Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15751) Sdmv8 válasza ronaldo (#15750) üzenetére


Sdmv8
tag

Félreértés ne essék, nincs bajom az iphone-val, jó telefon, sokat nyomkodtam már, de az ára és a tudása nagyon nincs összhangban.

Sztem ott a pont. :)

(#15752) gamek!ller válasza Karma (#15749) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem kell nekem, hogy háttérbe fusson. Ha jól tudom Java-s alkalmazás, elég ha megy normálisan. Ha állandóan az van elől akkor úgy megy?

(#15753) csabám


csabám
addikt

Gmail címtárból activesyncelt névjegyeket hogyan tudom vissza rakni a fiókba, mert telón módosítottam egy két dolgot (egy csomót) és nem akarom átírni ott is mégegyszer! Azt hiszem Zack vagy Karma csinálta meg de nem találom a hszt amiben le van írva. Segítene valamelyikőtök légyszives?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#15754) Karma válasza gamek!ller (#15752) üzenetére


Karma
félisten

Ha lezarod a kepernyot, ugyanugy leszunetel.

csabám: Ha activesyncelt kontaktot szerkesztesz, csak add ki ujra a szinkronizalast, es kesz is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15755) Polllen válasza ronaldo (#15750) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nemes egyszerűséggel nem tudjuk lesz-e tördelés vagy sem.

Az iphone 3Gs szolgáltatónál annyival azért nem drágább. Havi 5k-s előfizuval a wave 66-69k, 3Gs 78k - már ha lehet éppen kapni. A 3G-nél biztosan gyorsabb a wave, ez tapasztalat. Engem az iOS sarkalt a váltásra :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15756) cryingdr4g0n válasza Karma (#15749) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Tényleg hajlamos elhagyni üzeneteket a Palringo, vagyis sokszor nem kapom meg, amit írnak nekem. Ezen kívül nem tud logolni (mondjuk ez Gtalknál nem annyira nagy baj, de azért néha nem ártana), nem tesz time stamp-et az állapotokhoz (néha nem ártana tudni, hogy egy-egy partner mikor jött föl avagy mikor ment le, amit pl. a symbianos Nimbuzz tudott simán), aztán ott van az is, hogy baromira körülményes a háttérbe tenni úgy, hogy fusson (3 plusz gombnyomás, enélkül nem fut) Emotikont is csak "gyalog" tud gyártani az ember vele, nincsenek beépítettek. A rondasága: hát tényleg nem szép. És nehezen elkülöníthetőek a különböző IM kontaktok, mert nem gtalkos, MSN-es, stb. ikont rendel hozzájuk, hanem a palringo saját ikonját, egy önkényesen eldöntött színkóddal (pl. a Gtalk zöld), ami tök semmitmondó. De legalább van, jaja. Ha még ez se lenne, részemről már röppent volna a Wave, őszintén szólva.

• Flies around shit - bees around honey •

(#15757) Varszegig válasza Polllen (#15755) üzenetére


Varszegig
veterán

azt azért majdnem biztosan tudjuk, hogy az 1.1-ben, nem lesz tördelés, mivel volt egy videó, amin az egyik új wave volt, és azon 1.1 volt, és nem volt tördelés. Kb. ennyit tudtunk meg az 1.1-ről, az hogy mi van benne, arról semmit :DD

Karma az I3 a billbug javításon túl adott valami újat?

(#15758) csabám válasza Karma (#15754) üzenetére


csabám
addikt

Ezt most nem igazán értem, én a telón szerkeztettem a syncelt névjegyeket és azt szeretném, h a telón levő szerkesztett kontaktok vissza kerüljönek a gmailos címtáramba. . . . Vagy az lenne a megoldás amit írtál? :o

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#15759) Karma válasza csabám (#15758) üzenetére


Karma
félisten

Igen, nyomd meg a "Szinkronizálás most" gombot, aztán nézd meg a Google Contactsot hogy változott-e, majd örülj :U

Varszegig: Semmi szembeötlő.

cryingdr4g0n: Nálam a Wave szerencséje, hogy nagyon jó a Wifi AP funkciója :U Mondjuk ha elmegy a térerő, akkor ösztönösen kikapcsolja, és lehet megint matatni a menüben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15760) csabám válasza Karma (#15759) üzenetére


csabám
addikt

óóóóó:D:D:D:D:D Danke schön

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#15761) Varszegig válasza Karma (#15759) üzenetére


Varszegig
veterán

az is valami, ha új bug nincs :DDD :DDD

(#15762) nVIPER


nVIPER
senior tag

Szar ez a kies. Amint rámegyek a frissítésre, kiírja hogy nincs új, akkor rákattintok a kilép gombra és megfagy a program, másnak is csinálja ezt win7_x64-en? A Kies telepítésénél is valami Vstor_x64 nem 32 bites alkalmazás, majd kilép a frissítésből, de feltelepül a kies. Valakinek van ötlete miért van ez?

