Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) boken válasza jurzsolt (#3049) üzenetére


boken
senior tag

Szia,én sem tudok mást mondani,töröld a gyorsitótárat,ha nem akkor fiók törlés újra bejelentkezés,legvégül sajnos egy formázás.
nekem még ezen nem volt ilyen gondom pedig ha új programot keresek akkor van hogy 8-10 progit ráteszek ugyan arra a célra hogy melyik a leg megfelelőbb.eddig 90 progi volt a legtöbb ami egyszerre rajta volt :)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3052) jurzsolt válasza kengyel (#3050) üzenetére


jurzsolt
tag

Megtettem, újraindítás, semmi változás :W .

Boken: Itt http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_s_iii_mini_kihagyott_ziccer/hsz_1210-1210.html azt írtad, hogy te is beleütköztél, itt meg hogy megoldódott: http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_s_iii_mini_kihagyott_ziccer/hsz_1272-1272.html
A hogyanra lennék kiváncsi, arra gondolni sem merek, hogy a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#3053) kengyel válasza jurzsolt (#3052) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor valószínű hogy gyári visszaállítás fogja megoldani. :((

kengyel

(#3054) boken válasza jurzsolt (#3052) üzenetére


boken
senior tag

Sajnos nekem a Galaxy Tab-nál volt ilyen a frissítéseket nem töltötte le mert hogy nincs hely,közben egy csomó hely volt,csak a gy.beállítások formázása tette helyre.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3055) kengyel válasza Aryes (#3041) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már a telefonálgatásokkal lemerítettem 19%-ra. A röhej az egészben az,hogy így a végén jobban bírja az aksi :) Ki látott még ilyet :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3056) ntomi0730 válasza kengyel (#3055) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nem biztos, hogy jó ötlet lemeríteni! A lithium ion akkuknak nincs memória efektusuk!!! Ezeket olvasd el. Mindegy hogy töltöd, nem fog változni... http://hu.wikipedia.org/wiki/L%C3%ADtiumion-akkumul%C3%A1tor
http://www.anico.hu/anico.php?o=tudod-e/litium_ion%20akkuk%20toltese_magyar
Természetesen csak jót akarok...!!!!

[ Szerkesztve ]

(#3057) kengyel válasza ntomi0730 (#3056) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is tudom most vagyok 15% nál szerintem már lehetne tölteni :) Köszi a linkeket :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3058) ntomi0730 válasza kengyel (#3057) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Teljesen mindegy hogy töltöd, hány százaléknál rakod fel, nem befolyásol semmit! Persze mint minden, idővel ezek is "elfáradnak" , de úgy gondolom, hogy kb. 2évente beruházni egy akkuba nem nagy dolog!!! Nyugodtan tedd fel töltőre :) .

[ Szerkesztve ]

(#3059) kengyel válasza ntomi0730 (#3058) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már fel is raktam hagy egyen :) Kétévente meg is éri beruházni , csak nálam nem lesz két évig :)

kengyel

(#3060) ntomi0730 válasza kengyel (#3059) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Hát pontosan erről van szó! :DD

(#3061) kengyel válasza ntomi0730 (#3060) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor pontosan megértettük egymást ilyen téren :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3062) Aryes válasza ntomi0730 (#3056) üzenetére


Aryes
nagyúr

Te a Jóisten áldjon meg, hát ki beszélt itt memória effektusról?!? Az android egyik hibájáról beszéltünk, és arról, hogy kell orvosolni. Le vagy maradva úgy két-három évvel ebben a témában. :)

(#3063) kengyel válasza Aryes (#3062) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mindegy így 15%-al felraktam tölteni. A végén elég jól bírta az aksi ,alig akarta magát megadni :)

kengyel

(#3064) Aryes válasza kengyel (#3063) üzenetére


Aryes
nagyúr

És ha tudnád, hogy még 1%-al is lehet vagy tíz percet netezni. :)

(#3065) kengyel válasza Aryes (#3064) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még odáig nem jutottam :) Így is ki voltam akadva hogy eddig a 15%-ig olyan lassan merült. Még így nem kockáztattam :) De most lesz egy pár óra feltöltési idő.

kengyel

(#3066) ntomi0730 válasza Aryes (#3062) üzenetére


ntomi0730
senior tag

"Te a Jóisten áldjon meg, hát ki beszélt itt memória effektusról?!? Az android egyik hibájáról beszéltünk, és arról, hogy kell orvosolni. Le vagy maradva úgy két-három évvel ebben a témában"

Ne haragudj, hogy a tudásod SZERINTED kétségbe vontam (távol állt tőlem, és ne haragudj Rám)! Én általánosságba írtam, és nem a személyed ellen irányult!!! Lehet le vagyok maradva 2-3 évvel, de a 2 telefon boltomba akkumulátort is forgalmazunk, és az elmúlt 13 évben nyomon tudtam követni az akkumulátor fejlődését is! Ezzel a témát lezártam, és mindenki úgy tölti az akkuját ahogy akarja. Én csak segítő szándékkal mertem írni!!!

