Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) qqzs


qqzs
őstag

Ujraregisztralas utan is hasznalhatatlan az ujlenyomat.

Eladó: GTS450

(#3002) bbendre válasza GyUrEe12 (#2999) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem ma reggeltől van ez a gond. Idáig nem volt. Frissült egy halom dolog, a tárcsázó is. Talán azóta van ez a gond... :F

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#3003) GyUrEe12 válasza bbendre (#3002) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Nekem sajnos amióta nálam van a telefon. (kb. 2 hete...)
Először a novemberi firssítés volt, utána januárival is fennáll ez a probléma.
Kocsiban elég zavaró, hogy még böködni kell a képernyőt, hogy átváltson.

(#3004) ezoltán válasza GyUrEe12 (#2999) üzenetére


ezoltán
tag

Igen, már írtam erről korábban. Nekem a decemberi frissítés hozta ezt és mocskosul idegesítő. Viszont az egyik fórumtárs ide beírt Bluetooth beállításokat és azzal sokkal stabilabb lett. Nagyon hasznos volt. :R

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#3005) GyUrEe12 válasza ezoltán (#3004) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Próbáltam visszakeresni a beállításokat, amiket említettél, de nem találtam meg, csak a te korábbi hozzászólásod. :) Be tudnád esetleg linkelni azt a hsz-t? Köszi szépen, remélem nekem is javul tőle a dolog...

(#3006) maaniac válasza GyUrEe12 (#3005) üzenetére


maaniac
aktív tag

(#3007) GyUrEe12 válasza maaniac (#3006) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Köszi szépen! Sajnos nem oldotta meg a problémát, Pixel Buds A-val próbáltam, ott is alapból a telefonról megy a hívás, nem pedig a fülesről.

(#3008) maaniac válasza GyUrEe12 (#3007) üzenetére


maaniac
aktív tag

kocsiban a telefenon fogadod a hívást vagy az autó gombját /kijelzőjét használva?

(#3009) bbendre válasza maaniac (#3008) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem ma reggel amikor a fülessel vettem fel a telefonon szólalt meg minden. A füles süket volt. Kimenő hivásnál is ez van. Hiába a fülesről indítom. Korábban ez nem így volt.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#3010) xhege válasza bbendre (#3009) üzenetére


xhege
addikt

Nekem Powerbeats Pro üulessel szépen ment a telefonálás. Zenét hallgattam rajta munka közben, és közben jött egy hívás simán működött minden. Aztán én is kezdeményeztem hívást, azzal sem volt gond.

(#3011) maaniac válasza bbendre (#3009) üzenetére


maaniac
aktív tag

nálam is csinálja, viszont nem mindig... bújom a netet, de eddig csak azt találtam amit megosztottam veletek, ami egy pici elorelépés, de nem oldd meg minden rendellenességet

(#3012) bbendre válasza maaniac (#3011) üzenetére


bbendre
őstag

Annyi, hogy nekem a Phone a beta vonalon van. Megnézem anélkül is holnap.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#3013) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nekem a kocsi gyári kihangosítója simán kezeli hiba nélkül. Kormányról indítok és fogadok hívást. Rádiót vagy bármit lehalkít, felhangosít. Octavia 3.

Más: A karcokat jól bírja a kijelző, még semmi nincs az üvegen. Eléggé kímélve van az igaz.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#3014) GyUrEe12 válasza maaniac (#3008) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Kocsiban az Androidos fejegységemmel veszem fel a hívást, de a telefon szólal meg.
Érdekes, de amikor felveszem/hívást indítok, olyan mintha alapból a BT eszköz lenne aktív, és hirtelen átvált a telefonra. Remélem javítják, mert egyelőre én tanácstalan vagyok.

(#3015) qqzs


qqzs
őstag

Szerintem az ujlenyomat olvasonak az a baja hogy csúszkál az uvegen a kezem. Azt vettem eszre ha izzadt vagy kezmosas utan azonnal felold egyébként meg szaraz es alig eszrevehetoen mozog az ujj.

Nekem kellemes meglepetés volt a bt hivaskezeles. A bose csatlakozik egyszerre tobb dologra. Be is mondja hogy csatlakozott a projektorra meg a telefonra is amikor bekapcsolom. Mikor hívnak automatikusan átvált telefonra pausolja a lejatszast majd mikor lerakom minden folytatodik. Es ez ket kulon eszkozon.