(#15763) AS válasza nVIPER (#15762) üzenetére


AS
félisten

Igen, szed le legújabb kiest régit meg töröld.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15764) nVIPER válasza AS (#15763) üzenetére


nVIPER
senior tag

Ez van fent: 1.5.3.10093_80 . Ettől van frissebb?

(#15765) csabám válasza nVIPER (#15764) üzenetére


csabám
addikt

Nincs

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#15766) zack válasza csabám (#15753) üzenetére


zack
nagyúr

Karma megválaszolta. ;)
Ha pedig új névjegyet mentenél, mentés helyének az exchange fiókot válaszd, így egyből fel is kerül a gmail névjegyzékbe is. Nekem csak az elején kellett 2x rányomni a "szink. most"-ra, azóta nem. Tökéletesen elvégez mindent autómatikusan.
Egy hátránya van, hogy csoportokat csak a telóban szereplő nevekből lehet létrehozni exchange-nél nem. Én csak a kedvenceket használom, így nekem tökéletes, de aki csoportokat használ, az ne szinkronizálja a névjegyeket.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15767) sittes79 válasza Rotor82 (#15712) üzenetére


sittes79
addikt

igen nekem a következő próba egy wifi stick Belkin amivel megy elvileg
és kell hozzá samyGO okosság. olyan 2000 Huf egy ilyen az eredeti samu meg 10
körül van.

(#15768) csabám válasza zack (#15766) üzenetére


csabám
addikt

Köszi Neked is:). Igazából most megvan a telón is meg exchangeből is a teló számok. Egyelőre rajta hagyom. De az újakat már exchangbe rakom fel:)
"szink. most"<----ez hol van?:)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#15769) zack válasza csabám (#15768) üzenetére


zack
nagyúr

Saját fiókok - exchange fiók - lap alján pedig ott lesz a "szinkronizálás most".

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15770) csabám válasza zack (#15769) üzenetére


csabám
addikt

jéé:D soha nem néztem a második felét idáig:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#15771) ABal


ABal
őstag

Nálam is most jön el a vásárlás ideje, és felmerült egy kérdés: ha nem magyar piacra szánt (pl angol) telefont vennék, akkor - azon kívül, hogy nem lenne magyar menüm - számítanom kéne valami kacifántosságra? A frissítések ugyanúgy működnének, csak a másik régiós szoftvert kapnám?
Alapvetően független magyart néztem ki, csak közben ez is felmerült.

GSMLine-nal és VIP Phone-nal van tapasztalata valamelyikőtöknek?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15772) Karma válasza ABal (#15771) üzenetére


Karma
félisten

Ha már külföldire vadászol, vegyél hollandot.
Lesz százalékos esélyed, hogy hozzáférsz a Social Hubhoz.

Nincs semmilyen turpissság.
A frissítések időzítése valószínűleg más.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15773) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Most volt alkalmam kipróbálni a navigációt.
Sikerült már valakinek megoldania, hogy ne kérje mindig azt a hülye wifit?
Nem is értem mihez kellene neki. Akár mire állítottam mindig kérdezi sőt egyik alkalommal egy E betű is megjelent s telefonon ami ugyebár az Edge amit generált egy 10kb-os adatforgalmat rögtön mondom anyád. Ezt sem értem miért jött elő a telefonon minden ilyesmi ki van kapcsolva a hálózat kézi a csomagkapcsolat kilőve és csak a helymeghatározás van benyomva.
Valaki leírná, hogyan állítsam be, hogy se adatforgalmam ne legyen se ne kérje a wifit.

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#15774) leslieke válasza Killerlaca (#15773) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A teljes magyar térkép rajta van? Amúgy a Route66-on belül a hálózat beállításánál lehet megadni, mihez csatlakozzon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15775) nyesix válasza ABal (#15771) üzenetére


nyesix
senior tag

vip phone nál annyi az átb@szás, hogy a 24 hónap gari az 12 hónap bolti telefon gari, és 12 hónap szoftver gari :DDD :DDD ennyi, egyébként a független, full boxos csomagjukban orange -nak szánt wave lapul, tehát el kell viselned egy orange matricát a seggén alul. kiszolgálással nem volt bajom, gariztatni hál isten még nem kellett. én valamiért a samu gyári gariban nem hiszek, nem nagyon adnék érte pénzt, de azért ne kövezzetek meg.

