Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48251) leslieke válasza duvi (#48250) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igazából a TV-ket nézegettem, és csak véletlen ugrott be, hogy akár rá is kereshetnék a Wave 3-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48252) duvi válasza Repsol600 (#48249) üzenetére


duvi
nagyúr

Az ingyen hívható 1430-as telefonszámon hívd fel a T-mobile ügyfélszolgálatot és az ügyintézőt kérd meg, hogy küldje el sms-ben a hálózati és Net beállításokat a telódra. Amikor megkapod, akkor csak aktiválni kell és egy restart után már élnek is a gyári T-mob beállítások.

(#48253) andrew82


andrew82
tag

Sziasztok!

Segítsen valaki nekem... Pár hete elkezdett belassulni a Wave. Kamera után ha kilépek pl hiába lépek be a menübe, üres feketeség van, újra kell indítanom hogy visszajöjjön a menürendszer.
Feloldásnál sokszor befagy, nem reagál semmire jó pár másodpercig.
Mostanában kezdte csinálni, pedig semmit nem raktam fel rá.

(#48254) duvi válasza andrew82 (#48253) üzenetére


duvi
nagyúr

Gondolom akksi ki/be volt már. Telefon visszaállítás próbáltad már?
Nem factory reset, csak visszaállítás. Ezzel nem veszik el semmi személyes adatod.

(#48255) andrew82 válasza duvi (#48254) üzenetére


andrew82
tag

Nem, de meglesem majd, köszi. Ez a beállításokban lévő visszaállítás?

(#48256) duvi válasza andrew82 (#48255) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, arra gondoltam. :K

(#48257) csongi


csongi
veterán

Nálam is előjött a szellem aki bekapcsolja a kijelzőt időnként :).

(#48258) LA_COSTE válasza leslieke (#48152) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Kicsengeted egyből a 100e fölötti árat, ha megjelenik? :)

(#48259) leslieke válasza LA_COSTE (#48258) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kicsivel 100 fölött volt a Wave 1 is mikor megvettem. Annyit a Wave 3-ért is fizetnék.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48260) leslieke válasza duvi (#48247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felkerült a Samsung oldalára egy rövid, angol nyelvű pdf az S8600-ról: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48261) peter_k válasza bokrosolajos (#48240) üzenetére


peter_k
tag

Szerinted, melyik cég írna mást? És mit? :)

(#48262) F-ECT$ válasza leslieke (#48260) üzenetére


F-ECT$
titán

Megint nem tettek rá fényérzékelőt, csak közelség érzékelőt :F :Y :W

Dive ever, work never.

(#48263) duvi válasza leslieke (#48260) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Mind a négy találatra, ezt az angol nyelvű manualt adja be letöltésre. Szerintem ez csak ideiglenesen van feltéve. A Wave I és II-nek is van magyar nyelvű kézikönyve. Nem hiszem, hogy a III-hoz ne adnának ki honosított user manualt.(legalább is ajánlom nekik ;] )

(#48264) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Wave 3...ehh...engem a 2.0 érdekel, nem az új teló!:D:D:D MIKOR JÖN MÁÁÁÁR?

(#48265) leslieke válasza duvi (#48263) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos lesz az is. Tegnaphoz képest ennyi a változás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48266) duvi válasza Goldmen75 (#48264) üzenetére


duvi
nagyúr

A kettő sajnos összefügg. A Wave III megjelenése előtt nem kapunk 2.0-t a régi Wavekre se :(

(#48267) leslieke válasza Goldmen75 (#48264) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Novemberben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48268) duvi


duvi
nagyúr

-Mai akciós alkalmazás ajánló: SuperLight ingyenesen letölthető
-Új alkalmazás az appstoreból: MobTelnet 290 Ft. Egy hálózati protokoll, virtuális terminál kapcsolattal.

