Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48601) leslieke válasza duvi (#48598) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincsenek egyedül. Jöhetne már itthon is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48602) HGTimber


HGTimber
tag

Sziasztok!

Valaki tudná magyarosítani ezt a widgetet?
Nagyo jó lenne!
Pacsi!

(#48603) Willie válasza HGTimber (#48602) üzenetére


Willie
őstag

Szia!

Először csinálok ilyet, a saját telefonomon kipróbáltam, ott tökéletesen működött! (S8500)
Itt a fordított widget:
Widget

[ Szerkesztve ]

(#48604) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok.

A bada 2.0 val valami elkezdődik. És rohamosan fog túlszárnyalni minden op rendszert.
:R Különben mindenkinek jó reggelt. Volt idő amikor azt gondoltam a telefonomról hogy nem olyan jó. De szerintem nagyon ott van a szeren. Leszámitva egy két hibát. A bada 2.0 majd orvosolja. Kitartás :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#48605) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Akciós játékok 290 Ft-ért!

Need For Speed™ Shift

Sims 3

Worms

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48606) F-ECT$ válasza duvi (#48598) üzenetére


F-ECT$
titán

Várjuk. Ha lesz valami, írd meg ide is pls. Árak, első tesztek, bada verzió, stb.

Dive ever, work never.

(#48607) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Karma által javított widget magyarítva: lg_3d_mido_weather_cpufix_v4

Csak a napok nevei vannak magyarul, valamint a dátum (év.hónap.nap verzióra) módosult!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48608) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Oroszországi árak:

Samsung Wave 3 - 16 990
Samsung Wave M - 9 900
Samsung Wave Y - 6 490

Forrás

1 rubel ma kb. 7 Ft. [link]

Ezek alapján:
Samsung Wave 3 - 119e Ft
Samsung Wave M - 69e Ft
Samsung Wave Y - 45e Ft

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48609) F-ECT$ válasza leslieke (#48608) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem akarom fényezni magam, de nem megy :DDD

Dive ever, work never.

(#48610) duvi válasza leslieke (#48608) üzenetére


duvi
nagyúr

Ház ezért kár volt nekik ennyire izgulni :( Ezek elég lesújtó árak. Remélem kapunk még az árakon kívül más infókat és videókat is! Ha már kiteszik a bemutatótermükbe... Viszont a premier megjelenés ezek szerint elmaradt? Most november végét írtak a Wave III megjelenési dátumára :((( Ez megint csak ellentmondásossá válik a másik mai postjukkal szemben. ITT ugyan is azt írják, hogy a Wave I és II-re november közepén jelenik meg a 2.0 Oroszországban. Ez meg ugye hamarabb lenne mint a Wave III megjelenése :U
Avagy Rejtő után szabadon:
"Fülig Jimmy ezt gondolta: "Kavarja ez, vagy nem kavarja? Mer esz mindég kavarja!"

[ Szerkesztve ]

(#48611) leslieke válasza F-ECT$ (#48609) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jah, jól eltaláltad. Ennyiért én se fogom megvenni megjelenéskor.

(#48610) duvi szerintem nem tudnak ők se semmi biztosat, csak tippelgetnek.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48612) duvi válasza leslieke (#48611) üzenetére


duvi
nagyúr

Az eddigi postokban az Oroszországi Samsung képviseletre hivatkoztak. Ezek szerint vagy ott se tudnak biztosat (ergo az anyacég visszatartja a konkrétumokat), vagy a cikk írója ferdített egy kicsi... :((( Na mind1. Továbbra is marad a november(?) várás...

