Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50701) TomWexX válasza formanekzs (#50700) üzenetére


TomWexX
addikt

Na erre vártam hogy a R66 működjön, de most már akkor is megvárom az official XEH CSC-s verziót. :) (már csak hónapok kérdése és megjelenik)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50702) consono válasza TomWexX (#50701) üzenetére


consono
nagyúr

Én most már inkább csak heteket mondanék :) Tudom, örök optimista vagyok...

"In God we trust. All others must bring data"

(#50703) rObika8802


rObika8802
aktív tag

másnál is lassú a fentről legördülő menü? (wifi,BT,néma mód,Aut. forgatás) mintha akadozna...

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#50704) anrab válasza rObika8802 (#50703) üzenetére


anrab
addikt

olyasmi.

[ Szerkesztve ]

(#50705) leslieke válasza consono (#50702) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

6-8 hét?? ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50706) tonylau53


tonylau53
csendes tag

sziasztok. az ébresztés beállításnál, alarm ill. zene válltás igen hosszú, ellenben kikapcsolt telónál is ébreszt (idáig nem.-jól tudom?

S8500 Wave Nexus XXLA'(Bada2.0), Samsung note 2 LTE

(#50707) gelbelex válasza anrab (#50704) üzenetére


gelbelex
őstag

Lesz itt még javítás... :F
Bár ez már a bétában (október, Wave2) is jó volt...

(#50708) atoka1


atoka1
tag

Nálatok működik a push?

(#50709) ledger


ledger
tag

sziasztok!

Valaki megtudná mondani , pl a videa.hu oldalon miért nem tudok egy videót sem lejátszani ?
mármint a waveGT-S8500 készülékkel.
+ a Youtubon is elég sok videóhoz oda írja hogy, telefonnal nem lejátszható,
a barátnőm C7-e pedig , a wave által lejátszhatatlan videókat simán játssza meg persze a videán is visz mindent.
Ennek mi lehet az oka? :W

(#50710) F-ECT$ válasza ledger (#50709) üzenetére


F-ECT$
titán

A készüléked. Vagyis inkább a rajta lévő bada.

Dive ever, work never.

(#50711) ledger


ledger
tag

Mondjuk azt mindjárt gondoltam hogy a telefon az oka :)
De ha újabb Firm kerülne a telóra akkor ezek a gondok megoldódnának??

consono :kösz a választ előbb válaszoltál mint befejeztem volna az írást :DD

Kösz mindenkinek :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#50712) consono válasza ledger (#50709) üzenetére


consono
nagyúr

A 2.0-val már megy a videa.hu full oldala, igaz a flash video egy kicsit röcögős...

"In God we trust. All others must bring data"

(#50713) duvi válasza ledger (#50709) üzenetére


duvi
nagyúr

Az 1.2-es bada rendszer nem kezeli a jelenlegi flash tartalmakat. A most érkező 2.0 szoftverben jelentős javulás várható ezen a téren.

(#50714) duvi


duvi
nagyúr

Giga összehasonlító videót készítettek a franciák a Wave II és Wave III-ról. Ugyan azok a funkciók, hogy működnek a kétféle rendszeren.(leslieke ez a te oktatófilmed :DDD ) Samsung Wave 3 vs. Wave 2

[ Szerkesztve ]

(#50715) pumedli


pumedli
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy az üzenet írásánál lehet-e több nyelvet beállítani? Nem arra gondolok, hogy a telefonon meglévőket hogy lehet, mert azt tudom, Arra gondolok, hogy a telefonra lehet-e valamilyen módon még nyelveket tenni? Vagy ez firm függő? Amilyen szoftver van rajta, azokat a nyelveket támogatja?
Köszi!

(#50716) formanekzs


formanekzs
tag

Bada 1.2-es áradat van a SamFirmware-en Wave I-re Eddig 15 db. körül nyomtak ki a twitter-re.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#50717) spawn21


spawn21
veterán

Látom nagyon húzza a Samu az időt. Ennyire profi verziót akarnak majd kidobni? Mert izgatottan várom, hogy mi lesz belőle. Biztosan írtátok, de ezek szerint a wave 3-on is nem a végleges van fent? Vagy az soha nem is lesz?

iPhone 13p

(#50718) duvi válasza leslieke (#50684) üzenetére


duvi
nagyúr

Mivel google fordítós volt a lik, ezért már nem találja meg az eredeti oldalt.
ITT található a témával kapcsolatos cikk olaszul. Az eljárás badás készülék váltásakor, ha meg akarjuk tartani az eddig megvásárolt alkalmazásainkat:
------------------------------------------------------------------------------------
Hogyan kommunikálnak az új IMEI számát Samsung AppStore?

