Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48551) szebev válasza Tomajdon (#48534) üzenetére


szebev
senior tag

Lassan a bada-t at lehet keresztelni bla-blanak... :DDD

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48552) leslieke válasza dufta (#48550) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

GSM-boltban is megveheted. Én is ott vettem. Ragaszkodj a gyári garanciához és hogy a telefont rejtő dobozt előtted nyissák fel (Samsung logós címkével van lezárva, amit csak egyszer lehet megbontani).

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48553) MxM19 válasza dufta (#48550) üzenetére


MxM19
aktív tag

mi az hogy csak később lehet?Honnan tudod hogy gyárilag független vagy függetlenítve lett?Vagy akkor már mind1?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48554) szimike79 válasza dufta (#48550) üzenetére


szimike79
őstag

A fő gond az hogy általában a sufni GSM által értékesített független telók T-sek. Van rajta egy gányolt firm THM-es régiókóddal. Azt a Kies a büdös életben nem fogja frissíteni, csak multival lehet. Ismerősöm is így járt WaveI-et vett függetlenként, nálam derült ki hogy T-s teló, csak függetlenítették. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#48555) ABal válasza szimike79 (#48554) üzenetére


ABal
őstag

Így van.

Az enyém például vodásnak bizonyult és a KIES egyezményes karjelzéssel beintett. Multizni kellett. Viszont a megfelelő FW felrakása (meg egy kis rásegítés) után a KIES is megenyhült és a legutóbbi frissítést már kegyeskedett maga elvégezni.

Ezt igazából MxM19-nek akartam írni

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#48556) wertigo1984 válasza dufta (#48550) üzenetére


wertigo1984
őstag

nem fogod megbánni a wave 2-t! :K én Nokia-ról symbianról váltottam, először féltem a bada-tól, de szerintem az egyik legjobb rendszer (iOS mellett)!!! nem lassú, vannak rá widgetek, személyre lehet szabni (én a Nokiánál a témaváltást szerettem igazám, de wave-n is lehet), gyönyörű a kijelzője, korrekt képet készít, de ez is beállítás függő, a videó meg egyenesen isteni!!! Összeszerelése nagyon ott van, netezni nagyon jó vele, bár az Opera minit-Mobile-t hiányolom, hogy nincs badára. Én nem bántam meg! Hajrá a leendő szerzeményednek!!! :C :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48557) Alan[HUN] válasza szimike79 (#48554) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Na, ha már így témánál vagyunk, valaki mondja már meg, hogy az enyémet honnan szalasztották!:D (Ma már független, PSH-s KF3 van rajta, KIES-sel frissítve + vagy 3 multi, de ki emlékszik már rá...:))) Szóval a lényegre térve, dobozból kibontva XEU-s volt az istenadta! (KIES-sel ua. volt a helyzet, mint TMH-nál.) Ami azért vicces, mert a fórumot olvasom cirka mióta megvan (2010. IV.), és puszta 3-4000 hsz. alatt még csak említve sem volt, sőt más preconfig leírásban sem láttam!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#48558) leslieke válasza Alan[HUN] (#48557) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

XEU = UNITED KINGDOM

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48559) wertigo1984 válasza leslieke (#48558) üzenetére


wertigo1984
őstag

az enyémen hogy lehet megnézni a softot?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48560) szimike79 válasza wertigo1984 (#48559) üzenetére


szimike79
őstag

Barátod a Kies, pc-n. A szoftververzió után ott a régió kód zárójelben, 3 betű.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#48561) wertigo1984 válasza szimike79 (#48560) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48562) szimike79 válasza wertigo1984 (#48561) üzenetére


szimike79
őstag

Meg lehet nézni telón is, csak nem emlékszem milyen kódot kell beütni. Samfirmware.com-on fennt vannak a különböző kódok is, amivel sok minden mást is meg lehet nézni. Ott meg lehet nézni a régió kódokat is, melyik milyen országhoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#48563) wertigo1984 válasza szimike79 (#48562) üzenetére


wertigo1984
őstag

aham... annyit ki tudtam belőle olvasni hogy egy rohadthosszú számsor melynek a vége JL1. azért köszi!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48564) szimike79 válasza wertigo1984 (#48563) üzenetére


szimike79
őstag

Bada 1.2 van fent JL2, de mögötte kell zárójelben lennie a régió kódnak pl.: (TMH) azaz T-Mobile Hungary. Ha XEH van a zárójelben az az igazi.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#48565) leslieke válasza wertigo1984 (#48559) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesben nézd meg. Ott minden infot megtalálsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48566) wertigo1984 válasza szimike79 (#48564) üzenetére


wertigo1984
őstag

barmennyire is hihetetlenul hangzik, nekem mogotte nincs semmi irva. megneztem a hardver kodjat is, es a softver kodot is, de semmi. meg zarojel sincs...

