Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) h.robert válasza bbendre (#1450) üzenetére


h.robert
csendes tag

Ok, köszi!

(#1452) fahrii válasza h.robert (#1449) üzenetére


fahrii
őstag

Ez a kérdés engem is foglalkoztat. :) Van aki próbálta ezt a fóliát innen?
Egyáltalán fel tudják rakni így, hogy Mo-n hivatalosan nincs forgalomban?
Leginkább az ujjlenyomatolvasó miatt kérdéses a számomra.
Én a jelenlegi Mate 20 pro készülékemnél nagyon meg voltam vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#1453) bbendre válasza fahrii (#1452) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, a fóliára egy nemzetközi netes adatbázisban keresnek rá és simán felrakják. A fólia jó minőség. A 6,3" colos Pixel3XL-re 8990,- volt a Pixel 4XL -re pedig 9990,- volt.
Tényleg jó minőség. Sokat kibír és elég jól visszanyeri az alakját.
Nekem egyedül a képernyő széléről behuzással volt gondom, éles és magas volt a széle.
A megoldás az volt, hogy az érzékenységet kellett állítani. Vagy használni a 3 gombos megoldást.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1454) MC Pite


MC Pite
veterán

Van itt olyan a topikban, aki az előrendeléses fülest bukta, mert szivatta a fizetéssel a GoogleStore? Jöhet privátban is :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1455) coolrob


coolrob
aktív tag

Elvileg elfogytak a Bose 700-as fülesek. Német ismerősöm most igényelte volna meg nekem a telefonhoz, és már csak Pixel buds + 75 eurónyi kreditet kapott a Google Store-ba. Hatalmas csalódás ez így, mert baromira nem ugyanaz. (a füles számomra is döntő volt, hiszen ennek eladásával olcsóbban jött volna ki a telefon). Aki esetleg még csak ezek után igényelné, az majd jelezzen légyszives, hogy neki is így van-e.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1456) Tewe013 válasza coolrob (#1455) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem pont ma jött az email, h elfogadták az igénylésem.

(#1457) Dare2Live válasza coolrob (#1455) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tökre megértem de:

-nagyon elkéstetek az igény leadásával. még ha utolsó nap okt 27.én rendelted akkor is nov 10-11.én le lehetett volna adni az igénytlést.
-én biztos voltam ebben. okt 22.én rendeltem és a promos német boltok 80%át át kellett néznem, hogy zöldet találjak. Pár napra rá gondolkodtam egy pron magamnak az első 5 boltban semmilyen színben nem volt. Rákerestem német forum alapján egyértelmű volt az őrület.

És végül. google kiad egy kategóriában ár/értékben egyértelműen legjobb pixel 6ot. Majd ezek után megpromozza egy 100.000Fts fülessel. Nem normálisak, anélkül is vitték volna mint cukrot így meg ez lett belölle.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1458) gulb válasza Dare2Live (#1457) üzenetére


gulb
senior tag

Elkestunk..jah spec nekem csak toroltek a megrendelest nemet store...majd kozoltek rendeljem ujra bocsi🤣 sz..a fulesre amugy ez csak piszok ciki mint minden uj termek eladasa manapsag. Erdekes hogy ajfonokkal ilyen nem volt vagy legalabbis nem hallani..

(#1459) qqzs


qqzs
őstag

Nov 8 ikan adtam be es meg mindig nem kaptam emailt. A support se valaszolnsemmire a claim check ezt mutatja nov 8 ota.
Good news! Your claim has been approved by our team. We're now preparing your reward for delivery.
You'll receive your reward within 60 days of the date you received your claim approval email. As soon as it's being dispatched, we'll let you know by email.

Eladó: GTS450

(#1460) Dare2Live válasza gulb (#1458) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sajnos ezen a vonalon (is) apple mérföldekkre vezet mindenki elött.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1461) ghiottone válasza qqzs (#1459) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ne aggódj, 60 napon belül megkapod.
Nálam 1 átment, másodiknál pedig szórakoznak, kellett egy plusz képernyőmentés, amin látható, hogy a Store-ban mikor rendeltem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1462) coolrob válasza Dare2Live (#1457) üzenetére


coolrob
aktív tag

45 napig lehet igényelni a füles a rendeléstől számítva, tehát aki okt 27-én igényelte, annak január elejéig van lehetősége igényelni. Eleve akik nem az elején rendelték, azok december környékén kapják majd kézhez, és addig nem lehet a fülest se igényelni.

