Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #16820480 válasza Thom! (#350) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem azért nem olyan gyászos, ahogy beállítja, abból a videóból nehéz azért megmondani, hogy valójában milyen, de szerintem a OP elég vacak mellette, és sok helyen az i13pm kamerája sem tetszik, de az mondjuk jogosnak tűnik, hogy nem akkora ugrás a P5-hz képest. Valószínűleg kelleni fog még pár hónap, mire reszelnek rajta annyit, hogy kihozza az új érzékelőben rejlő lehetőségeket.

(#352) Bazsi84 válasza #16820480 (#351) üzenetére


Bazsi84
tag

Pontosan,messze van ez a gyászostól.Pixel 5-höz képest: - nagyobb kijelző,
- szebb design,
- nagyobb akksi,
- uj kameramodok + OIS
- sokkal erosebb cpu es gpu,
- sokkal gyorsabb töltés 30W vs 18W

Mindezt 100 dollárral olcsóbb nyitóárral es egy ajandék fulessel,amivel kb fele,mint a Pixel 5 nyitóára!!! Ha még reszelnek kicsit a kamerán(csak az eddigi lehúzó tesztekhez viszonyitva) ez konkrétan az év vétele.

(#353) rankesz válasza #16820480 (#351) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Jah, az viszont kb. kp-nak vehető hogy reszelnek rajta és idővel tényleg ennél is jobb lesz

(#354) Tewe013


Tewe013
őstag

Ma feladták a telót a német storeban. :C

(#355) #16820480 válasza Bazsi84 (#352) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a nagyobb kijelző nálam nem előny :( Mivel így már túl nagy lett a készülék. Ha marad a P5 mérete a sima, akkor simán rendeltem volna, de így kihagyom.

(#356) hajbel válasza #16820480 (#351) üzenetére


hajbel
addikt

Inkább Mrwhostheboss videóját nézd meg, amit fentebb linkeltem. A főkamerával teljesen jók a képek, talán a legjobbak, az uw kamera és a videós képességek rontanak a helyzeten sokat.

#352Bazsi84: Ez mind szép és jó, de nem a Pixel 5-höz kell mérni, mert aki most akar telót venni, annak nem a pixel 5 az alternatíva, hanem a többi flagship, amiket már kb. ugyanannyiért meg lehet vásárolni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#357) sasa134 válasza #16820480 (#351) üzenetére


sasa134
addikt

Engem a P6 lens flare zavar, nagyon durván néz ki, remélem ezt szoftveresen tudják javítani, mert itt a házban a 4XL és az 5, és egyik sem produkál ilyeneket...SZóval ez kimondottan zavarna, ha így kellene használnom - sztem ez gáz. Minden mást majd személyesen megtapasztal az ember, engem a pixelkukkolásnál jobban érdekel a képek hangulata. színvilága, a részletgazdagsága, szóval várom hogy jöjjön a P6om még a héten, de a hurráhangulatom azért alábbhagyott.

Avanti Roma

(#358) Tewe013 válasza hajbel (#356) üzenetére


Tewe013
őstag

Mondjuk mrehosetheboss videóját nem venném készpénznek videózás szempontjából, egyrészt csak ilyen kis ablakokban mutogatja az összenyomott videókat, másrészt más reviewkban sokkal jobb az eredmeny.
Pl.: [link] [link]

(#359) kerxy válasza Tewe013 (#354) üzenetére


kerxy
senior tag

Konkrétan feladták vagy csak követési számot kapott? Utóbbi nem ugyan az, nekem egy napja úgy áll :)

(#360) Tewe013 válasza kerxy (#359) üzenetére


Tewe013
őstag

Ugye a gugli store azt írja, h feladva,de egyebkent csak követési szám, a szállítást még mindig okt.29-nov.1-re írja.

