Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49401) leslieke válasza ABal (#49400) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És a másik, amit kommentben írt a srác:
"Forgot to say, the screen being a Super Amoled Display is fucking beautiful."

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49402) Tomajdon válasza ABal (#49400) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Én is kerestem benne, hogy mikor mond ilyet a srác, de csak a Plants vs Zombies wp7 és bada összehasonlításánál mondta, hogy a PvZ bada edition az "this qualitiy is not good at all","hasn't graphically updated", "(bada 2) is really slow, too buggy" . A telefonra folyamatosan mondja a perfect szavakat, a bada 2.0-ra mondja, hogy kevés apps van rá, de a bada az egy"easy-to-use" rendszer. Szóval bokrosolajos elfelejtette megemlíteni, hogy a PvZ játékot szídja, és nem a telót és a badát. Grat!

(#49403) leslieke válasza Tomajdon (#49402) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem is csodálkozom ezen: negatív ember -> negatív hozzáállás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49404) wertigo1984 válasza Goldmen75 (#49380) üzenetére


wertigo1984
őstag

hali! meg tudod mondani annak a mozgó gömbös témának a nevét, mert én nem találom...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49405) ABal válasza leslieke (#49401) üzenetére


ABal
őstag

Igen, még sok minden elhangzik, de nem akartam ezzel offolni.

A teszt maga egyébként elég amatőr. Ha valaki nekiáll bemutatni egy telefont, célszerű előtte átgondolni, hogy miről is akar beszélni, mert ez a csapongó, összefüggéstelen szövegelés, a kétszer újrafogalmazott mondatok és az elnézést kérések elég bosszantóak, mert élvezhetetlenné teszik a mondanivalót.

Arról nem is beszélve, hogy többek között elhangzik ez is „… it doesn't record in HD” ami gondolom, full HD lett volna pontosan, mert 720p-ben már a Wave is tud felvenni.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49406) bokrosolajos válasza ABal (#49400) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Az említett mondatok nem a Plants vs Zombies részre vonatkoznak!!!
Az Exchange-dzsel is még mindig probléma van.
Sajnos, ez a lufi úgy tűnik kidurrant. Túl nagy volt az elvárás a 2-vel kapcsolatban

Ez mi ez a hülyítés Android emulátor badára??? Java-s fake. Nem kellene minden ilyenre rámozdulni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49407) ABal válasza bokrosolajos (#49406) üzenetére


ABal
őstag

LOL de igen.

A helyedben most már ennyiben hagynám, mert éppen elég blama ez már így is.

Egyébként szívesen segítek, lévén angoltanár és szakfordító vagyok.

Részemről itt ki is szálltam. /amúhy sem túl egyyzerű a Wave-en mindezt útközben bepötyögni/

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49408) Teaway válasza wertigo1984 (#49404) üzenetére


Teaway
veterán

Ha minden igaz: Bokeh
Kint van a főoldalon a link, tegnapi két utolsó cikket nézd.

Nincs itthon csokid??

(#49409) Tomajdon válasza ABal (#49407) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

"Egyébként szívesen segítek, lévén angoltanár és szakfordító vagyok."
buktaa!!! :DDD :DDD

(#49410) Paca2


Paca2
senior tag

új óra a BGT-hez, eredeti: DG White Clock Widget

talán meglesz a 24H-s változat is az eredeti készítőjétől, de ha vki késztetést érez rá h megcsinálja, ne fogja vissza magát! :)

Clock BGT v2 HUN

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49411) s4hu|SyD^ válasza Tomajdon (#49409) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát igen, ez elég EPIC! :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#49412) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Help! Samu apps nem műkszik a telón, hibakód s nincs elég memória, másik: Nem lehet elindítani : Samsung account. Érvénytelen alkalmazás?!?!
Kezdhetem előről a multizást?

