Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) ShadowLac


ShadowLac
addikt

[link] ezt is rendeltem . Nem tudtam eldönteni hogy melyik a jobb.
A gyorstöltéshez. Olvastam hogy PPS szabványu töltő jó hozza.
A PPS a Samsung szabványa.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1502) redbiro


redbiro
őstag

állítólag jön egy update még a héten, ami javít a FPR működésén.

it never gets easier, you just go faster

(#1503) Dead_slow


Dead_slow
tag

Sziasztok,
Eddig semmi gondom nem volt a telefonnal (pixel 6), de a tegnapi Google carrier services update eltörte a telefonálást (senki sem hallott lényegében, csak hangfoszlányokat :W ...). Letöröltem az updatet, azóta jobb a helyzet, de így sem acélos, mit érdemes meg megnézném? Tapasztaltatok hasonlót? :F Telenoros vagyok.

(#1504) brainticket


brainticket
aktív tag

Megjött Kínából az USB Type C-s Voltmeterem, ez is azt mondja hogy maximum 22W-al tölt a saját töltőjével.

(#1505) ezoltán válasza brainticket (#1504) üzenetére


ezoltán
tag

Honnan szereztél saját töltőt hozzá?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1506) Don't Panic válasza brainticket (#1504) üzenetére


Don't Panic
senior tag

kriminális! :W

(#1507) csanyix válasza Csepy (#1499) üzenetére


csanyix
tag

Köszönöm a választ. Szép napot kívánok Neked. :)

(#1508) brainticket válasza ezoltán (#1505) üzenetére


brainticket
aktív tag

a német google store-ból rendeltem a telefont, plusz tokot, töltőt hozzá

(#1509) fredike2020 válasza Csepy (#1299) üzenetére


fredike2020
csendes tag

Akinek Alzás rendelése van jó hír lehet, hogy tegnap nekem leszállították a 6 Pro-t. (okt 20-án rendeltem) Ha lassan is, de előbb szállítanak ezek szerint. :R

[ Szerkesztve ]

(#1510) marcarc válasza brainticket (#1504) üzenetére


marcarc
senior tag

Engem nagyon idegesít ez a hazugság, hogy őszinte legyek. Még 30W al se lenne egy töltő bajnok de ez a kamuzás ez nagyon nem jön be.

(#1511) bbendre válasza Dead_slow (#1503) üzenetére


bbendre
őstag

Pixel 5 es itt is gondok vannak a hálózattal, Vodafone. Vagy nem lehet felvenni vagy megszakad... :W a feleségem telefonja és félek, hogy a fejemhez fogja vágni

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1512) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Na végre Pixel 6 a házban. :DD

Pixel 8 Hazel

(#1513) Rotate válasza brainticket (#1504) üzenetére


Rotate
veterán

akkor gyakorlatilag ugyanazt tudja kábelen, mint majd a Pixel Stand 2-vel vezeték nélkül

(#1514) Csepy válasza fredike2020 (#1509) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem a sima 6-ra van egy 11.19-i várható időpontom.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#1515) qqzs válasza brainticket (#1504) üzenetére


qqzs
őstag

Accubattery mit mutat? Az pontosabb mint egy kinai kutyu ami lehet korlatozza a toltest

Eladó: GTS450

(#1516) hard74 válasza TaylorPro (#1512) üzenetére


hard74
senior tag

Ide is ma érkezett.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1517) Tewe013 válasza qqzs (#1515) üzenetére


Tewe013
őstag

Utánaszámoltam akkor is ez a 22W körüli maximum jött ki. A decemberi updateben még lehet reménykedni, ha akkor sem csinálnak vele semmit akkor marad a 22W max.

(#1518) ezoltán válasza brainticket (#1508) üzenetére


ezoltán
tag

Én tegnap néztem, de ott nem találtam. Érdekes. Köszi azért a választ.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1519) brainticket válasza ezoltán (#1518) üzenetére


brainticket
aktív tag

[link] USB-C-Ladegerät (30 W) von Google

(#1520) janika1988 válasza coolrob (#1477) üzenetére


janika1988
tag

Szia!

Ezt hol látom? VPN-nel vagyok itt: [link] de nem látok ilyen akciót. Vagy ez csak fizetés után derül ki?

Köszi!
J

Pixel 8 eladó

(#1521) ghiottone válasza janika1988 (#1520) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Előrendeléshez járt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1522) Just_Reboot válasza redbiro (#1502) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Fent is van:

(#1523) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nekem kb egy óra alatt jóvá is hagyták a fülest.

