Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Viper26


Viper26
nagyúr

Elvileg pénteken érkezik, kíváncsi leszek...remélem beválik, bár a mérete és a súlya annyira nem vonz...majd meglátjuk. :)

iPhone 14 | FR955

(#1952) Inczke


Inczke
tag

Sziasztok,

Három telefon között gondolkodok, viszont ezt nagyon nehéz kapni.

Honnan rendelitek ti? Mit ajánlotok?

(#1953) Squirrel


Squirrel
őstag

Nekem már csak a Quietcomfort 45 és a 75 euros gutschein jutott. Gondolom sok különbség a designon kívül nincs a 700-ashoz képest.

(#1954) TaylorPro válasza Squirrel (#1953) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nekem is de nem baj az. És megkaptad már vagy van fejlemény? Nálam a nagy csend.

Pixel 8 Hazel

(#1955) marcarc válasza Squirrel (#1953) üzenetére


marcarc
senior tag

Németország?

(#1956) janika1988


janika1988
tag

Szia,

Google store, illetve német MM/Saturn. Ha gondolod, segítek beszerezni egyet (bármilyen színben), ingyen postával. Írj rám privátot, ha érdekel.
Üdv, János

Pixel 8 eladó

(#1957) ezoltán


ezoltán
tag

Ma tesztelni fogom Telenoros eSim-el az országban elsőként. :C

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1958) janika1988 válasza ezoltán (#1957) üzenetére


janika1988
tag

Yeee, megérkezett? Mindenképp írd meg a tapasztalatokat! :R

Pixel 8 eladó

(#1959) leslien


leslien
nagyúr

nem értem miért nincs 5G ? ! majdnem minden Exynos....
[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1960) qqzs válasza ezoltán (#1957) üzenetére


qqzs
őstag

Mar benne van az esim vagy még csak nost fogod intezni?

Eladó: GTS450

(#1961) ezoltán válasza qqzs (#1960) üzenetére


ezoltán
tag

Kiszállítás alatt van. Elvileg mától lehet hivatalosan majd rendelni. (de csak céges ügyfeleknek). Mivel én teszteltem a rendelési felületet tegnap, ezért én kapom ma az elsőt. Alig várom, hogy hozzá a futár :DD

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1962) stickermajom válasza ezoltán (#1961) üzenetére


stickermajom
addikt

Mi a felület ahol majd lehet rendelni?

(#1963) qqzs


qqzs
őstag

Nem tudom eddig hogy volt mert par hete hasznalom de csak most kezdett el zavarni az automatikus fenyero allitas. Eddig nem is nagyon allitottam de most parszor kellett es teljesen meghulyitette.
Eloszor is fenyero allito csuszka tegnap eszrevettem higy a csuszkan mozgo ikon neha atvalt teljes napocska vagy feles kozott. Ha jol emlekszem csak megnyomni kellett az ikot de ma nem sikerul. Azt hittem ez az ikoncsere valtja az auto fenyero es fix kozott. De nem. Azota vagy nem latok semmit napsutesben vagy kiegeti a szemem sotetben.
Es nem tapasztalok sotetbe menve szemmel lathato fenyero csokkenest vagy novekedes ha napra megyek.
Na mondom nezzuk meg a menuben mi van. Hat ott nincs ,legalabbis nem talaltam auto brightnesst csak adaptivat ami nem (csak) a kornyezo fenyvizonyokat nézi hanem a szokasaimat is.
Találtam meg extra dim opciót amit csak onnan menüből lehet allitani ,gyorsmenure se lehet kirakni ami este tok jo de reggel kapcsolhatom vissza mert nem latok semmit meg max fenyeron se.

Eladó: GTS450

(#1964) qqzs válasza ezoltán (#1961) üzenetére


qqzs
őstag

Nem ertem telefont veszel vagy esimet a meglevo telefonba? Csak mert a voda esim ket hete meg nem ment mert olyan uj a telefon higy az esim rendszeruk meg nem ismeri. Remelem ez nem olyan korlat mint a vowifi meg a masik orszagspecifikus dolog

Eladó: GTS450

(#1965) ezoltán válasza qqzs (#1964) üzenetére


ezoltán
tag

eSimet kapok a Pixelbe. Remélem működni fog...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1966) ezoltán válasza stickermajom (#1962) üzenetére


ezoltán
tag

Van egy felület, ami céges ügyfeleknek áll rendelkezésre.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1967) janika1988 válasza ezoltán (#1961) üzenetére


janika1988
tag

Egy E-simen mit hoz ki a futár? :F

Pixel 8 eladó

(#1968) Dare2Live válasza leslien (#1959) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Van 5G. Csak MOra is a szolgáltató specifikus dolgokat nem írták bele swbe.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1969) qqzs válasza ezoltán (#1965) üzenetére


qqzs
őstag

Kivancsi leszek. A vodaban egy órát vacakoltak mire vegul meglett a qr kod ,amire a telefon adott egy hibakodot, amit a szolgaltatonak kellett mutatni, amirol persze semmit nem tudtak. Kedves ugyfeles meg kozolte hogy o bizony nem kerdezi meg a kozpontot, ha nem megy visszaadjak a normal simet. A google search mondta, hogy ez volt regebben is a pixeleknel es a szolgalto esim rendszere nem ismeri a telefont.