(#48269) Goldmen75 válasza leslieke (#48267) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hivatalosan, s nem úgy? Remélem előbb:)

(#48270) leslieke válasza Goldmen75 (#48269) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem hivatalosan akár már októberben. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48271) G-Guts válasza bokrosolajos (#48240) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Végre sikerült összehoznom, hogy android legyen rajta (ami tűrhetően is működik 2.3.5-ös verzió). Ez nekemi 23 ezer HUF-ba került. Ebben az árban (természetesen a töltővel együtt) benne van még egy nagyon jó gyári samsung stereo füles, ami nagyon szépen szól és egy szép műanyag tok. Ráadásul még a képernyőméret is növekedett 0.7 inch-el. Igen, egy Galaxy S lett az utód. Végre tölthetek le sok jó programot, játékot és teljes lett a böngészési élmény. Ráadásul rájöttem arra is, amire korábban nem gondoltam volna, hogy a fizikai exponálógomb nem hiányzik, hiszen a fizikai exponálógomb nélkül még jobb képeket lehet készíteni, mert az érintőképernyős exponálásnál ez a masina tökéletesen be tudja állítani a megfelelő autofókuszt, így szinte lehetetlen rosszul fókuszált képet készíteni.
Tehát összességében: Mission succesfully completed

(#48272) Fogash


Fogash
tag

találós kérdés: a webböngészőben ha alulról felfelé "meglököm" az oldalt, valamennyit felgurul. Közben jobb oldalon látszik egy csúszka, amivel elvileg néha sikerül lehúznom az oldal aljára (kommentes blogoknál érdekes), de többnyire nem.

Tudja valaki, hol kell tapicskolni, hogy ez a csúszka húzza LEfelé az oldalt, ne pedig az FELfelé navigáljak, mert lefelé húzom az ujjam?

(#48273) leslieke válasza Fogash (#48272) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hangerő gomb le/fel és ugráló címsor sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48274) peter_k válasza Fogash (#48272) üzenetére


peter_k
tag

Ha megnézed, hol áll a csúszka ( kis szürke csík) és ügyesen onnan kezded lehúzni a kezeddel, akkor sikerül. Nekem minden 5.-re jött be. :)

[ Szerkesztve ]

(#48275) Repsol600 válasza duvi (#48252) üzenetére


Repsol600
addikt

Ok köszi ezt kipróbálom! :R

(#48276) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Telorol irok, kerlek segitsetek.
Szuksegem lenne a GPS-re de a telo sehogy sem talál jelet. Vodas vagyok a hely menuben az elso 3 be van pipalva illetve a csomagkapcsolat is be van kapcsolva. A telo a VF Internet nevezetu profilra csatlakozik fel. Mi lehet a baj? Mit allitsak be hogyan, mire?

Elore is koszonom a segitsegeteket!

(#48277) leslieke válasza Willie (#48276) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Indítsd el a Navigációt és amikor a szürke parabola zöldre vált, akkor talált jelet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48278) Willie válasza leslieke (#48277) üzenetére


Willie
őstag

Azt elfelejtettem leirni, hogy termeszetesen el van inditva a gyari navigacios program, azert koszi. :D Egyeb otlet? :)
Amugy kozben talalt jelet kb 15 perc utan, de esetleg valamivel nem lehetne felgyorsitani a folyamatot? A 2.0-ban jobb lesz a helyzet?
Ha jol tudom akkor van mas navi szoftver is, az sokkal gyorsabban talal jelet?

(#48279) leslieke válasza Willie (#48278) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt van leírás GPS gyorsítására: Megoldás a GPS problémára

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48280) snecizero válasza Goldmen75 (#48264) üzenetére


snecizero
senior tag

Az biztos ,hogy minden egyes nappal közelebb kerülünk a bada 2.0 hoz. És a lényeg hogy meglesz. De mikor ? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#48281) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!

Egy kis problema merult fel! Meg szeretnek nyitni egy honlapot es eleinte mukodik minden, de nehany kattintas utan kiirja, h " Atiranyitas sikertelen " . Minden mas honlapnal megy rendesen a telo .
Elore is koszi a segitseget !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48282) szebev válasza szebev (#48281) üzenetére


szebev
senior tag

Latom mindenki a Bajnokok ligajat nezi ! :DDD

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48283) szimike79 válasza szebev (#48281) üzenetére


szimike79
őstag

Csak tipp: előfordulhat, hogy az oldalt nem lehet mobil eszközön megtekinteni, használni. Pl.: Youtube-n is van olyan videó, amit nem lehet mobil eszközön megtekinteni.Viszont ha más mobilról elérhető az oldal, akkor passzolom a kérdést. :U

A foci nem az én sportom. :N

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#48284) szebev válasza szimike79 (#48283) üzenetére


szebev
senior tag

Eddig mindig mukodott ez az oldal, csak ma kezdte ezt csinalni . Kivancsi leszek holnap mi lesz !

