Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Quattro


Quattro
tag

Ma megjött nekem is a Pro, próbálom belakni de még idegen a dolog. 2 dolog amivel nem boldogulok egyelőre. Egyik, hogyha be van kapcsolja a telefon hogyan lehet kikapcsolni/újraindítani vagy segélyhívást indítani? Korábban a bekapcsoló gomb nyomva tartásával feljöttek ezek a lehetőségek, most a Google segéd jön fel erre. A másik amivel nem boldogulok, az pont a segéd. Keresi magát de mindig kiírja, hogy ellenőríze a kapcsolatot és lelövi magát. Biztos csak én vagyok a béna de nagyon idegesítőek, mik a megoldások erre a 2 dologra? Vmi olyat olvastam a kikapcsolásra, hogy a bekapcsoló gomb + a hangerő szabályzó de arra sem reagált semmit vagy max a segéd jön fel

[ Szerkesztve ]

(#1002) ghiottone válasza Quattro (#1001) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1. Beállítások --> Rendszer --> Kézmozdulatok -->Bekapcsológomb lenyomva tartása
2. - ? A "Tippek és Támogatás"-ra gondolsz?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1003) kerxy válasza sasa134 (#995) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez nem igaz :) Én ma kaptam meg a telót (német ismerős küldte tovább), 19:12-kor adtam le az igénylést, és 19:32-kor jóváhagyták (GStore rendelés).

#1001Quattro: felső sávot lehúzva is ott van rá az opció.

[ Szerkesztve ]

(#1004) Quattro válasza ghiottone (#1002) üzenetére


Quattro
tag

2. Igen, arra a "Tippek és a Támogatás"-ra
Köszönöm szépen a másikra is a megoldást.

(#1005) *RLaci* válasza ghiottone (#1002) üzenetére


*RLaci*
addikt

Mikor olvashatjuk a tesztet Kolléga?

(#1006) ezoltán


ezoltán
tag

Szerdán vitték be nekem egy DPD pontra, hogy hazaérjen végre. Szerda óta egy métert sem mozdult onnan a tracking alapján. :W

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1007) ghiottone válasza *RLaci* (#1005) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Vasárnap kb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1008) Rotate válasza kerxy (#1003) üzenetére


Rotate
veterán

nem értem mi történik... nekem 4 napja semmi

lehet megpróbálom mégegyszer...

(#1009) ghiottone válasza Rotate (#1008) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem visszadobta mailbox miatt 3 nap után.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1010) Quattro válasza kerxy (#1003) üzenetére


Quattro
tag

Nagyon szépen köszönöm! Megtaláltam ott is :R
Már csak az a kapcsolódási dolog nem megy vmiért

(#1011) sasa134 válasza Rotate (#1008) üzenetére


sasa134
addikt

Nekem is dettó. Kedd reggel megigényeltem, jött a mail, hogy megkapták és 4 munkanapon belül értesítenek, azóta semmi. Hétfőt megvárom aztán lehet rájuk írok.

Avanti Roma

(#1012) JoHn123 válasza motmil (#981) üzenetére


JoHn123
tag

írtam pm.

(#1013) Rotate válasza ghiottone (#1009) üzenetére


Rotate
veterán

nekem rendew német cimre megy ismeroshoz, ugyanoda, ahova a telefon... nem ertem

(#1014) redbiro


redbiro
őstag

na megjött az enyém is, sima pixel 6, sorta seafoam.
elképesztő gyors a 3a-hozb képest, amivel kényszerűségből nyomultam most 2 hónapot a megfürdetett 4a 5g után.
mire foglalkozni tudtam vele már sötét lett, úgyhogy a kameráról nincs véleményem, odáig jutottam hogy sikerült belakni, meg a korábban itt-ott megjelent hibákat kb végignéztem, de se rosszul kivágott kamera lyuk, se green tint.

az ujjlenyomat olvasó az valóban elég gagyerák lett sajnos, minden más szempontból viszont határozottan jó élmény.

