Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14251) leslieke válasza Lopottmotor (#14249) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mázli.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14252) Lopottmotor válasza leslieke (#14251) üzenetére


Lopottmotor
tag

Inkább nevetséges, már évekkel ezelőtt frissítettem a telefonjaimat "hivatalosan" otthon, soha nem volt semmi baj. És azért valljuk be, egyik sem volt ilyen kaliberű...

(#14253) zack válasza vtechun (#14250) üzenetére


zack
nagyúr

Megoldódott! :R Win7 driver összeakadás gond lehetett szerintem, mert ameddig a beépített Win7-es szoftverével nem kerestem rá addig állt fent a probléma. Miután a beépített win7 szoftver megtalálta a routert, onnantól kezdve jó lett, és a NETGEAR szoftvere is látta. Szóval igazad volt..a NETGEAR saját progija kavart be. :K
De most már minden jó, teló is, gép is, Wi-Fi-n "lóg". :K Wave szereti, a pc meg majd meglátjuk...Remélem elégedett leszek a NETGEAR-rel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14254) zack válasza Lopottmotor (#14249) üzenetére


zack
nagyúr

USB eszözeidet kihúzgáltad? Alaplapi USB-re dugtad? :U Mert ezek követelmények.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14255) Rotor82 válasza zack (#14239) üzenetére


Rotor82
aktív tag

szia!

A prince of persia linkjét elküldenéd?
Köszi előre is!
üdv!

/privi lett volna/

[ Szerkesztve ]

(#14256) zack válasza Rotor82 (#14255) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs még feltöltve. :U Már nem úgy működik a dolog hogy a linket elküldöm. Regisztralj az addat.hu-ra és küldd el privibe a felhasználónevedet. Felveszlek, és utána úgy mint egy FTP kapcsolatnál látni fogod az összes feltöltött filmet.

Azért is csúszott a feltöltés, mert dolgom volt éjjel, hajnalban meg a Wi-Fi router-t teszteltem. Egy hajítófát se ér. :W :W Remélem holnap visszaveszi az eladó, mert ráhúzom a fejére. :( Azt mondta 108Mbit tud (rajta van a dobozán), és hogy neki is ez van, és tök jó, meg hogy 40-50db adott már el és nem volt gond. Kétlem. :(
20 Mbit tud letöltésben a 60Mbit-ből. Tök jó. :W De 20Mbit-et is úgy tud, hogy mellette nem lehet netezni, szinte meghal a böngésző, annyira belassul a net.
Lehet kidobtam az ablakon 7,5k-t. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14257) Lopottmotor válasza zack (#14254) üzenetére


Lopottmotor
tag

Igen, ezek megvoltak.

(#14258) csabám válasza zack (#14239) üzenetére


csabám
addikt

Ezeket honnan tudom beszerezni? :U Egy picit elvesztettem a fonalat!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14259) Varszegig válasza sede7 (#14242) üzenetére


Varszegig
veterán

nem tudom, egyet próbáltam, azt jó dátummal rakta vissza, majd kipróbálom jobban is
Lopottmotor: rapi.dll-re keress rá, sokszor leírtuk itt a topicban, microsoft oldaláról kell telepíteni. Menni fog, ne add fel:)

[ Szerkesztve ]

(#14260) leslieke válasza Lopottmotor (#14252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valóban, ezt igazán megoldhatták volna már rendesen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14261) Karma válasza zack (#14256) üzenetére


Karma
félisten

Kevés RAM-nál és/vagy gyenge CPU-nál ez bizony előfordul...
Ezért regéltem a WRT54-ekről korábban, azok se bírják ezt a sebességet.

“All nothings are not equal.”

(#14262) F-ECT$ válasza leslieke (#14241) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem feature, különben nem indulna újra. Gondolom azért van, mert az ébresztőhöz zenét is be tudsz állítani, és így nem akad össze a lejátszóval.

Dive ever, work never.

(#14263) Varszegig


Varszegig
veterán

Ez kész... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14264) DonMedve válasza Varszegig (#14263) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez de komoly! :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14265) leslieke válasza F-ECT$ (#14262) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, régebbi telefonoknál ez nem volt gond, de este kipróbálom, hogy jól emlékszem e erre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14266) karesz560802


karesz560802
tag

Nektek is ennyire lassú az Opera 5.1?Vajon mitől?