(#3067) kengyel válasza ntomi0730 (#3066) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt a cikket tényleg érdemes elolvasni, érdekes dolog. :) Azért köszi hogy ezt megosztottad.

kengyel

(#3068) jurzsolt


jurzsolt
tag

Nos, maradt a gyári állapot visszaállítása, egy óra alatt lezajlott az egész, Kiessel mindent lementettem, hardreset, minden vissza, root megmaradt.
Csak azt tudnám, hogy mi történhetett!?
Köszi a segítséget.

(#3069) kengyel válasza jurzsolt (#3068) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szuper :C Így már akkor minden működik a play részéről ? Valami csak volt ,de ez lett a megoldás :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3070) Aryes válasza ntomi0730 (#3066) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem gondoltam, hogy kétségbe vontad a tudásom, azt gondoltam, hogy totál másról beszélsz, mint amiről szó volt. :) Kb 15 éve van telefonom, azóta követem én is a fejlődést, és olvasok utána rendszeresen (kengyel: köszi szépen a cikket, ezt talán még nem olvastam, megint tanultam valamit). Remélem Te nem az a fajta boltos vagy, aki úgy adja oda az új telefont, hogy "töltse kikapcsolva 16 órát. Tudom, igen, hogy lítium, de higgye el, kell az neki". :DDD
Ne haragudj rám, ma van valami a levegőben, ma mindenki oltogat mindenkit. :R
Akkor tegyük még hozzá a témához, hogy van egyszer egy védő áramkör az akksiban, a telefon töltő áramköre a második, és ez nem engedi az akku mélykisülését akkor sem, ha 0%-ot mutat a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3071) kengyel válasza Aryes (#3070) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én csak belinkeltem de ntomi0730 fórumtárs hozta be a fórumba. Tényleg érdemes volt elolvasni, mert mindig tanul az ember valamit. Most akkor mire is jó ez a topic ? Pont erre eszmecsere+ tanulás :) Mindig vannak új ,és újabb információk amiket jó itt olvasni .

(#3072) dokee78 Sajnos nincs :(

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3072) dokee78


dokee78
félisten

Ugye a T-mobile-s verzióban nincsen NFC?

(#3073) jurzsolt válasza dokee78 (#3072) üzenetére


jurzsolt
tag

Nincs

Kengyel: "még" minden működik

(#3074) kengyel válasza jurzsolt (#3073) üzenetére


kengyel
nagyúr

Működjön is rendesen. Valami összezavarodott , de általában egy visszaállítás sok mindent meg szokott oldani. Sok vele a " munka " de megéri ha muszáj :)

kengyel

(#3075) kengyel


kengyel
nagyúr

Kellemes Húsvétot minden fórumtársamnak !

kengyel

(#3076) Aryes válasza kengyel (#3075) üzenetére


Aryes
nagyúr

        /ヽ
       / |
 / ⌒ \ / /
/  人 Y /
(_/ >亠<
  /・ ・\
 ミ   Y   ミ
  >-介-<
  (_/  ̄丶_)
  _(    )_
(_>―<_ )
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

[ Szerkesztve ]

(#3077) ntomi0730 válasza kengyel (#3075) üzenetére


ntomi0730
senior tag

+1!!!

(#3078) xewyor


xewyor
csendes tag

Hello!
Valaki tudja a megoldást arra, hogy miért nem csörög ki a telefon, hanem egyből hangposta veszi fel, pedig minden oké a telefonnal ( full térerő, nincs repülőmód stb.)?
Újraindítás után egy darabig minden oké, aztán kezdi megint.
Olvastam, hogy többeknek volt ilyen gondja, de hogy mi volt a megoldás az sehol sincs leírva.
Kösz!

(#3079) jeni válasza xewyor (#3078) üzenetére


jeni
félisten

1. megoldás a hangposta fiók leállítása,kikapcsolása

(#3080) retesz147


retesz147
addikt

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Xiaomi 13 eu dev...

(#3081) Atish19


Atish19
őstag

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

(#3082) xewyor válasza jeni (#3079) üzenetére


xewyor
csendes tag

Nem lehet kikapcsolni. Legalább is az átirányítást.
Azért kösz.

[ Szerkesztve ]

(#3083) Aryes válasza xewyor (#3078) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az átirányítást a telefon/hívás/további beállításokban lehet kikapcsolni, vagy hálózati kóddal.
A sim kártyáddal minden rendben van? Nem használsz semmilyen adaptert? Próbálj ki másik simet a telódban.

(#3084) xewyor válasza Aryes (#3083) üzenetére


xewyor
csendes tag

Mozaik díjcsomagoknál a szolgáltató nem támogatja az átirányítás kikapcsolását.
A hálózati kódot nem tudom sajnos.
A másik sim-et próbálom.
Kösz.