(#48613) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Azért kíváncsi lennék mire fel ez a nagy csúsztatás. Ugye eredetileg szeptemberre vártuk, már a november sem biztos a 2.0-át érintően. Lehet, hogy a rendszer még mindig nincs kész? Vagy még reklámozni akarnak? Korbácsolni a kedélyeket? Hát azt sikerült, de nem a reklámokkal, hanem ezekkel a hónapos csúsztatásokkal...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#48614) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#48613) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Inkább nincs kész. Reklámot nem látok sehol.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48615) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#48614) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Úgy értem ez a sok új Wave reklám bejelentés a 2.0-val, a rendezvények stb. Rejtett reklámok. :P :))

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#48616) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#48615) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De egyik se hivatalos bejelentés, nagyrészt blogok, fórumok hírei. A Samsung meg többségében hallgat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48617) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#48616) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát én is hallgatnék a helyükben, ha azt nézzük, már így is se*get csináltak a szájukból elég sokszor az elmúlt hónapokban...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#48618) Orlin


Orlin
addikt

hello!Facebook-on hogyan tudom a houászoláspmat törőlni teloval?köszi

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#48619) leslieke válasza Orlin (#48618) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hozzászóláson lenyomva tartod az ujjad? Talán..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48620) duvi


duvi
nagyúr

Wave III és 2.0 helyett kapunk egy ChatOn reklámkampány játékot a Samsungtól. (igaz, hogy nem tudjuk még használni a szolgáltatást de mind1 ;] ) CHATAWAY és a hozzá tartozó mozi Chataway - Official Trailer

(#48621) leslieke válasza duvi (#48620) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez úgy hiányzott, mint púp a hátunkra. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48622) duvi válasza leslieke (#48621) üzenetére


duvi
nagyúr

-Hát körülbelül :((( DE androidon már tudják használni... Ez mekkora LOL már a Samsung részéről! Egy alapvetően bada miatt kifejlesztett szolgáltatást, minden más rendszeren hamarabb lehet használni mint itt! :U

-Közben elkezdték feltölteni az oroszok a mai rendezvény fotóit. Állítólag lesz egy monstre video is később. (2 Gb anyag :Y )

[ Szerkesztve ]

(#48623) F-ECT$ válasza duvi (#48622) üzenetére


F-ECT$
titán

minden más rendszeren hamarabb lehet használni mint itt

Ez szerintem még nagyon sokáig így lesz. Ha én telefonra is fejlesztenék, akkor biztos, hogy ios-re dobnám ki először, utána wp7/droid (wp7-en milyen a warez helyzet, van?), és csak utána bada.

Dive ever, work never.

(#48624) leslieke válasza F-ECT$ (#48623) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csakhogy jelen esetben saját rendszerről és saját fejlesztésről van szó, nem külsős munkáról, mert abban az esetben az ios,droid kettős elsőbbsége megállja a helyét a fejlesztő szemszögéből nézve.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48625) HGTimber válasza Willie (#48603) üzenetére


HGTimber
tag

Köszi a gyors választ, de sajna nálam nem jelenik meg az óra, csak a háttér.

[ Szerkesztve ]

(#48626) duvi válasza F-ECT$ (#48623) üzenetére


duvi
nagyúr

A ChatOn szerintem kimondottan a bada miatt készült. Az összes többi rendszerre van már jól működő chat (hang+video funkcióval) szolgáltatás. Ezek mellé önmagában elég nehéz lesz betörnie a sansungnak. Viszont a badára még nincs ilyen szoftver. Ezért kellett volna az új badával indítani a ChatOn szolgáltatást. Össze tudták volna kapcsolni a saját chat szolgáltatásukat az új rendszer megjelenésével. Multiplatform alatt hamar összejöttek volna az ismerősök a ChatOn kapcsolaton keresztül. Ezzel a badának segítettek volna a népszerűsítésben. Ez egy lehetőség lett volna a samu részéről, amivel sajnos nem éltek :( Reklám marketingből bevéshetnek egy bazi nagy egyest :P

[ Szerkesztve ]

(#48627) F-ECT$ válasza duvi (#48626) üzenetére


F-ECT$
titán

Btw kicsit bugos már a regisztrációnál is a chaton :D

Dive ever, work never.

