Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48201) leslieke válasza Silenzio (#48199) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem el se indul a " A-Store cannot be run, Try again later" hibaüzenetet kapok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48202) Silenzio válasza leslieke (#48201) üzenetére


Silenzio
addikt

Várjatok, alakul ez itten. Most pl. teljesen tönkrement a Kies, felteszem alaptól. A Samsung megy lefelé súlyosan. Csak a Wave ne lenne ilyen jó... Már túladtam volna rajta ezekért a baromságokért.

A probléma ott van, hogy ha berakom a régi dll-t, azt írja, van újabb AppStore Plugin, és valahonnan (a seggéből húzza elő) letölt egy 5 megás dll-t, ami TÖK MÁS, mint ami akár a legújabb Kiesben van.
Ami a legszebb az egészben, szerinte muszáj letöltenem az újabb dll-t, anélkül nem működik az AppStore. Nos, én forszíroztam a régi dll-t, és a ScummVM tökéletesen lejött... Gond nélkül. Ez most egy kiskapu, hál'istennek, de még csak nem is következetes ez a szar. :D MI FOLYIK ITT?! :W

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48203) Dhampir válasza Silenzio (#48202) üzenetére


Dhampir
félisten

Feltehetően az Androidosoknál is szarakszik a Kies, ha ugyanaz.

(#48204) Silenzio válasza Dhampir (#48203) üzenetére


Silenzio
addikt

Ugyanaz, igen.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48205) csongi válasza Silenzio (#48199) üzenetére


csongi
veterán

Arról nem is beszélve, nagy álmom hogy sms-t és hívást is tudjak kezdeményezni a kiesből csatlakoztatott telefonnál:)

(#48206) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nem értem mi bajotok a KIES-el, nálam tökéletesen működik..

(#48207) San398 válasza Goldmen75 (#48206) üzenetére


San398
őstag

Nálam is minden rendben van! (XP SP3)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#48208) leslieke válasza Goldmen75 (#48206) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az utolsó frissítésig nálam is minden rendben volt.. akkor jött egy plug-in a Sotre-hoz, Na azóta az nem működik..

A C:\Program Files\Samsung\Kies\Plugins\AStore mappát feltennéd valahová? Egy próbát megérne, hogy lecserélem a nálam lévő selejtes verziót...

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48209) San398 válasza leslieke (#48208) üzenetére


San398
őstag

Bár nem tőlem kérted Astore Remélem menni fog nálad is!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#48210) leslieke válasza San398 (#48209) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszönöm! Sajnos nem működik. Ha ezeket bemásolom totál lefagy a Kies. Ha visszateszem a régi plug-int, akkor megy, csak a Store nem elérhető.
Marad így, ezzel még együtt tudok élni, frissítésen kívül másra úgyse kell a Kies.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48211) San398 válasza leslieke (#48210) üzenetére


San398
őstag

Hát ez érdekes! :(

mod: Kies_2.0.3.11082_152_4, ez van fenn neked is?

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#48212) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Igen érdekes!!! Nekem: (Win7 64bit)

[ Szerkesztve ]

(#48213) leslieke válasza San398 (#48211) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez verzió van fent. XP SP3 alatt.

Már azt is próbáltam, hogy az otthoni Ubuntu alatt Virtual PC-ben lévő XP-re telepített Kiest kimásoltam és itt meg be. De ez se volt be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48214) Silenzio válasza leslieke (#48210) üzenetére


Silenzio
addikt

Csak innen a dll-t töltsd le és másold be! A többi legyen gyári!

Épp most szedek valami 20 giga játékot a ScummVM-hez. :) Anno ebből egy csomó megvolt eredetiben a CD korszak hajnalán... Full Throttle, Sam & Max, Touche, később a Toonstruck és a Broken Sword... atyám, de jó idők voltak. Az örök kedvenc, a Future Wars és az Operation Stealth még mindig ott figyel a polcomon a papírdobozában (mennyivel fílingesebb mint a mai DVD-tokok). Imádtam a Delphine-játékokat. Az Another World máig a legkedvesebb játékom. Nomeg az Alone in the Dark. Tudtak valamit ezek a franciák akkoriban.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48215) leslieke válasza Silenzio (#48214) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt is próbáltam már. Ezzal a dll-lel elindul a Kies, nem fagy ki, de a Store-ra a fentebb írt hibaüzenetet kapom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48216) Silenzio válasza leslieke (#48215) üzenetére


