Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50501) peter_k válasza consono (#50500) üzenetére


peter_k
tag

Ok. Visszavonom! :)

(#50502) richies


richies
senior tag

hi all,
lesz bada 2-ben lockolt screen nel vmi ertesito ha kaptam sms-t, etc?

nagyon unom mar 15 percenkent nezni / nyomni a lock screent, hogy jott-e vmi. (le va nhalkitva, meloban..)

udv
Ric

Rozsomak of Power

(#50503) duvi válasza consono (#50500) üzenetére


duvi
nagyúr

Végignéztem a támogatott mobilokat és nem találtam 320x480-nál nagyobb felbontásút. Igazad van. A felbontás egyezés miatt ezzel jöttek ki badára. Viszont ha belegondolunk ez a 320x480-as felbontás már csak az alsó(talán közép?) kategóriában van jelen, akkor nem sok jövőt jósolnék ennek a projectnek. Ennek ellenére fejlesztik mind a mai napig. Mivel ingyenes (azért ez sem teljesen igaz, mivel országonként 2.99 font a + térkép) ezért feltételezem, hogy nincs annyi erőforrásuk mint a fizetős navi fejlesztőknek.Most elkészült a badás és droidos verzió. Meglátjuk mit hoz a jövő :)

(#50498) F-ECT$
Thx a droidos infót!

(#50504) the radish válasza consono (#50500) üzenetére


the radish
senior tag

Hangról nincs info, de térkép:


és valóban 2,99 országonként, kivétel a droid. Arra ingyenes....

[ Szerkesztve ]

(#50505) gelbelex válasza the radish (#50504) üzenetére


gelbelex
őstag

Ha befut, majd fizetős lesz?

(#50506) rizso


rizso
addikt

WaveII tulajok!

Mi a legfrissebb és/vagy legstabilabb 1.2 (esetleg 2.0) firmware, amit fel lehetne flashelni? Esetleg linkekkel (és szájbarágós leírással - régen csináltam már) megspékelve, ha kérhetem! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50507) [KOCKA]


[KOCKA]
csendes tag

Srácok van ötlet, hogy ezt miért írja ki, ha a Samsung Apps-re megyek? :F

(#50508) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Úgy tűnik, hogy sikerült eladnom a Wave-t. :R kb. 1 nap alatt el is kelt. :C

(#50509) Goldmen75: T-mobilos/ bő 2 hónap garancia, nincs fülese, egy két koccanás nyom az alján, de amúgy szép állapotban, 35e Ft-ért elvitték, igazából 40eFt-ot ajánlottam első körben, de annyit sajnos nem ér az enyém. :(

[ Szerkesztve ]

PS4

(#50509) Goldmen75 válasza mrhitoshi (#50508) üzenetére


Goldmen75
őstag

mennyit kértél/kaptál érte?

(#50510) rizso válasza rizso (#50506) üzenetére


rizso
addikt

Na, a tulaj küldött nekem egy szoftver verzió printscreent-t:

Ez alapján ez egy T-mobile DTM verzió. Ez német lenne? Valaki segítene (akár pü-ben) a frissítésében?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50511) Dhampir válasza mrhitoshi (#50508) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi lesz helyette? :)

(#50512) mrhitoshi válasza Dhampir (#50511) üzenetére


mrhitoshi
veterán

HTC Radar. Remélem nem fogok pofára esni a WP7-el, és jobban beválik mint a Bada. :U

PS4

(#50513) Tomajdon válasza mrhitoshi (#50512) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Aztán pár hét múlva majd egy winpho7-es topicban látjuk a hozzászólásod:
"Hát nem hiszem el, milyen fos ez a winpho 7... mi az hogy nem lesz több frissítés? Meg az hogy az egész procejtet törölték? Lehet maradnom kellett volna a badánál, ami a világ 3. legelterjedtebb op. rendszere (1. android 2. ios), és megvárni azt a 2.0-ás frissítést, persze a hivatalost, amin azért ültek annyit a munkások, mert annyi újítást raktak bele, ami felér egy android 4.0-val. Hát ezt bebuktam, tényleg kár volt elpártolni a badától..."
:DDD :DDD

Amúgy sok szerencsét a telóhoz, nekem is nagyon bejön a winpho 7 (bár én omnia 7-en próbáltam), jó az elrendezése, gyors és egyszerű! Ja, és most lehet mondani hogy fémház! :D

Az is komoly hogy 35-ért megvették a telód! Enyém is T-Mobile-os, nemrég járt le a gari, megvan a doboza minden tartozékkal, megkímélt állapotban. Lehet el tudnám adni 40-ért?Bár hiába adnám el, nem tudnék olyan telefont venni, ami leválthatná a wave-t. A wave alá nem adom, és az a kategória a 100ezres kategória...

[ Szerkesztve ]

(#50514) consono válasza mrhitoshi (#50512) üzenetére


consono
nagyúr

Majd visszajöhetnél egy rövid összehasonlítással!

