Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) ShadowLac válasza leslien (#645) üzenetére


ShadowLac
addikt

A villogás bekapcsoló gomb nyomásánál az szerintem szoftveres.
A szelfi kameránál az elcsúszás az is.
A kijelző zöldülés gondolom az hardveres.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#652) TTomax válasza ShadowLac (#651) üzenetére


TTomax
nagyúr

A szelfi kamera elcsúszott kivágása hardveres...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#653) ShadowLac válasza TTomax (#652) üzenetére


ShadowLac
addikt

A kijelző zöldülés?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#654) Tewe013 válasza Quattro (#650) üzenetére


Tewe013
őstag

Tekintve, h csak itt jelentkezik és elég sok esetben esélyes, h valami szoftveres baki.

(#655) spawn21 válasza leslien (#643) üzenetére


spawn21
veterán

Ne is mond. Nem is illene a luji vuttyon kesztyűmhöz

iPhone 13p

(#656) Rotate


Rotate
veterán

csináltam pár képet, nem vagyok egy nagy fotós, feltettem drivera annak, aki nézne pár real life képet...

nem vagyok szakértő, de nekem nagyon tetszik a képek minősége, a 7T-n is tetszett, ezzel jobban tetszik.

sample photos

(#657) marcarc válasza Rotate (#656) üzenetére


marcarc
senior tag

tök jó helyen laktok :)

(#658) ghiottone válasza Rotate (#656) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van már esimed? Kiváncsi vagyok milyen nálad a fogyasztás dual simmel a 7T-hez képest.
Én majd csak kedden fogom megkapni, ha minden jól megy.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#659) leslien válasza Rotate (#656) üzenetére


leslien
nagyúr

fotósba mehet?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#660) Rotate válasza ghiottone (#658) üzenetére


Rotate
veterán

aha, az aksi idő jobb, mint a 7T...

minden szinkronizál, wifi 4g dual simmel állandóan aktiv, AOD aktiv, Bluetooth bekapcsolva okosóra miatt, és eddig ez a mai nap:

Hozzáteszem, nem játszom, FB / hírolvasás / pár fotó / insta meg videó nézés, meg munka, amire használom, kb mint a legtöbb ember...

leslien: nem pontosan értem a kérdést, sry :)

marcarc: köszi:K

[ Szerkesztve ]

(#661) Rotate


Rotate
veterán

szerk.

tettem a mappába egy videót is... 1080p 60fps, mert nekem overkill a 4k telefonos videózásra.

a naplemente miatt van egy kis lens flare, de nekem még tetszik is így :D

[ Szerkesztve ]

(#662) leslien válasza Rotate (#661) üzenetére


leslien
nagyúr

ide gondoltam... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#663) Rotate válasza leslien (#662) üzenetére


Rotate
veterán

ja persze, nem gáz :)

(#664) Squirrel


Squirrel
őstag

Sziasztok! Gyári fólia van rajta vagy rögtön kell rá valamit rendelni?

(#665) Rotate válasza Squirrel (#664) üzenetére


Rotate
veterán

nincs rajta sajnos

(#666) Bazsi84 válasza TTomax (#646) üzenetére


Bazsi84
tag

Irtam korabban,h nekem semmi baja.

(#667) doooo


doooo
veterán

Igazán befejezhetnék már a GSMArena tesztjét a Pro-ról...

(#668) hajbel válasza doooo (#667) üzenetére


hajbel
addikt

Gondolom, nincsenek jóba a gúglival, ezért nem kaptak tesztkészüléket.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#669) joey04 válasza spawn21 (#642) üzenetére


joey04
titán

2021-ben bárhol máshol is előfordulhat, ahogy elő is fordul.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#670) Bazsi84 válasza hajbel (#668) üzenetére


Bazsi84
tag

Mar 24-en kiraktak,h in for review.szoval hetfon jon max.

(#671) Csepy válasza ShadowLac (#653) üzenetére


Csepy
senior tag

Az hardveres, minden gyártónál előfordul, nem is csak kis számban, az Amoled technologia velejárója, hogy némelyik panel ilyen. Pixel 5-ből volt nálam 5, vagy 6 ilyen és az is Samsung Amoled.

Regards: Csepy

(#672) ghiottone válasza Csepy (#671) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Galasy Tab S6-osom is zöld paneles, amit már megszoktam 1,5 év alatt + ott állított nézetben van zselé effektus.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#673) doooo válasza ghiottone (#672) üzenetére


doooo
veterán

Miért nem garanciáztattad? Vagy ha újonnan vetted másfél éve, még most is vihetnéd. Zselé effektus Tab S3-on is volt amúgy, nem tudom, hogy a legújabb Tab S7-széria esetén mi a helyzet (nem mintha engem zavarna, vagy igazán érintene (csak akkor használom ilyen módban, ha az adott app nem támogatja a fektetett megjelenítést)).

