Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) bbendre válasza ghiottone (#895) üzenetére


bbendre
őstag

Grat :C
Már csak a naracs Power gomb hiányzik egy picit
Nekem 1 hét még elvileg

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#902) leslien válasza ghiottone (#895) üzenetére


leslien
nagyúr

na végre.. grat..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#903) Thom! válasza ghiottone (#895) üzenetére


Thom!
veterán

Jött Camera Update?

(#904) Drakmusz válasza Thom! (#903) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ez nem az, de el leszel vele egy darabig...;];)
[link]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#905) Thom! válasza Drakmusz (#904) üzenetére


Thom!
veterán

Megsasolom

(#906) leslien válasza Drakmusz (#904) üzenetére


leslien
nagyúr

és akkor mennyit kell levenni a sima 6 ra? :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#907) ShadowLac válasza leslien (#906) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem nem hiányzik az a plusz lencse. Emiatt alacsony pontot fog kapni. Samsungon volt, kb 1 fotót csináltam vele.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#908) Drakmusz


Drakmusz
őstag

[link]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#909) *RLaci* válasza Drakmusz (#908) üzenetére


*RLaci*
addikt

Végre.

[ Szerkesztve ]

(#910) bbendre válasza Drakmusz (#904) üzenetére


bbendre
őstag

Megnéztem és mostmár semmit sem értek...
Jobb a Pixel videoban átlagosan mint az IPhone 13 Pro? Csak 3 dologban marad el ?
Az Apple 3x optical zoom jobb mint a Pixel 4x optical zoom + a Super res zoom?
Szerintem a DxO Mark-nak elgurult a gyógyszere :D
A két telefon megyegyező pontszámot kapott a színekre? Amikor a két telefonnak eltérő színhőmérséklete van a képeken..... Gondolom akkor mindkettő színhelyes :C
Remélem ezt valami random generátor írta...
Sííírok. Persze szorakoztató. :D

Szerintem a Pixel képekben erősebb, videoban gyengébb mint az iphone.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#911) doooo válasza bbendre (#910) üzenetére


doooo
veterán

DxO a legalja mindennek. Nem elég, hogy annak garantált első helye van, aki fizet nekik, a többit még csak tesztelni se tudják normálisan. Amikor az S21U kevesebb pontot kapott, mint az S20U (aminek aztán voltak bőven -esetenként komoly- problémái), a lehető legmélyebbnél is mélyebbre ásták el azt a hangyaf*sznyi reputációjukat is, ami esetleg addig még megmaradt. Ahogy látom ezt a mérhetetlenül alacsony szintet ütötték meg ismét.

(#912) k-adi válasza bbendre (#910) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amúgy a Pixelt akkor lenne fair tesztelni ha eltelne 1-2 év és a csiszolnak rajta patchekkel és úgy mit tud a tensor kihozni belőle. Bár még így is sokszor veri az iphone13at képben (videóban már annyira nem)

(#913) Squirrel válasza Rotate (#826) üzenetére


Squirrel
őstag

Fólia megjött? Gyakorlatilag az összes amazonos hozzászólásnál az összes jelenleg kapható fóliához azt írják, az ujjlenyomatolvasó lényegében használhatatlan.

(#914) ghiottone válasza Squirrel (#913) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a protectionfilms24-ről vettem a legolcsóbb 6darabos sima fóliát, amibe 3 -3 db elő-és hátlapi van, addig amíg nem jön meg az üveg. Semmi baj nincs az ujjlenyomat olvasóval. Még nem is kellett újrafelvenni se.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#915) Squirrel válasza ghiottone (#914) üzenetére


Squirrel
őstag

Azt a brotect fóliát vetted? Vagy a scratch shield-et?

[ Szerkesztve ]

(#916) Rotate válasza Squirrel (#913) üzenetére


Rotate
veterán

megjött az üveg még kedden, csak nem akarózik felrakni :D

annál, amit vettem, azt írják, hogy ha bekapcsolod a touch érzékenység növelését, akkor jó...