Pixel 8 Hazel

(#1524) gulb válasza Just_Reboot (#1522) üzenetére


gulb
senior tag

Hehe nekem aug. 5 a play versio es nincs ujabb😁 UK...nice.

[ Szerkesztve ]

(#1525) Just_Reboot válasza gulb (#1524) üzenetére


Just_Reboot
addikt

OTA nekem sem találta, ezért sideloaddal felraktam.

(#1526) gulb válasza Just_Reboot (#1525) üzenetére


gulb
senior tag

Ahahah oreg vagyok en mar sidelodolni😁

(#1527) ezoltán


ezoltán
tag

Bevallom a rendelés és a telefon megérkezése között sokat olvastam a készülékről és nagyon sok volt a negatív hír. Kicsit már kezdtem bánni, hogy lecseréltem a MI11 ultrát. Amikor kibontottam azt kaptam, amire számítottam. Nekem nagyon minőségi a telefon. A fehér színe vonzza a tekintetet és rendre elkérik megnézni mert nem tömegtermék. Az akksit érzem gyengének, attól többet vártam. A kamera pont elég, hiszen ez egy telefon. :D Sajna az e-sim nem akar összejönni de ha az is megoldódik, akkor elégedett leszek.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1528) Rotate


Rotate
veterán

akinek felment, valtozott a fingerprint?

(#1529) qqzs


qqzs
őstag

Elojott egy uj hujeseg. Myfittnespalban kaja hozzaadaskot a barcode scanner gombra jobb felul neha otszor is tapizni kell mire bejon vegre.
Nem hasznalja valaki veletlenul? Regi telon poccre megy

Eladó: GTS450

(#1530) qqzs válasza Rotate (#1528) üzenetére


qqzs
őstag

Eleinte en is szivtam a fingerprinttel de amiota ferfiasan ranyomok azota sose volt gondom vele, csak szokni kell. De az biztos lassabb mint hatlapon vagy oldalt levo amit epp hogy meg kell erinteni. Nem tudom minek eroltetik. Mert semmilyen ertelmet nem latom.

Eladó: GTS450

(#1531) gulb válasza ezoltán (#1527) üzenetére


gulb
senior tag

Aksi javul par nap.. nekem p4xl utan es egy kis dtour nord2 5g vel nah annak volt kb ilyen az aksija mint a 6pro nak. Esim meg sajnos szolgaltato fuggo;( itt UKben tokeletesen mukodik nekem uk esim nl normal sim.

(#1532) brainticket válasza qqzs (#1530) üzenetére


brainticket
aktív tag

de ez nem azért rossz mert in screen ujjlenyomat olvasó, hanem mert a google elcseszte, más telefonokon tökéletesen működik, az optikai fingerprint olvasó is.

(#1533) qqzs válasza brainticket (#1532) üzenetére


qqzs
őstag

A xiaomi nem tudom milyent hasznal 10 noteba de ott is nyomkodni kell rendesen hogy mukodjon nem csak simogatni

Eladó: GTS450

(#1534) gulb válasza brainticket (#1532) üzenetére


gulb
senior tag

Oneplus Node2 azt kell mondjam erzekenyebb de nem gyorsabb...csak nem kell ennyire pontosan oda helyezni az ujjad.. ez van De mukodik es nem kell a maszkot levennem, hogy belepjek a telefonoba ahh...es meg egy ora nem kell a kezemre hogy szinten belepjek a telefonomba.

(#1535) qqzs válasza gulb (#1534) üzenetére


qqzs
őstag

Errol jut eszmbe....niiiincs face unlock???? Tensor chip nem az ilyen bio izekben jo?

Eladó: GTS450

(#1536) Tewe013 válasza qqzs (#1535) üzenetére


Tewe013
őstag

Egy szimpla kamerával nem lehet megoldani biztonságosan bármilyen SoC is van a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#1537) gulb válasza qqzs (#1535) üzenetére


gulb
senior tag

Meg se vettem volna ha az lett volna benne....nekem ez a lassu otvar ujjlenyomat olvaso tokeletes!
Amigy nexus 4 ben volt mar oprendszer szinten face unlock csak fenykeppel atverheto volt. De igazabol telefon kinyitasra jo lenne az is...majd utanna appokat korlatoznam ujjlenyomatra vagy pinnre. ( Oneplus ba ez tetszett nagyon, hogy appra tudtam lockot rakni..ez hianyzik most.)