(#49413) wertigo1984 válasza Teaway (#49408) üzenetére


wertigo1984
őstag

köszi! 1.2-n nem megy gondolom... :F

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49414) leslieke válasza wertigo1984 (#49413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van, azok a témák csak 2.0 alatt mennek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49415) wertigo1984 válasza leslieke (#49414) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49416) bokrosolajos válasza ABal (#49407) üzenetére


bokrosolajos
őstag

OK, én feladom, tipikus meggyőzhetetlen ember vagy. ;]
Mégis milyen grafikai javulást kellett volna egy hülye játék esetében elvárni, aminek pont a lényege, hogy minden platformon ugyanúgy nézzen ki? Ugye te is érzed, hogy így ez a dolog ebben a formában nem jön ki?!

Akik ezen jóízűen röhögnek, próbáljanak meg inkább konstruktívak lenni, és mondat kiemeléssel érvelni. Elvégre eddig nem én fordítottam borzalmas hülyeségeket Google translator-rel :P

[ Szerkesztve ]

(#49417) TomWexX válasza bokrosolajos (#49416) üzenetére


TomWexX
addikt

Ilyenkor hirtelen felindulásból mindig válaszolni akarok neked, majd átgondolván úgy döntök hogy ez így durva, finomabban kell fogalmaznom, majd ezt is elvetem és úgy döntök hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :Y :N
Frankón menthetetlen vagy, sorry! ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49418) bokrosolajos válasza leslieke (#49403) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nyilván a félig teli poharat másképpen látjuk, nincs ezzel semmi baj. :)
A túl optimistától a pesszimistáig széles a jelenlévő társaság skálája, amiben mi a pont ellentétes pólusokat képviseljük :DDD
Nekem nem az jött át, hogy emberünk hanyatt vágta volna magát a bada 2 fantasztikus képességeitől. Amikor hozzánk került a készülék, nagyjából egy-másfél hónapig örültünk, mint majom a farkának, viszont ő már az első nap után lát hibát. Mindenki döntse el, melyik a realistább!

(#49419) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Akar valaki fogadni hogy a 2.0 megjelenése után (merthogy pont olyan szar lesz mint az eddigi béták) tömegesen rakja majd vissza mindenki az 1.2-t?

(#49420) Bobó_20 válasza Necro_Ramone (#49419) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

bokrosolajos kolléga biztosan... ;]
[Gonoszmegjegyzés]
btw miért nem adod már el, ha ennyire megkeseríti az életed kedves lajos?
[/Gonoszmegjegyzés]

[ Szerkesztve ]

(#49421) leslieke válasza TomWexX (#49417) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én pont ezért hagytam fel a kommunikációval. Értelmetlen és parttalan "beszélgetés". ;]

"Frankón menthetetlen vagy, sorry!"
Jogos, egyetértek.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49422) szimike79 válasza bokrosolajos (#49416) üzenetére


szimike79
őstag

Pont itt a fórumon írta valaki, és pont a PvsZ kapcsán, hogy más platformon (ha jól emlékszem androidon), jobban optimalizált a játék, simábban fut. A badás verzion vannak néha apró akadások, amik nem túlzottan szembetűnőek, de észrevehető ha a kettőt együtt kipróbálod. Ergó elképzelhető hogy nem is rendszer hibája a dolog, csak a portolás nem sikerült olyan jóra.

Egyébként ha ahhoz képest hogy 10-11 alkalmazás ment egyszerre, én nem igazán vettem észre a videón akármilyen akadást, laggot.
Egy igazi negatívum volt az egész videóban, a G-mail szinkronizációval kapcsolatban. Minden másban agyondícsérte a telefont. Akkor miért is pukkant ki a lufi, mutass már egy rendszert, ami tökéletes!
:F

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49423) Paca2


Paca2
senior tag

utolsó "widgetem" 24 órás verziója feltöltve, hála az alkotónak:)

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49424) SlyChocolate válasza Paca2 (#49423) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ajánlom figyelmetek be a html5 vidiket.
A Yotube-on már elérhető az oldal így is.
Ebben nagyon jó a KI1 bővített verzája.
[link]

(#49425) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na újraraktam a telót, a biztosnági mentés visszaállítás sikertelensége okozta a problémát.
Ellenben kék halálom már 2x volt s még mindig NEM jön be a debug level ha beírom a kódot?!?!?!?

Ötlet valakitől? Vagy más módon belépni????

