Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) qqzs


qqzs
őstag

10-ik napon mgerkezett a probleman a bose claimmel mi a bajuk.
For security reasons, please explain why the details on the claim do not match with the details on the proof of purchase.
Persze csak feltolteni lehet a magyarazatot igy elkuldtem nekik pdfben hogy bocs de januarig nem vagyok otthon ezert ismerost kertem meg hogy vegye at a fejhallgatot.
Ceges kártyával vettem ceges cimmel mar a telefont is mas cimre szallitottak. A fejhallgatohoz meg harmadik cimet adtam meg. De miert problema ez nekik? Az isszes gstoranmegrendelesem osszevissza megy az uk-ban. Ugy erzem ezt a claimet valami kulsos ceg intezi semmi kozuk az gstore-hoz

Eladó: GTS450

(#1552) ghiottone válasza qqzs (#1551) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem most az előzőleg már jóváhagyott igényemet azzal utasították vissza, hogy a promóció 2-es pontja szerint csomagtovábbító nem vehet részt benne. Na ezzel csak az a gond, hogy a Bose fülest a kint élő ismerős címére kértem. Leírtam nekik ezt, plusz a promóció világosan fogalmaz és a BOSE füles igénylésénél megadásra kerülő címre érti ezt szerintem, így a német illetékes fogyasztóvédelmi hatóságokra való finom utalással a végén küldtem egy levelet nekik. Kíváncsi leszek a válaszukra.
Nagyon kezd elegem lenni a Pixel 6 előrendelése körüli kavarásokkal.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1553) gulb válasza ghiottone (#1552) üzenetére


gulb
senior tag

Komolyan sz..sunt.. az EE tol 3 nap alatt megvolt a pro fekete es nem kerult 890£ csak 22*24be...koszo puszi fules.

(#1554) qqzs válasza ghiottone (#1552) üzenetére


qqzs
őstag

Az ismeros cimere mondtak, hogy csomagtovabbito? Akkor ebbe is belekotnek amit irtam. Mondjuk nem ertem ez miert problema nekik. Azota talaltam reditten egyet amikor abba kotottek bele hogy ugyanarra a cimre kerte a fulest mint a telefont csak a felesege nevere....egyre cifrabb.

Eladó: GTS450

(#1555) ghiottone válasza qqzs (#1554) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, nem, azt nem írtam, de én csomagtovábbítóba kértem a 6-ost, viszont a fülest - mivel oda nem küldik ki a promóció szerint - már ismerős címére. Én se értem ez miért probléma. Vettem Pixelt az előrendelésbe? - Igen! - akkor nem jár az ajándék füles? Menjenek már a fenébe. Küldték volna ki rögtön a telefonnal, mint itt bohóckodnak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1556) gulb válasza ghiottone (#1555) üzenetére


gulb
senior tag

Azert nem kuldik ki mert 15napig.vissza lehet kuldeni a telefont...amit ujra csomagol es elad mind refurb...de a fulest ba...hatja ugyebar..

(#1557) ghiottone válasza gulb (#1556) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, ez csak költői kérdés volt inkább.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1558) MC Pite válasza ghiottone (#1552) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekem eszkalálták az ügyem, majd gondolom lefelé hüvelyujjat mutattak, és 101%ba hülyére próbálnak venni. Most se füles, se telefon (a pénz épp visszaért legalább). Naponta boldogítom őket. A kamuzásokkal, meg a korábbi logokkal próbálom szembesíteni őket, de úgy látom lepereg. :U

Amúgy annyira toppon vannak, hogy ezutáni 2. rendelésem elért a továbbítóhoz, google 16án tervezte feladni, de még mindig Bestellt a státusz. És ezt egyszer conták (eddig), bár az ezelőttit is duplán.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1559) saabonline


saabonline
csendes tag

Feladták a fülest, pár nap és érkezik, azért jelzem, hogy végre történt valami, mert nekem visszaigazoló mail se jött a claimre, rájuk írtam arra se, viszont láttam, hogy elfogadták a claim ellenőrző oldalon.

(#1560) qqzs válasza saabonline (#1559) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem is elfogadtak ma reggelre.
Mennyivel az elfogadas utannadtak fel? Melyik orszag?

