Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49901) samsung1920 válasza szebev (#49742) üzenetére


samsung1920
csendes tag

Haladni kell a korral..:DD hehe Amúgy,nemtudom miért küldte el mindig kétszer:S bocsi :D

(#49902) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Jé, féléve megmondtam hogy csak szarabb lesz...

Bada 3.0 Leaked Feaure List
- A menügomb a parachute panic-ot indítja. Lezárt képernyőn is.
- Azokat az ikonokat miket még nem raktunk át a menüből a homescreenre, most átrakjuk. A widgetek ezentúl a menüben lesznek megtalálhatók.
- A google alkalmazás nagy sikerére való tekintettel új alkalmazásokkal kedveskedünk a Bada rendszer használóinak: Yahoo!, Bing, Search.com, Wikipedia, magyar felhasználóink kérésre pedig exlúziv altavista és altavizsla alkalmazás is készül. Tervezünk továbbá egy keresőt, amivel a keresők között lehet keresni.
- A visszajelzések alapján úgy gondoljuk vásárlóink elégedetlenek az készülékeiken lévő hat darab, részeg gyakornokok és prostituáltak által készített chat alkalmazással, ezért a fejlesztőcsapatba bevonunk öt kőművest és egy négyseggű majmot.
- A 'kameragomb' új funkciót kap, ezentúl kérjük 'stoppergomb'-ként hivatkozzanak rá.
- Új widget, 'Zajszennyezés'. Részletek hamarosan.
- A készülékben lévő mikrofon eztúl zajszennyezési adatokat gyűjt, amennyiben telefonálni kíván kérjük használjon headset-et.
- A filekezelés sebességét érő kritikák miatt a készüléken (memóriakártyával együtt) tárolható file-ok számának felső határát 5 darabban rögzítettük, legfeljebb 300 kbyte/darab méretben.
- Az atomfegyverrel nem rendelkező országok Samsung Apps hozzáférését megszüntettük.
- A hangerőszabályozó funkciókat teljes egészében az értinésérzékeny felületre helyezzük át, ezzel egyidőben kikerül a készülékből a virtuális billentyűzet, helyét a hangerőszabályozás átalakításából felszabaduló két gomb veszi át a következő elrendezésben:
'FEL' GOMB = Következő karakter
'LE' GOMB = OK
- Úgy gondoljuk még mindig TÚL sok a hasznos felület a böngészőben, az erről szóló terveinket később osztjuk meg.
- A Bada 2.x nagy sikerére való tekintettel új funkciókkal bővítjük alkalmazásainkat! Ezekek: autófókusz és naptárgomb a zenelejátszóba (a play és next gombok kikerülnek), ébreszőgomb a fényképezőbe, e-mail az FM-rádióba. Felhasználóink rajonganak az értelmetlen shorcutokért.

(#49903) leslieke válasza Balage@88 (#49893) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A régiókód hiánya miatt kapod a hibaüzenetet. Preconfiggal lehet beállítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49904) consono válasza Necro_Ramone (#49902) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, nincs igazad, nem lett szarabb. Más lett.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49905) Tomajdon válasza consono (#49904) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Szerinted megéri felrakni a mostani 2.0-t, vagy a régi, vodás az jobb? Mert ha a vodás jobb, akkor most nem telepítek.

(#49906) consono válasza Tomajdon (#49905) üzenetére


consono
nagyúr

Még nem döntöttem el, kevés időm van nyomkodni :) A vodásban nem voltak lassulások, de a browser ebben sokkal sokkal gyorsabb. Meg a youtube is megy belépve is. Nekem valószínűleg ki fog ez tartani a hivatalos 2.0-ig, de nem tudom jobb e annyival a másiknál, hogy érdemes legyen beleugranod...

"In God we trust. All others must bring data"

(#49907) Balage@88 válasza leslieke (#49903) üzenetére


Balage@88
csendes tag

Azt hol tudom megcsinálni?(preconfogot) És eddig miért nem volt ez a gond?