(#14267) Karma


Karma
félisten

Figyeltétek, hogy kész az első hozzászólás? :)

“All nothings are not equal.”

(#14268) leslieke válasza Karma (#14267) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most már igen. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14269) F-ECT$ válasza Karma (#14267) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, kész az 1. hsz (maradt a tiéd AS ;) , kértem, hogy a topic címébe is kerüljön ez be, de eddig még nem tették be. Eleinte ezt linkeljük, ha olyat kérdeznek, amire a válasz benne van, néhány nap türelmi idő után aztán meg mehet a ban kérés a moderátori topicba.

Köszönet Karma-nak a lektorálásért, és mindenki másnak, akinek a hozzászólását felhasználtam az összeállításhoz!

Dive ever, work never.

(#14270) erdoke válasza karesz560802 (#14266) üzenetére


erdoke
titán

Igen, vagy pixeles, vagy csiga lassú. :(
Talán adnak ki badás natív verziót a Miniből, még WinMo-ra is van.

A legjobb aláírás a héten

(#14271) Varszegig


Varszegig
veterán

Egész használható pw manager. Nem egy SPB Wallet, de amíg az elkészül, addig megteszi:)

[ Szerkesztve ]

(#14272) leslieke válasza Varszegig (#14271) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz, valami ilyesmit kerestem már régóta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14273) DonMedve válasza F-ECT$ (#14269) üzenetére


DonMedve
addikt

Gratulálok,nagyon jó lett.Repkednek a bannok majd! :DDD ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14274) s4hu|SyD^ válasza szebev (#14050) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Valaki le tudná gyorsan írni, hogy hol tudom azt beállítani, hogy mindent(kép, hang, játékok stb.) a memóriakártyára tegyen alapból?

Ezen felül a már telefonra telepített Appsokat át tudom valahogy mozgatni a mem karira anélkül, hogy újra kelljen telepíteni ill. lényegében változtassam, tegyem indíthatatlanná a programot?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14275) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#14274) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Alkalmazások -> telepítési beállítások.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14276) Polllen válasza zack (#14248) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tudom, én leszek a főgonosz, de van külön topic-ja... ;] A wave meg minden wifi routert szeret, ami támogatja a g és n szabványokat... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14277) Csabi42


Csabi42
tag

Mit gondoltok arról, hogy a jövőben valamikor, valamilyen fortéllyal rá lehet majd tenni a Wave-re androidos op.rendszert?

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#14278) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Az miért van, hogy a Kingstone MicroSDHC kártyát NONAME-nek ismeri? Vagy ez másnál is így van?

És az miért lehet, hogy egy 275 megás zene szaggat néha rajta? Mem karin van. Vagy lehet azért, mert még akkor töltötte be a memóriába az egész zenét(ami 2 órás)? Gondolom én, hogy még betöltötte valahová, mert ha tovább hallgattam akkor megszűnt az akadás.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14279) Polllen válasza s4hu|SyD^ (#14278) üzenetére


Polllen
nagyúr

A NONAME valószínűleg a kártya neve, nem a típusa, át tudod nevezni.

Lehet a zenefájl nagy neki vagy a kártya sebessége lassú...(class?) Van még ott is optimalizálni való :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14280) s4hu|SyD^ válasza Polllen (#14279) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mindjárt utána nézek. Class 4 egyébként, vicces, hogy csak ilyen műanyagtokban adták adapterrel együtt, aztán semmi leírás semmi, csak van egy 4-es szám rajta, meg ami a karira van írva onnan lehet kikövetkeztetni, persze az eladó csajnak se volt fogalma, de 5k-ért jó pénz volt. :DDD

Igen át tudtam írni a nevét.