1.Link az oldalra www.samsungapps.com / login / signInSA.as
2.Adja meg az adatait fiókja Samsung AppStore
3.A jobb felső kattintson a "oldalam"
4.A bal oldali ablaktáblában kattintson a "My kérdések"
5.A megnyíló oldalon, jobb alsó, kattintson a "Kérdés"
6.A "Alkalmazás típusa" válassza a "Bevezetés a Samsung Apps Store", majd a hang "ügyvezető Personal Profile"
7.Töltse ki a többi mezőt az adatokkal az új smartphone-öbölben
8.A "Cím" típusú "Change IMEI kapcsolódó fiókom"
9.A szervezetben a szöveg típusú szeretnénk változtatni IMEI fiókjához, bemutatva az IMEI az új telefon
10.Kattintson a "Submit"
-------------------------------------------------------------------------------------
(a google fordítóval készült, ezért elnézést a fogalmazásért! Ha valaki lefordítja olaszból, akkor kitehetjük normál fordításban is)

[ Szerkesztve ]

(#50719) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na srácok! Most jöttem a Samsung szervízből, beszéltem a szakival, azt mondja január-februárra tudja mondani a 2.0-át, hiába dec-re igérik:))))))

Jah: Tök jó kis szilikon féle tokot találtam feketébe, fizu után veszek egyet, rápróbáltam, nagyon kényelmes!!!

[ Szerkesztve ]

(#50720) leslieke válasza duvi (#50714) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D délután megnézem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50721) leslieke válasza duvi (#50718) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50722) gelbelex


gelbelex
őstag

Wave2, valami történik...
:Y

[ Szerkesztve ]

(#50723) Goldmen75 válasza gelbelex (#50722) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mindig történik valami, csak itt elég lassan őrölnek a malmok.....:)

(#50724) duvi válasza gelbelex (#50722) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem ez a tegnapi Wave I-re kijött (S8500XXKK5) szoftver Wave II-es(S8530XXKK5) tesója.

(#50725) spawn21 válasza Goldmen75 (#50723) üzenetére


spawn21
veterán

ide a lassú szó nem illik. az gyors... ;]

iPhone 13p

(#50726) consono válasza duvi (#50724) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, annak tűnik! Csak ez Francia, legalább is a checkfusdownloaderrel ott találtam meg.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#50727) brendoncsopi válasza duvi (#50714) üzenetére


brendoncsopi
tag

Azért egyik sem egy laggos jószág. Ezen funkciók nagy részénél a droid már szaggat mint nagymuter a nokedlit:-)

(#50728) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

A KIES nekem is kidobja azt a szöveget, hogy nem támogatja a szoftverfrissítést!

FW verzió előtt van a számítógép neve és nincs mögötte a régió kód, ami XEH-re van
állítva. A régebbi kies-el frissítettem simán, de a legújabb nem engedi.Azt tudni kell, hogy
DBT eredetileg, szóval jó kis német szürke import és használtan vettem már magyar menüvel.

Lehet, hogy össze van gubancolódva már valami?

Köszi

(#50729) duvi


duvi
nagyúr

Megjelent az első VoIP alkalmazás badára! VideoChat 290FT-ért lehet letölteni és 2.0 kell a futtatásához. Támogatott készülékek Wave Y és Wave M (az Olasz appstoreban szerepel az M is a listában)

(#50730) gelbelex válasza brendoncsopi (#50727) üzenetére


gelbelex
őstag

A csúcs (kétmagos) hardvereken is...?

(#50731) leslieke válasza sittes79 (#50728) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért nem jó, mert a PC név előtte van, ami nem kell, a régiókód meg hiányzik, ami meg kellene.

Előbbire ez lehet a megoldás: [link], utóbbira preconfig

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50732) brendoncsopi válasza gelbelex (#50730) üzenetére


brendoncsopi
tag

Csak halkan sugom meg hogy egy S2-nél is láttam már finom kis akadást,pedig csak oldalra lapoztam a főképernyőn.
De nehogy már 4magos erőmű kelljen hogy normálisan folyjon a cucc.

(#50733) sittes79 válasza leslieke (#50731) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi szépen. Közben felraktam a 2.0 törököt NAMI féle leírás segítségével. Mondhadtátok volna, hogy egy új telót kapok szinte :) nagyon tetszik eddig.

A mem. karit nem pucoltam le, van esély rá, hogy ha berakom a teló-ba akkor felismeri a programokat?