Eladó: GTS450

(#1561) saabonline válasza qqzs (#1560) üzenetére


saabonline
csendes tag

okt.20-án vettem, azt hiszem 27-én kaptam meg, nov. 3 claim, semmi válasz email, nov. 8 panasz email, hogy hol a válasz, ok-e a claim, vagy kell még valami, semmi válasz, claim ellenőrző oldalon végig ok volt az igény nov. 3-tól, de megerősítő email nélkül nyugtalanított azért, tegnap meg jó hír felkiáltással jött egy email, hogy a szállítónak átadva, ha gar. probléma lenne, volt egy link a bose oldalhoz. Ja, és észak-Korea :)

(#1562) ezoltán


ezoltán
tag

Én, November 14.-én 15.49-kor kaptam a levelet a német oldaltól, hogy megkapták a feltöltött dokumentumokat az ajándék füleshez és elbírálják. 15:51-kor kaptam a levelet, hogy elfogadták az igényt. Úgy látszik ez szerencsés volt...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1563) qqzs válasza saabonline (#1561) üzenetére


qqzs
őstag

azt irtak hogy mit kapsz vagy meglepi lesz? 700 vagy qc45

Eladó: GTS450

(#1564) fahrii


fahrii
őstag

Megjöttek a spigen tokok... na most lett igazán tégla a telefon. :F
Kíváncsi leszek mennyi idő lesz megszokni, az első benyomás mindenesetre negatív a külsőt tekintve.

(#1565) assemble válasza fahrii (#1564) üzenetére


assemble
addikt

Melyiket vetted? A Liquid Air es Rugged Armor is eleg jonak tunik nekem.

(#1566) Szergely83 válasza fahrii (#1564) üzenetére


Szergely83
tag

Honnan rendelted? Alzán a Liquid Air-t rendeltem, de 2 hét mire megjön és azért elég para, mert rohadt csúszós telefon :U

(#1567) TaylorPro


TaylorPro
addikt

(#1568) janika1988 válasza ghiottone (#1521) üzenetére


janika1988
tag

Oh, shit :( köszi a választ!

Pixel 8 eladó

(#1569) Robbertho válasza ezoltán (#1562) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Nekem ma írtak a kérdésemre, hogy mikor fogják majd postázni, hogy "14-60 nap múlva, ennél pontosabb intervallumot nem áll módunkban megadni" :O
Remélem holnap hozzák :DDD

(#1570) fahrii válasza assemble (#1565) üzenetére


fahrii
őstag

Liquid air és ultra hybrid. Nekem fogásra a mate 20 pro után sajnos egyik sem az igazi. :(

Szerk.: 30mpet használt spigen ultra hybrid eladó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1571) rankesz válasza fahrii (#1570) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Engem a likvid eer érdekelne :))
Néztem amazonon, nem is vészes maga a tok ára, de a szállítás még 1x ann, i majdnem :((

(#1572) gulb válasza fahrii (#1570) üzenetére


gulb
senior tag

En mar a pixel 4xl-emre se mertem venni mast mint spigen ultra thin case-t mar az is brutal volt. Erre a pro ra semmit nem vettem csak dbrand foliat wohuu😁

(#1573) assemble válasza fahrii (#1570) üzenetére


assemble
addikt

En 3 tokot rendeltem, mert early adopter-kent nem nagyon volt review meg egyikrol sem: Rugged Armor, Liquid Air, Caseology Vault. Csak egyet akarok megtartani (tobbit visszakuldom), de nehez valasztas, mindharom eleg jo szerintem, es mindegyik masert tetszik. Osszessegeben most epp a Liquid Air a kedvencem.

Tok nelkul biztos nem hasznalnam a telot, az elso napokban mar tele volt a reddit vele, ahogy a csuszos uveg hatlapnak koszonhetoen lepotyognak a telefonok latszolag vizszintes feluletekrol is, es tornek ossze-vissza. Fel nem fogom amugy, hogy miert eroltetik ezeket az uveg hatlapokat, sulyban nehez, torekeny, ujjlenyomat magnes, kb annyira jo hogy egy vitrinben jol nezzen ki, de nem arra van kitalalva, hogy az ember hasznalja is. Jobban ki lennek bekulve egy kellemes tapintasu muanyag hatlappal.