[ Szerkesztve ]

(#15776) nyesix


nyesix
senior tag

na, most nekem is produkált egy olyat, hogy 2,5 óra alatt merült 44% ot, mert beragadt valami process, ami használja a netet. nem 10kB ot csinált.... :((( most restart, feltöltöm, aztán megnézem

(#15777) chubii


chubii
senior tag

Köszi szépen mindenkinek a hsz-okat ! Hát volt itt pro és kontra rendesen....
Kár,hogy IM-ben gyengén teljesít a Wave.....
Még gondolkozok rajta. KB 50 % az esélye,hogy veszek ,szóval még rejtély,hogy mi lesz....
Milyen Wave kaliberű teló van a piacon, ami árban közel van hozzá, és megy rajta MSN, Facebook ...stb. és tördel a böngészője ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#15778) Killerlaca válasza leslieke (#15774) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Hát gondolom rajta telefonon wifin keresztül szedett le valami 70akárhány megát ha jól emlékszem.
Ott nyomkodtam a progin belül.
Ha ezeket a beállított kapcsolatokat törlöm mi történik?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#15779) leslieke válasza Killerlaca (#15778) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 70akárhány MB az rendben van, kb. akkora térkép.
Nálam a Voda live van beállítva. De nincs netes előfizetésem, így nem is akar oda csatalkozni, és a Wi-fiért se hisztizik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15780) zack válasza chubii (#15777) üzenetére


zack
nagyúr

Ez nem a topik témája. :U
A "melyik okostelefont" topikban tedd fel a kérdésedet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15781) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Ez a rohadt E miért jön elő?!
Minden szart kikapcsoltam ez a buzi navi meg a rák tudja mi szart akar ezzel.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#15782) ABal válasza nyesix (#15775) üzenetére


ABal
őstag

Köszi szépen, neked is Karma.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15783) chubii válasza zack (#15780) üzenetére


chubii
senior tag

sorry.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#15784) Killerlaca válasza Killerlaca (#15781) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Azt hiszem megvan.
Kitöröltem ezeket a szolgáltató által belerakott kapcsolatokat amiket úgyse használtam restartoltam a telefont és most egyenlőre se E betű se wifi kérés.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#15785) nazax


nazax
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségetek kérni, h a kijelzőmön van egy kis fekete pont... Ahogy én látom nem pixelhiba vagy a kijelző hibája lenne, hanem mintha a kinti felületén lenne ez, mintha egy kis fekete festék pont lenne... A kérdésem az lenne, h szerintetek mivel ugorjak neki, h megpróbáljam eltávolítani!? Ablaktörlő kilőve azon már túl vagyok! Hígítótól meg félek, h megb*ssza a telót :S

Előre is köszi!

(#15786) s4hu|SyD^ válasza nazax (#15785) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Körömmel próbáltad kaparászni? :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15787) leslieke válasza nazax (#15785) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kapard le, ha nem megy, akkor szerviz

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15788) nazax válasza s4hu|SyD^ (#15786) üzenetére


nazax
csendes tag

Finoman :D Úgy lejött a fele, de ami ott maradt még az nem akar az Istennek sem lejönni :D :W

(#15789) s4hu|SyD^ válasza nazax (#15788) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Pár oldallal visszább volt egy videó arról, hogy késsel próbálták karcolni, nyomogatni meg kulccsal, elvileg bírni a kell. Persze én se csinálnám egy nem éppen olcsó telóval. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15790) nazax válasza s4hu|SyD^ (#15789) üzenetére


nazax
csendes tag

Hát szerintem meg cseszesse az késekkel meg kulcsokkal akinek két anyja van, értem én, h bírnia kéne, de akkor is... :D :D :D :D :D

(#15791) ronaldo válasza Polllen (#15755) üzenetére


ronaldo
őstag

De nézd meg domino csomagban. 146 ezer kontra 85,5 ezer. Ráadásul ebbe ha jól sejtem (mármint a 3gs árába) a 4 T-s megjelenése is belejátszik, amúgy magasabb lenne. Az, hogy 2 éves előfizetéssel, meg húzós minimum havidíjakkal hogy alakul, az más tészta. A mai világban a 2 éves röghöz kötés nem biztos, hogy megér ennyit, mikor kéthavonta köpik ki az újabb és újabb modelleket a gyártók. Egy független telefontól gyorsan meg lehet szabadulni, elég jó áron, és kevés befektetéssel válthat új (jobb) modellre az ember. Wave-nél 17-8k-t biztosan nem ér meg ennek az eldobása. Iphone esetén persze már elgondolkodtató, mert úgy tényleg lényegesen olcsóbb, de sokak számára nem ér ekkora áldozatot. Nekem sem :)

(#15792) Polllen válasza ronaldo (#15791) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sok múlik azon, hogy milyen sűrűn akarod cserélni a telefont és hogy mire kell. Ha fél évente váltogatni akarsz, nyilvánvalóan nem fogsz hűséget vállalni, de akkor meg nem is vennék szolgáltató függőt. És wave-t sem...elég kétséges még a jövője ahhoz, hogy biztos legyél benne fél év múlva még jó áron tudod eladni. :U

A kis befektetésről meg annyit, hogy kinek mi a kicsi... :U Nekem a wave 10k volt az iphone elpasszolásával (amit meg 30k-ért vettem két éve) és még így is sokat vacilláltam rajta... ;)

Amúgy kártyás csomag csak annak éri meg, aki tényleg nem telefonál sokat, de kell hogy elérhető legyen. Vagy még diák.
1-2k költség után már a legolcsóbb előfizuval is jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15793) zoli62


zoli62
addikt

Symbiánról hogy lehet átvinni a teljes névjegyzéket, ha nincs Outlook?