"In God we trust. All others must bring data"

(#50515) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

Elindult a Szabaduljunk meg a wave-ünktől hadjárat úgy látom :-)
Majd fogtok sírni a droid mellett(ha annyira az kell). Ma az utolsó esélyes droidos masinát,a galaxy w-t nyomogattam meg jobban és nem esett le az állam. A böngésző miatt sírtok sokan,pedig olyan vacakul tördelt a w,hogy szinte kacagtam,egy SE multitouch nélkül is megeszi azt. Akkor ott van az 1,4ghz,de mégis meg-meg torpant, a telefonkönyvben ugyan csak pár próba név volt,de azt is olyan 2-3 mp-be tellett megnyitnia...stb.amugy alap progikkal legalább jol el volt látva,ami miatt a multkor kiakadtam,a Galaxy s+ szintén zenész. És akkor lehet imádkozni hogy a jégkrém szenya megjöjjön,vagy főzögetni.
No és utána,mondom kicsit nyomogassuk meg a wave 2-t, és mint a vaj,úgy siklott,a böngésző persze kritikán aluli,de igy se sokkal kapott ki a w-től :-)
A poén pedig az volt,hogy gondoltam rátolok egy pdf-et a w-re kékfoggal az enyémről hogyan is néz ki ott (sokat olvasok telón),de a kedves fájlkezelőm annyira nem akart szuperálni hogy majdnem idegbajt kaptam,igy semmi nem lett belőle még csak meg se nyitott az a szuper progi....:@

Akkor felteszem a kérdést,hogy mi a jobb:
1. laggos,körülményes programhegyekkel ellátott droid???
2. gyors, programhiányban szenvedő x badás teló???

[ Szerkesztve ]

(#50516) leslieke válasza rizso (#50510) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt egy részletes leírás: Firmware frissítés menete

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50517) PofaJenö válasza F-ECT$ (#50472) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Üdv
csak reagálok a mondatodra ,tegnap jelent meg az új sw a S60-as átmeneti Nokiámra,lásd lent.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#50518) mrhitoshi válasza consono (#50514) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az meglesz!

(#50513) Tomajdon : Lehet ki tudtam volna erőszakolni 37e Ft-ot, de érted... az a 2e Ft már nem változtat semmin. A reális ár a Wave-ért 35-36e Ft körül van, én úgy gondolom. :K

(#50519) kaller1 : Akkor szerencséd volt! Biztos, hogy nem adtam volna el 25eFt-ért, de lehet csak az tart vissza, hogy 65-70e Ft-ért vettem. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#50519) kaller1 válasza mrhitoshi (#50518) üzenetére


kaller1
veterán

2 hete vettem egy gyári független, full dobozos példányt a feleségemnek, 25k-ért. Meg is van vele elégedve. ;]

.::> <::.

(#50520) Dhampir válasza mrhitoshi (#50512) üzenetére


Dhampir
félisten

Komoly készülék. :K

Éppen tegnap görcsöltem egy LG E900-on, hogyan tudnám a készülékről lementeni a névjegyzéket, de végül bele sem kezdtem. Úgy vettem észre, hogy a Zune alapból nem tudja ezt, és nehézkesnek tűnik a használata.

A WP7 számomra nagyon kötött mobil oprendszer. Az Android adta eddig a legteljesebb szabadságot, de még a Symbian sem rossz, a Nokia PC Suite szoftver kiválóan fut a PC-n, egyszerű használni, és sokat tud.

[ Szerkesztve ]

(#50521) rizso válasza leslieke (#50516) üzenetére


rizso
addikt

Esetleg még egy hibátlan, full S8530 firmware-t is linkelnél? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50522) leslieke válasza rizso (#50521) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ajánlani nem tudok, a Wave 2-es fw-ket nem követem nyomon. Innen tudsz letölteni, regisztráció után: [link]

Illetve duvi-t kérdezd meg, neki Wave 2-je van.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50523) mrhitoshi válasza Dhampir (#50520) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Azt biztos, hogy komoly megkötések vannak benne, de sokkal jobb a szoftveres háttér, mint a Badánál. Lásd--> SkyDrive.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#50524) szimike79


szimike79
őstag

Kezemben a Samsung Apps Card drive-om. ötletes megoldás 3,3 mm vastagságban. Kár hogy csak 4 giga. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50525) Tomajdon válasza szimike79 (#50524) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Rákerestem, de nem találtam meg hogy mi az. Ki tudnád fejteni? :)

(#50526) leslieke válasza szimike79 (#50524) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy képet mutathatnál róla. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50527) duvi válasza rizso (#50521) üzenetére


duvi
nagyúr

Privi ment firmware ügyben!