(#3085) bubus66 válasza xewyor (#3084) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Itt nem próbáltad. Nekem is Mozaik Díjcsomagom van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3086) Aryes válasza xewyor (#3084) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi az, hogy nem támogatja? Ilyet még nem hallottam...

(#3087) kengyel válasza xewyor (#3084) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor én helyedben felhívnám a T. ügyfélszolgálatot és rákérdeznék erre a hibajelenségre. De ezt telefonon is kérheted.

(#3088) bubus66 Én azért írtam hogy telefon, ügyfélszolgálat :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3088) bubus66 válasza bubus66 (#3085) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

xewyor (#3084)

Bocs csak szar volt a net itt nem próbáltad ki kapcsolni?

[link]

(#3087) kengyel

Ki lehet kapcsolni nekem is Mozaik díjcsomagom van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3089) dokee78 válasza bubus66 (#3088) üzenetére


dokee78
félisten

Neked most akkor L9 vagy ez,vagy mind2 van?

(#3090) bubus66 válasza dokee78 (#3089) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Még van L9-em van de már csak keddig lesz utána már Samsungom lesz. Nekem nincs S3 minim csak a lányomnak van S3 mini-je.

(#3087) kengyel

Igen bocs nem vettem észre, ha az nem menne amit a képen bejelöltem akkor kell az ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3091) kengyel válasza bubus66 (#3090) üzenetére


kengyel
nagyúr

Semmi gond én arra írtam hogy központilag már sok mindent elintéztem. Azért vannak hogy segítsenek a hiba elhárításában. Nekem már több beállításban is segítettek :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3092) bubus66 válasza kengyel (#3091) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#3091) kengyel

Igen, én is szoktam őket hívni főleg akkor ha nem találom meg a honlapjukon. Te mit tudsz arról, hogy egy díjcsomagot vissza felé (vagy is kisebbre) pl a Mozaik XS-ről-Mix díjcsomagra nem lehet váltani?

(#3089) dokee78

Miért neked van Samsung Galaxy S3 mini?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3093) kengyel válasza bubus66 (#3092) üzenetére


kengyel
nagyúr

Konkrétan nekem a Mix díjcsomagom van , de az meg is szűnt. A díjcsomag váltással meg nem vagyok teljesen tisztában, de ha jól tudom 1.év után lehet váltani. De ez nem tuti :)

kengyel

(#3094) dokee78 válasza bubus66 (#3092) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs,de tájékozódom.
Odébb van a hűség lejárta. :U

(#3095) bubus66 válasza kengyel (#3093) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy értettem, hogy 2 év hűséggel a Moziak Díjcsomaggal nem tudsz váltani a Mix-re. Sőt azt hiszem előfizetéssel nem is lehet a Mix díjcsomagra váltani, ez nem biztos. De így emlékszem mert én is szerettem volna és nem letehet.

(#3094) dokee78

Azt hittem már van SGS3 mini. Én meg öröm táncot járok, hogy elcseréltem az L9-et.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3096) kengyel válasza bubus66 (#3095) üzenetére


kengyel
nagyúr

De várj mert a MIX díjcsomag teljesen megszűnt. Van egy hozzá hasonló csomag de a pontos nevét nem tudom. A váltással meg szerintem a hűségidő lejárta után lehet igényelni.

kengyel

(#3097) bubus66 válasza kengyel (#3096) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Az mindegy, hogy más lett a neve, azt előfizetők azt hiszem, arra nem válthatnak, csak Dominósok. Igen jól emlékeztem az Mix most ECO Sruf néven fut és nem enged nekem látod váltani nincs bent.

[link]

Látod a díjcsomag váltásnál a Mix utódja az (ECO Surf) nincs bent.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3098) dokee78 válasza bubus66 (#3095) üzenetére


dokee78
félisten

Mire cserélted?
Mi volt a baj az L9-el?

(#3099) kengyel válasza bubus66 (#3097) üzenetére


kengyel
nagyúr

Megtaláltam a pontos választ :D

kengyel

(#3100) bubus66 válasza dokee78 (#3098) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Sok minden bajom volt vele 4 nap alatt sikerült frissítenem, hosszú lenne elmesélni mi tette be a kaput stb.

(#3099) kengyel

Igen ezt én is tudom, de amit belinkeltem abban nézd meg, hogy ha díjcsomagot szeretnék váltani az ECO Surf (régi MIX) díjcsomag nincs bent. Azt tudom, hogy 30 nap után lehet váltani.

A MobilOtthon Prémium és a Mix (ECO Surf) díjcsomagokat csak külön SIM kártya megvásárlásával, új előfizetésként rendelheti meg, a díjcsomagokra váltania nem lehetséges :R :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.