Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GreenGoblin válasza #16820480 (#50) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ja a méret a legnagyobb baj nálam is. Sajnos nem sok választás van ha az ember kicsi telefont akar. iPhone 13 mini a legjobb kicsi telo.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#52) #16820480 válasza GreenGoblin (#51) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem az már megfelelne, ha i13-S21 méretű lenne. Apple-nél az a bajom, hogy még mindig lightningot használ, illetve csomó sw-es funkció hiányozna (AoD, főképernyő testreszabás). Ráadásul a mostanra kicsit olcsóbb 12-es széria ultrawide kamerája elég siralmasnak tűnik (pont a napokban fotzott egy srác azzal túra közben és hát khmm :U ).

(#53) No.01


No.01
őstag

Lehet csak en aggodom ezen (nincs sok tapasztralatom ezekkel az elmult bo 2 evbol) de a Pro-ra a hajlitott kijelzo es az ujjlemyomat olvaso vegett lehet tenni barmifele valos (ertsd uveg) vedelmet?

Anno tan Samsung S10-nel probalkoztam valami gyari hajlitott vedelemmel, de az minden volt csak jo nem... Igaz a 8 honap alatt 2x ingyen csereltek, de attol meg jo nem lett.

(#54) kerxy válasza ghiottone (#45) üzenetére


kerxy
senior tag

Valószínűleg te többet vásároltál náluk mint én, lehet hogy tegnap valamilyen technikai hiba volt, de nekem nem vonta le még a Revolut számlámról (rendeltem egy P4a-t és egy P6-ot is a német store-ból két külön rendelésben).

(#55) zambozoli


zambozoli
senior tag

Design tetszik, hw elég, hogy hosszú távon használható legyen, sw támogatás ígéret szerint elég hosszú, memória beosztható a 128GB is. Akku... meg kell várni a teszteket a tényleges használattal.
De a 6,4" lehetne 0,8" - 1"-al kisebb biztos vevő lenék, de a mostanival a sima is egy tepsi, számomra esélytelen. még mindig az ideális méret nekem a 130-140 × 64-68 × 7-9 mm.

Üdv:ZZ

(#56) leslien


leslien
nagyúr

most nem leszek első ... teszteljétek .... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#57) yuing


yuing
őstag

Most akkor van valami szolgáltatás, amivel eljut hozzám a készülék M.o-ra?
Sajnos nekem nincsen ismerősöm kint.

(#58) *RLaci* válasza leslien (#56) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én is így döntöttem...

(#59) leslien válasza *RLaci* (#58) üzenetére


leslien
nagyúr

gondoltam.... :D kíváncsi leszek , h ma mi lesz ... lehet ,h holnap már bétázunk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#60) Navaren


Navaren
aktív tag

Nagyon tetszenek a telefonok, ideális viszont az lenne nálam, ha a Pro teljes kameraszettje és tudása belefértek volna a sima Pixel 6 házába.
A telefonon futó gyári android felület viszont kevésbé jön be nekem is, bár gondolom ez itt is a végletekig testreszabható.

A kicsit 'almás' bemutató is tetszett, bár itt is szerintem túl sok ember váltogatódott ugyanarról a telefonról beszélve.
A Tensor-ra nagyon kíváncsi vagyok éles bevetés közben, és bár én nagyon nem vagyok a like - vadász agyonmoddolt fotózás híve (inkább a minél valósabb eredményt szeretem viszont látni a felvételen), a metrós demófotó technikai alapjai és a radír is baromi klassz ötletek.

Kérdés: ugyan sok az átfedés, de érdemben mennyit számít a többi gyártónak, ha jövőben a Google a leendő android verziókat értelemszerűen elsősorban Tenser-re fogja gyárilag optimalizálni/fejleszteni?
Mondjuk android hasít Kirin-től kezdve mtk-n át exynosig bármin, így talán ez nem lesz tényező.

Várósak a tesztek, remélem, és hivatalos forgalmazás ide vagy oda, lesznek itt a MA-n is.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#61) Freeman961


Freeman961
csendes tag

Szomorú, hogy annyira nem zavar senkit ez a kameralyuk, hogy inkább nemis fejleszt már senki ellene :( Azon kívül szép, kíváncsi leszek mit hoz a gyakorlatban ez a proci.

(#62) Taci válasza Freeman961 (#61) üzenetére


Taci
addikt

A Samsung Fold 3-ban eltüntették, de hát olyan is... Az a fura, hogy ott bepróbálkoztak vele - és szerintem szörnyű lett. A kép minősége is, plusz teljesen nem is tűnt el, zavaróan "előbukkan" - főleg annyi pénzért egy olyan megoldás... hát...
Nyilván nem mindenki használja (én igen, családdal való videochatelésre), de ezért nem fognak 2 féle készüléket gyártani, hogy annak, aki nem használja, ne legyen ott. Szóval még így is ez a legkevésbé kompromisszumos módja az előlapi kamera elhelyezésének.

