLT, Mercedes 531D, Coca-Cola MAX, Pepsi Zero... :(

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#104) gattolino válasza Ricardo (#100) üzenetére


gattolino
senior tag

Sajnos nem lehet IP ratingje a Pop up kamerás telóknak. Ezért vetették el őket

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#105) Dare2Live válasza Busterftw (#102) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Sot ha jol tudom az IP vedett telok gyartoi sem adnak garanciat beazasra."

Viszont tolják a reklámot, megy influencerekkel a vizes tesztek...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#106) Timer válasza Busterftw (#102) üzenetére


Timer
veterán

Hagyjad. Direkt nem érti a kolléga. Egyébként biztos, én vagyok a szerencsés, mert a megjelenése óta nem áztam el a 7 Próval.

A Pixel tetszik, de a gloryhole nem. Meg tudnám szokni, csak nem akarom. Ennyiért pláne nem. Viszont örülök, hogy újra van korszerű, natív Google telefon, nem zárom ki, hogy egy Prót egyszer beújítsak. Van az az ár.

[ Szerkesztve ]

(#107) Bossi válasza leslien (#56) üzenetére


Bossi
őstag

leslien
RLaci

Srácok ne már :) vártam volna a véleményeket és a jó fotókat :)

(#108) Bossi válasza leslien (#84) üzenetére


Bossi
őstag

Kezdődik :)

(#109) *RLaci* válasza Bossi (#108) üzenetére


*RLaci*
addikt

:D Nem bírta sokáig. Én valahogy most nem érzem ezt a szériát, kicsit olyan érzetem van mintha megjelent volna két új Samsung telefon, és nem két Google phone. Persze lehet, hogy pár hét múlva változik a véleményem, de ehhez a képalkotásnak lefosom a bokám kategóriát kell hozzon.

ghiottone kolléga majd hozza a tesztet, fotókat. :K

(#110) ezoltán


ezoltán
tag

Azért elég felkészületlen a Google azzal, hogy már csak a fekete PRO kapható és az is csak 128 GB tárhellyel. Azt hittem ma simán előrendelem. És ez előrendelés. Ha valamit előrendelni sem lehet, akkor mikor lesz?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#111) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jól néznek ki; továbbra is kár a hazai forgalmazás hiányáért.

(#112) gulb


gulb
senior tag

Nah tegnapi kaosz utan ma reggel uk rendeles lemondva es nemet rendeles feladva...fekete pro nov1 varhatoan a kezemben. P4xl utan kivancsi leszek nagyon.

(#113) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Én már nagyon vártam részemről best buy a pro a sima sem rossz de hamár kifizetek érte 240 et akkor már a pro is belefér, tény h nem kicsi pár hónap múlva kiderül úgy is csomo minden de szerintem nem lesz gond a képekkel videokkal :)
Nekem a Desing is tetszik a kameralyukat megtudom szokni.
Kérdés mi lesz 2022 -ben Május környékén ezzel az árral és elérhetőséggel.

(#114) leslien válasza *RLaci* (#109) üzenetére


leslien
nagyúr

még semmi nem biztos... :) lehet ,h a kolléga megtartja...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#115) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Érdekes kérdésem lenne, mégpedig az alábbi.
Ismerősöm csütörtök és péntek kinn lesz németben, viszont ha szeretnék vetetni vele Pixel 6-ot és hozzá kapni Bose fülest, akkor Saturn-ba kell küldenem?
Mennyi az esélye hogy van raktáron? Tudom nézzek egy készletet :DDD
Mivel előrendelések zajlanak - amiket írtatok is - illetve hogy majd később szállítják a telókat, akkor ez bukó nekem ugye?
Illetve a Bose füles-t sem egyből adják hozzá gondolom.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#116) ghiottone válasza stigma (#115) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem bizony. Csak a vásárlást követő 15. nap után, de legkésőbb a 45. napig lehet kérvényezni német címre, amit 60 napon belül postázzák.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#117) ezoltán válasza stigma (#115) üzenetére


ezoltán
tag

Nincs Saturnban ma. Csak előrendelni lehet ott is. Majd szólnak ha lesz raktáron.

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#118) stigma válasza ghiottone (#116) üzenetére


stigma
addikt

Köszi a gyors választ. :R

A vásárlás gyorsötlet lenne, habár tényleg jó lenne egy teszt mit is tud az új chipset mielött belevágok így csukott szemmel.
Op8-at váltanék vele.

#117 ezoltán: köszi :R

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#119) nordo


nordo
tag

Hogy, lehet csak 3 gramm súly különbség a kettő között.

Ha lenne egy pixel 5 méretű 144.7 x 70.4 x 8 mm biztos hogy, az lenne a következő telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#120) gattolino válasza nordo (#119) üzenetére


gattolino
senior tag

Majd a Pixel 6A

Vivo X90 Pro Plus

(#121) ghiottone válasza gattolino (#120) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak sajna az 5a se lett kicsi.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#122) Tarisznyarák válasza stigma (#115) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Ma délelőtt rendeltem, Saturnban már nem volt, MMban csak fekete sima hatos. Állítólag 28-án vehetem át de nem hiszek nekik. Fejhallgatóra nov. 2 től lehet regisztrálni, de nincs rá garancia, h kapok is.

(#123) Tarisznyarák válasza Tarisznyarák (#122) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Negyven éve emléxem ilyenre, h úgy kell könyörögni a boltban, h tegyék félre az NDK turmixgépet vagy csehszlovák biciklit ha véletlenül érkezik.