éjjel feltöltöm maxra, aztán holnap mondok egy SOT-ot is.

it never gets easier, you just go faster

(#1015) MC Pite válasza bbendre (#965) üzenetére


MC Pite
veterán

4a-k gombjai sztem nem hangosak :)

bbendre: A telo tudná az utteni VoLTE-t, csak a szolgáltatok 1-2 marék telefonra aktuiválják, másra nem. Ill ha mégis, Pixelbe/másba visszarkva a simet egyből lekapcsol megint (legalábbis telenor).

Ma (is) egy órát kardoztam a Storeal az új beterhelés, majd rendelés hold on miatt, szerintük rendben, és csak ellenőrizték van e elég kess (ami már be van foglalva). Ez a tizenikszesik. rendelésem, meséljék már el hogy megy.

Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1016) bbendre válasza MC Pite (#1015) üzenetére


bbendre
őstag

Lehet rosszul tudom akkor...
viszont Ez volt a Pixel Juniusi upgradje és a Hungary nem került a támogatott VoLTE csoportba.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1017) redbiro válasza ghiottone (#1009) üzenetére


redbiro
őstag

én most adtam le ugyanúgy, kíváncsi leszek.
mondjuk telefonszámnak is a mailboxde számát adtam meg, örülni fognak :DDD

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#1018) Tarisznyarák válasza redbiro (#1014) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Melyik 3a-val hasonlítod, android 11 vagy 12?
Ez a Seafoam nagyon csajos szín :F A fényképeknek nem hiszek. Két és fél éves 3a-t cserélnék le vele.

[ Szerkesztve ]

(#1019) Bazsi84 válasza Tarisznyarák (#1018) üzenetére


Bazsi84
tag

Egyaltalan nem az, majdnem fehér igazabol. Igy utolag a coralt vettem volna,hiaba csajosabb,de erosebb inger,tovabb fog tetszeni.. 😀 mondjuk tokban mindegy kb.bar az enyem atlatszo

(#1020) kerxy válasza redbiro (#1017) üzenetére


kerxy
senior tag

Szerintem az nem lesz jó, már csak az egy címre max kettő fejes kitètel miatt.

(#1021) ShadowLac válasza MC Pite (#1015) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hello. Akkor a VoLTE megy pixelen Telenor kartyaval ? Hogy lehet megoldani?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#1022) berkar2 válasza ShadowLac (#1021) üzenetére


berkar2
csendes újonc

sajnos nem megy.. sem a volte sem a vowifi.. nekem mindketto aktiv es tokeletesen megy a samsungba es az iphone ba..
Pixel 6 pro megjott samsung helyett, kartya atak, azota semmi..
3g-n megy a hanghivas sajnos mint 2001 ben kb😟😟
A baj akkor lesz ha lekapcsoljak a 3g-t nemsokara
Amugy szuper telo, imadom... Akksi is parades, barki barmit mond, jol megcsinaltak

(#1023) ghiottone válasza berkar2 (#1022) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az aksi szerintem is rendben van. A készenléti fogyasztása este nálam közel 8 óra alatt 2 simmel, wifi, adat, bt aktív mellett 3%. Ezt más telefonnál repülőgép üzemmódban tudom kb.. Sima 6

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1024) sasa134


sasa134
addikt

P6, akkuidő nálam:. Csütörtök 4kor húztam le az irodában 100%-kal a töltőről, péntek délután 4kor, tehát 24 óra után 23%-on álltam.
Az éjszakát leszámítva végig wifi vagy mobil adat ON, 2 ora podcast hallgatás BT-n, 2 óra Netflix, 50 perc YT, 1 óra FB, 45 perc Insta, másfél óra böngészés, 40 perc WhatsApp, 35 perc email használat. Meg a többi apróság. Ez egy teljesen szokványos 24 órás üzem nálam, én elégedett vagyok. Erős használat mellett is simán kibírja estig, gond nélkül.

Avanti Roma

(#1025) bigrock


bigrock
addikt

Ha jól értettem amit írtatok: akkor amíg a telefon meg nem érkezik és le nem olvastam az IMEI számát, akkor addig nem is tudom igényelni a bőze cuccot ?