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1970) Squirrel válasza marcarc (#1955) üzenetére


Squirrel
őstag

Igen, németorszàgba küldik. De nagy a csend. Tesztek alapjan olyan nagy különbség a designon kivül nincs közöttük.

(#1971) marcarc válasza Squirrel (#1970) üzenetére


marcarc
senior tag

Érdekes, nálam is full kuss van. 29-én volt "update" a ticketen, akkor nekem is az jön.

(#1972) stickermajom válasza ezoltán (#1966) üzenetére


stickermajom
addikt

Oké, de ezt kérdezem, hogy melyik az a felület. :D Céges ügyfél vagyok, nem látok ilyet.

(#1973) csanyix válasza ezoltán (#1961) üzenetére


csanyix
tag

Futár hozza az esimet? A Telecom nekem azt mondta, hogy netről lehet letölteni QR kóddal. ??? :F

(#1974) alikah88 válasza qqzs (#1969) üzenetére


alikah88
tag

Én vasárnap voltam a vodában és gond nélkül meglett az esim, pedig feltöltőkártyás vagyok. A telefonnal beolvastam a QR kódot és aktiválódott (beállítások / hálózat / sim alatt van egy opció, azzal kell beolvasni a QR kódot, nem sima QR kód olvasóval). Annyi problémám volt hogy az elején nem volt térerő, de egyelőre megoldotta az hogy a beállításokban átállítottam a hálózatot 3Gre.

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#1975) ezoltán válasza stickermajom (#1972) üzenetére


ezoltán
tag

Ez a link, amin én rendelek: [link]

Szóval a futár hozott egy papír kártyát, amin a QR kód van. Ezt a sim hozzáadásnál beolvasod és kb. 2 perc alatt letölti az adatokat. Működik rendesen.

Én utána tettem be a fizikai kártyát másodiknak és emiatt inaktiválta az eSimet, de csak vissza kellett kapcsolni. Szóval frankó vele a Telenoros eSim. :C

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1976) viw válasza alikah88 (#1974) üzenetére


viw
aktív tag

Ez érdekes. pár hete én is kértem vodás esim-et, de nem működött. Így vissza is kértem/kaptam a fizikai sim kátyát. Ingyen cserélték.
Mondjuk azóta volt simkezelő app frissítés, lehet ez oldotta meg?!

(#1977) qqzs


qqzs
őstag

Erre valaki?
"Nem tudom eddig hogy volt mert par hete hasznalom de csak most kezdett el zavarni az automatikus fenyero allitas. Eddig nem is nagyon allitottam de most parszor kellett es teljesen meghulyitette.
Eloszor is fenyero allito csuszka tegnap eszrevettem higy a csuszkan mozgo ikon neha atvalt teljes napocska vagy feles kozott. Ha jol emlekszem csak megnyomni kellett az ikot de ma nem sikerul. Azt hittem ez az ikoncsere valtja az auto fenyero es fix kozott. De nem. Azota vagy nem latok semmit napsutesben vagy kiegeti a szemem sotetben.
Es nem tapasztalok sotetbe menve szemmel lathato fenyero csokkenest vagy novekedes ha napra megyek.
Na mondom nezzuk meg a menuben mi van. Hat ott nincs ,legalabbis nem talaltam auto brightnesst csak adaptivat ami nem (csak) a kornyezo fenyvizonyokat nézi hanem a szokasaimat is.
Találtam meg extra dim opciót amit csak onnan menüből lehet allitani ,gyorsmenure se lehet kirakni ami este tok jo de reggel kapcsolhatom vissza mert nem latok semmit meg max fenyeron se."

Eladó: GTS450

(#1978) Tewe013 válasza qqzs (#1977) üzenetére


Tewe013
őstag

Jön a javítás hétfőn.

(#1979) leslien válasza Dare2Live (#1968) üzenetére


leslien
nagyúr

ok,de most működik vkinek?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1980) Drughi1897


Drughi1897
csendes tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki random hálózat eldobálást!
Tobbnyire autóban vettem észre de előfordult már a lakásban is.
Eldobja a hálózatot és egészen addig úgy marad ameddig repülőmódba rakom majd vissza.