(#63) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes külseje van. Örülök az új kameraszenzoroknak, de ennyit én telefonért nem adok.

(#64) nozs23 válasza Freeman961 (#61) üzenetére


nozs23
addikt

Vannak mar probalkozasok. Nezz meg egy Foldot. Szarul nez ki, de legalabb szar fotot csinal.

(#65) erahurka válasza Freeman961 (#61) üzenetére


erahurka
félisten

Fejlesztenek, csak még nem áll készen. A lyuk még mindig a legjobb megoldás szerintem amúgy, ha már mindenképp a kijelzőből kell helyet elvenni.

(#66) guni válasza Navaren (#60) üzenetére


guni
tag

Kérdés: ugyan sok az átfedés, de érdemben mennyit számít a többi gyártónak, ha jövőben a Google a leendő android verziókat értelemszerűen elsősorban Tenser-re fogja gyárilag optimalizálni/fejleszteni?
Mondjuk android hasít Kirin-től kezdve mtk-n át exynosig bármin, így talán ez nem lesz tényező.

Meg is válaszoltad a kérdést. Az operációs rendszer moduláris, a cpu-hoz a cpu gyártója által adott driveren keresztül kommunikál, vagyis kernel szinten nincs különbség az egyes chipek között.

(#67) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Kár, hogy a sima is ekkorát nőtt az előző Pixel 5-höz képest :(
Pixel5 / iPhone12-13 / S20-21 méretben jó lett volna egy változat.

Feel Good Inc.

(#68) *RLaci* válasza leslien (#59) üzenetére


*RLaci*
addikt

Úgy legyen :)

(#69) #16820480 válasza guni (#66) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez részben igaz, de például a rendszerbe épített ML funkciók nem fognak működni más chipeken (egyelőre). Ez egy kicsit olyan váltásnak tűnik, mint annak idején amikor az AOSP-ben levő alap funkcionalitást elhanyagolták/leépítették, hogy helyette használja mindenki a Gapps csomagot (email, böngésző, stb).

(#70) Navaren válasza guni (#66) üzenetére


Navaren
aktív tag

Köszi. :R

#69: Neked is.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#71) Busterftw válasza erahurka (#65) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem ezt mar megoldottak, ott a kiugro kamera.
2 eve flottul mukodik az Oneplus 7 Pro, de a Xiaomi is csinalt mar.
En addig nem valtok, de ezek utan nekem ne legyen lyukas a kijelzo, mert elavultnak tunik.

Majd valtok ha vegre megoldjak a kijelzo alatti kamerat max, mar eleve 2-3gennel jarunk.

(#72) judas13


judas13
addikt

nice!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#73) spect80 válasza Freeman961 (#61) üzenetére


spect80
senior tag

OLED-es kijelzőkön az aodNotify Pro appal hasznos funkcióval pimpelhető, ami számomra sokkal elviselhetőbbé teszi a jelenlétét

[ Szerkesztve ]

(#74) erahurka válasza Busterftw (#71) üzenetére


erahurka
félisten

Azért az sok helyet foglal, meg egy hibalehetőség. De fura hogy ennyire elhalt az ötlet.

(#75) Ricardo válasza Busterftw (#71) üzenetére


Ricardo
félisten

"2 eve flottul mukodik az Oneplus 7 Pro, de a Xiaomi is csinalt mar."

És ezek özül melyik rendelkezik bármiféle víz és por elleni védelemmel?

(#76) GreenGoblin válasza Pompi (#67) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mondjuk ha ezek lejjebb tolnák az 5 árát akkor lehet inkább olyat vennék. A mérete sokkal barátságosabb.

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#77) ghiottone válasza GreenGoblin (#76) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az már elfogyott sajna. Ki is vezették, max. még 1-2 áruházban megmarad készlet lehet. :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#78) GreenGoblin válasza ghiottone (#77) üzenetére


GreenGoblin
tag

Remek :(

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#79) hajbel válasza erahurka (#65) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem, aki sem insta ribi nem vagyok, sem 2 óránként facebook storyzgató, onlyfans oldallal rendelkező egyén, tökéletes az a minőség, amit a kijelző alatti kamera nyújtani tud, amikor néha skypera használom.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#80) Tarisznyarák


Tarisznyarák
tag

Lehet az utolsó sima 6-ost rendeltem a MediaMarkton, már csak fekete volt. Csak még nem tudom szükségem van-e rá. Kell valakinek, ha nekem nem?

(#81) leslien válasza Tarisznyarák (#80) üzenetére


leslien
nagyúr

ha hazahozod akkor igen... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#82) Busterftw válasza Ricardo (#75) üzenetére


Busterftw
veterán

Egyik sem kapott IP ratinget, bar az Oneplus szerint splash proof.
De a Motorolarol is van rovid vizallosagi teszt Youtube-n, semmi baja.

Nem ertem amugy mit akarsz ezzel mondani, teljesen mas igeny a ketto.
Buvarkodni viszem a Goprot.