(#1026) ghiottone válasza bigrock (#1025) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, amíg nincs screenshot az IMEI-ről, addig nem tudod leadni az igényt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1027) Rotyi válasza MC Pite (#1015) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Nem a szolgáltatók tehetnek róla, hogy nem csak Magyarországon, de sok más országban sem működik a VoLTE.
A Google nem foglalkozik vele, pedig az ő oldalukon van a megoldás. [link]

Ami majdnem az, az nem az!

(#1028) bbendre válasza Rotyi (#1027) üzenetére


bbendre
őstag

:C Ez az en ticketem :D és már lockolva is van :D

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1029) Rotyi válasza bbendre (#1028) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Tudom :)
Az mit jelent, hogy lockolták?

Szerk: mármint, hogy van-e jelentősége, vagy csak egyszerűen k..ss...?

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#1030) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Mindenképp screenshot kell hogy legyen? Dobozon lévő IMEI nem jó nekik? Vagy amit a Store ban a rendelésnél megadtak?
Karácsony ajándék lesz a telefon és nem akarnám csak ezért kibontani előre. :(

(#1031) MC Pite válasza Rotyi (#1027) üzenetére


MC Pite
veterán

IMás unsupported készülékeken is van hogy megy. Le kellene tesztelni, megnézni mi van bennük.
Értem; ha nincs jó, tesztelt konfig, az átjátszókat szivatjuk, egyértelmű hogy teszt kell.

Kb kizárt, hogy ne lenne olyan konfig a telóban amivel mehetne; illetve még kizártabbbhigy ne tudnák ráküldeni ami kell. Sajomi talán egyeztet a magyar telenorral?
Ha kicsit jobbban karnák (google és szolgáltatók is), mehetne ez.

Rohadt jó, hogy a k...a 5G-t reklámozzuk, az majd megold mindent (pl esztergomi ipari park & shopping center üzleteiben térerő se nagyon van, nemhogy mobilnet, már vagy 10 éve!)... :U
Tessék megnézni a cikk dátumát, akkor mikről volt szó, ebből mi és mikorra valósult meg: [link]
2016ban meg már a 4G+ -t promózták. 5 év alatt mire jutottunk?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1032) sasa134 válasza HUNgaroczel (#1030) üzenetére


sasa134
addikt

Screenshot kell, feketén fehéren le van írva.

Avanti Roma

(#1033) szlaci888 válasza Rotyi (#1029) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nem vagyok benne biztos, hogy jól emlékszem de volt Oneplus 7T meg Pro telóm is és azokhoz volt egy mókolás és utána simán ment vele a VoLTE itthon. Volt egy program amivel lehetett különböző konfigokat rátölteni a telefonra, az ottani fórum társak tudták vagy kikisérletezték, hogy melyik magyar szolgáltató melyik nyugat európai konfiggal megy. Pixelekhez nincs ilyen?
Őszintén megmondva ez a dolog kicsit elvette a kedvemet a Pixel 6 Pro-tól, azt gondolom hogy ez egy eléggé nagy problémája a készüléknek, már elszoktam attól hogy beszélgetés közben ne legyen netem és 2G-n menjen a beszéd.

(#1034) *RLaci* válasza ghiottone (#1026) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tavaly a P5-nél még nem kellett screenshot, első napon ahogy lehetett igényeltem a fejest, a teló még jó pár nap volt, hogy megjött. Valószínűleg szigorítottak rajta.

(#1035) Noukoum


Noukoum
veterán

Nem csoda ha lassúnak érződik a töltés.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1036) Thom!


Thom!
veterán

Gsmarena és egyéb tesztek tényekkel bebizonyították nem elég következetes a kamera érdemi előrelépés nem történt. Videó még messze van az iPhone képest de javult.
[link] Itt pár szóban leírják mi is a konkrét baj a kamerákkal.
Remélem fél év múlva nem lesz kérdés, de számomra az idei Pixel nem meggyőző.