[ Szerkesztve ]

(#49908) TomWexX válasza Balage@88 (#49893) üzenetére


TomWexX
addikt

Ott kell lenni a product kódnak! (wave II-nél is)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49909) leslieke válasza Balage@88 (#49907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Preconfig: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49910) TomWexX válasza leslieke (#49909) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez még mindig a "nem a legjobb féle preconfig" verzió! :N :P
Ez a biztos és jó preconfig!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49911) leslieke válasza TomWexX (#49910) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És ezt mindig elmondod, én meg sose jegyzem meg. :U

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49912) kasee válasza TomWexX (#49910) üzenetére


kasee
aktív tag

Nekem sincs ott a kód.
Pedig most csináltam preconfigot az előző link alapján
win7 64 bit legfrissebb kies

valakinek ötlet, hogy tudnám frissítésre bírni?

kösz

(#49913) Goldmen75 válasza Tomajdon (#49905) üzenetére


Goldmen75
őstag

Edig ez a vodás tűnik a legjobbnak! S még magyar is...én nem teszem fel az újat!

(#49914) spawn21


spawn21
veterán

Ezt most nem értem, van aki szerint jó az új rom, van aki szerint nem.
Akinek jó, tudna feltenni egy videót , hogy milyen?

iPhone 13p

(#49915) mrhitoshi válasza consono (#49900) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Még nem akarom lehúzni szóval inkább akkor akarok igazi véleményt adni róla, mikor kész lesz a végleges.Mit értesz az op. rendszer szintjén ? Mert beépített alkalmazások terén elférne egy jobb Fb kliens, Google maps, vagy csak egyszerűen egy youtube kliens, mondjuk fogjuk rá, hogy flash nem hiányzik. Illetve felteszem azt a kérdést, hogy ha már így a végleges megjelenés fele, olyan hibák jelentkeznek a rendszerben, hogy csak egyszerűen megy a FB kliens, és semmi se megy mellette, akkor mi francért záratja be velem az alkalmazást, arra hivatkozva, hogy elfogyott a ram, vagy éppen kevés a ram. Ebben vártam volna igazából áttörést, de ezek szerint nem lesz meg.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#49916) leslieke válasza spawn21 (#49914) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Videó: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49917) spawn21 válasza leslieke (#49916) üzenetére


spawn21
veterán

Ezen azt látom, hogy tetszik. Mindenkinek ilyen a sebessége, mert ez nagyon baba.

iPhone 13p

(#49918) consono válasza mrhitoshi (#49915) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, én úgy látszik szerencsés vagyok, mert az összes 2.0-s bétával eddig egy memóriaelfogyásom volt összesen :) De értem miről beszélsz. Mondjuk nekem pont a Facebook kliens nem hiányzik, mióta van 2.0 a Soc Hub alkalmazást használom nagy megelégedéssel.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49919) mrhitoshi válasza consono (#49918) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ja várj, azt elfelejtettem, hogy a Soc. Hub alkalmazás nálam egyszerűen nem bír betölteni semmit se. Úgy alapvetően nincs gond a telefonnal, sőt a hardvere nagyon rendben van, csak egy felső kategóriába pozicionált telefontól elvárná az ember, hogy ilyen kis hibák (ram elfogyás stb..) ne jelentkezzenek, most eltekintve a 2.0-tól. Szóval úgy összességében ebből lett elegem. Meg abból, hogy csak várunk, és talán lesz valami, amit lehet más egy kisebb frissítés formájában megoldott volna. Szóval eddig nem nagyon értettem, hogy mondjuk bokros úrnak mi baja a telefonnal, de nagyon meg tudom most már érteni őt.
Én pont az a fajta ember vagyok, aki nem tud várni.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#49920) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Samsung Wave 3 az ebay-en! Elvileg másnap megkapod.