(#48628) consono válasza duvi (#48626) üzenetére


consono
nagyúr

Éltek volna vele, de nem készült el időre a 2.0... Már a legelső bétában is benne volt. De nem hiszem, hogy ez Badás népszerűsítő lépés lehetne, ez csak egy chat program, nincs video, se voice. Egyáltalán nem értem miért kell ebbe energiát, pénzt ölni... Ráadásul a 2.0-ban ott a Yahoo, MSN, GTalk trió is...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48629) duvi válasza F-ECT$ (#48627) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden kezdet nehéz :D Majd összefoltozzák azt jó lesz. (vagy nem ;] )
consono
Ha már ennyi ideig húzzák az új modellek és a 2.0 megjelenését, igazán kibírhatták volna ChatOn nélkül is a megjelenésekig. Addig is csiszolhatták volna még egy kicsit. Ha jól látom lenne még mit javítani rajta... ;]

[ Szerkesztve ]

(#48630) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48631) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az orosz badablog által készített Wave 3, Bada 2.0 videók: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48632) Shurycen válasza leslieke (#48631) üzenetére


Shurycen
tag

hát én megnéztem! Remélem ez nem végleges bada, mert elég lagymatag.. :S

(#48633) duvi válasza Shurycen (#48632) üzenetére


duvi
nagyúr

Konkrétan mi nem tetszik benne? Nekem a legnagyobb problémám az idegbeteg tesztelő volt. Folyamatosan kapkodott, semmit nem várt meg. Semmi koncepció nem volt a tesztelésben. Alig lehet a részleteket látni sokszor.(főleg az első videó alatt) A wifi jel nagyon gyenge volt, ami a böngésző tesztben kulcsfontosságú tud lenni. Nem mintha megvárta volna az oldalak betöltődését ez a zseni :(

[ Szerkesztve ]

(#48634) ABal válasza duvi (#48633) üzenetére


ABal
őstag

Az első videóban 5:14-nél összerándult a gyomrom meg a szemöldököm.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#48635) F-ECT$ válasza ABal (#48634) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig jól láttad :(

Dive ever, work never.

(#48636) ABal válasza F-ECT$ (#48635) üzenetére


ABal
őstag

Sajnos igen. Onnantól kezdve már nem is vagyok olyan lelkes.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#48637) consono válasza ABal (#48636) üzenetére


consono
nagyúr

Mit kell látni?? nekem semmi nem tűnt fel...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48638) San398


San398
őstag

Samsung Mob!lers program
"A Samsung kiválasztotta hazai nagyköveteit, akiknek év végéig fognak blogolni a mobilos világról és a Samsung újdonságairól."
Kíváncsi leszek mi sül ki ebből! :K
" Az asztalnál végül én foglaltam helyet, így kiválóan tudtam manipulálni azt, hogy a több száz jelentkező közül végül kikből legyenek nagykövetek." Ehelyett a "manipulálni" szó helyett találhatott volna a cikk írója valami jobbat! Ez így kicsit furán hangzik, sok embernek erős negatív érzése támad e szó hallatán!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#48639) San398 válasza consono (#48637) üzenetére


San398
őstag

Azért nem láttad mert nem is volt ott! A Flash Player nem megy!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#48640) F-ECT$ válasza consono (#48637) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem ment a video flash megfelelő verziójának hiánya miatt.

Dive ever, work never.

(#48641) consono válasza F-ECT$ (#48640) üzenetére


consono
nagyúr

Mindjárt kipróbálom :) Bár a vodás 2.0 miintha 10-es flasht mondana magáról...

Nálam kis piros flash jelet tesz ki, ha bekapcsolom a flasht...

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48642) consono válasza consono (#48641) üzenetére


consono
nagyúr

Ellenben pl. az indevideo megy.. Fullscreenben persze nem.