[ Szerkesztve ]

(#1574) ezoltán válasza gulb (#1572) üzenetére


ezoltán
tag

Hogy tudtad rátenni? Nekem fent a saroknál egyáltalán nem passzolt és állt meg.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1575) ghiottone válasza ezoltán (#1574) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hajszárítót nem használtál?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1576) gulb válasza ezoltán (#1574) üzenetére


gulb
senior tag

Fenti sarok icipiciket elall..de hajszarito a titok!;) Amugy tokeletes.

(#1577) ezoltán válasza ghiottone (#1575) üzenetére


ezoltán
tag

De igen. Eddig az összes telómon tökéletes volt a dbrand skin de ezen sehogy nem passzolt.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1578) saabonline válasza qqzs (#1563) üzenetére


saabonline
csendes tag

Eleve ugy volt a promó, hogy 700, es az is jött, már használom, jóféle.

(#1579) ShadowLac


ShadowLac
addikt

P6 beüzemelve. Hibátlan. Eddig. Pár fotó sötét , gyenge fényben. Tetszik.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1580) TaylorPro válasza ShadowLac (#1579) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv a klubban! Nekem bejött nagyon.

Pixel 8 Hazel

(#1581) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ma (végre) fotózgattam, videoztam úgy hogy egyszerre ment a fotó/video a 6on meg a 9t pron.

Egymás mellé rakva a videokat/fotókat sokkal jobb a pixel 6. Videoknál a stabija baromi jó. Ez volt a fő ok a cserére hát nincs csalódás.

Hétvégén át is állok rá. 99% nem automatikus szóval egy fél napot el fog vinni.

Viszont a feleségem iphonet akar. Az ő pixel 6a eladó lesz (zöld).

más: BOSE 700at megkapta vki már? Már 10napja elfogadták az igényt de azóta semmi reakció...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1582) qqzs válasza saabonline (#1578) üzenetére


qqzs
őstag

Igen de ukban mar qc45 kapnak plusz 50 fontot, ha jol emlekszem mert elfogyott a 700-as

Eladó: GTS450

(#1583) saabonline válasza Dare2Live (#1581) üzenetére


saabonline
csendes tag

Igen, ma jött meg, bose 700, öröm é bódottá :)

(#1584) Rotate


Rotate
veterán

vegre en is tudtam csinalni par kepet este, azert ez rohadt jól nez ki...

eredeti

(#1585) gulb válasza Rotate (#1584) üzenetére


gulb
senior tag


Szerintem is orult jo ez a kamera! ( Ezen a porgo szaron majdnem meghaltam😭🤣)

Jah es ami meg nagyon oromteli, hogy a nord2 5g szinte sehol nem tudott 5g halora csatlakoNi.. addig a p6pro siman es bitang gyors wwwwooo

[ Szerkesztve ]

(#1586) berkar2 válasza gulb (#1585) üzenetére


berkar2
csendes újonc

Sziaaa, nekem is megerkezett a p6pro, a kerdesem inkabb, hogy olvastam a nord 2 nem tudott 5g t ez siman csatlakozik, de hogy???
Akkor nem magyarorszagon hasznalod gondolom, mert csak abban a par orszagban megy az 5g, volte,l stb.... ahol hivatalosan megveheto..
Neked hol mukodik?

(#1587) bbendre válasza Rotate (#1584) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem is tegnap/ma volt idom fotozgatni es sokkal jobb lett az eredmeny mint amire szamitottam a review alapjan. Ami nagyon hianyzott az a "motion photo" es a gyereknek tenyleg nincs olyan elkent feje mint a Samsungon. Nagyon korrekt kis telefon lett ez.