(#49921) leslieke válasza Tomajdon (#49920) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kb. 106e Ft. Ennyiért inkább itthon venném meg, magyarul, gyári garanciával.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49922) Kaji válasza consono (#49918) üzenetére


Kaji
tag

Nekem is csak egyszer jött elő az egyik régebbi bétánál.

(#49923) consono válasza mrhitoshi (#49919) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, én kénytelen vagyok várni :) Lehet, hogy ezért vagyok türelmesebb vagy megbocsátóbb. Gyanítom, hogy van valami fundamentális probléma, ami miatt nem tudnak megszabadulni a memóriaproblémáktól a kompatibilitás elvesztése nélkül...

"In God we trust. All others must bring data"

(#49924) Kaji válasza Tomajdon (#49920) üzenetére


Kaji
tag

Csak 5 nap múlva jár le az aukció, nehogy addig hivatalosan is kiadják :DD

(#49925) Balage@88 válasza kasee (#49912) üzenetére


Balage@88
csendes tag

Látom nem csak nálam van ez a probléma. Nálam is pont az a helyzet mint nálad, csak a Wave 2-vel.

[ Szerkesztve ]

(#49926) mrhitoshi válasza consono (#49923) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem ragozom túl, látom érted mi a gondom. Ennek fényében, engem nem a hiba oka érdekel, hanem az hogy ne is legyen hiba. :)

PS4

(#49927) TomWexX válasza kasee (#49912) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem az a gond hogy nem hivatalos (KIES által is ismert) szoftver van a telódon, és azért nem ír product kódot sem. :F

(#49925) Balage@88: Nálad is ez lehet a baj...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49928) Balage@88 válasza TomWexX (#49927) üzenetére


Balage@88
csendes tag

Pedig nekem teljesen jó volt amíg újra nem raktam a gépet és rá a legfrissebb Kiest. Az újrarakás előtt az ez előtti verzió volt fenn. A telefonban sem állítottam el semmi ehhez hasonlót. Nem lehet, hogy valamiért a legújabb Kiesnek van gondja a telefon szoftverével?

[ Szerkesztve ]

(#49929) TomWexX válasza Balage@88 (#49928) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor egyszerűen a KIES szar. :(( Megpróbálhatod azt hogy teljesen legyalulod a gépről, majd újra telepíted...bár nem biztos hogy megjavul.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49930) leslieke válasza Balage@88 (#49928) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nem megfelelő az fw/csc páros, akkor a kies nem fogja elismerni hivatalosnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49931) Balage@88 válasza TomWexX (#49929) üzenetére


Balage@88
csendes tag

Ja lehet megpróbálom felrakni az ezelőtti verziót. Csak tényleg az a furcsa, hogy semmi olyat nem csináltam, ami a telefon szoftverét módosította volna. Valmikor augusztusban volt utoljára frissétés és most is az a verzió van fenn a telefonon és a Kiessel frissült automatikusan. Amúgy a telefonom kártyafüggetlen. Az egyik gsm boltan vettem.

[ Szerkesztve ]

(#49932) duvi


duvi
nagyúr

Új webes tartalom megosztó alkalmazás készül badára (is), Caster néven. (2.0 kell majd hozzá) Szépen alakulnak az új és hasznos alkalmazások badára :K

(#49933) Tomajdon válasza duvi (#49932) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Egy hivatalos, natív dropbox-nak jobban örülnék, de ez sem rossz, kíváncsi vagyok milyen lesz.

(#49934) leslieke válasza Tomajdon (#49933) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg ez: badaBox

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49935) Tomajdon válasza leslieke (#49934) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ezt ismerem. Nem hivatalos, de jól néz ki. Viszont kihagytam az előzőből, hogy egy ingyenesnek örülnék a legjobban :D

Köszi! Próbálok én is figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#49936) leslieke válasza Tomajdon (#49935) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Figyelni kell az akciókat. Ha észreveszem, hogy akciózzák, szólok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49937) kasee válasza Balage@88 (#49925) üzenetére


kasee
aktív tag

Ja igen.