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48643) consono válasza consono (#48642) üzenetére


consono
nagyúr

No, majd meglátjuk, ha itt a végleges fw!

Hehe :) HTML5 videóval viszont megy a youtube! Full screen is működik :)

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48644) rizso válasza leslieke (#48631) üzenetére


rizso
addikt

Első videó 5:22-nél van a legjobb rész: "Ops..." ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#48645) duvi válasza F-ECT$ (#48640) üzenetére


duvi
nagyúr

Pedig Flash 11 támogatást ígértek :((( Bár nekem igazából csak az oldaltördelés hiányzik és az már ment a bétákban is.

[ Szerkesztve ]

(#48646) MxM19 válasza duvi (#48645) üzenetére


MxM19
aktív tag

Az durva lenne ha még mindig nem lenne flash támogatás..........De hát a bétákba benne van az oldaltördelés és a flash is.Akkor a véglegesbe miért ne lenne benne???????

Más:
Nincs elég memória:

Hiába a tesztelés, sajnos minden programban marad bug. Böngészéskor, vagy valamilyen memóriazabáló program futtatásakor a fenti hibaüzenet megjelenhet, ami akár a futó widgeteket is bezárhatja. Ezeket csak kézzel lehet újra kirakni.

Ez nekem is fenn áll amikor csak a kezdőképernyő fut és pár widget.Eggyik játékot elindítom és volt hogy folyamatossan kaptam ezt a hibaüzenetet és csak újraindítás segített.Ez nagyon idegesítő volt.
Samsung Wave 2 nem csinálta ezt.

Más2:
Régi telón volt egy olyan widget amit ha kiraktam kiírta hogy milyen névnap van éppen.Nagyon kicsibe.
Ez melyik widget?

Más3:
Van ez a gyári információs widget ami a facebookot használja.Ha azt kiteszem és átlapozok másik képernyőre akkor beakad.Mivel ahogy scrollozok húzza lejebb a kiírásokat.(Nehéz ezt így elmagyarázni de aki használja az érti)Nem lehet ez ellen tenni valamit?

Más4:
Samsung Galaxy S fülese ugyan olyan teljes mértékben mint a Wave 1 é?

Más5:
Mennyire érdemes kijelzővédő fóliát rakni rá?Ha érdemes akkor milyen ajánlotok?(Lényeg hogy olcsó legyen,és ne látszódjon hogy van rajta.)

Más6:
Valami jó időjáráswidget ami nem bugos és benne van minden város?

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48647) Viktojka válasza MxM19 (#48646) üzenetére


Viktojka
tag

Névnap widget Erre gondolsz?

Nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#48648) MxM19 válasza Viktojka (#48647) üzenetére


MxM19
aktív tag

Igen. Köszi.
1.kérdésemre:Valami bug lehetett mert már nem produkálja a teló.Pedig most egyszerre több alkalmazás is el volt indítva.Érdekes.
Ja és még annyi hogy a Wave gyári headset hogy szól?Ipod füleshez képest?

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#48649) duvi válasza MxM19 (#48646) üzenetére


duvi
nagyúr

-Névnap Widget az appstoreról.
-TimeWeather_176_hun HTC óra/időjárás widget. Én ezt használom a kezdetektől és semmi gondom nem volt vele.
-Szerintem a Wave gyári headset nem rossz (jó középkategória), de zenéhez érdemes egy kicsit komolyabbra beruházni. (iPod fülest nem próbáltam még)

[ Szerkesztve ]

(#48650) kolejo


kolejo
csendes tag

Hello !
Apps-ról letöltöttet, hogy tudom a telóra tölteni, ha a Kies azt állítja, hogy már letöltöttem, (de ez nem igaz). Más kérdés, hogy miért állítja ezt ? :W
Tehát tulajdonképpen a már megvettet szeretném még egyszer a telóra telepíteni.
Ugyanarra a telóra.
Köszi

Pályán maradni ! /SGS4@SanDisk16GBCl2/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.