(#361) hajbel válasza Tewe013 (#358) üzenetére


hajbel
addikt

Ezek a videók még annyira sem relevánsak. Teljesen mindegy, hogy mit mutat, ő látta az eredményeket egymás mellett. Ráadásul a többi összehasonlító teszt konklúziója is pontosan ugyanaz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#362) Bazsi84 válasza hajbel (#356) üzenetére


Bazsi84
tag

Melyik flagshipet tudod megvenni 400 dollár körül?

(#363) ghiottone válasza Tewe013 (#360) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nézd meg a dhl linkjét is mit ír, mert nekem 24.-én bekerült a rendszerükbe - data received, label printed és kb. annyi. Az a fura, hogy a korábbi Gstore-os nyomkövetésekhez képest, ez már a folyamat előrejelző 2/3-án áll szerintük. Lehet express-be nyomják? A sima nem így néz ki.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#364) kerxy válasza ghiottone (#363) üzenetére


kerxy
senior tag

Majd át fog alakulni ilyen kordiagramra, itt a harmadik lépés az, hogy ők megkapjak a csomagot.

Google követése olyan jó, hogy 10.26-27-re írja a Pixel 4a-t, ami szombaton már megérkezett :U

(#365) #16820480 válasza sasa134 (#357) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a lens flare-t ki tudod szedni utólag a magic eraser-rel :D Amúgy meg pont sokak számára az is a kép hangulata, hogy van flare, csomó objektív is csinál ilyesmit. Nem tudom engem zavarna-e gyakorlatban, de ha amúgy jó a kép dinamikája, akkor nem hiszem.

(#366) Dare2Live válasza hajbel (#356) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sztem a Pixel 6 egyik fő lényege, hogy baromi jó ár/értéke van.
Nagyon nehéz érvelni az árkategóriában bármi mellett legyen az akár oppo akár xioami. Én pl nagyon vártam a 11T PROt. Erre kifejezetten gyenge szenzort raktak bele és OISt is kihagyták. (Kamera softwareban meg mindig is pixel volt az etalon nem véletlen van a 9Tmen gcam.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#367) sasa134 válasza #16820480 (#365) üzenetére


sasa134
addikt

A jelenség megítélése lehet szubjektív, de a lens flare attól még egy objektív (lencse) hiba, nekem is van fényképezőgépem (Fuji X-T20, hozzá 35 f1.4 és 14 f2.8 például ) és nagyon jól kezelik ezt a jelenséget.
Sztem elvárható, hogy egy 2021ben megjelenő telefon megbírkozzón ezzel, legalábbis valamilyen elfogadható mértékben - főleg úgy, hogy a 4XL és az 5 sem volt erre hajlamos, elvárható, hogy az utódjuk is hozza legalább ezt a szintet.
Meglátjuk, mennyire lesz ez zavaró a mindennapi használat során.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#368) Dare2Live válasza #16820480 (#365) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

lens flarera rengeteg algo van.

Ami ebből (is) kitűnik, hogy gcam még baromira nincs kész pixel6hoz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#369) #16820480 válasza sasa134 (#367) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pont a Fuji 35/1.4-et hoztad fel? Az az obi híres róla, hogy flare-ez :)

(#370) hajbel válasza Dare2Live (#366) üzenetére


hajbel
addikt

A 6 valóban jelen pillanatban a legjobb vétel az árkategóriájában (legalábbis még 2-3 hónapig biztosan), a pro már nem. Elfogyott a google kamerás előnye, flagship kategóriában mindent összevetve beérték a többiek, sőt el is hagyták (xiaomi 11 ultra, iphone 13 pro, vivo x70pro+, samsung u21 ultra).

#362Bazsi84: Amelyik pixelt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#371) mjani1172 válasza hajbel (#370) üzenetére


mjani1172
addikt

Igazából erről tényleg korrekt tesztet még nem láttam.Én.
Azután lehetne kijelenteni csak bármit.

