Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Bazsi84


Bazsi84
tag

Kameraban ha razogatom mozognak a lencsek.Nem szeretem ezt a hangot,pedig maga az egesz nagyon egyben van.Akksi: belaktam,masfel oraja folyamatosan nyomkodom,telepitett/toltott mindent,igy vesztett 11%-ot akksibol.

(#402) saabonline válasza Tewe013 (#360) üzenetére


saabonline
csendes tag

Nekem megjött, csak nem vagyok otthon, tegnap adták fel.

(#403) *RLaci* válasza Bazsi84 (#401) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az OIS zörög.

(#404) Tewe013 válasza saabonline (#402) üzenetére


Tewe013
őstag

Mikor rendelted?

(#405) Bazsi84 válasza *RLaci* (#403) üzenetére


Bazsi84
tag

Ja,ok,csak furcsa volt.

Más.lehet láma vagyok,de nem jó hozzá a gyári huawei gyorstöltő..pedig azt hittem meguszom töltőfej vasarlas nelkul.mas szabvany,vagy csak beallitasbeli problema?

(#406) Tewe013 válasza Bazsi84 (#405) üzenetére


Tewe013
őstag

PD 3.0 szabványú töltővel lehet csak kihasználni a 30W-ot.

(#407) Bazsi84 válasza Tewe013 (#406) üzenetére


Bazsi84
tag

Adtak hozza mindket vegen usb-c kabelt.radugtam regi huawei telora,h atmasoljon mindent.Kozben toltott is arrol. De amikor radugtam a huawei toltore,huawei usb-c-s kabellal,nem vett fel toltest egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#408) saabonline válasza Tewe013 (#404) üzenetére


saabonline
csendes tag

Okt. 20

(#409) mjeti válasza marcarc (#379) üzenetére


mjeti
csendes tag

Nálam ugyanez, de bízom benne, hogy a banknál van a könyvelési hiba, és pár napon belül megoldódik.

(#410) Tewe013 válasza Bazsi84 (#407) üzenetére


Tewe013
őstag

Azt hiszem ilyet már olvastam régebben is, h Huaweies töltőfejjel egyáltalán nem töltött valamelyik Pixel. Szóval igen, be kell szerezned egy PD-s töltőfejet.

(#411) marcarc válasza mjeti (#409) üzenetére


marcarc
senior tag

Én nagyjából összeraktam a képet. A google a ludas, ugyanis, mint mondták, ők addig nem veszik le az összeget amíg nem küldik el a telefont DE amikor blokkolják az összeget akkor meg kell adni egy teljesítési dátumot.

Az első rendelés nekem okt 19 és az execution date 26-a. Mivel látták, tegnap este, hogy nem fog menni így megint blokkolták az összeget november1-ei execution dátummal. Ha akkor sem sikerül akkor megint blokkolják egy újabb dátummal :) és így tovább amíg el nem küldik a csomagot.

Nekem ma éjfélkor elvileg elengedik az első blokkot, de így is panaszt tettem a banknál akinek nagyobb esélye van hatni a googlre mint nekem. Sajnos egy retardált supportossal beszéltem aki nem értette mi a baj azzal ha ők többször is befoglalják az összeget. Megjegyzem úgy, hogy nem volt authentikálva a második blokk.

Na most kérdezem ez mégis mi? Hányszor kell rendelkeznem az összeggel, hogy ők kényükre kedvükre blokolgassák a teljes összeget? Mi van akor ha nem azonnal kapod vissza a blokkolt összegeket csak 5-14 nap múlva?

A legfőbb kérdés, hogy miért nem veri mindenki az asztalt?

Az megint másodlagos, hogy vannak akik 20-án rendelték és már a kezükben van míg vannak akik hamarabb és bankba járnak nyomozni miközben a készülék ára többszörösen blokkolva van a számlájukon. Egy vicc az egész.

Te beszéltél velük?

[ Szerkesztve ]

(#412) Yeffy válasza Bazsi84 (#401) üzenetére


Yeffy
veterán

Ne razogasd. ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#413) Bossi


Bossi
őstag

Srácok akinek esetleg megjött a Pixel kérhetnék akár ide, akár privátba pár képet?
Nagyon érdekelne tényleges fotó és nem youtube videó, a lényeg, hogy a teljes méretű kép kellene, tehát ne az itteni feltöltést használjátok Pl. Google fotók link tökéletes..

köszönöm.

(#414) Tewe013 válasza kerxy (#364) üzenetére


Tewe013
őstag

Meg is történt, már úton van Hollandiából Németországba.

(#415) natë válasza Bossi (#413) üzenetére


natë
nagyúr

Fotós topikban van pár ;)

(#416) doooo válasza ezoltán (#378) üzenetére


doooo
veterán

Az S21U a legjobban bírja az összes androidos csúcsmobil közül perpillanat. Szó sincs olyasmiről, hogy "még az is jobban bírja"...