(#50734) gelbelex válasza brendoncsopi (#50732) üzenetére


gelbelex
őstag

Egyetértek, pont ezért kérdeztem. Árnyalódik a robot mítosza...

(#50735) brendoncsopi válasza gelbelex (#50734) üzenetére


brendoncsopi
tag

Én éppen ezért irtam a multkor h.nekem nem ér fél milla alkalmazás annyit...nem egy diavetítőt akarok venni,napi 2 töltéssel.
Marad a bada mint fő irányvonal, vagy wp7 talán,de az meg annyira kötött...

(#50736) leslieke válasza sittes79 (#50733) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem hinném, hogy működőképesek maradtak a programok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50737) F-ECT$ válasza brendoncsopi (#50732) üzenetére


F-ECT$
titán

Én meg már láttam a badat és az iost is laggolni...

Dive ever, work never.

(#50738) F-ECT$ válasza duvi (#50729) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom csak másik videochat klienssel tud kommunikálni, így nem nagyon fog elterjedni, de már látszik a fény az alagút végén.

Dive ever, work never.

(#50739) duvi válasza F-ECT$ (#50738) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem írnak kompatibilitásról más VoIP rendszerekkel.(viszont azt írják, hogy platform független!) Ebből gondolom, hogy a másik félnél is fent kell hogy legyen a Video Chat. Amíg nem jön ki badára más megoldás, addig ez is megteszi :K Egyszerűen használható, működik Wi-Fi és 3G/4G hálózaton is.

(#50740) gelbelex válasza leslieke (#50736) üzenetére


gelbelex
őstag

Tényleg, a kártyára installált programok hol vannak a kártyán...? :F

(#50741) leslieke válasza gelbelex (#50740) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kártyán itt találod a progikat: Others\__@@bada_applications@@__

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50742) gelbelex válasza leslieke (#50741) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm! :R

(#50743) gelbelex válasza duvi (#50724) üzenetére


gelbelex
őstag

ez a tegnapi Wave I-re kijött (S8500XXKK5) szoftver Wave II-es(S8530XXKK5) tesója

Igen, az, és fut is tűrhetően.
+ Az októberi bétával ellentétben fut a SamsApps mobilnet nélkül, csak wifin. :C
- Említett bétánál lassabbnak tűnik a menügörgetés, és a menü/készenléti képernyő(kö)n lassabban jön le a felső menü... :(( (De a SamsApps-ban villámgyors. Fene se érti... :F )
Ráfér még az optimalizálás, remélem, nem ez lesz a végleges.
További tapasztalatokról később.

(#50744) kasee


kasee
aktív tag

Felraktam Én is a S8500XXKK5 türkye -t, hát Nekem Én kipróbáltam anno az 1. bétát...ég és föld. Jó lesz ez:-)

Egy kérdés, nem lehet beállítani hogy ne csak a képernyőfeloldó/lezáró gombra éledjen a képernyő? 1.2 ben lehetett barmelyik gombra tenni

?

köszi

(#50745) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Akkor most már jöhetne a HUN verzió is ha már van végleges.....

(#50746) Fred23


Fred23
nagyúr

1. Gondolom nincs, de azért megkérdezem: van .ape támogatás a 2.0-ban? Mert a flac ugye már korábban is volt... -viszont nekem a zenéim harmada .ape formátumú.

2. VLC player lesz badára a közeljövőben?

3. Működik 2.0 alatt a folyamatos AF videózás alatt? Esetleg a kamera drivere is változott / jobb lett?

(#50747) Paca2


Paca2
senior tag

üdv

csak nekem nem enged semmilyen képet feltölteni? (pl.: 480x400/180k/jpg), azt írja a kép nem megfelelő :W

"A megadott kép nem megfelelő (max. 1920x1200 px, 1 MB; GIF/JPG/PNG)!"

ötlet?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#50748) leslieke válasza Paca2 (#50747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tegnap óta nem működik. Ugyanezt írta nekem is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50749) consono válasza Fred23 (#50746) üzenetére


consono
nagyúr

-.ape-t nem próbáltam
- vlc szerintem nem lesz, nincsenek a szükséges library-k Badára
- folyamatos autofókusz nincs, touch to focus van: oda fókuszál felvétel közben, ahol megérinted a kijelzőt
- feloldani csak a képernyőzár gomb old fel, engem ez bosszant a legjobban...

Goldmen75: még ez sem végleges verzió, szolgáltatói tesztverzió...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#50750) Paca2 válasza leslieke (#50748) üzenetére


Paca2
senior tag

kösz, némileg megnyugtat, nem user error :U

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.