(#49426) Tomajdon válasza Goldmen75 (#49425) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Tudom, hogy ezzel nem segítelek ki, de nekem is volt ilyen, hogy beírtam a debug level kódját, és nem jött be semmi. Nem lehet, hogy az rsrc(low)-ot raktad fel? Bár akkor is be kéne jönnie. Én újraraktam.

(#49427) Goldmen75 válasza Tomajdon (#49426) üzenetére


Goldmen75
őstag

Áthúztam a file-okat a multiba, "rá"bíztam...nem tom melyik van benne...

(#49428) bokrosolajos válasza szimike79 (#49422) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Na, hát ez az! Ez egy Wave 3 / bada 2 teszt. Nehéz lenne nem e tekintetben értelmezni. Van akinek problémát okoz annak megértése, hogy ebben a szövegben a Plant Vs Zombies nem a tárgy, hanem az eszköz a szemléltetésre!

Örülök neki, hogy velem együtt azt is ilyen jól látod, hogy nem ennek a hülye játéknak az optimalizálása a fontosabb,hanem hogy még mindig nem megí a szinkronizáció probléma mentesen az új rendszeren! :R

Miért pukkant ki a lufi? Mert nincs benne semmi, ami miatt érdemes lenne tovább fújni.
Tökéletes rendszer nincs, de ahogy megjósoltam már hónapokkal ezelőtt, a bada 2-től sem fog megfordulni a tengelye körül a világ 2x, egy ütemben

Mindenki más megnyugodhat: nem értek angolul, nem ismerem az okostelefonokat, nincs semmihez készségem, én csak egy temetkezési vállalkozó vagyok, elnézést kérek minden hozzáértőtől! ;]

(#49429) bokrosolajos válasza Bobó_20 (#49420) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nálad mindig itt akad meg a lemez? Ezerszer megválaszoltam már, keresd ki és illeszd be válaszként, nekem nincs kedvem ilyennel tölteni az időm :O

(#49430) Goldmen75 válasza Goldmen75 (#49425) üzenetére


Goldmen75
őstag

Valakinek még ölet esetleg? Hogy ne kelljen megint újraraknom, de kékhalálom se legyen?

(#49431) samsung1920


samsung1920
csendes tag

A wave2 miért írja ki elég gyakran,mikor netezek,hogy: az oldal túl nagy nem tudom megtekinteni mert nincs elég memória.. (csak az internet be vagyok belépve)

[ Szerkesztve ]

(#49432) wertigo1984 válasza samsung1920 (#49431) üzenetére


wertigo1984
őstag

nekem is kiírja, olyankor kilépek, majd vissza, és utánna jó.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49433) szimike79 válasza samsung1920 (#49431) üzenetére


szimike79
őstag

Restart megoldja a gondod. Valamiért elfogy a memóriád. Vagy alkalmazás lesz az amit sűrűbben használsz, vagy valamilyen widget az ami megeszi a memóriáját.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49434) samsung1920


samsung1920
csendes tag

köszi:) ne egye ennek meg a memoriáját semmi:DD

(#49435) Teaway válasza samsung1920 (#49431) üzenetére


Teaway
veterán

Hibás szálra fut a vezérlés...

Nincs itthon csokid??

(#49436) szimike79 válasza bokrosolajos (#49428) üzenetére


szimike79
őstag

Én nem is várom a 2.0-tól, hogy megváltsa a világot, én már annak is örülnék ha negjelenne, és kipróbálhatnám. Maximum annak fogok örülni, ami pozitívumot kapok vele. (Vagy nem) Ha nem jön be, akkor mehet a levesbe, és váltás lesz belőle.
Szerintem túlságosan komolyan veszed ezt az egész bada dolgot.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49437) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Akit érdekel:
A T-Mobile-nál a Domino Go! Net S (30mb) és M(100mb) most akciós, 90 Ft kétszer 30 napra! Ezt kár volna kihagyni, be is aktiváltam a 100 Mb-osat, és most 990 Ft helyett, 90 Ft-ot von le két hónapig! :D

(Aki már egyszer aktiválta mondjuk a 30 Mb-osat, mint én, annak a 30 Mb-os csomag 590 ft, viszont a 100 Mb-os 90 Ft, mert azt még nem aktiválta, vagyis ott új előfizetők vagy.)