Silenzio
addikt

Fura, nálam működik. Még ebben se lenne rendszer?! :F

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48217) consono válasza Silenzio (#48214) üzenetére


consono
nagyúr

Én a mai napig imádom ezeket a játékokat, szerencsére volt pár jobb dobás később is, de a Future Wars örök emlék marad. Mondjuk azért a lövöldözős részért baromi mérges voltam annó.. :D De csak ismételni tudnálak, jó, hogy most itt a lehetőség, hogy nosztalgiázzunk egy kicsit, a fiatalabb korosztály meg megismerhet egy mára szinte teljesen kihalt játékformát.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48218) Silenzio válasza consono (#48217) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja. Számomra is örök emlék, mert iszonyú stílusos, debil, és ráadásul az első játék, amit életemben végigtoltam. :D No meg a Prince of Persia.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48219) consono válasza Silenzio (#48218) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, mivel az is kijött/kijön már c64-re is, lassan portolhatná azt is valaki :) Vagy egy C64 emut...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48220) leslieke válasza Silenzio (#48216) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek szerint nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48221) Dhampir válasza leslieke (#48213) üzenetére


Dhampir
félisten

Apropó Virtual PC. VirtulalBoxban futtatott Windowson is működik a Kies?

(#48222) peter_k válasza Silenzio (#48214) üzenetére


peter_k
tag

Jól értem, hogy ez a program egy emulátor régi játékokhoz?
Ha igen, tudnál abban segíteni, hogy honnan tölthetek le játékokat és hogyan kell elindítanom őket?

(#48223) leslieke válasza Dhampir (#48221) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Működik. De fimrware-t frissíteni nem ajánlott ilyen formában.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48224) leslieke válasza peter_k (#48222) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, egy emulátor:

ScummVM játékok: http://www.emuparadise.me/ScummVM_Games/21

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48225) Dhampir válasza leslieke (#48223) üzenetére


Dhampir
félisten

Gondolom, hogy az sem veszélytelenebb, ha béta firmware-eket telepít az emberfia egy átlagosan telepített Windowson, vagy van különbség? :F

(#48226) leslieke válasza Dhampir (#48225) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A mysamsungwave-com-on egy külön topic foglalkozik ezzel. Ott többen határozottan nem javasolták a frissítést ilyen módon. Nekem egyébként nem is sikerült összehoznom, hogy a virtuálban futó XP lássa a telefont, tehát nálam emiatt se menne. Igaz, túl sok időt nem is áldoztam rá, mert annyira nem érdekelt a téma.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48227) Dhampir válasza leslieke (#48226) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem. A virtuális gépen az USB-engedélyezés be volt kapcsolva?

Engem azért érdekel, mert mostanában emiatt nem használok Linuxot. Egy vinyóra egymás mellé telepítve nem szeretem, mert kell a lemezterület, és nem szívesen osztom meg az ntfs-sel.

Olvastam, hogy netbankolós kártyaolvasót is használ így valaki. Én egy non-profit intézménynél pénzügyi terminalt üzemeltettem VirtualBoxba telepített XP-ről, pedig az egy kényes program volt.

[ Szerkesztve ]

(#48228) leslieke válasza Dhampir (#48227) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, be volt kapcsolva. Én csak linuxot (Ubuntu: a lakossági disztró) használok otthon, bár a Diablo 3 miatt sajnos kelleni fog egy W7 is hamarosan.
De tényleg nem ástam bele magam túlzottan a témába, mert nem volt fontos.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48229) Wheelbarrow válasza leslieke (#48168) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Semmi nem fut, még a témát is gyári alapértelmezettre állítottam.

(#48230) duvi


duvi
nagyúr

-Gondoltam, hogy én is megnézem ezt a KIES frissítést. Hátha nekem is b*szarik, de nálam (hogy legyen egy új végeredmény) fel se kínálja a KIES a frissítést :F Minden funkció jól műxik a 152-es verzióval.
-Egy kis bada történelem az érdeklődőknek: The Chronicles of Bada OS
A cikk "érdekessége" az utolsó bejegyzésben található:
"The newly upgraded Bada 2.0 is coming this October.'
Kin verhetjük le ha mégse? ;]

[ Szerkesztve ]

(#48231) leslieke válasza duvi (#48230) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyre jobb. Tényleg csinálhatnának már egy normális Kiest.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48232) study válasza leslieke (#48231) üzenetére


study
tag

Én ma reklamáltam,ezt a választ kaptam:
Köszönettel vettük érdeklődését.

Sajnálattal értesültünk arról, hogy a Samsung Electronics Magyar Zrt. által nyújtott szolgáltatással nem volt elégedett.
Szeretnénk biztosítani Önt, hogy észrevételét regisztráltuk. A KIES nevezetű szoftver folyamatos frissítés alatt van és szoftverfejlesztőink a minél jobb működés elérésére törekszenek folyamatosan.