(#1981) qqzs válasza Tewe013 (#1978) üzenetére


qqzs
őstag

Tudod , gondolod vagy remeled?

Eladó: GTS450

(#1982) Tewe013 válasza qqzs (#1981) üzenetére


Tewe013
őstag

(#1983) bbendre válasza Drughi1897 (#1980) üzenetére


bbendre
őstag

Hétfőn jön rá a javítás

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1984) bbendre válasza leslien (#1979) üzenetére


bbendre
őstag

Nem és nem is fog ameddig a Google nem oldja meg.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1985) janika1988 válasza Drughi1897 (#1980) üzenetére


janika1988
tag

Nekem ezt a xiaomi mi 9 lite is csinálja. Elég random. :/ (android 11) nem tudom mi az oka, van, hogy napokig jó.

Pixel 8 eladó

(#1986) stickermajom


stickermajom
addikt

Na éjfélkor a Google megpróbált újra levonni 649 Eurót a Pixelért, de a Rafi tiltotta a bankkártyám. Harmadikán egyszer már megtörtént a tranzakció. :F Járt más is így?

(#1987) ghiottone válasza stickermajom (#1986) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hogy már másodszor vonja az összeget? Persze. Olyan is volt, hogy feloldotta a zárolást, nem küldtek semmi emailt, de a telefont viszont leszállították, majd 1 nap múlva észbe kaptak és jött az email, hogy feladva és leemelték az összeget is. Rémesen szar a rendszerük.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1988) stickermajom válasza ghiottone (#1987) üzenetére


stickermajom
addikt

Szuper, a Rafinál ettől megőrülnek ahogy nézem. :D Közben megnéztem a számlatörténetet, a harmadikai zárolást itt is feloldották valamilyen érthetetlen oknál fogva és most megpróbálták újra beterhelni. Ezzel nem is lenne gond, csak ilyen tranzakcióknál hívni szokott a bank, ezt éjfélkor nem tudták megtenni szóval inkább letiltották a kártyát.

(#1989) Viper26


Viper26
nagyúr

Az mennyire valid info, hogy itthon a Pixelekkel nincs 5G?
Nem világvége, csak kíváncsi vagyok.

iPhone 14 | FR955

(#1990) ghiottone válasza Viper26 (#1989) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Magyarországon nincs, ahogy VoLTE és WoWiFi se.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1991) bbendre válasza Viper26 (#1989) üzenetére


bbendre
őstag

Ezt a kerdest nem is ertettem :D

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1992) brainticket válasza Viper26 (#1989) üzenetére


brainticket
aktív tag

nagyon nem mindegy hogy 5G nincs, vagy hanghívás 5G-n nincs, nem kéne keverni

(#1993) sasa134


sasa134
addikt

Help.
Német 02 simes P6tal most jöttem először haza Mo-ra de sehogy nincs mobil netem..kiborít az A12 új menüje, be van kapcsolva a roaming és a mobil adat is, se Telenor se Telekom hálózatra csatlakozva nincs net. Valaki valami ötlet ?

Avanti Roma

(#1994) janika1988 válasza Drughi1897 (#1980) üzenetére


janika1988
tag

Nem telenoros sim véletlenül?

Pixel 8 eladó

(#1995) Rotate válasza sasa134 (#1993) üzenetére


Rotate
veterán

csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy szlovák Orange esimmel, MO-n talan Vodaval volt normalis netem, talan Telekommal is, a Telenor valamiert nem ment, de igazából előtte a Oneplus 7T-vel sem, szóval gyanakszom, hogy a magyar szolgáltatók korlátozzák a külföldiek adatroamingját...

(#1996) sasa134 válasza Rotate (#1995) üzenetére


sasa134
addikt

P5 esetén semmi ilyesmi rossz tapasztalatom nem volt... Köszi, próbálkozom. Ha automatikus csatlakozást választok, akkor Telenorra megy, de net ott sincs :F

Avanti Roma

(#1997) rankesz válasza ghiottone (#1990) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Root-tal van volte nekem most is, ráadásul telenor alatt.

(#1998) bbendre válasza rankesz (#1997) üzenetére


bbendre
őstag

P6/Pro-val tapasztalt valaki olyat, hogy hívták, de foglalt volt?
Utána csak az SMS jött, hogy nem fogadott hívás. Persze a telefon az asztalon volt.
Meg minden hivás elején van egy recsegés :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1999) ghiottone válasza rankesz (#1997) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, az oké, de alapból nem megy a gyári romban. :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2000) mjani1172


mjani1172
addikt

Hirtelen azt hittem a hozzászólások alapján, hogy ez valami xiaomi fórum.Ez sem megy de az sem jó, nyitás root.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.