Én is rá voltam kattanva, de kb 10-15 féle hibajelenség van jelenleg a Pixel 6-tal, amelyből legalább a fele a kijelzővel van (zöldülés, lilulás, légrés a kijelző mögöt stb.), és akkor a szoftveres dolgokról, vagy VoLTE, ViWifi hiánya itthon nem is beszéltünk.
Az hogy best buy lett-e, szerintem egyre kérdésesebb, én erősen hajlok arra, hogy meghirdetem majd a telót, ha egyszer kézhez kapom.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1463) qqzs válasza MC Pite (#1379) üzenetére


qqzs
őstag

Nova launchert ajanlottad. Ha jol emlekeztem app katrgoriak vannak benne de csak a paid verzioban. Ott sikerult app drawerbe tabokat letrehozni es foldert is csinaltam de abbol nem latszik semmi. Refundoltam vagy elneztem valamit? Valahol olvastam automatikusan csoportositja az app kategoriakat ezt se csinalta. Neked latszik valami folder

Eladó: GTS450

(#1464) MC Pite válasza qqzs (#1463) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem tudom most mi van az ingyenesben, pár évig azt használtam, de kb 2-3 éve már a fizetőst. Automatikus kategóriákat passzolom, nekem saját elrendezésem van, azt viszem telefonról telefonra.
Mappázni szerintem az ingyenes is tud, alkalmazáscsoportok (fülek) nincsenek az ingyenesbe ahogy nézem a cégesen.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1465) bbendre válasza coolrob (#1462) üzenetére


bbendre
őstag

Én az utolsó nap utolsó órájában rendeltem meg a P6-ot feketében mert csak az volt készleten, Nov 8.-án szállították. Két napra rá megigényeltem a fülest és jóvá is hagyták még aznap.

BTW én is gondolokozom, rajta, hogy eladom és megvárom a P7-et vagy a VoLTE támogatást.
Feleségemnek a Pixel5el a hanghivásokkal vannak gondjai. Néha elmegy a térerő (Voda), néha nem lehet felvenni vagy lerakni a hívásokat. Igaz más gondja nincs.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1466) coolrob válasza bbendre (#1465) üzenetére


coolrob
aktív tag

Azért kaptad meg ilyen gyorsan, mert feketéből volt raktáron. A többi színből, főleg a Pro modell esetében volt olyan, aki screenshottal bizonyította, hogy december végi szállítási időt kapott.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1467) bbendre válasza coolrob (#1466) üzenetére


bbendre
őstag

Én is láttam a pro és a több szín elérhetőségét. Nem is szenvedtem vele. Boritékolható volt, hogy a "készlet" ki fog fogyni a fülesből, ha nem az első napon vagy nem készletes telefont rendelsz. Nem a Google az első akinél ez "előfordul" ... Mondjuk a Google elég nagy hírverést csinált a telefonnak, be lett reklámozva és az elővásárlási ajándék is szuper volt. Erre meg volt nekik kb "100" db Pixel pro fehér

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1468) Dare2Live válasza coolrob (#1462) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

én sajnos sokadszorra futok bele ilyen "amíg a készlet tart" esetekbe.

nekem nincs kijelző problémám. Ahogy olvastam sima pixel 6ot nem is érinti a probléma. pixel 6 prora meg jön javítás. ha nem akkor ld más zöldölős eseteket (most a boe p20 zöldülése ugrott be de volt sok másik): gari vagy pénzvissza. vszeg ekkor füles marad. Tuti biznisz. :DDD

sajnos az andriodos jobb készülékek árai elképesztően elszálltak. utolsó olcsó vonal a xioami volt de 2év alatt sok esetben nem 50-60 de 100%al emelkedtek xioami árai. Miközben azért a supportjuk hát őőő. Tényleg oda jutottam, hogy köv telóm vszeg egy Iphone pro lesz. ez van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1469) xhege válasza Dare2Live (#1468) üzenetére


xhege
addikt

"Tényleg oda jutottam, hogy köv telóm vszeg egy Iphone pro lesz. ez van."