(#674) ghiottone válasza doooo (#673) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mert az összes olyan volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#675) doooo válasza ghiottone (#674) üzenetére


doooo
veterán

Dehogy volt olyan... honnan veszel ilyesmiket? Mindig kiadnak szoftveres frissítést, ha olyan eredetű a dolog, és tömegeket érint (kalibrációs, fényerő-szabályozós probléma), ha meg hardveres, akkor gyártási hiba, és kész. Cserélik, a készülékek 99 százaléka meg hibátlan, mint minden más esetben is. A zöldülésre gondolok, nem a jelly-effectre, utóbbi nyilván ugyanolyan mindegyiken.

(#676) Yeffy válasza Rotate (#656) üzenetére


Yeffy
veterán

jófélék

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#677) Tewe013


Tewe013
őstag

1,5 órás review: [link]
Ő azt mondja, hogy az akksi kb. iPhone 13 Pro Max szinten van pár nap után amikor beüt az adaptive battery.

(#678) Squirrel válasza Rotate (#665) üzenetére


Squirrel
őstag

Köszönöm. Te milyen fóliát rendeltél a tiedre? Működik vele a Oneplus7T töltője?

(#679) ghiottone válasza doooo (#675) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez minimális zöldülés, alig észrevehető. A topickban alig találkozott vele 1-2 ember. Én használom, nem kell megmagyarázni, köszönöm.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#680) Rotate válasza Squirrel (#678) üzenetére


Rotate
veterán

valamivel feljebb linkeltem, milyen üveget vettem, bár úgy nézem már kifogyott...

a 7T töltője tölti, de még annál is lassabban mint a rohadt lassú gyári "gyorstöltő" amit ehhez vettem a Google Store-ból

(#681) brainticket válasza Rotate (#680) üzenetére


brainticket
aktív tag

Baromi lassan tölt a gyári töltő, szerintem kizárt hogy ez 30 Watt lenne, szerintem nem sok értelme van megvenni 29 euróért, nehéz elhinni hogy egy akármilyen töltő még ennél is lassabban töltene.
OnePlus 7 pro-ról váltok, az is 30W, de ez eddig kb kétszer háromszor lassabban tölt. :((

(#682) Tewe013 válasza brainticket (#681) üzenetére


Tewe013
őstag

OnePlus 7Pro-nak egy 1000essel kisebb aksija van, azt nyilván gyorsabban telinyomja 30W-tal, mint az 5000-es akksit.

(#683) brainticket válasza Tewe013 (#682) üzenetére


brainticket
aktív tag

Ez mondjuk igaz, rendeltem egy jóféle töltő tesztert, ha megjön megnézem vele

(#684) TTomax


TTomax
nagyúr

PPS töltőtől mit vártok?Az nem arról szól,hogy 30Wal végig nyomja...Az MAX 30Wal tölthet,de azt kb az első 30%ig teszi, (már ha úgy van programozva)onnan az a cél hogy az akku ne melegedjen,vezérelt töltés,majd a Google tudja .Látszik,hogy biztonságra játszik Google.Nem igazán akarnak gari idö alatt akkut cserélni.Vagy csak simán még nem működik és 18Wal tölt végig... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#685) marcarc válasza brainticket (#681) üzenetére


marcarc
senior tag

én is 7 pro-rol váltok, nem örülök annak h visszalépés lesz a töltésben. :/

(#686) Rotate válasza brainticket (#681) üzenetére


Rotate
veterán

van melóban a bedugós fülesemhez egy 10W Xiaomi wireless charger, és még az nem 300% a töltésidő különbség, inkább ilyen 50% körül...

2 ora vs. 3 ora

(#687) TTomax válasza Rotate (#686) üzenetére


TTomax
nagyúr

15Wos QI töltöm van itthon szerintem az is végez cirka két óra alatt...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#688) coolrob válasza Tewe013 (#677) üzenetére


coolrob
aktív tag

Előre leszögezem nem vagyok iPhone párti, Pixel 6-ot rendeltem német ismerősöm keresztül, így követem a topikot és a teszteket, redditet stb. Folyamatosan lovagolsz az aksi időn, amivel lehet, hogy csak magadat akarod nyugtatni, de egyszerűbb lenne elfogadnod hogy az aksi közepes lett. Ezt már akkor lehetett tudni, amikor kiderült a SoC felépítése. Sajnos láthatóan nem érted, hogy semmi gond azzal, hogy különböző tesztekben teljesen más eredmények jönnek ki. Az hogy valaki YouTube-n videót néz wifin keresztül, mondjuk 200 nites fényerőn és kap 12-13 óra kijelzőt, teljesen rendben van, csak úgy, mint MKBHD 4-5 órás kijelzőideje. Ő valószínűleg 5G-n tolta, max fényerőn, játszott, navigált stb. Jobban jársz, ha elengeded végre a dolgot, mert pláne a Pro változat esetében (nagyobb kijelző, 1440p-s felbontás) baromira csalódni fogsz. iPhone Próhoz hasonlítani meg egészén nonszensz egyébként, mert jelenleg sajnos egyetlen androidos készülék sem ér fel hozzájuk aksiidő tekintetében pláne nem a Maxhoz.