(#49438) Bobó_20 válasza bokrosolajos (#49429) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

Bocsáss meg drága fórumtárs, nem akartalak megbántani! TomWexX is megmondta a tutit...
Egyébként tudom, hogy azért nem adod el a telót, mert sokat buknál rajta, de attól senkinek (neked sem) lesz jobb, ha ide jársz sírni. Nem akarok tovább offolni, meg sértegetni sem akarlak, de egy ilyen videó alapján nem vonnék le semmilyen következtetést! Megnézted a "srác" többi vidijét is? Szerintem nem a telefonjával van a legnagyobb gond... ;]

(#49439) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na felrakom a MID file-okat, próba cseresznye, de!
Van ilyen hogy :
Rsrc2_S8500(Mid)
Rsrc2_S8500_VodafoneLite_OMN(Mid)

melyiket kell vagy mi a difi?????

HELP!

(#49440) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Maradt a Vodalite...most mid van fenn, debug level-t továbbra sem tudok állítani?!:)
Meglátjuk így lesz-e kék halál...

(#49441) jahsd


jahsd
csendes tag

Sziasztok!Hogy kell firmware-t frissiteni Wave-en?Be van állítva a Kies-emen, hogy minden csatlakoztatáskor frissítsen, de valamiért még mindig vannak programok, amikre azt írja, hogy nem tudom letölteni valamilyen 8001-es hibakód miatt.Olyasmit is hallottam, vagy olvastam, hogy ha a mobilra van telepítve progi és nem a memokártyára, akkor nem lehet frissíteni.Ez így van?Mi a frissítés követelménye?

(#49442) kasee


kasee
aktív tag

Wave -re mennyi garit adnak nem tudjátok?
MM ben vásárolt, megvan a garijegy de nem találom rajta. 1 v 2 év?

(#49443) TomWexX válasza kasee (#49442) üzenetére


TomWexX
addikt

Attól függ mikor vásároltad. Ha idén tavasz (nem tudom a pontos időpontot) előtt akkor 1, ha azután akkor 2 év gari van rajta.

(#49441) jahsd: Ezeket a menüpontokat böngészd át, itt megtalálod a választ a kérdéseidre.

(#49444) leslieke: Így van! :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49444) leslieke válasza TomWexX (#49443) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És lehet plusz 2 hónapot szerezni, csak regisztrálni kell a Samsung oldalán a telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49445) kasee válasza TomWexX (#49443) üzenetére


kasee
aktív tag

2010.10.19 akkor gondolom 1 év...

(#49446) jahsd válasza TomWexX (#49443) üzenetére


jahsd
csendes tag

Köszi!

(#49447) leslieke válasza kasee (#49445) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, akkor még 1 év garancia járt a telefonhoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49448) peter_k


peter_k
tag

Újra írok a GPS beállításokról.
Két hete nyúzom és már kikapcsoltam a net-rásegítést is, mert Bokrosolajos kolléga szerint, csak ennek köszönhetően lett gyorsabb a jel befogása.
Jelentem: NEM! A telefont többször kikapcsoltam ez idő alatt és az aksit is kivettem, de a lényegen nem változtatott. A telefon az új beállításokkal, az eddigi 10 perces jelkeresés helyett, MINDIG 20-25 mp-en belül talál jelet. Akkor is, ha minden segítséget kikapcsolok.
Tehát nekem működik és mindenkinek ajánlom, aki hasonló gondokkal küzd.
Köszönöm a segítséget!!
( Vajon ezek a kódok és beállítások jók lesznek a 2.0 firm-nél is?)

[ Szerkesztve ]

(#49449) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hát gyerekek, én azt mondom le a kalappal!
Ez a "vodás" firm, élő háttérképpel, király:)
Eddig a legjobb sőt mondhatni "végleges" (nem hsizem hogy még sok mindent tudnának beletenni, aktiválni, lévén hogy elméletileg már kész)

(#49450) leslieke válasza Goldmen75 (#49449) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig hivatalosan még az is csak béta verzió.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.