Az elozo hsz.-em nem gunyolodas vagy surgetes akart lenni , csak hirtelen leallt a forum .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48285) szimike79 válasza szebev (#48284) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor viszont nem hinném, hogy a telóval lenne gond, inkább a honlappal. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#48286) Dhampir válasza szebev (#48284) üzenetére


Dhampir
félisten

Honlap=holnap :)

(#48287) duvi


duvi
nagyúr

Szépjóreggeltmindenkinek! :)
Két hasznos alkalmazás jelent meg a mai napon az appstoreban:
Print Magic 560 Ft-ért wifin keresztül kapunk nyomtatási lehetőséget a telefonról. (Több mint 1000 nyomtatóval kompatibilis)
MxReader ingyenes dokument és e-book olvasó. Jelenleg csak Djvu formátumot kezel, de hamarosan jön a bővítés hozzá.
Reméljük szebevnek megoldást hoz ez a szép új borongós nap a weboldal problémájára ;)

(#48288) leslieke válasza duvi (#48287) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

MxReader-t én is kinéztem ma reggel, mint hasznos programot. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48289) leslieke


leslieke
Jómunkásember

RemainingTime widget, 5 eseményhez adhatunk meg visszaszámlálást. Fizetős, 560 Ft,

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48290) consono válasza leslieke (#48288) üzenetére


consono
nagyúr

Én mindig nézegettem a djvu formátumot, de semmi nem győzött meg, hogy bármire is használjam... A pdf talán modernebb formája, de mivel nem nagyon álltak mögé, sosem volt olyan gondom, hogy nem tudom mivel elolvasni :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48291) leslieke válasza consono (#48290) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam minden e-book pdf-ben van. Azokat meg a telefonon lévő Picsel Viewer is megnyitja. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48292) consono válasza leslieke (#48291) üzenetére


consono
nagyúr

Én pdf-et sem használok, mert nem lehet tördelni, betűméretet állítani, csak akkor, ha nagyon muszáj. Az e-bookjaim vagy ePub-ban, vagy fb2-ben vannak, ezeket tudom akkorában nézmi, amekkorában jól esik, ráadásul a Wave-en is, asszony gio-ján, vagy a régi iPod-on is tudjuk olvasni. Persze Calibre rulez :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48293) duvi válasza consono (#48292) üzenetére


duvi
nagyúr

Calibre még nincs badára és javara ugye? Javas megoldáskén én a Foliant Readert szedtem le. Ez TXT és FB2 formátumokat támogat csak.

(#48294) consono válasza duvi (#48293) üzenetére


consono
nagyúr

A Calibre-t konvertálni használom, meg wifis könyvmegosztásra. Olvasásra és is a Foliantot használom, a béták már az ePub-ot is eszik, de fb2-t is csak egy pillanat gyártani a Calibrével bármiből...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48295) duvi válasza consono (#48294) üzenetére


duvi
nagyúr

Megint tanultam valamit :) Köszi a Calibre konvertálós 5letet! :R

(#48296) consono válasza duvi (#48295) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs mit, jó kis program :) Katalogizálni is jó, meg tényleg gyorsan és jól konvertál mindenből mindenbe. Akár pdf-et is, bár ott az eredmény nagyon függ attól milyen a forrás file.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48297) potyi23


potyi23
senior tag

hi.Miben kulonbozik a Wave II -s az egyestol parameterekben?

(#48298) leslieke válasza potyi23 (#48297) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyobb (3,3" -> 3,7") és más kijelző (Samoled -> SC LCD), egyes források szerint kétszer annyi memória (256 -> 512), más kialakítású menügomb.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48299) Fogash válasza leslieke (#48273) üzenetére


Fogash
tag

köszi, peter_k-nak is! :C

(#48300) potyi23 válasza leslieke (#48298) üzenetére


potyi23
senior tag

:R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.