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#689) Bazsi84 válasza coolrob (#688) üzenetére


Bazsi84
tag

Mondjuk jopar eve sajat szoftverukhoz optimalizaljak a sajat hardveruket és forditva,szoval nem is fair barmilyen jellegu osszehasonlitas.a tobbi androidossal kell,ott meg nem verzik el.

(#690) Tewe013 válasza coolrob (#688) üzenetére


Tewe013
őstag

Én nem aggódom az akksi miatt tekintve, hogy jelenleg egy Pixel 4-em van. :) Egyébként ez is sokkal jobban teljesít, ahhoz képest amennyire le volt sajnálva. A Pixel 6-tól kb. 6-7 óra SOT-ot várok az én felhasználásom mellett és azt szerintem hozni fogja.

(#691) Rotate válasza coolrob (#688) üzenetére


Rotate
veterán

közepes? hát jó :) mármint nem azért hogy most itt bármit is védjek, de szerintem totál jó az aksi idő... aztán most hogy mihez hasonlítod, egyik több másik kevesebb... számít? Pixel 6 tulajként kit érdekel mennyi az iPhone aksi?

mire jo ez a peniszmeregetes? valaki azert vesz telefont, hogy elmondhassa hogy ez es az mennyivel jobb mint valami mason? valaki tenyleg jobban alszik, mert 2 oraval tobbet bir a telefonja, mint a másiké? az aksiidot nem mas telefonhoz kell merni, hanem a sajat hasznalathoz, hogy adott tevekenyseggel mire eleg.

adott egy eszkoz, amit minden teren kb a csucs ala lőttek be 5-10%-kkal, aztan megy a marakodás meg a méregetés... ha egy eszköz önmagában jó, akkor ezt miért kell oldani?

A Nexus 4X óta nem volt ilyen fasza telefonom, amit imadtam, pedig szar volt a kamera, aksiido meg szarabb... manapsag az emberek tenyleg semminek nem tudnak orulni, ugye?

(#692) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok, van esély rá hogy valahol kivan téve a telo? (Szolnoki vagyok)
Megfogdosnám, mekkora tégla.. Mert szívesen adnék neki esélyt, nagyon jó árat kaptak!

Press "F" to pay respects.

(#693) coolrob válasza Rotate (#691) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ha elolvasod mire válaszoltam, akkor megérted miért ejtettem szót az iPhone-ról...
A Pixel 6 eleve 15-20%-kal jobban bírja mint a Pro, szóval nem csodálom ha elégedett vagy.
Sajnos nagyon nem ment át a mondanivalóm, pedig eleve leszögeztem, hogy nincs iPhone-om, és úton van a Pixel 6-om is. Nem mellesleg az aksiidő kb az egyik legfontosabb tulajdonság számomra egy telefon esetében, szóval a pénisz méretéses hasonlatot sem igazán értem.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#694) Tewe013 válasza Imilenni (#692) üzenetére


Tewe013
őstag

Legközelebb hozzád egy kelet-németországi mediamartkban/saturnban.

(#695) Dare2Live válasza Bazsi84 (#689) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

igazából nem az SW hanem a TSMC vs Samsung 5nm és kijelző és modem kombó miatt van a legjobbak közt a 13 pro a 13 pro max meg aksiban most a csúcs.

De a sima pixel 6 sztem nagyon nem lesz lemaradva a 13 protól, pixel 6 pro az egy 20-25%ban de a sima 7-8h SOTja nekem bőven jó. Max kikpacsolom az 5Gt az tippem szerint ami problematikus. Igazából nincs olyan szitu amikor nekem a 4G sebessége ne lenne elég.

Amúgy vszeg én is elcsábultam volna apple vonalra de az IOS UIt baromira nehezen szokom, apple ökoszisztéma előnyei nekem kb minimálisak és lássuk be a sima pixel 6 amit amennyiért ad az egy igazi ár/érték bajnok.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#696) doooo válasza ghiottone (#679) üzenetére


doooo
veterán

Oké, de akkor ne hozd fel sokadszorra, mint holmi általános jellemzőt, vagy olyasmit, amibe bele kell törődnie mindenkinek.
Csak rajtad múlik, hogy kicserélteted-e vagy sem, nem a gyártón (tudom, hogy plusz kényelmetlenséggel járna, épp ezért nyilvánvalóan elfogadható érv, ha valaki épp emiatt inkább nem kezd ilyesmibe; csak hát akkor... nem is érdemes róla ilyen módon beszélni).

[ Szerkesztve ]

(#697) ghiottone válasza doooo (#696) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sok az off. Le kellene már zárni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#698) ForRedGlory válasza Tewe013 (#677) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, biztos hirtelen 33%-ot javul az akkumulátor, miután beállt. :DDD

[link]

(#699) Tewe013 válasza ForRedGlory (#698) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezt nekí írd meg, én csak leírtam egy mondatot a reviewból. :DDD Én nem számítok 13PM üzemidőre.

(#700) TTomax


TTomax
nagyúr

Jól van,nincs itt olyan nagyon nagy baj ... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.