Lehet formáznom kellett volna mielőtt másolgatok mindent jobbra-balra? :W :DDD

Ja és akkor valaki, aki jártas ebben a Route66-os PC-ről teló memkarira szinkronizálásban, akkor az leírhatná hogyan is kéne, ha megkérhetném? Nyilvánvalóan térképet szeretnék feltenni, GPS-hez, mert ez, ami alapból benne van ez annyit mutat, hogy Magyarország 3-4 város és helló... Belövi a helyzetem zölddel, de ott meg aztán lehet találgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14281) Polllen válasza s4hu|SyD^ (#14280) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én verbatim-t vettem, arra azért rányomták nagy betűvel, hogy class 4 :)

Sztem szoftveres gond lehet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14282) Polllen


Polllen
nagyúr

Akkor én is kérdezek:

Ki lehet kapcsolni az e-mailek hosszának korlátozását? Csak véges számú karakter lehet benne, az előbb írtam és írtam, de egy karaktert se jelent már meg... :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14283) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Érdekes, a R66 azt mondja, hogy minden térkép telepítve van, mégse látok pl. egy részletes város térképet, utakat stb. pedig szerintem azt offlineban is kéne.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14284) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Azt írja, hogy "A tartalom megtekintéséhez szinkronizálnia kell a licencet." - ez azt jelentené, hogy ezzel elindítom a 30-31 napos navigációt is? Szóval utána le is járna és szintén használhatatlan lenne akár GPS formában is vagy ezzel nem kezdem el a időkorlátos navigációt?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14285) ZCoyote válasza Karma (#14267) üzenetére


ZCoyote
őstag

Igen és köszönjük a résztvevőknek a munkájukat!

Romani ite domum.

(#14286) Belgarath válasza s4hu|SyD^ (#14284) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Igen, a szinkronizálással elindítod.

Samsung Galaxy S

(#14287) s4hu|SyD^ válasza Belgarath (#14286) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor, hogy tudok csak sima GPS-el megnézni városokat, utcákat stb., részletes térképet, vagy sehogy?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14288) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#14287) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1. hsz-ben le van írva!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14289) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#14288) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tényleg, bocsánat, el is felejtettem, hogy az első hsz. ilyen GYIK lett. Bár majdnem átsiklottam a Navigációs kérdésen így is. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14290) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#14289) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ma módosult, szóval most még nem gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14291) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Na hát ez így szopacs lett, ahogy letöltöttem, feltettem rá az új, részletes térképet máris beaktiválta magának a licencet. Még 29 nap... Azt írja jelenleg a próbaverziót használja... :((( :W

Egyébként is 230 méterrel mellé lőtt a Navi annak ahol lakom. :D Csodás... :(((

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14292) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#14291) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt már ilyen probléma. Ha jól emlékszem annak szerviz lett a vége.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14293) AS


AS
félisten

Európában 1 milio eladott Wave

Wave nem kapható , D-koreában ( Samsung hazája) és nem kapható Amerikában sem.
Európa és Ázsia bizonyos részein kapható. Vajon mi európaiak vagyunk Béta teszt? :C

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14294) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#14292) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A beaktiválásra gondolsz?

Egyébként másodjára nagyjából belőtte normálisan, hogy hol is lakom, gondolom műhold függő.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14295) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#14294) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A pontatlanságra. De ha másodjára jó lett, akkor OK.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14296) csabám


csabám
addikt

Gratulálok az 1. hsz. alkotóinak! Nagyon jó és részletes. Gratula még1x. :C :C :C :C

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14297) Karma válasza AS (#14293) üzenetére


Karma
félisten

A két lány jöhetne :P

Egyébként igen, mi vagyunk a bétateszt...
Egy elméletem már leírtam korábban a félrevezető marketing miatt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14298) leslieke válasza AS (#14293) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nehéz eldönteni, mit is akar megnézni ezen a képen az ember, egyik szebb, mint a másik. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14299) s4hu|SyD^ válasza Karma (#14297) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A félrevezető marketing szerintem nem csak ennél a cégnél és terméknél igaz manapság.

Nem biztos, hogy olyan rossz béta teszternek lenni. Gyakorlatilag akkor ennél már csak drágább lehet a telefon. De majd kiderül itt minden a frissebb Bada OS-nél, hogy mennyi és milyen visszajelzést, bugreportot kaptak.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14300) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#14294) üzenetére


Varszegig
veterán

ugye szabad térben próbálod a pontosságát?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.