Így aztán mindenféle "modemezésnek" sincs értelme, amit a #382-ben írnak.

[ Szerkesztve ]

(#417) ezoltán válasza doooo (#416) üzenetére


ezoltán
tag

Az a baj, hogy nekem az kevés. Reménykedtem egy jobb teljesítményben. Nekem a MI 11 Ultra jobban bírta az S21U-tól. És annak a töltése is gyors volt.

De bíztam a Pixelben. Elcsábít a nyers Android.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#418) doooo válasza ezoltán (#417) üzenetére


doooo
veterán

Az elavult gyengébb magok, meg a két darab X1 várható volt, hogy lenyomják az üzemidőt. Pedig elég nagy az akku is.

(#419) leslien válasza doooo (#418) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos itt látható és a melegedés is beigazolódott .. [link] jó mondjuk ez itt SD 888 Ultra ami ugyan csak tud melegedni..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#420) kerxy válasza Tewe013 (#414) üzenetére


kerxy
senior tag

Igen, nekem is, nem is tudtam hogy Hollandiából indul.

(#421) ghiottone válasza kerxy (#420) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Új raktáruk van, én is meglepődtem, eddig mindig Dublinból küldték németbe.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#422) mjeti válasza marcarc (#411) üzenetére


mjeti
csendes tag

Nem, de szerintem nem is írok akkor, többször már úgysem foglalják le, mert elindult a csomag. De valóban nagyon rossz a google megoldása, csak nem hiszem, hogy a supporton keresztül meg tudnám győzni őket erről :N

(#423) saabonline


saabonline
csendes tag

Vélemény: bekapcsoltam, beállítottam, gyors, kijelző szép, védőfólia szerintem nincs rajta, nincs akadás, vagy nincs is, vagy nem találom az arcazonosítást, ujjlenyomat azonosításnál többször kérte, tovább tartsam rajta, lehet kell rajta még reszelni, nem fotóztam még, nekem a bemozduláson lesz a hangsúly, remélem rendben lesz(gyerekek). Tud elvileg bluetoothon keresztül is hívást rögzíteni, meglátjuk. Fogásra jó, tokban lesz, úgyhogy az se lényeg, hogy csúszós, ja, sima 6.

[ Szerkesztve ]

(#424) csipuka válasza saabonline (#423) üzenetére


csipuka
senior tag

Par cikk sozlt arrol, hogy az arcfelismeres benne volt a hirekben, de vegul nem kerult bele. Ne keresd :)

(#425) saabonline válasza csipuka (#424) üzenetére


saabonline
csendes tag

Majd beleteszik, mert az ki fogja verni sokaknál a biztosítékot, alap, hogy választható legyen manapság, ezért nem izgulok miatta, igaz, az enyém tokban lesz, de másnak esetleg kicsit széles lehet az oldalsó keret, kicsit olyan érzés volt először, mint mikor a kínai telefonoknál a képeken elcsalták a teljes mérethez képest a tényleges kijelzőméretet, igaz, ennek a leírásában ott van, és úgy is van, 83.x % a kitöltés, nekem mindegy, lényeg, hogy nem 2.5, 3d, hanem sík, meg note szerűen téglatest, nem lekerekített sarkú.

[ Szerkesztve ]

(#426) mjani1172 válasza saabonline (#423) üzenetére


mjani1172
addikt

Hívást rögzíteni? Hogy?

(#427) ShadowLac válasza saabonline (#425) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hello. Akkor gagyi hatása van?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#428) saabonline válasza mjani1172 (#426) üzenetére


saabonline
csendes tag

Acr cube simán rögzít note 10+-on, igaz, csak hívást, msn, ilyenek nem mennek, de azok ugyis privátok, nem szükséges visszahallgatni, ha valami nem volt tiszta. Már egy éve biztos megy megint, legalábbis nálam.

(#429) saabonline válasza ShadowLac (#427) üzenetére


saabonline
csendes tag

Nem, nincs, nagyon elegáns, ez kék hátú, hozza a wow érzést, csak azért írtam a széleket, mert jó ideje lehajlós kijelzőst használtam, ahhoz képest volt meglepő a lapos, és hogy a széle az már a teste a telefonnak, nem kijelző, de én ilyet akartam, mert zavar az Edge kijelző torzitása a széleken, meg a havonta cserélt védőfólia, így azt se használtam egy ideje, az előfordulhat, hogy ezután se fogok, mivel karcok nem érdekelnek, mástól meg nem véd, ha úgy esik.

(#430) mjani1172 válasza saabonline (#428) üzenetére


mjani1172
addikt

Kösz, ezt nem tudtam.