Eladó: GTS450

(#3016) csipuka válasza GyUrEe12 (#3014) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalam is ez van mostanaban. Hiaba az AA-n veszem fel, a telo hangszoroja szolal meg. Nem bonyolult atbillenteni, de vezetes kozben veszelyes lehet. Majd javitjak ezt is.

(#3017) WiZARD


WiZARD
addikt

Feltettem egy hydrogel fóliát a kijelzőre, azóta sokkal jobb lett az ujjlenyomatolvasó :F
(pedig újra se regisztráltam az ujjam)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3018) natë válasza WiZARD (#3017) üzenetére


natë
nagyúr

dettó

(#3019) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok!

Tehát E-SIM működik, ha jól olvastam vissza és ugye Pixel úgy dual sim, hogy 1db fizikai és 1db E-SIM?

köszönöm.

(#3020) qqzs válasza WiZARD (#3017) üzenetére


qqzs
őstag

az csuszos vagy tapados?

Eladó: GTS450

(#3021) WiZARD válasza qqzs (#3020) üzenetére


WiZARD
addikt

Elsőre egész jól csúszik, aztán lekopik, érdemes 1-2 havonta cserélni.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3022) ghiottone válasza Bossi (#3019) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, én anno Telekomos e-simmel és fizikai Telenor simmel együtt használtam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3023) GyUrEe12 válasza WiZARD (#3021) üzenetére


GyUrEe12
csendes tag

Azt be tudod esetleg linkelni, hogy milyen típusú hydrogel? Mennyire macera felrakni?
Én mikor megjött a telefon, 3mk gyártmányú üvegfóliát rnedeltem előre a kijelzőre, illetve hátra a kameraszigetre. A kamerára tökéletesen passzol, viszont elől ha a szelfikamerához igazítottam, akkor a gyári szilikon tok alul felnyomta a fóliát.

(#3024) WiZARD válasza GyUrEe12 (#3023) üzenetére


WiZARD
addikt

[link]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3025) Bossi válasza ghiottone (#3022) üzenetére


Bossi
őstag

köszönöm.

(#3026) spect80 válasza GyUrEe12 (#3023) üzenetére


spect80
senior tag

én egy ideje már helyben vágott hydrogel fóliákat rakatok fel a helyi tesco mobilboltjában. nem volt még olyan teló, amire ne lett volna. sőt még aszerint is lehet választani, hogy tokban tartod a telefont vagy sem, mert aszerint vágja méretre. és fel is teszik. ~4000 HUF körül van, de kényelmes, mert nincs a hosszú várakozás meg a bénázás, hogy felmegy-e, por megy alá, harmadjára sikerül stb.

(#3027) hard74


hard74
senior tag

Sima 6-oson másnál is előjön az a hiba, hogy kamera appba belépve,a beállítások megnyitáskor lefagy a teló, és pár másodperc múlva újrindu?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#3028) TaylorPro válasza hard74 (#3027) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem.

Pixel 8 Hazel

(#3029) hard74 válasza TaylorPro (#3028) üzenetére


hard74
senior tag

Na ez ciki!
Gyorsítótár,adatok törölve,de a helyzet uaz.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#3030) TaylorPro válasza hard74 (#3029) üzenetére


TaylorPro
addikt

Tiltsd le az appot majd engedélyezd ís frissítsd le.

Pixel 8 Hazel

(#3031) bbendre válasza hard74 (#3027) üzenetére


bbendre
őstag

Nálam hasonló, de P6 Pro és inditás után hirtelen akarok fényképezni ujraindul a kamera, idegesítő....

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#3032) hard74 válasza TaylorPro (#3030) üzenetére


hard74
senior tag

Köszi,ez megoldotta.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#3033) natë válasza bbendre (#3031) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam nincs ilyen

(#3034) TaylorPro válasza hard74 (#3032) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez a lényeg. Szívesen! Amúgy pár napja frissült a kamera app.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#3035) qqzs


qqzs
őstag

Nalam a ujlenyomat mar olyan gaz hoyg gondolkodok a kikapcsoalasan, naponta egyszer ha felismeri a tobbi esetben annyiszor nyomom hoyg atvalt pinkodra, pedig mar unlockon van ratva locationnal, bt-vel meg mozgassal is

Eladó: GTS450

(#3036) natë válasza qqzs (#3035) üzenetére


natë
nagyúr

Cseréld le az üveged. Ha annál akarsz maradni, a Google által ajánlottakat használd, ha nem, bármelyik hydrogél jó. Amazonon van egy valag.