(#1538) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Én azt mondom ez a Pixel 6 nekem így elsőre nagyon bejött. Főleg az ajándék fülessel és a kredittel. Ujjlenyomat olvasó frissítést nekem nem dobta fel, de gyors rányomtam a melóhelyen. Jó kis emberes teló ez, anyagminőség és összeszerelés patika!

Pixel 8 Hazel

(#1539) hYpErKe


hYpErKe
tag

Sziasztok!

Szerintetek német storeban vagy német mm-ban fekete akcióba olcsóbb lehet a pixel 6 mint most?

Pixel --> Pixel 7

(#1540) Csepy válasza hYpErKe (#1539) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem lesz az. Egyrészt kapni is laig lehet, és van bőven érdeklődés. Nem fogják lejjebb vinni az árát. A google amúgy is hírhedten (majdnem) soha nem akciózza le a telóit.

Regards: Csepy

(#1541) ghiottone válasza hYpErKe (#1539) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt most nem fogja, kimarad a BF akcióból. Eddig egyszer akcióztak több telefont Gstoreban, amikor születésnapi akció volt. Illetve az 5-öst akkor akciózták csak először és utoljára, a többi esetében elő-előfordult kisebb akció.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1542) brainticket


brainticket
aktív tag

Google explains the tradeoffs that led to Pixel 6’s slow charging complaints

[link]

Google confirmed that the maximum power draw of the Pixel 6 and Pixel 6 Pro are 21W and 23W respectively when used with its 30W USB-C charging brick.

(#1543) Tewe013 válasza brainticket (#1542) üzenetére


Tewe013
őstag

Érdekes, h az új iPhoneok is kb. ugyanennyire vannak maxolva.
"Fortunately, thanks to the long battery life, you will likely only have to charge when you’re sleeping anyway.”
Ez mondjuk nálam tényleg így van, a Pixel 4-et még rendszeresen töltöttem napközben, a P6-ot igazából már csak este töltöm, akkor is adaptív töltéssel.
De egyébként igazán kiírhatnák az oldalukra, h nincs 30W csak 21-23.

(#1544) TaylorPro válasza brainticket (#1542) üzenetére


TaylorPro
addikt

Tegnap pont a 18W-os Nillkin töltővel töltöttem a telefont amit még a 4a 5G-hez vettem és tökéletes hozzá. Kb 2 óra alatt feltölti nulláról és nem nyírja az aksit.

Pixel 8 Hazel

(#1545) rankesz válasza ghiottone (#1541) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Meg még nagyon rég, nexus 4-et árulta ki az uk play valami 70 ezernek megfelelő fontért, hoztak anno haza nekem is

(#1546) ShadowLac válasza TaylorPro (#1544) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hello. Hogy látod P 4A 5G után, van előrelépés?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1547) TaylorPro válasza ShadowLac (#1546) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ezt egyenlőre nem tudom megmondani. Egy napja nyüstölöm. Sokkal nagyobb darab. A 90Hz érezhető, és hogy nem GG3, nem invertálódik a szín. Nekem nagyon bejön ez a kijelző alatti ujjlenyomatozás is. Kijelző csodaszép, és nagyobb, én szeretem a nagy kijelzőt. Anyagminőség, összerakás fényévekre van a 6. A beszélgetés minősége szerintem még jobb és hangosabb. Egyenlőre mást nem tudok. Szerintem minőségi váltás abszolút.

Pixel 8 Hazel

(#1548) ShadowLac válasza TaylorPro (#1547) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ok köszi.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1549) gulb


gulb
senior tag

Sracok Whatsup alatt neketek is pocsek a kep minoseg video call eseten? igazabol ha kepet csinalok fronface kamareval egy homalyos sz... - de csak Whatsup alatt amugy tokeletese a front cameram. p6 pro

(#1550) fahrii válasza TaylorPro (#1547) üzenetére


fahrii
őstag

Engem megvallom őszintén picit zavar ez a tégla forma a Mate 20 pro után. Szerencsére ott annyira rossz volt a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó, hogy ezen a téren abszolút előrelépés (más kérdés hogy ott volt face unlock, ami sokkal kényelmesebb). Most rendeltem 2 spigen tokot amazonról, remélhetőleg javít a helyzeten. Egyébként abszolút jó vétel ez a telefon ennyiért. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.