(#431) Dead_slow


Dead_slow
tag

Sziasztok,

Vett valaki a német MM-ből? Ismerős rendelte meg nekem (P6 Stormy Black 128Gb), előrendelés indulása után 1 órán belül ki is volt fizetve. Szállítási dátum 28, viszont az email szerint lehet csúszás... Kérdés az lenne, hogy ez csak egy általános levél, mert nagy volt az érdeklődés vagy vegyem úgy, hogy nem is lesz meg 28-án.

Köszi

(#432) ShadowLac válasza saabonline (#429) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ok köszi. Én se nagyon szeretem az edge kijelzőt. Szép de normális üveget nem lehet rà tenni. A sok üveg meg fólia ...vagyon.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#433) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

sparhandy.de ről rendelt vki?

22.én rendeltem de még mindig: "Ihre Bestellung geht, je nach Verfügbarkeit des bestellten Endgeräts, schnellstmöglich in den Versand. ban áll.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#434) ezoltán


ezoltán
tag

A német Saturn-ban azt mondták ma, hogy majd szólnak. Fogalmuk sincs mikor érkeznek az előrendelt telefonok... :(((

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#435) kerxy válasza ezoltán (#434) üzenetére


kerxy
senior tag

Közben a store-os rendelés már Németországban van, holnapra ígérik.

(#436) ghiottone válasza kerxy (#435) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Normál szállítással kérted? nekem az első normál szállítással tegnap beért Dorstenbe, de csak péntekre írja a kézbesítést. A többit pedig még fel se adták.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#437) Tarisznyarák válasza Dead_slow (#431) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Nem kértem postázást, a MM-ban szeretném átvenni, 28.-ra igérték de még semmi hír nincs róla.

(#438) kerxy válasza ghiottone (#436) üzenetére


kerxy
senior tag

Igen, normál volt. Nekem is Dortsenbe ért, de csak ma délben. Lehet, hogy közelebb van a cím onnan, mint neked :)

(#439) saabonline válasza ShadowLac (#432) üzenetére


saabonline
csendes tag

Igen, sajnos, az a másik dolog, egy ideje zsákbamacska is az edge fajtáknál. Ezen az áron a sima p6 meg a füles tényleg jó vétel, plusz sík képernyő, vízálló, sztereó, sokáig támogatott.

(#440) Tewe013 válasza kerxy (#435) üzenetére


Tewe013
őstag

Az enyém ma érkezett meg a német címre.

(#441) bbendre válasza Tewe013 (#440) üzenetére


bbendre
őstag

Rendelt valaki Media Marktbol? A termek benne van a kosarban, de nem tudok hazhoz szallitast kerni es a "Zur Kasse Gehen" szurke. Nemet cim, elvileg minden stimmel (?)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#442) Tarisznyarák válasza bbendre (#441) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Ha elfogyott a kvóta azaz nincs rá ígéretük a Google-től akkor szerintem nem tusz rendelni. Ez csak azt jelzi, h a MM korrektebb cég mint pl az Otto, ott tusz rendelni aztán majd húsvétra talán megkapod.

(#443) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Telefonban, mint az új Pixelben rég csalódtam ekkorát. Azt hittem, hogy legalább kamerában jobbak lesznek (a videós képességei meg már inkább vicc kategória) egy átlag csúcstelefonnál, de hogy még az ekkore akkumulátor mellett is gyászos a képernyőidő... :(

Pedg érdekelt is volna, de ez így felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#444) sub71 válasza bbendre (#441) üzenetére


sub71
aktív tag

A Saturn oldalán oda van írva a Pixeleknél, hogy házhozszállítás nem lehetséges, csak bolti átvétel! Mivel a Saturn és a MediaMarkt "tesók", gondolom ott is így van! Talán, ha véget ér az előrendelési akció!

[ Szerkesztve ]

(#445) Thom!


Thom!
veterán

Aki előrendelésben részt vesz a füles elméletileg jár hozzá? Attól mert akár 1 hónapot is várni kell a mobilra?

(#446) Thom!


Thom!
veterán

Számomra furcsa 2* veszteség mentes zoom nem működik a sima Pixel 6-on?

(#447) ShadowLac válasza bbendre (#441) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nem engedi.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#448) Tewe013 válasza Thom! (#445) üzenetére


Tewe013
őstag

Igen.

(#449) Thom!


Thom!
veterán

[link] Pixel 6 vs Pixel 5a Camera Comparison 4K
Pixel 6 egyelőre csalódás számomra.

(#450) Thom! válasza Thom! (#449) üzenetére


Thom!
veterán

Közeli ételfotókkal durván meggyűlik a baja GN1-nek akár Samung S21/S20 Ultrának...

Számomra nem elég következetes a kamera van mikor jobb mint IMX363 de legtöbbször egál de van mikor rosszabb...ez számomra a Google-tól kevés 3 éves fejlesztés eredménye :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.