(#1037) Thom! válasza Noukoum (#1035) üzenetére


Thom!
veterán

Szégyelje magát a Google!

(#1038) TTomax válasza Noukoum (#1035) üzenetére


TTomax
nagyúr

De vegyél hozzá 30wos PPD PD töltőt... A Pixel1em töltője is elég lett volna hozzá ami 18W... mert ahhoz még kaptam...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1039) redbiro


redbiro
őstag

felraktam a brotect üveg fóliáját, teljesen kinyírta az egyébként sem túl pontos olvasót. próbáltam törölni és újrarögzíteni, végig is megy a folyamat, de ettől még nem enged be a frissen felvett ujjlenyomattal sem. :U

van most olyan üveg, ami bizonyítottan működik?

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#1040) Rotate válasza redbiro (#1039) üzenetére


Rotate
veterán

nekem a Tauri jó, de nincs most készlet Európában :/

(#1041) ghiottone válasza redbiro (#1039) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem az üvegfólia felejtős. Megy, de van hogy csak 3xorra ismeri fel. Sima alap savvies fólia jó volt nekem. Ha van okosóra, fitness karkötő, akkor Smart Lock-ba be kell állítani megbízható eszközök alá és akkor feloldás megoldva.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1042) ShadowLac válasza ghiottone (#1041) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ez a fólia mennyire ujlenyomat gyűjtő?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#1043) ghiottone válasza ShadowLac (#1042) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nagyon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1044) Timer


Timer
veterán

Hát b@szzátok meg, olvasgatok itt serényen már napok óta, és amennyire rá voltam korábban izgulva a Próra, most bizony úgy látom, marad a jelenlegi Próm. Csak az Oneplus 7 Pro.

Azt hinné az ember, hogy egy Google méretű cég nem követ el akkora öntökönlövést, hogy kiad egy tré ujjlenyomatolvasót, a többi esetleges problémáról nem is beszélve. Csalódás, pedig rohadtul vártam.

Oneplus 10 Pro, merre jársz?

[ Szerkesztve ]

(#1045) bigrock válasza ghiottone (#1041) üzenetére


bigrock
addikt

Erre a célra bármi ócsó fitness izé is megteszi, vagy érdemes beruházni valami Wear OS órára ? Ha a Smart Lockot oldja, meg az értesítések megjönnek, nekem már elég lenne a kütyü.

(#1046) ghiottone válasza bigrock (#1045) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem igen. Nálam csak wear os óra van, de mennie kellene sima bt-s fitnessz cuccal is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1047) Rotate válasza ghiottone (#1046) üzenetére


Rotate
veterán

bármilyen parositott BT eszkoz, a 2 autot is hozaadtam :)

(#1048) ghiottone válasza Rotate (#1047) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Erre nem gondoltam, de simán a kocsit is hozzáadtam és ok úgy is. :B

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1049) Linkin1994 válasza Timer (#1044) üzenetére


Linkin1994
senior tag

van itt még más is :DDD
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1050) stingy2 válasza Timer (#1044) üzenetére


stingy2
senior tag

Nem csak Te vagy így vele. Nekem már német ismerős kosarában volt a teló, csak nem tudta kifizetni, én meg annyiban hagytam. Eleinte bosszantott, de már egyáltalán nem bánom. A Mi9T-m előlapi ujjlenyomat olvasója fóliával 10ből 10x felold. Samu A52s kb 10/9, a P6 olvasója meg lehal tőle? 5000 mAh-s akkuval 84 órás üzemidő???(GSM arena) S21U; S21+ 114 h, MI11U 95h; vagy OP 8T 104h, (4500-as akksival) Kijelző hibák, amit majd decemberben javít a gyártó?- mi ez MIUI, ahol ez a deal része ;] , vagy tiszta Android, ahol fluid minden? Ezekhez hozzáveszem, h se VoLTE, se VoWIFI, és gariztatni is "macerás"...mondjuk úgy, h nem az év üzlete.

[ Szerkesztve ]

INTJ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.