(#917) bbendre


bbendre
őstag

Csak, hogy mondjak valami pozitivat is most jött az üzenet, hogy a Google Store visszadobta(?) a megrendelésem. Visszakaptam a pénzem (reverted). A pénz vissza került a számlámra, megnéztem és a megrendelésem még mindig aktív a store-ban és fizetettként van feltüntetve továbbra is. Ilyet látott már valaki? :F
Most mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#918) redbiro válasza bbendre (#917) üzenetére


redbiro
őstag

még hivatalosan fel sem adták? vagy már úton van az állapotjelző szerint?

it never gets easier, you just go faster

(#919) ghiottone válasza Squirrel (#915) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, hanem ezt vettem - de ez gyengusz, alap fólia csak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#920) Squirrel


Squirrel
őstag

Én 23-án rendeltem, 30-án megérkezett. Sajna megkapni csak később tudom. Ami a fülest illeti, azt garantáltan megkapom, ha a megadott intervallumban kérem? Vagy mondhatják, hogy bocs, elfogyott?

(#921) bbendre válasza redbiro (#918) üzenetére


bbendre
őstag

Sajnos csak Ordered, Not sent yet - Delivered by11-12 Nov.
Szerintem ezt most buktam el :(

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#922) Squirrel válasza ghiottone (#919) üzenetére


Squirrel
őstag

És melyik üveg érkezését várod?

(#923) redbiro válasza bbendre (#921) üzenetére


redbiro
őstag

hát sajnos ez úgy hangzik, hogy igen. valós címre rendelted?

it never gets easier, you just go faster

(#924) Tewe013 válasza Squirrel (#920) üzenetére


Tewe013
őstag

Tavaly mindenki megkapta. Reméljük idén is így lesz.

(#925) ghiottone válasza Squirrel (#922) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alis: [link] Nillkint akarok majd, ha lesz, mert az eddig mindig bevált. A Brotect airglass is jó volt anno, de egy idő után, ha melegebb voltak a készülékek nyáron, akkor hajlamos volt a széleknél fellevegősödni + hamar karcolódik.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#926) Squirrel válasza ghiottone (#925) üzenetére


Squirrel
őstag

Köszönöm az infót,

(#927) bbendre válasza redbiro (#923) üzenetére


bbendre
őstag

Természetesen igen, magánszemély. Családból laknak kinn. Nem csak egy random címre nyomtam rá, hogy majd írok nekik egy kedves levelet, hogy ha megkapják a csomagot küldjék el :D szép lenne.

Pedig nagyon vártam már a kis Pixelt.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#928) yuing válasza ghiottone (#895) üzenetére


yuing
őstag

A kameracsík elég vastag lett. A rendereken nem tűnt fel ennyire. Várjuk a bemutatót. :)

(#929) Bazsi84


Bazsi84
tag

Na végre sikerült elszabadulni a városból.Reggel 6-tól este 7-ig 40%-ra merult a teló. Altalaban 4/3G,ha nem akkor halozatkereses a hegyek/volgyek miatt, nagyjabol 100 kép, 3 óran keresztul aktiv gps/navigacio a hegyekben,idonkent uzenetvaltas haverokkal,a hegycsucson 10 perc videotelefonalas parommal. Sot-rol infom nincs,hisz csak utolso 24h-t mutat. Sztem ez bőven jó. Érdekes h gsmarena pont a keszenleti fogyasztast emliti mint nagy fogyaszto amikor nalam meg alig eszik olyankor.