Megoldottam, felraktam multival a jl2 öt, utana prekonfig.
És tudtam frissiteni.
Igaz odalett minden adat.

(#49938) Balage@88 válasza kasee (#49937) üzenetére


Balage@88
csendes tag

És melyik módon prekonfigoltad? Hogy mit raktál fel milyen multival?

(#49939) Paca2


Paca2
senior tag

én+Wave+ősz+Börzsöny:
ezek kicsinyített képek, de 5MPben is jók lettek

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49940) leslieke válasza Paca2 (#49939) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első kép nagyon ott van! Grat! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49941) kasee válasza Balage@88 (#49938) üzenetére


kasee
aktív tag

Ezze prekonfigl: [link]

Aztán innen raktam fel multiloader 5.65 el a S8500XXJL2 Fullt, a CSC vel.
[link]

(#49942) TomWexX válasza Paca2 (#49939) üzenetére


TomWexX
addikt

Nagyon jók a képek, GRAT! :C
Sajnos a hibás kameragombommal nekem esélyem nincs ilyeneket fényképezni. :(((

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49943) Paca2 válasza TomWexX (#49942) üzenetére


Paca2
senior tag

kösz mindenkinek :R

sztem a wave-nek a kamerája nagyon jó - persze nem tükörreflekszesekhez kell viszonyítani

és szerencsére nekem még működik rendesen a gomb, nem tudom milyen lehet dedikált gomb nélkül képezni fényt (w3)

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49944) rObika8802


rObika8802
aktív tag

khm khm én már szombat óta használom a legújabb bétát nekem nagy gondom nincs vele sebbességben elég sokat fejlődött..böngésző a régihez képest hát,hogy is mondjam,mint kb a Ferrari a Trabant-hoz :D, meg sztem ez most stabil nem volt még sok újraindulásom,FB meg az Apps még kicsit lassú..(Fruit Ninja megy rajta :D)

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#49945) gelbelex válasza gelbelex (#49874) üzenetére


gelbelex
őstag

SmartProtect Plus sajnos LOW-módban is megáll... :F

AdrenalinePool (is) az Apps-ot hívogatja (vajon miért?), lehet, hogy annak is csak egy kezdeti mobilnet hiányzik?

Portfolio.hu-app fut, de nem tölt. :(

További tapasztalatok az 1.2-höz képest:
- A böngésző tényleg nagyon jó, tkpen különösebb hiányérzet nélkül használható. :C
- A fényképezőgép lassabb lett... :O , a videofelvétel jobb lett, gyorsabb a mentés.
- A híváslista gáz. Az 1.2 az utolsó hívás alapján rakott sorba (az egyes számok alatt láttuk azok "al-történetét"), a béta csak az azonos számok egymás után jövő hívásait tömöríti. :F

Van értelme a türkij-re cserélni?

És: a korábbi béták is ennyire robot- és WP7-csempe majmolók voltak?

[ Szerkesztve ]

(#49946) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Feldobnám én is ezt a 2.0-át. Leslieke által linkelt multi módszerrel csinálnám..

melyiket ajánljátok? ez a török premiumos cucc működik?

köszi

(#49947) Binyi01 válasza sittes79 (#49946) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Működik.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#49948) sittes79 válasza Binyi01 (#49947) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi,

Melyik CSC-ben van angol...most ugye XEH nálam a preconfig.

Nem kell a török előtt preconfig-olni a megfelelő CSC-hez?

(#49949) consono válasza sittes79 (#49948) üzenetére


consono
nagyúr

Nem kell előtte semmit sem csinálni, utána lehet.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49950) rizso válasza Paca2 (#49943) üzenetére


rizso
addikt

"nem tudom milyen lehet dedikált gomb nélkül képezni fényt" Hát nem egy nagy élmény. Pedig az okosok azt mondják, hogy a Sensation kamera appja elég jó, de azért a dedikált kameragombot semmi nem tudja kiváltani...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.