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#3037) qqzs válasza natë (#3036) üzenetére


qqzs
őstag

januari elott meg eleg jol mukodott ugyanezzel a uveggel

Eladó: GTS450

(#3038) natë válasza qqzs (#3037) üzenetére


natë
nagyúr

add hozzá újra

(#3039) qqzs válasza natë (#3038) üzenetére


qqzs
őstag

mar hozaadtam de csak rosszabb lett

Eladó: GTS450

(#3040) Rotate válasza qqzs (#3039) üzenetére


Rotate
veterán

erintesi erzekenyseg noveles megvolt a beallitasokban?

fura amugy, mert van itthon 2db 6-os, es mindketto mukodik, mindkettonk ujjaival... hidegben szaraz kezzel nehezebben, de nagy általánosságban nincsenek gondok vele.

mindketton tauri uveg van, erzekenyseg feljebb tekerve.

(#3041) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

ma csatlakozom egy Pixel 6 pro készülékkel a csapathoz.
A kérdésem annyi, hogy van olyan dolog amit átvételkor nézzek meg és ha fennáll az adott hiba el se hozzam a készüléket (természetesen itt most Pixel típushibára gondolok, ha van ilyen)?
Vagy igazából az itt leírt hibák mind élhetőtek?

(#3042) WiZARD


WiZARD
addikt

Ki milyen NAGYON vékony tokot ajánl?

A bellroy bőr ugyan tetszett, és elsőre vastagnak se tűnt, de kezembe került a régi telefonom (1+8pro, pitaka tokban) és néztem hogy húú az milyen jó kicsi/vékony.
Megnéztem tok nélkül a P6P-vel sincs baj. Feltettem a Spigen Thin Fit tokot, ez kicsit jobb, de még így is bumszli

Most várok aliexpressről aramid tokot, de egyéb tippek is jöhetnek.

Nem vagyok a telefondobálós fajta, leginkább a karcoktól, évi 1 sarokra eséstől akarom kicsit védeni.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3043) szlaci888 válasza WiZARD (#3042) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Igen, én is elkövettem azt a hibát, hogy a kezembe vettem a 8 Pro+iPitaka carbon tokos kombinációt és olyat szeretnék én is!!!!
Ha tud valaki szóljatok!!! :DD

(#3044) natë válasza WiZARD (#3042) üzenetére


natë
nagyúr

Caseology tokok elég slim-ek. Nagyon szeretem őket.

(#3045) WiZARD válasza natë (#3044) üzenetére


WiZARD
addikt

kép alapján az se tűnik elég vékonynak :(

Amik vannak, azokkal ráadásul a qi töltés is eléggé szakadozik az autóban. Tok nélkül jó.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3046) Tewe013 válasza WiZARD (#3042) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem ez az aramid tok bejött, elég vékony és jó a fogása. Az egyetlen hibája, h nem védi a kijelzőt. De egyébként vettem egy ilyet is: [link] Ennél vékonyabbat szerintem nem találsz, viszont ez sem védi a kijelzőt.

(#3047) ArsenalF válasza WiZARD (#3045) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Én is Caseologyvel kezdtem, akkor tűnt fel igazan hogy bumszli mikor a régi telefonom újra a kezembe került. Majd miután kivettem a tokból konstatáltam hogy nem is olyan nagy ez a telefon.
Én ilyet vettem végül: [link]
Nem egy csoda tok, ráadásul a felső sarkoknál kicsit elkezdett befeketedni, de lehet csak kosz, majd megpróbálom letakarítani (sárga alapból)
Ami viszont tetszik benne hogy a gomboknál nincs tok, így a gesztus vezérlést onnan kiválóan lehet indítani.

(#3049) qqzs


qqzs
őstag

na szuper nalam is uyganaz a nem a kocsi veszi fel a hivast elojott. jo lenne mar nem adnak ki egyetemi szakkornek a pixel fejlesztest

Eladó: GTS450

(#3050) bbendre válasza qqzs (#3049) üzenetére


bbendre
őstag

Nalam ma vagy tegnap reggel ota mindig jo.
Nem is az a gond a Pixelekkel, hogy nagyon bugos hanem erthetetlen bugok tunnek fel random. Es mivel szerver oldali updatekkel van tele a pixel igy kb az is random mikor kinel mi bukkan fel es mikor ...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.