(#372) hajbel válasza mjani1172 (#371) üzenetére


hajbel
addikt

A magyar nyelvűre várhatsz is. Supersaf, Mrwhostheboss viszont nem szoktak mellélőni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#373) sasa134


sasa134
addikt

Na most jött mail, hogy a német Store elküldte a P6-om. Van dhl-es tracking nr is.

Avanti Roma

(#374) bbendre válasza hajbel (#370) üzenetére


bbendre
őstag

Azert ez nem teljesen igaz, a Pixelnek van egy Wow feelingje fotozas teren es ez meg is maradt.
A Samsung altel elmentett kepek borzalmasak, viz/olajfestmenyek sajnos. Az arcok baba arcok, ha sut a nap akkor vörösek. Nekem N20Ultra a felesegemnek P5. Es en nem is fotozok soka. En videozni szoktam.
Videoban meg nem az igazi sajnos a Pixel de sokat fejlodott

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#375) rankesz válasza bbendre (#374) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Amúgy szerintem biztos lesznek moddolt gcam-ek, ahol lehet finomhangolni a képkészítési részleteket, mint ahogy most is van sok típusra, és sokszor jóval bb eredményt lehet elérni vele mint a gyári kamera szoftverrel.

Jahhj de soká lesz még december eleje.. ( akkor jön haza uk-ból a 6 pro-m) :O

(#376) Dare2Live válasza hajbel (#370) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sztem sose volt pixeleknek kamerás előnye. Most van először, hogy ~top szenzort+ois kombót megkapták és a fotós/videos csúsckategóriában vannak.

Pro ellen amiket felsorolsz azok sztem más árkategória. Egy Mi 11 Ultra első keresés alapján 547.000Ft. khm. De egy S21 Ultra pl sparhandyről 1249eur. PRO meg 899eur. És ld pl telét véletlenül se mondanám ultra kameráját jobbnak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#377) Bazsi84


Bazsi84
tag

Egy órán belül érkezik Molly egy csomaggal 🙂

(#378) ezoltán


ezoltán
tag

A teszt alapján a 6pro merül, mint a tóba dobott kő. :W Meg az S21 Ultra is jobban bírja.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#379) marcarc válasza bbendre (#349) üzenetére


marcarc
senior tag

egyenlőre úgy néz ki kettőt fizet egyet kap. Azóta egy másik kolléga írt, hogy vele dettó ez történt, csak neki nem tudta levonni másodjára is ezért törölni akarják a rendelését.

(#380) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A Német Storeban most a fekete is elfogyott... :O

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#381) #16820480 válasza hajbel (#356) üzenetére


#16820480
törölt tag

Közben megnéztem, és többnyire egyet kell értsek vele, de például a végén a videóban meg szelfi kamerában én nem tudom mit néz, de az i13p színei néha borzalmasak, főleg a bőrtónusok. Kb mint egy Sony A7, zöldbe húzza a bőrt :U
Jó lesz ez a Pixel kamera szerintem, csak kell még neki kis idő, hogy pár dolgot csiszoljanak rajta.

(#382) Linkin1994 válasza ezoltán (#378) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Samsung modem stb nem kell csodákat várni a pixel 6 pro kb egy átcimkézett samsung

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#383) Tarisznyarák válasza ghiottone (#380) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Saturnban és MMban megint lehet (elő)rendelni.

(#384) WiZARD válasza Bazsi84 (#362) üzenetére


WiZARD
addikt

Egyiket se.

A P6Pro 900 EUR, ami 1050 USD.