Sokan erre a követeztetésre jutnak előbb vagy utóbb azok közül, akik a középkategória feletti szegmensben keresnek telefont. Én tavaly nyáron álltam át az erő sötét oldalára, és a megszokást követően most már nem nagyon tudom elképzelni a kis zöld robot használatát újra.

(#1470) fahrii válasza Dare2Live (#1468) üzenetére


fahrii
őstag

Én is ide jutottam, kár hogy a 13 pro max már 1 hónapja előrendelésben csücsül és időközben kijött a Pixel 6. Most adok a 6-nak egy esélyt az ára miatt aztán mire megjön az iphone kiderítem melyik maradjon. :)

(#1471) Tewe013 válasza Dare2Live (#1468) üzenetére


Tewe013
őstag

Ennyi pénzből applenél max. SE-t tudtam volna venni. Az meg nem említhető egy lapon a Pixel 6-tal.

(#1472) redbiro válasza redbiro (#1235) üzenetére


redbiro
őstag

kis update fólia ügyben: a brotect üveg helyett ingyen megküldött sima tpu fólia hibátlanul felment és tökéletes vele a fpr is. a felrakása is fájdalommentes volt, küldtek hozzá alkoholos kendőt, sima kendőt, meg kis bankkártya alakú bizbaszt. a nem üveg fóliákat én eddig 10/10 elcsesztem mindig, ez sima ügy volt.

it never gets easier, you just go faster

(#1473) redbiro


redbiro
őstag

na én lepattantam a fejhallgatóról a mailboxde.com-os cím miatt. közben viszont találtam egy ismerőst aki németországban él, szerintetek adjam be újra az igényt? a 45 napon még bőven belül vagyok.

it never gets easier, you just go faster

(#1474) bbendre válasza redbiro (#1473) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, igen :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1475) redbiro válasza bbendre (#1474) üzenetére


redbiro
őstag

és szerinted át fog menni annak ellenére, hogy más cím lesz megadva mint az eredeti rendelésben?

it never gets easier, you just go faster

(#1476) ghiottone válasza redbiro (#1473) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Először reklamáld meg, hogy rossz címet írtál. Most ugyanarra az IMEI-re nem fogja engedni a rendszerük alapból.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1477) coolrob válasza coolrob (#1455) üzenetére


coolrob
aktív tag

Javítom magam!

Valóban elfogyott a Bose 700, ám a Google Bose QuietComfort 45 -öt ad helyette (amely nem mellesleg szerintem jobb), ráadásul még egy 75 eurós vásárlási utalvány is jár a Google Storeba. Ez viszont így már baromira megérte, és szuper ajánlatnak tűnik.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1478) qqzs válasza coolrob (#1477) üzenetére


qqzs
őstag

Honnan tudod es hol?

Eladó: GTS450

(#1479) coolrob válasza qqzs (#1478) üzenetére


coolrob
aktív tag

Németben így van. Angliában pedig QC 45 + 50 fontot adnak mától. Ezt már többen megerősítették Redditen.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1480) Quattro


Quattro
tag

Ha szeretnék zenét hallgatni youtube-on de közben a neten olvasnék híreket azt hogy lehet megoldani? Mert ha leteszem a youtube-os oldalt akkor a zene is abbamarad. Gondolom van erre már megoldás csak én le vagyok maradva. Mi a megoldás? 😊 Köszönöm előre is :R

(#1481) TODI1111 válasza Quattro (#1480) üzenetére


TODI1111
addikt

Youtube Premium. :)

(#1482) ShadowLac válasza coolrob (#1477) üzenetére


ShadowLac
addikt

....pedig pont a nekem a Bose 700 kellett volna.Már csak azért is hogy ne gondolkodjak hogy mit vegyek a 75 eu ból. :)
Amúgy mit éri meg venni a store ból 75 ért?
Amúgy telóm még nincs. De megjött egyik kedvenc tokom.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1483) Tewe013 válasza Quattro (#1480) üzenetére


Tewe013
őstag

Youtube prémium vagy youtube vanced.