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48567) Alan[HUN] válasza leslieke (#48558) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Köszi, életem egyik nagy dilemmáját oldottad meg!:DD

@wertigo1984: *#272*óópp# - preconf menü, kis kék pipa lesz azelőtt, ami neked van fenn!(óópp - aktuális idő, pl. *#272*0650#) - Nem gyk. írtam le így, csak a gyorsabb megértést segítendő ezen a hajnali órán!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#48568) the radish válasza Alan[HUN] (#48567) üzenetére


the radish
senior tag

Nekem ez van, a multi után szerintem kihagytam anno a pre-configot. Nem is enged a Kies frissíteni, de nem is akarom elbukni a programokat.
Van valami megoldás, vagy hagyjam így?
Köszi.

(#48569) Kaji válasza the radish (#48568) üzenetére


Kaji
tag

Nekem is KOR. Miben lehet zavaró?

(#48570) the radish válasza Kaji (#48569) üzenetére


the radish
senior tag

Kies nem akarja frissíteni. Csak ennyi.

(#48571) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A múlt heti sikertelenség után megint működik a Kiesben a Samsung Apps.:) És hozzá se kellett nyúlni. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48572) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Visszaolvastam 354 hsz-t!
Azt hittem, történt valami érdemleges is, hogy így felbolydult a Wave fórum, de nem :DDD

(#48573) peter_k


peter_k
tag

A múlt hét végén megcsináltam a Gps beállítását a Leslieke által belinkelt módon.
Az eltelt pár napban volt alkalmam kipróbálni. A jelet szabadban vagy autóban, max. 30 mp-n belül sikerült megtalálnia a telefonnak. Az átlag 5-10 mp volt. Kikapcsolás után is megmaradt a gyorsaság. Próbáltam Ndrive, Navitel, Badatracker programokkal is és mindig jött a jel, villámgyorsan. Viszont adatforgalmat generál a jelkeresés. 100 kb körül mértem alkalmanként.
Szerintem ez nem sok.
Elég nagy változás, az eddigi 2-3, de néha 10-15 perces keresgéléshez képest.

[ Szerkesztve ]

(#48574) F-ECT$ válasza bokrosolajos (#48572) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudod: jön a bada 2.0 :DDD

Dive ever, work never.

(#48575) leslieke válasza peter_k (#48573) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha kikapcsolod a hálózati rásegítést, akkor nem generál semmilyen forgalmat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48576) peter_k válasza leslieke (#48575) üzenetére


peter_k
tag

Azt tudom, de akkor is ilyen gyors?
Mert úgy nem próbáltam.
Nem nagyon zavar ez a néhány kb. Viszont külföldön már húzós lehet.

(#48577) leslieke válasza peter_k (#48576) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lassabb lesz, nálam ezek nélkül 2-3 perc alatt van jel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48578) rObika8802


rObika8802
aktív tag

ez való mindenkinek aztán akk nincs vita,hogy xar vagy nem xar :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#48579) bokrosolajos válasza F-ECT$ (#48574) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Már egy fél éve jön a bada 2.0 :D

peter_k: ha adatforgalmat generál a készüléked, akkor ahhoz semmiféle trükkre nem lenne szükség. Anélkül viszont ugyanott vagy! A csodamódszer pont ugyanannyi ideig működőképes, mint előtte, amíg be nem fixálta a műholdakat. Előnye csak annyi, hogy amikor benyomogatod, akkor lefrissíti az idő szerinti pozíciókat, ettől hamarabb talál, de minden egyes esetben meg kell tenned 2 naponta, ha prompt navigálásra vágysz
De szerintem még úgy is lehet bármi, makrancos a kicsike lelke :)

(#48580) wertigo1984 válasza Alan[HUN] (#48567) üzenetére


wertigo1984
őstag

koszi neked :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48581) consono válasza bokrosolajos (#48579) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem nem jön a Bada 2.0, nekem itt van hetek óta :D És jó. Lassan már meg is unom :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#48582) bokrosolajos válasza consono (#48581) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Megint, mit húzza már az időt a Samsung, ha neked már hetek óta ott a végleges 2.0 ? :P
Azon nem csodálkozom, hogy már meg is untad, hiszen nem lett több alkalmazás rá, ez sem váltja meg a világot

(#48583) F-ECT$ válasza consono (#48581) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondanám, hogy az egy béta néhány buggal, de nem hiszem, hogy a végleges sokban fog különbözni :)

Dive ever, work never.

