Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50121) Binyi01 válasza Dhampir (#50111) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Ne érts félre, nem akarok eltemetni semmit, meghagyom a vállalkozónknak ;]
Annyit akartam ezzel mondani, h elsőre tök jó a 2.0, szép meg használható, csak ettől nem lesz több alkalmazásunk. És ami igazán bosszant, az az, h Én kb. július vége, augusztus eleje használok kölönféle bétákat, de egyikben se lett javítva a legbosszantóbb hiba, a memóriafogyás. Ezt nem is értem. A böngésző nagyon jó lett - az igazság az, hogy erre több, mint 1 évet kellett várni... - , de a pozitívumoknak itt kb vége is. Jó, ide lehet még venni, h kezdőképernyőre kitudsz rakni mindenféle haszontalan dolgot, meg a mappába rendezést. Aki majd a véglegest felteszi, egy darabig biztosan nagyon fog neki tetszeni, de mit érünk a szépséggel, ha a kezdetek óta jelenlévő legidegesítőbb hibát b*sznak kijavítani..?!

F-ECT$: erről van szó, sajnos ez van. Bár érkeznek jó hírek Badával kapcsolatban, kíváncsi vagyok Én is, hogy merre tovább...
mrhitoshi: Nem is konkrétan Neked akartam címezni, csak Te írtad be, ezért ment rá a válasz :) Nekünk, akik próbáltuk, tuti nem lesz megváltás, de másnak tényleg okozhat majd kellemes pillanatokat, egy ideig...

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.