Vegre nagyon jo lett a haptic feedback es azt irjak, hogy a pro-n jobb.
Az ujjlenyoma olvaso nekem mindig felold, kb 98%-ban rendben van. Jobban megy most az update utan mint a Note20Ultra megoldasa. Igaz erezhetoen lassabb. Majdnem fel masodpercig is eltart a feloldas neha ;] borzalom.(Igen, az azonalhoz kepes tenyleg lassu, de nem borzalom)
Mint regi Pixeles sok-sok apro hibat talaltam. De kb olyanokba tudnek belekotni, hogy a Live hatterkep a Qualcomm -ra lett optimalizalva es hibas az Exynos procin :D vagy beallitottam egy hatterkepet es a fel rendszer osszemolott miutan frissitettem mert valamiert azokat a hattereket kivettek a frissetesbol.
Nalunk problemas egy kicsit a terero a Vodefone-nal. Sokszor gondok vannak a telefonalassal, neha megszakad vagy csak nem hallunk senkit. (P6 es P5) Ez a Samsungon nincs. VoLTE sem nem sajnos, de ezt mindenki tudja. De a 4G-n az internet viszont nagyon jo.
A Kamera tovabbra is pazar. Most sokaig hasznaltam egy Note20 ultra-t es azt mondam magamnak, hogy kb ez is ugyan olyan jo... de nagyon nem. Par foto utan azonnal visszajott a Pixel feeling. A kamera sebessege es a fenyek, a szinek, az arcok es az egesz... ahh.
A toltes gyors a Samsung Super Fast toltovel szerencsere.

Vegre ismet Pixel!

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1588) gulb válasza berkar2 (#1586) üzenetére


gulb
senior tag

Uk-ben elek...meg egyre tobbet NL es DE... Egyenlore csak UK EE halozaton szuperal az 5g ahol a lefedettsegi terkep alapjan nem igazan kellene! Ellenben ha orulten elkezdet hasznalni melegszik a telo nem kicsit

(#1589) qqzs válasza bbendre (#1587) üzenetére


qqzs
őstag

Ez a live hatterkep honna jon? Mikor probalom allitani se sima se live kepet nem latok csak ilyen bugyuta google artot udok kivalasztani hatternek. Tulajdonkeppen sajat fotokhoz van egy gomb aztan harom gyari kep majd apps&themes es live de ott nincs semmi.
Amit nem ertek miert osztja szaggatott vonallal kette fuggolegesen, az mire jo?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1590) bbendre válasza qqzs (#1589) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, ez a resz full bugos es néha működik néha nem. A háttér kép valasztoban kellene lennie kettő kategóriának. Living universe es a come alive (magyarul nem tudom, en angolul hasznalom a rendszert. Nalam az update utan eltűnt a come alive teljesen. Valami ilyennek kellene lennie. Itt a living universe es a come alive ami élő és elég színvonalas hattereket tartalmaz

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1591) gulb válasza bbendre (#1590) üzenetére


gulb
senior tag

Come alive nalam sincs...piff neki. Mondjuk ezek engem total nem erdekelnek igazabol..

(#1592) Csepy


Csepy
senior tag

Alzás rendeléshez fejlemények: Múlt héten lrtesítettek, hogy változott a kiszállítás várható dátuma, megnéztem a rendeléseim között és 2021.11.19. volt. Majd tegnap (19-én) ez 2021.11.22-re változott. Ma már 2021.11.24. van megadva... lassan már feladom, hogy ebből idén legyen.

Regards: Csepy

(#1593) leslien válasza Csepy (#1592) üzenetére


leslien
nagyúr

van az aprón is...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1594) Csepy válasza leslien (#1593) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem névre szóló áfás számlára kell, 3 év garival, a többit én is tudom, köszönöm.

Regards: Csepy

(#1595) bbendre


bbendre
őstag

A sima Pixel6on nemzavaro ez a kepernyo "szivárványosodas" es colorshift ahogy forgatjátok? Vagy nekem van gond a szememmel?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1596) AaronOS


AaronOS
tag

Sziasztok,
Valaki le tudná nekem mérni, hogy dobozostul mintha bontatlan lenne, akkor kb. hány gramm a Pixel 6-os pakkja? Ill. hogy mekkora a doboza?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#1597) Tewe013 válasza bbendre (#1595) üzenetére


Tewe013
őstag

Olyan szögben jön elő, amiben én nem használom a telefonom, szóval nem mondanám zavarónak.

(#1598) marcarc válasza AaronOS (#1596) üzenetére


marcarc
senior tag

0.61 kg volt a pro, a 6 asszem egy 20g al könnyebb

(#1599) assemble


assemble
addikt

Jah tenyleg egesz gyors az 5G, ezt buszon menet kozben mertem, szoval siman lehetne tobb is. Meg ugye meg csak nem is mmwave.

(#1600) ghiottone válasza AaronOS (#1596) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Google Storeból 0,44 és 0,46 kg között mozogtak a kiküldött 6 osok és a 6 Prok. Vagy magára a telefon dobozára gondolsz?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.