(#48584) consono válasza F-ECT$ (#48583) üzenetére


consono
nagyúr

Én sem hiszem, hogy lesz nagy változás, bár a kisebbik új Waveken feltűnt animált hátteret még belepakolhatják, ha akarják.

bokrosolajos:nem annyira az appokról van szó, nincs igazán időm foglalkozni velük (sok a meló, meg bármelyik pillanatban itt lehet a kölök), inkább arról van szó, hogy már egy éve nyúzom a telót és lassan nem nyújt semmi újat...

"In God we trust. All others must bring data"

(#48585) Goldmen75 válasza bokrosolajos (#48582) üzenetére


Goldmen75
őstag

Itt marhára nem az appok a lényeg, hanem maga a rendszer, aki sok appot akar, az vegyen droidot!!!! Aki egy jó rendszert s jó telót az meg badázzon:)

(#48586) study válasza rObika8802 (#48578) üzenetére


study
tag

Remekül működő telefonkönyve van.

(#48587) MxM19 válasza Goldmen75 (#48585) üzenetére


MxM19
aktív tag

Milyen igaz.Vagy vegyen 100k felett droidot.XD
Amúgy az enyém XEH. ha ez jelent valamit.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48588) doctorur válasza Goldmen75 (#48585) üzenetére


doctorur
tag

Ha csak egy stabil rendszer kellene, akkor tényleg nincs szükség app-ra, de akkor okos telefonra se, elvégre attól okos az a teló.
A Bada nekem most is elég stabil, de szolgáltatásban volna mit javulnia, amit meg az appok nyújtanak.
Nem hiányzik nekem sok tízezer progi, csak egy néhány, de az nagyon. Nagyon remélem, hogy a 2.0 elég eredményt hoz, hogy jobban érezzük magunkat.

(#48589) MxM19


MxM19
aktív tag

Hi.
Igaz hogy a Wave 1 ben kevesebb ram van mint a wave 2 ben?
Mi a különbség a kettő között?
TV out funkció is van benne?
Sürgős lenne!

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48590) consono válasza MxM19 (#48589) üzenetére


consono
nagyúr

Elvileg Android alól úgy néz ki, hogy ugyanannyi a memó (384MB), de ezt sem cáfolni sem megerősíteni nem tudta senki. Illetve félig meddig: a 2.0 béta alatt a debug menüben én a sima Wave-emen ugyanúgy 240 MB körüli szabad heap-et láttam, mint ahogy a 8530-as screenshotokon van. Ez alapján szerintem ugyanannyi a memó... TV kimenet mindegyiken van, a fülesbe tudsz dugni kábelt (azt hiszem valamelyik Nokiáé is jó)

"In God we trust. All others must bring data"

(#48591) MxM19 válasza consono (#48590) üzenetére


MxM19
aktív tag

:R
Android mennyire használható waven?
Wave 2 re nincs droid?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48592) consono válasza MxM19 (#48591) üzenetére


consono
nagyúr

2-re még egyátalán nincs, de pár hét múlva lehet, hogy elkészül az a részlegesen használható verzió, ami a Wave-en is fut. A legnagyobb baj vele még mindig az, hogy nem megy a telefonos rész (meg persze az aksi kijelzés), szóval telefonként használhatatlan :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#48593) Teaway válasza MxM19 (#48589) üzenetére


Teaway
veterán

TV-out-ra már kábeltippet is kaptál a Wave II-es topicban, hogy hogy kell kinéznie. Nem olvastad?

Nincs itthon csokid??

(#48594) MxM19 válasza Teaway (#48593) üzenetére


MxM19
aktív tag

Igen csak azt nem tudtam hogy a wave 1 ben is van tv out funkció.
Mert valahogy ezt írják az oldalon valahol meg azt.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48595) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ingyenes a 3D Compass GPS és a leírás szerint 2.0 kompatibilis is lesz majd, egyszer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48596) gelbelex válasza leslieke (#48595) üzenetére


gelbelex
őstag

Ez tetszik. Köszönet! :R

(#48597) Tomajdon válasza leslieke (#48595) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Köszi! (Teljesen jól működik a legújabb bada 2.0 bétán :D)

(#48598) duvi


duvi
nagyúr

Orosz badablogon már be vannak sózva a holnapi Wave III/M/Y megjelenések miatt. Holnapra ígérnek válaszokat és videókat az premierről :) Forrás

[ Szerkesztve ]

(#48599) San398


San398
őstag

Ingyenes logikai játék minimum Bada 2.0-ra ClassicLines2

mod: Az első fecske??

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#48600) Tomajdon válasza San398 (#48599) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Már van fent téma (Silver Stylish) és RSS olvasó (Dr. Strangecode) ezek közül mindkettő bada 2.0-ra. De ez jó hír, engedik fel a 2.0-ás dolgokat. (bár ezt a játékot nem rakom fel kipróbálni most)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.