(#1484) csanyix válasza ShadowLac (#1482) üzenetére


csanyix
tag

Szia. Szuper a tok, én is kinéztem magamnak. Tudsz dobni egy linket, h hol vetted és h mennyi volt? Köszönöm előre is. :R

(#1485) csanyix válasza Tewe013 (#1483) üzenetére


csanyix
tag

Szia, ha jól tudom a YTvanced-et nem lehet castolni. Vagy tévedek? Köszi :R

(#1486) bbendre válasza ShadowLac (#1482) üzenetére


bbendre
őstag

Töltő, tok, stand, ... :C

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1487) ghiottone válasza csanyix (#1485) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam gond nélkül megy. Az a lényeg, hogy a microg + a vanced app friss legyen. Van egy Vanced Manager app, ami jelzi, ha van frissítés: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1488) Csepy válasza ShadowLac (#1482) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem is pont ma jött meg az AIORIA tokom, csak szövet hátuljú :C

Regards: Csepy

(#1489) Rotate


Rotate
veterán

meg kell dicsérnem a gyári töltőt...

az igaz, h a Pixel nem töltődik 30W-al, de gond nélkül tölti az összes itthoni type C eszközt:

Lenovo Thinkpad T480s
Lenovo X1 Tablet
HP Chromebook 13 G1
+ a telefonok.

Most épp megyek el 3 napra, és elég ezt elvinnem az összes eszközhöz.

Szarabbul is el lehet költeni 29€-t.

(#1490) qqzs válasza coolrob (#1479) üzenetére


qqzs
őstag

Es ez a qc45 rosszab mint a 700? Mert kb 20 ezerrel dragabb arukereson.

Eladó: GTS450

(#1491) csanyix válasza Csepy (#1488) üzenetére


csanyix
tag

Hol rendelted, légyszi küldj 1 linket. Köszönöm :R

(#1492) csanyix válasza ghiottone (#1487) üzenetére


csanyix
tag

Köszi a választ. :R Nekem nincs telepítve a microg. Anélkül is lehet castolni a yuotube vanced-et vagy kell hozzá a microg is ? Köszönöm előre is! :R

(#1493) coolrob válasza qqzs (#1490) üzenetére


coolrob
aktív tag

Sztem a QC 45 jobb, mint a sima 700-as. Rtings tesztet érdemes meglesni róluk.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#1494) bbendre válasza qqzs (#1490) üzenetére


bbendre
őstag

Itthon drágább külföldön olcsóbb. (Ne kérdezd).
A qc45 vezérlő gombos, a 700 touch-os. Másban kb ugyan az ha nem laboraroriumban méred az erdeményeit. (Ez merem úgy mondani, hogy aktívan használok egy Sony WH-1000xm3 és egy Sony WH-XB900N-t is és olyan hatalmas különbség nincs ha youtube, youtube music, spotify-t hallgatsz az utcán, edzőteremben, vonaton...)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1495) sasa134


sasa134
addikt

Nálatok nem indul el néha teljesen magától a Google Assistant? Utóbbi pár napban vettem észre... hall vmit a környezetben ami 'hey Google'-nek hangozhat? :U

Avanti Roma

(#1496) ShadowLac válasza csanyix (#1484) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hello.[link]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1497) qqzs válasza sasa134 (#1495) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem az a bajom hogy alandoan a telefon valaszol meg akkor is ha Google home mellett allok. Lehet a tensor chip teszi a dolgat picit jobban mint kene.

Most hangolom a Novat es nem megy benne a balrol huzasra az a google now vagy valami olyasmi amiben vannak hirek meg idojaras.l meg kereso. A settingsbe az van hogy a balrol huzasra a goggle app indul. De ha elinditom a google appot abban csak sima goigle kereso felulet van. Mi az pontosan ami balrol bejon?

Eladó: GTS450

(#1498) csanyix válasza ShadowLac (#1496) üzenetére


csanyix
tag

Köszi :R

(#1499) Csepy válasza csanyix (#1498) üzenetére


Csepy
senior tag

[AIORIA szövet hátuljú tok]

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#1500) ghiottone válasza qqzs (#1497) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kell hozzá a Nova Google Companion app: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.