(#83) Tarisznyarák válasza leslien (#81) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Ok, 240e Ft, német MM számlával kibontatlanul, fejhallgató nélkül, kb 2 hét múlva, ha egyáltalán addig megkapom.

(#84) leslien válasza Tarisznyarák (#83) üzenetére


leslien
nagyúr

ok, többit privátba...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#85) gattolino válasza Ricardo (#75) üzenetére


gattolino
senior tag

Xiaomi Mix 4
Követendő példa

Vivo X90 Pro Plus

(#86) Freeman961 válasza nozs23 (#64) üzenetére


Freeman961
csendes tag

Oké, de mi van a motorizált megoldásokkal? Tök jó ötletek kijöttek rá egy időben, volt is rá kereslet, most meg már eltűnt teljesen az új típusokból. Én több, min 2 éve használok olyat amiben kiugró kamera van, és hibátlanul működik, de ha modernizálni szeretnék valamiért, akkor nincs opcióm, mert teljesen eltűnt ez mára. Talán az ASUS-t kivéve...

(#87) saabonline válasza tixem (#10) üzenetére


saabonline
csendes tag

Fault, mistake esetleg, bad-ot ebben a környezetben még nem hallottam, lehet, tévedek.

(#88) bordi10 válasza Ricardo (#75) üzenetére


bordi10
senior tag

OP7Pro egész biztosan rendelkezik bármiféle víz és por elleni védelemmel.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#89) emvy válasza saabonline (#87) üzenetére


emvy
nagyúr

Pedig abszolút mindennapi kifejezés.

while (!sleep) sheep++;

(#90) Felesbandi válasza zambozoli (#55) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Felek, nekem is nagy meg a kisebbik modell is. A mostani telom kisebb egy par millimeterrel es meg azt is nagynak talalom. Orulnek, ha visszajonnenek a 16:9-es kieparanyu telok. A szelessegnek orulok mert kenyelmesebb irni a billentyuzettel, de a magassag mar sok nekem.

(#91) Yeffy válasza Freeman961 (#61) üzenetére


Yeffy
veterán

Engem tovabbra is irrital, de mit tudok ellene tenni... 😞😞

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#92) Csepy válasza bordi10 (#88) üzenetére


Csepy
őstag

hivatalosan semmilyen IP védelme sincs.

Regards: Csepy

(#93) bordi10 válasza Csepy (#92) üzenetére


bordi10
senior tag

Ezt minden OP7Pro tulaj tudja, nem a certificate megléte volt a kérdés...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#94) Tewe013 válasza Freeman961 (#86) üzenetére


Tewe013
őstag

Az van velük, h túl sok helyet foglalnak, ezáltal alapból csak tepsi telefonokban opció és ott is az akksitól veszi el a helyet. Emellet a vásárlók elég szkeptikusan állnak ezeknek a megbízhatóságához.

(#95) Ricardo válasza Busterftw (#82) üzenetére


Ricardo
félisten

"De a Motorolarol is van rovid vizallosagi teszt Youtube-n, semmi baja."

Gondolom arról nincs hogy pár hét múlva is működik még :DDD

Nem búvárkodásról van szó. Gondolom téged még soha nem kapott el egy kiadós eső, ahol gatyáig eláztál.
Oka van annak, hogy ezek a periszkópos megoldások nem terjedtek el. Ez az egyik.

(#96) DDA40X válasza ghiottone (#42) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Köszi!

(#97) #95462144 válasza Busterftw (#82) üzenetére


#95462144
törölt tag

Az IP védelem nem arról szól, hogy búvárkodj a telefonnal. Én speciel nem is veszek IP védelem nélkül már telefont és nem azért, mert a víz alatt fotózgatok.

(#98) Freeman961 válasza Tewe013 (#94) üzenetére


Freeman961
csendes tag

Jó ebben van valami. Kíváncsi leszek, hogy például a Mix 4-nek mennyire sikerül majd használhatóra a kijelző alatti.

(#99) Busterftw válasza Ricardo (#95) üzenetére


Busterftw
veterán

De elkapott, legutobb eppen naszuton a monszun. Ez volt 3 hete, 1 oras fedetlen csonakon delfineket mentunk nezni amikor elkapott az eso.
Visszaertunk, letoroltem torolkozovel es jonapot.

Az unibody miatt mar eleve jol birjak ezek a vizet/nedvesseget.

Mar pedig az IP67 es IP68 epp arrol szol, hogy viz alatt hany meterig hany percet bir ki.
(30 perc mindketto csak 1m es 1.5m)
Ez nem elkap az eso kategoria.

(#100) Ricardo válasza Busterftw (#99) üzenetére


Ricardo
félisten

Az IP 53 meg max az eső elleni védelemről.
De itt pont arról beszéltünk, hogy a pop up kamerás készülékeknek semmiféle minősítésük sincs.

"Az unibody miatt mar eleve jol birjak ezek a vizet/nedvesseget."

Így van. A pop up kamera meg pont az unibody ház egységét töri meg lehetőséget adva a víznek a bejutásra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.