Ha magyarországon élsz akkor még jön rá valakinek a haszna vagy a csomagtovábbítás díja, és az ajándék füles kb esélytelen.
Ha kapsz is ajándék fülest, akkor el lehet majd adni talán 50k körül. (ne a magyar garis , számlás, áfás listaárat nézd, mert a gari is necces lesz itthonról intézve, számla nem lesz, viszont egy rakás eladó lesz)
Nekem nem jön ki a 400 usd ebből.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#385) Tarisznyarák válasza Linkin1994 (#382) üzenetére


Tarisznyarák
tag

A szoftver miatt nagyon nem Samsung. A kétésfél éves 3a-mon Android 12 és október 5. biztonsági frissítés van :K

(#386) Bazsi84 válasza WiZARD (#384) üzenetére


Bazsi84
tag

Jogos,fontot akartam irni,nem usd-t.Sima P6 599 font,fulest mar le is foglalta lakotarsam 200-ert.tehat nekem 399 font ez igy.es nem kell varnom,itt van a kezemben.

(#387) Quattro


Quattro
tag

Várom én is a Prot hogy megérkezzen. Addig is gondolkodom vmi kijelzővédő fólián vagy üvegfólián. Van még értelme ilyeneket rátenni a kijelzőre vagy már annyira ellenállók az új kijelzők, hogy igazából már sok értelme nincs? A kerekített szélek miatt nem tudom egyáltalán lehet-e majd vmi normálisat találni vagy elcsúfítja csak az egész telefont majd.

(#388) ghiottone válasza Quattro (#387) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem a postai vámügyintézésén várakozik a már több, mint 1 hónapja megrendelt üvegfóliáim, így gyorsan, 3-4 munkanap alatt ideérő fóliákat rendeltem előre/hátulra innen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#389) hajbel válasza bbendre (#374) üzenetére


hajbel
addikt

Én a jelen generációról beszéltem.

#376Dare2Live: Mintha olyan egyszerű lenne a mobilos fotózás, hogy beleteszed a telefonba a legjobb szenzort és megvan a legjobb kamera. Rég a Sony ülne a trónon. Alzánál ugyanannyi a 6 pro és az s21 ultra, (árukeresőn 350) aminek az uw, videós, éjszakai képességei egészen biztosan jobbak. Én sem szeretem azt a képfeldolgozást, ami van, összességében egy jobb kamerarendszerrel van összerakva.

#381sheratan: Persze, bőven jó ez 600 eurodollárért. Talán még javul is majd updatekkel.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#390) Tewe013 válasza Linkin1994 (#382) üzenetére


Tewe013
őstag

Igen az.:DDD

(#391) Quattro válasza ghiottone (#388) üzenetére


Quattro
tag

Köszönöm szépen az infót!

(#392) szkorhetz válasza Tarisznyarák (#383) üzenetére


szkorhetz
őstag

Sajnos csak a simát, pro nincs készleten.

(#393) Linkin1994 válasza Tarisznyarák (#385) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem is a szoftverről van szó hanem a hardverről.
Mivel a Google és Samsung eggyütműködik így nincs ebben meglepetés a modem is Exynos.
Itt még lehet olvasgatni [link] [link]

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#394) Yeffy válasza ezoltán (#378) üzenetére


Yeffy
veterán

Remek :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#395) Linkin1994 válasza Yeffy (#394) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Megnéztem jó pár írott tesztet és mindenhol megemlítik hogy nem bírja annyira jól.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#396) Yeffy válasza Linkin1994 (#395) üzenetére


Yeffy
veterán

Nem tul jo hir, ha nem sikerul kezdeni vele valamit, akkor lehet, h megint kimarad a Pixel. Pedig mar evek ota ki akarok egyet probalni hosszabb tavon.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#397) Tarisznyarák válasza Linkin1994 (#395) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Pl itt, szerintük hamar lemerül az akku, cserébe lassan tölt :( : https://www.chip.de/test/Google-Pixel-6-im-Test_183908288.html

(#398) Dare2Live válasza Linkin1994 (#393) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem a SOC baromira HW és abban is nagyon más.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#399) Linkin1994 válasza Dare2Live (#398) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A tensor egy Exynos így a pl a modem stb is Exynos fent linkeltem.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#400) Tewe013


Tewe013
őstag

IGN P6 Pro review 10/10: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.