(#124) ezoltán


ezoltán
tag

Amúgy arról van infó, hogy töltőfejet hol és mikor lehet majd venni?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#125) ghiottone válasza ezoltán (#124) üzenetére


ghiottone
nagyúr

30 euróért vesztegetik a saját 30 wattos megoldásukat. [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#126) marcarc válasza ghiottone (#125) üzenetére


marcarc
senior tag

éljen a környezetvédelem :D ha jól értem a töltő melle adnak egy kábelt + van egy a dobozban, tehát mint a sz*rnak egy pofon, úgyis lesz valami felesleges kacatod.

[ Szerkesztve ]

(#127) leslien válasza ghiottone (#125) üzenetére


leslien
nagyúr

ez sem rossz igaz csak 25w [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#128) ezoltán válasza ghiottone (#125) üzenetére


ezoltán
tag

Köszi. Nem is értem, miért nem találtam.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#129) Öcsielvtárs


Öcsielvtárs
aktív tag

Nagyon hosszú ideje az első teló, ami kellene. A teszteket megvárom, aztán...

Samsung A54

(#130) K82 válasza ezoltán (#124) üzenetére


K82
őstag

Bármilyen Power Delivery szabványt támogató töltő jó, választék van bőven szerencsére. Vehetsz akár iPhone töltőt is mellé. ;]

Pixel / OnePlus Pad

(#131) batai15


batai15
félisten

Nem adja ez a dzsunka design .

(#132) Thom!


Thom!
veterán

Jó tetű lassú az ujjlenyomat olvasó Pixel 6 :((
Pontosságrol nem tudok nyilatkozni, de nem egy sebesség bajnok az biztos.
Szégyen.

(#133) Drakmusz


Drakmusz
őstag

[link]
Kedvcsináló az embargó végéig.;]
3:42-től van a lényeg.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#134) Thom! válasza Drakmusz (#133) üzenetére


Thom!
veterán

Én semmi extrát nem látok az új kamerától... :F

(#135) Drakmusz válasza Thom! (#134) üzenetére


Drakmusz
őstag

A Future Drop majd valószínűleg hozza ezeket a régi modellekre is.
Mit vártál egyébként?
Ez még mindig csak egy telefon, csodákra ne számítsunk.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#136) Schuler888 válasza Thom! (#134) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ejnye. Raktak bele radir modot. Majd' egy evtizede, hogy debutalt a samsungnal a funkcio.. :DDD :DD
Egyebkent valszeg nem veletlen az embargo, az eddigi pixel fotos performacet nezve, meglepodnek, ha nem huznanak most is be egy koronazatlan kiralyi koronat kepminoseg szempontjabol

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#137) Thom! válasza Schuler888 (#136) üzenetére


Thom!
veterán

Radír hol faszan megy hol piacát hagy maga után..amit láttam a videókban. Látok benne fantáziát.

(#138) Thom!


Thom!
veterán

Sima Pixel 6 super res zoom simán partiban lesz szifon 3* optikai zoomjával.

(#139) Doki42


Doki42
őstag

Jó vasak, de szolgáltató is benyomhatná őket a kínálatba.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#140) gulb válasza Drakmusz (#133) üzenetére


gulb
senior tag

Hu haaaa.... ez eleg jonak tunik...

(#141) gabro0


gabro0
őstag

A kamerasziget miatt hogy lehet majd zsebre rakni tok nélkül? Lehet nem lesz probléma, de nekem úgy tűnik képről, hogy nem picit áll ki az a szenzorsáv :F

(#142) hajbel válasza gabro0 (#141) üzenetére


hajbel
addikt

Tokkal annyira nem áll ki. Egyébként ajánlott lesz tokkal használni a telefont, mert a kamera dudor aljánál, ahol a hátlappal találkozik, durván porosodik

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#143) saabonline válasza erahurka (#63) üzenetére


saabonline
csendes tag

80-90-ért eladod a fülest, azért a sima 6 150-ért igencsak jó vétel manapság, és ki tudja, hová megy a forint, meg az általános drágulás.

(#144) saabonline válasza emvy (#89) üzenetére


saabonline
csendes tag

Tanulok, nem árt. :)

(#145) Bossi válasza Thom! (#137) üzenetére


Bossi
őstag

Igen valamennyi "paca" marad ott, de nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#146) ezoltán válasza gabro0 (#141) üzenetére


ezoltán
tag

Szerintem a Xiaomi MI 11 Ultra szigete is ennyire kiállt és nekem nem jelentett gondot, zsebre tenni.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#147) Tarisznyarák


Tarisznyarák
tag

Ennek a kameracuccnak nics egy olyan előnye, hogy rátámasztom az ujjam és nem csúszik ki a kezemből? Most 3a-m van és képtelen vagyok szilikon tok nélkül kézben tartani annyira csúszik.

(#148) ghiottone válasza Tarisznyarák (#147) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dehogynem, támasztéknak biztos jó lesz. Hátlapja csúszhat, de ott megakad az ujjad. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#149) ezoltán


ezoltán
tag

Engem meglepett, hogy a készülék nem normál dual simes. Valahogy ez az infó nem jött szembe eddig.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#150) Tarisznyarák válasza ezoltán (#149) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Az összes Pixel ilyen, van egy normál sim és még rátehetek vagy öt e-simet amiből egy aktív. Nekem jó, mert ha nem eu országba utazom veszek egy adat e-simet, pl. Airalo-n olcsón. Amúgy meg a szolgáltatók bénák, hogy nincs még e-sim minden csomaghoz, különösen a feltöltősökhöz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.