(#930) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

deep dive Tensor teszt. Nem telefon teszt!
[link]

Sok dolog az amire számítottam, sok meg nem. :)

Az aksi idő az elit negyedben van, semmi baj nincs vele. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#931) bbendre válasza Bazsi84 (#929) üzenetére


bbendre
őstag

Wow, ez nagyon jó eredmény! Engem ezek a "real-life" tesztek érdekelnek és itt sokkal jobb mint a korábbi Pixelek! Nagyon nagyon jó hír. Köszönjük a tesztet :R
(Ööö. Pro vagy sima?)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#932) Bazsi84 válasza bbendre (#931) üzenetére


Bazsi84
tag

Sima 6-os.itt van minden részletesen.az latszik,h a kamera használ nagyon sokat. A teljes eredmény ami az adatokbol olvasható: 12 óra aktiv használat alatt 70% merülés,4,5 óra sot. Lemerulesig ez lesz kb 6 ora 13-14 ora használattal.Szoval nem ertem,h vkinel ez h lehet 3,5-4 ora.Elegge életszerűtlen,h vki ennel tobbet hasznalja a telot minden nap. Persze navigalhatsz egesz nap az autoban,de akkor meg ugyis ratolt.ha meg tudod,h elmesz a vilag vegere es nem tudsz tolteni 3 napig akkor powerbank. [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#933) Rotate


Rotate
veterán

feltettem a P6-ra ezt a Tauri márkájú Amazonos üveget, és igazából nem is rossz... nem megy ki a kijelző széléig, csak az ívelt perem széléig, cserébe nem szedi fel a tok széle.

fel tudtam nyitni ujjlenyomtattal, de csak nehezen, viszont miután felnyomtam a touch sensitivity-t, utána már jó lett...

ha netán baszakodni fog az olvasó mégis, akkor leszedem, viszont egész könnyű volt felrakni a mellékelt kerettel. jelenleg csak az amcsi amazonon van keszletuk, de gondolom majd lesz meg németen is idövel, esetleg tegyétek el a linket, időnként rá lehet lesni, ahogy látom sokan még a telefonra is vártok:

link

(#934) TTomax válasza Rotate (#933) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én egy Imakot vettem rá. Kíváncsi leszek...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#935) Bazsi84 válasza bbendre (#931) üzenetére


Bazsi84
tag

Kicsusztam a szerkesztési idobol,bocs a dupla valaszért. Azt elfelejtettem hozzátenni,h elég szar idő volt, hol ezerrel sütött a nap, hol szakadt az eső, napszemüveg miatt a fenyero altalaban 90% felett volt. Alacsonyabb fenyerovel lenne ez jobb is.

(#936) Csepy


Csepy
senior tag

Án általában hydrogel-t szoktam venni az utóbbi pár évben, de mivel teljesen lapos a kijelző (ha valaha megkapom), majd lehet, hogy üvegfólia lesz.

Tok az nálam már 4. éve AIORIA szövet hátú TPU, nagyon bevált.

Regards: Csepy

(#937) ghiottone válasza Rotate (#933) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért robosztus, masszív ez a Pixel 6-os a OP 7T mellett. Hátlapján nincsenek olyan lekerekítések se. + a széleken faraghattak volna 1-1 milit, hogy kisebb legyen a keret a kijelző körül. Az ujjlenyomat olvasót nem érzem rosszabbnak. Ami tetszik, hogy a felemelésre bekapcsoló kijelző itt legalább hibátlanul működik és wifi problémáim sincsenek, mint a 7T-n.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#938) Bazsi84 válasza ghiottone (#937) üzenetére


Bazsi84
tag

Amit az utobbi pa napban tapasztaltam viszont,h par app hirtelen osszeomlik es leáll.h ez most az android vagy maga az app hibája,azt nem tudom.Nem sokszor talan ha 3x ket het alatt,csak érdekes.

Más,mondtad csinalsz majd tesztet.Ha mellekelsz kepeket is,szivesen kuldok párat.nem azert mert nagyon jok,vagy nagyon jo fotos lennek 😅 , de eleg erdekes fenyviszonyok voltak, biztos kivancsiak paran,hogy kezeli a szelsoseges helyzeteket.