(#48233) leslieke válasza study (#48232) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha. Akkor már csak ki kell várni, hogy a törekedésüket végre siker koronázza. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48234) Repsol600


Repsol600
addikt

Üdv.!
Tudom nem ide kellett volna írnom de a 723-as topicba hiába írok hónapok óta nincs senki talán itt is tud valaki segíteni. :)
Szal van egy T-mobilos Wave 723-asom, most csináltam meg a firmware frissítést (a t-mobilosat) és mióta megcsináltam a frissítést a böngésző nem működik. Akármit állítok nem megy. Wi-Fi jelet kap meg működik is mert ha a gyári facebook vagy más programra rámegyek akkor az betölt. De ha megnyitom a böngészőt (gyári Dolfin) akkor semmit nem csinál akármit állítok. Wifi jel kint van de nem tölt semmit be. Ilyenkor a wifi melletti kis nyíl sincs kint ami a töltést mutatja. Ez előtt a menüben Web'N'walk volt a böngésző most Internet. Szerintetek mi lehet a probléma vele? Bada 1.1 van fent.

(#48235) leslieke válasza Repsol600 (#48234) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg: Beállítások -> Alkalmazások -> Internet -> internetprofilok: itt a megfelelő kiválasztása.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48236) consono


consono
nagyúr

Hmmm... A www.zenecenter.hu működik a 2.0 jelenlegi flashplayerével is, ha ez valakit érdekel :) Natív alkalmazást gondolom úgy sem kapunk....

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48237) Repsol600 válasza leslieke (#48235) üzenetére


Repsol600
addikt

Próbáltam de nem segít. :(
De wifi-nél elvileg nem is számít az adatcsomag beállítás.

(#48238) szebev


szebev
senior tag

Tudja vki , h mi a kulonbseg a Flash 10 es 11 kozott ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48239) consono válasza Repsol600 (#48237) üzenetére


consono
nagyúr

Több wifi hozzáférési ponttal is kipróbáltad? Esetleg megpróbálhatod letörölni és újra hozzáadni a kapcsolatot.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48240) bokrosolajos válasza leslieke (#48192) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ja, én sem értem, minek ezt erőltetni ? :K :C
Lexarom az 1.2-t, engem a 2.0 sem hoz lázba, de ha működőképes Androidot tenne rá valaki, az megérne nekem akár 10K-t is :D

#48232 LOL - tökéletesen jellemzi a Samsung baráti viszonyát a felhasználókhoz ;]

[ Szerkesztve ]

(#48241) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Lett valami végleges megoldás arra hogy a mobil hozzáférési pontra miért írja ki hogy "Nem használható csomagkapcsolat"?
Term. mobilnet gyönyörűen működik, jelszó, stb. be van állítva meg az internetmegosztás is.
De éredekes mert ha az internetmegosztást kikapcsolom a hozzáférési pontnál, akkor be tudom kapcsolni a hozzáférési pontot és még csatlakozni is tudok rá számítógéppel.
Azonban amint az internetmegosztást is bekapcsolom rögtön jön a nemhasználható csomagkapcsolat szöveg.
Eny ájdíá?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#48242) Dhampir válasza bokrosolajos (#48240) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig fontos nekik az ügyfél.

(#48243) duvi válasza Repsol600 (#48237) üzenetére


duvi
nagyúr

Telefon visszaállítást próbáltad már? Mindent alaphelyzetre állítani? Az LG Arenaval is előfordult hasonló jelenség. Ott azt ajánlottuk, hogy minden szoftver frissítés után csináljunk egyből egy teljes telefon visszaállítást. Mivel neked is szolgáltatós a telód, elvileg a gyári beállítások mindent automatikusan visszaállítanak alaphelyzetbe. Ezen kívül lekérhetnéd sms-ben újra, a T-mobiltól a hálózati beállításokat.

(#48244) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Multitasking: :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48245) duvi válasza leslieke (#48244) üzenetére


duvi
nagyúr

Jó tanács szakácsoknak és háziasszonyoknak? :D

(#48246) Tomajdon válasza leslieke (#48244) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Multitasking - Rosszul csinálod! :D De azért vicces sztori... :DDD

(#48247) duvi


duvi
nagyúr

Magyar Samsung oldalon rákerestem a Wave III-ra. Eredmény:

Ezek szerint Magyarországon csak független és T-mobilos Wave III lesz első körben. Persze a linkek mögött még nincs fent a tartalom, mielőtt valaki rohanna letölteni :N

(#48248) leslieke válasza duvi (#48247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Holnapra már tartalom is lehet mögötte, tegnap délelőtt még nem dobott ki semmilyen találatot. Még egy hazai árat találni valahol.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48249) Repsol600


Repsol600
addikt

Próbáltam másik wifivel is, visszaállítást is de nem jó. :( A böngésző elindúl, írja is hogy betöltés de a wifi nem reagál. Olyan mintha lefagyna.
Hogy tudom lekérni a beállításokat? :DDD

(#48250) duvi válasza leslieke (#48248) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek szerint nem csak én nézegetem a samsung.hut :DDD
Viszket már a tenyered/pénztárcád? :DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.