(#15794) Karma válasza zoli62 (#15793) üzenetére


Karma
félisten

Küldd át Bluetoothon, vagy mentsd ki memóriakártyára a kontaktokat VCF-ben (van ilyen opció), vagy szinkronizálj Google-lel.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15795) ronaldo válasza Polllen (#15792) üzenetére


ronaldo
őstag

Jelen történet szereplőjénél a iphone-nál az is baj, hogy nagyon vadkapitalista módon van megcsinálva a hozzá rendelhető díjcsomag, nekem 3-4 ezer szokott lenni a számlám havonta, ahogy néztem a hó végi számlát és figyeltem, hogy ikonnal milyen lenne, hát 6-7. Szóval teljesen életképtelen számomra az.

Hűséget valóban akkor éri meg vállalni, ha ritkán cserél az ember telefont, illetve én akkor tettem ilyet, amikor kirívóan jó ajánlat volt (nyilván véletlen :D) náluk. Fél évente nem cserélek személy szerint telefont, de az esélyt jobb meghagyni.

A Wave-nek meg szerintem nem kétséges a jövője. Látható, hogy áll hozzá a samsung, a bada még fejlődni fog. És jelenleg szerintem a legkisebb kompromisszumot kell kötnie a vásárlónak, ha ezt választja. Android mobilok a közép, felső-közép kategóriában mind fogyatékosak, mindegyiknek van legalább egy - de inkább több - olyan hiányossága, ami borzasztóan zavaró és nyilvánvalóan marketing és üzleti okokból maradt ki belőle (ha más nem, a fényérzékelő marad ki belőle, de az iszonyú idegesítő tud lenni, ha az ember évek alatt hozzászokott). Kivétel ez alól az aktuális high-end készülék (általában a HTC-nél), de az meg megint az a kategória, ahol kidob egy zsák pénzt az ember, feleslegesen. Én nem adom meg a gyártóknak ezt az örömöt :)

Az iphone-al tehát továbbra is az a baj, hogy túl költséges. Még ha megengedhetné is magának az ember, jobb ha elgondolkozik rajt. Attól, hogy valakinek van pénze, még nem kell mindet elkölteni :)

Mégegyszer leszögezem azért, hogy az iphone-okat jó telefonnak tartom (3gs-re és 4-re gondolok), illetve nagyon-nagyon sokáig androidot akartam venni, mert tetszett a rendszer, meg a google szolgáltatásaival eddig meg voltam elégedve. Szóval nincs se márka, se rendszerfetisizmusom :)

[ Szerkesztve ]

(#15796) magyarattila


magyarattila
tag

sztem is jó a wave, csak az a gond hogy nem frissült se a store se a bada... miko megvettem azt igérték hogy szeptember elején jön a fizetős bolt. Na most október 3-a lesz, és store sehol...

Egyéb badás oprendszeres telefonok mikor várhatóak hoyg megjelennek? Frissítés? Mikor indul meg a programdömping a storeban?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#15797) gamek!ller válasza Karma (#15754) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem bőven elég.. :DDD

(#15798) leslieke válasza magyarattila (#15796) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyéb badás oprendszeres telefonok mikor várhatóak hoyg megjelennek?

Napokon belül, már a store-on is figyelni kell, mert már az újakra is vannak fent programok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15799) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Ha a wave Android-os lenne, tarolna de durván.
Kár hogy nem azzal adták ki, mert minden megvan benne, ami egy mai jó felsökategóriás telefonba kell.
Bár ettöl függetlenül még valószínű, hogy én is ezt fogom megvenni, de a Bada-tól félek kicsit. De hátha jó irányba megy a frissítése és a store is bővül majd jó és hasznos programokkal. Illetve ha kapna egy normális MSN és Skype kliens-t, már azis még több embert mellé állítana.

Reméljük a legjobbakat, és hogy a Samsung jó irányba megy el ezzel a rendszerrel.

(#15800) TomWexX válasza B.Ricsike (#15799) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha a wave androiddal jelent volna meg kb 140000-160000HUF lenne!
Úgy már mindjárt nem tűnne best buy-nak...! :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.