[ Szerkesztve ]

(#939) ShadowLac válasza Bazsi84 (#938) üzenetére


ShadowLac
addikt

Tedd fel . Megnèznénk.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#940) Tewe013 válasza bbendre (#931) üzenetére


Tewe013
őstag

Ő elég jó real life kontentet csinál: [link]

(#941) Szergely83


Szergely83
tag

Sziasztok! Külföldi MediaMarktban vásárolt termék magyarorszégi garanciáztatásában van valakinek tapasztalata? Tényleg elfogadják az itthoni MM-ben a garanciát?
Alzától próbáltam én is előrendelni, de semmi konkrétat nem tudnak mondani. Külföldi garanciától ódzkodok, de az MM gar tleg működik, akkor azt simán vállalom, max bukok 1 év garit.

(#942) Rotate válasza Bazsi84 (#938) üzenetére


Rotate
veterán

nekem valamelyik ejjel újraindult a töltőn, reggel a pin bekérő fogadott, de nem tudom h frissites volt, vagy valami bug...

(#943) Tewe013 válasza Rotate (#942) üzenetére


Tewe013
őstag

Az, h a pin bekérő fogad nem azt jelenti, h újraindult. Bizonyos időközönként (nem tudom pontosan hány nap) PIN-t kér a biztonság jegyében.

(#944) ghiottone válasza Szergely83 (#941) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg igen, de gyakorlatilag volt már rá példa, hogy fogalmuk se volt mit kellene csinálni a Pixellel: [link]

Bazsi84: ha gondolod a fototrendre is feltölthetted és onnan akár a fotós topickba is megosztható.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#945) Bazsi84 válasza ShadowLac (#939) üzenetére


Bazsi84
tag

Sosem csinaltam még,lattam a fotos topikokban,h megszoljak az embert ha nem igy vagy ugy teszi fel,de majd akkor nekifekszem hamarosan 🙂

ghiottone: az mintha rontana a minosegen,nem? Egyebkent a kepekrol elmondható,h nem tokeletes, de a hangulata sztem mindegyiknek tok jo.Sok telonal volt az az erzesem,h vhogy lapos ,nem adja vissza amit lattam.Na a pixelnel nem,pont olyan.

[ Szerkesztve ]

(#946) Rotate válasza Tewe013 (#943) üzenetére


Rotate
veterán

sim pin-t kert, es ures volt ejjel egytol reggelig az aksi stat, szoval de... ujraindult

(#947) ghiottone válasza Bazsi84 (#945) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A fototrend nem, ott teljes felbontásban megy fel. Viszont itt a mobilarena/logout ront a minőségen, ha csak így rakja fel az ember.

Én még nem tudom teljes erőbedobással használni a 6-ost, mert a Telekom nem küldött új qr-t az esimhez + az eső is szakad. Hétvégén, ha jó idő lesz akkor elnézek majd valamerre lőnni pár képet. Most vezetéknélküli töltőn nézem, hogy viselkedik 13 giga Genshin Impact játék letöltésekor és melegszik azért a telcsi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#948) ShadowLac válasza Bazsi84 (#945) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ok. Egyébként jöhet bárhogy.. alap dolgok látszanak azért.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#949) Szergely83 válasza ghiottone (#944) üzenetére


Szergely83
tag

Értem, köszi! Mérlegelek, mert Alzából valszeg semmi sem lesz idén már, bár úgy látom a külföldi beszerzés is egyre neccesebb :(

(#950) natë


natë
nagyúr

Az erősen látszik, hogy a sötétebb részek masszívan a hdr+ áldozatai. Iszonyat zaj, részletvesztés van azokon a területeken. Nem értem miért kell mindent kivilágosítani :F
Nem látok a főkamerán (jelentős) előrelépést, nem teszik a végeredmény. A 4-es volt talán az utolsó.
Csak trollkodni jöttem, mert én nem akarok venni ebből a szériából ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.