(#50528) leslieke válasza duvi (#50527) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudtam, hogy te fogsz tudni segíteni. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50529) bokrosolajos válasza pumedli (#50470) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ó jaj. Éreztem, hogy lesz olyan aki nem képes felfogni, hogy a közbeszédben használatos három igeidőn kívül is van élet. ... hiába is magyaráznám, akkor sem értené :W

Legalább tisztul a kép, kik a legkitartóbbak a bada mellett :DDD

(#50530) bokrosolajos válasza brendoncsopi (#50515) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ma már inkább az első!

Mondok egy olyat, tud-e olyat a badás telefon, hogy logolja az útközben talált WiFis hálózatokat, vagy jelez ha nyitottat talál?
Nem! De miért nem ??? Okostelefonnak kéne tudnia. Alap... Ennyi.

(#50531) szimike79 válasza leslieke (#50526) üzenetére


szimike79
őstag

Tulajdonképpen egy pen-drive bankkártya méretben egy kihúzható csatlakozóval, amit az USB portba kell dugni. A letöltő verseny nyereménye.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50532) rizso válasza leslieke (#50528) üzenetére


rizso
addikt

Igen, alakul a dolog :) Még egy kérdés: a korábban linkelt verzióra simán mehet multival bármi, igaz?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50533) duvi


duvi
nagyúr

Felkerült a Polaris Office az Olasz appstoreba. 2.0 kell a futtatásához és van benne magyar nyelvi támogatás. Ezen kívül működik már az ingyenes próbaverzió letöltése funkció. Kezeli a Word, Excel, PowerPoint, Adobe PDF fileokat szerkesztés szinten is. Per pillanat sajnos csak a Wave M(S7250) szerepel a támogatott modelleknél.

[ Szerkesztve ]

(#50534) leslieke válasza rizso (#50532) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mehet bármi, ami full verzió.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50535) rizso válasza leslieke (#50534) üzenetére


rizso
addikt

A "NAMI-féle GT-S8530 XXJK9 > XXKF1+OXDJK8 UPDATE" csomag menne fel. Ha jól értelmeztem, akkor a csomag első fele egy full firmware, és arra megy az update...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50536) leslieke válasza rizso (#50535) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az úgy mehet, full fw-re az update.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50537) ABal válasza duvi (#50533) üzenetére


ABal
őstag

Erről jut eszembe, hogy a Picsel Smart Office nemrég frissült, és egészen pofás és használható lett az előző változathoz képest.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#50538) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Valami történt az FB klienssel. Már nem dobálja "A szerver nem stabil" üzenetet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50539) duvi válasza ABal (#50537) üzenetére


duvi
nagyúr

Mikor frissült neked utoljára? Mostanában nem emlékszem, hogy nálam töltött volna le frissítést az appstore :F

(#50540) ABal válasza duvi (#50539) üzenetére


ABal
őstag

Néhány napja rakta fel az 1.9.1-es verziójút. Ebben van dropbox és google docs elérhetőség, különféle sablonok, és a szerkesztés is kezelhetőbbé vált.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#50541) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Csak 840 Ft a Picsel Smart Office!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50542) duvi válasza ABal (#50540) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx, megnéztem én is! Megvan a dropbox és google docs elérhetőség is :K

leslieke
Jól lement az ára a kezdetekhez képest! Akinek szüksége van rá most érdemes beruháznia ennyiért. :K

(#50543) leslieke válasza duvi (#50542) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már meg is vettem. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50544) csongi


csongi
veterán

most már minden lesz itt bada2,0-ra. Csak a bada nem jön.

(#50545) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Két dolog borított most ki... az egyik a fb kliens, a másik a böngésző. Az fb kliens lassú és már nem tudom mióta azt írja ki a chatnél hogy "failed to connect with server" vagyis nincs chat. A böngésző meg már egy nem mobilos oldalnál sír hogy túl nagy a lap. Kettő lapot alap hogy nem tudok megnyitni, mert akkot már sikít. Eddig is voltak ezrk, de most sokalltam be...

(#50546) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss, ropogós, de ilyet már sokszor láttunk:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50547) gelbelex válasza Tomajdon (#50513) üzenetére


gelbelex
őstag

"hiába adnám el, nem tudnék olyan telefont venni, ami leválthatná a wave-t. A wave alá nem adom, és az a kategória a 100ezres kategória..."

És szeptemberben, amikor én a WaveII-t vettem, méginkább így volt.
Ma már a GalaxyW is képbe jönne, de biztos nem lenne könnyű döntés, vö. brendoncsopi...

(#50548) doctorur válasza leslieke (#50546) üzenetére


doctorur
tag

Bizony ez az elmúlt 3 hónapban is elhangzott.
De talán most igaz is lesz.

(#50549) szebev válasza leslieke (#50546) üzenetére


szebev
senior tag

Na szerintetek ki hozza? A mikulas vagy a jezuska ? Ki mire fogad ? Most csak decemberrol van szo !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#50550) nyesix


nyesix
senior tag

azt írják van raktáron wave3, akit esetleg érdekel:
[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.