Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) boken válasza Aryes (#3800) üzenetére


boken
senior tag

Nekem tegnap este dobta fel.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3802) god992


god992
aktív tag

Talalkoztatok mar olyannal, hogy a wifit nemengedte bekapcsolni csak restart utan? Tudtommal a regebbi samsungok is eloszeretettel jatszottak ilyet

(#3803) Atish19 válasza boken (#3801) üzenetére


Atish19
őstag

Nekem nagyon nem akarja magát lefrissíteni :D

(#3804) elpatkorado válasza Aryes (#3800) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Nekem nem kínálta fel, ezért feltettem magam. Egyik ismerősöm telefonján már kipróbáltam, szóval tudtam, hogy úgyse csalódok. Ha valakinek kellene, akkor linkelem az apk-t. :)

(#3805) retesz147


retesz147
addikt

aki használ a kijelzőre fóliát, azoktól hadd kérdezzem meg, melyik a legjobb fólia?.....most egy vastag van rajta, csak annak az a baja, hogy a teló széleinél, ahol már hajlik a kijelző "üveg" ott eléggé buborékos, mert nem tudja követni az idomot, viszont baromi karcálló ez a fólia....de a buborékok miatt feltűrődött, úgyhogy kell rá egy új.....

valaki akinek szépen illeszkedik és karcáló fólia van rajta, dobjon egy linket pls!! köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#3806) Aryes


Aryes
nagyúr

Tudom, hogy senkit nem érdekel :) , de 20 óra készenlét, 40 perc hívás, 2 óra net és 3 óra zenehallgatás (ez tulajdonképp filmlejátszás volt kikapcsolt kijelzővel, úgyhogy nem tudom minek minősül, mennyire terhelte jobban a procit, mint a zenelejátszás) után estére 50%-on volt az akksi. Na erre már azt mondom, hogy jó fogyasztás. :DDD

(#3807) kengyel válasza Aryes (#3806) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azért annyi használat mellett, szép aksiidőt teljesítettél. :) Ha minden igaz nemsokára érkezik a 4.2 :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3808) god992 válasza kengyel (#3807) üzenetére


god992
aktív tag

Milyen forrasbol olvastad? En mar kivancsian varom

(#3809) kengyel válasza god992 (#3808) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már más topicban is szó volt róla hogy kb május vége június eleje. :) Itt az S4 a nyakunkon :D

kengyel

(#3810) Aryes válasza god992 (#3808) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem ő a nagy S3-ról beszél. ;]

kengyel: kigyomláltam pár dolgot, amiket le is írtam ide a topikba, plusz tegnap letiltottam a gmaps-t is, meguntam, hogy ha kell, ha nem, mindig fut a háttérben. Miért? Azóta egyik alkalmazás sem panaszkodott, hogy kellett volna neki. :DDD A másik, hogy mielőtt letiltottam, még utoljára egyszer elindítottam, hogy fog-e hiányozni :) és addig nem volt hajlandó a pozíciómat mutatni, míg be nem pipálom, hogy engedélyezem neki, hogy akkor is figyelhesse a pozíciómat, mikor NINCS MEGNYITVA a gmaps. Hogy micsodaaaa? Hát mit képzelnek ezek magukról? A Facebook appot is azért szedtem le, mert folyton trackelte a pozíciómat (meg persze merítette a telót mint állat...).
Az a június eleje a telenornál biztos lesz vagy augusztus vége... :)

[ Szerkesztve ]

(#3811) kengyel válasza Aryes (#3810) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon jó hibátlan :C , ezeket tiltottam én is és mai napig is így használja a lányom :) Sokkal több szabad ram maradt ,és ha nem kellenek azok az alkalmazások akkor minek :F Egy biztos hogy a minitől nem fogunk megválni. :D

Igen de ha a nagy megkapja ,nemsokára rá szerintem a mininek is küldeniük kellene. ( elvileg ) de ezt már tapasztaltuk a 4.1.2 képében :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3812) Mzombi válasza kengyel (#3811) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nekem a Foursquare miatt sajnos kell a gmap, szóval én azt nem tiltom le, de a FB az gyorsan nekem is repült, tényleg kevésbé merül azóta :)

(#3813) kengyel válasza Mzombi (#3812) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos én az FB nem tudtam tiltani, mert a gyerek kinyírt volna :D napi szinten használja. De minden más felesleges főleg google alkalmazás indult a levesbe :D Jó nála nem is bír annyit az aksi mint nálam bírta , de mióta megkapta éjjel- nappal nyüstöli :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3814) Aryes válasza Mzombi (#3812) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért kell a 4squarehez?

(#3815) Mzombi válasza Aryes (#3814) üzenetére


Mzombi
aktív tag

mert gmap-t + GPS-t használ ahhoz, hogy be tudjak jelentkezni a helyekre...

én is napi szinten használom a fácsét, de böngészőn keresztül is bőven megteszi ;)

(#3816) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

1-én lejár a hűségidőm és szeretnék venni az asszonynak egy ilyen telót a T-nél.
A T-s verzió milyen androiddal jön ki?
Illetve a fülesre lennék kíváncsi milyen minőségű.

A fórumon többé kevésbé átrágtam magam, pár nap és lehet, hogy itt is felbukkanok majd néha bár az asszony nem fogja agyon romolni a telóját.max rootolni fogom neki ha egyáltalán van értelme.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#3817) Aryes válasza golyós (#3816) üzenetére


Aryes
nagyúr

A fülese várakozáson felüli, rootolni nem szükséges szerintem, bár néha nagyon jól jönne.

(#3818) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Ma nekem is meglett végre az S3 minim. Egyelőre nagyon tetszik, érzetre gyorsabbnak tűnik mint az elődje az S plusz. Gyárilag 4.1.1-es Androiddal jött ki, de hazaérvén már frissült is a 4.1.2-re.
Azt meg tudjátok mondani, hogy mit érdemes felrakni office csomag kezelésére és vírus irtónak esetleg? Még egy kérdésem esetleg lenne, a kék telefonhoz ki milyen színű fülest kapott? Mert az én dobozomban fehér színű ezen kiegészítő.

(#3819) retesz147 válasza smiti (#3818) üzenetére


retesz147
addikt

üdv a klubban!! :C

gyárilag is fent van egy office kezelő (polaris Viewer), de alternatívaként rengeteg van a play-en...én személy szerint a Quickoffice Pro-t használom, de ettől lehet van jobb is, meg ez fizetős......keresgélj a play-ben és ami neked tetszik/ megfelel, azt hagyd rajta :D

vírusirtót nem használok.....

kék színű telóhoz is mindenki fehér fülest kap!

Xiaomi 13 eu dev...

(#3820) smiti válasza retesz147 (#3819) üzenetére


smiti
addikt

Ezt a (polaris Viewer)-t nem találom egyelőre a telón, de majd körbenézek. S pluszon volt valami progi ami jó volt csak már nem emlékszem mi volt az. :B

(#3821) retesz147 válasza smiti (#3820) üzenetére


retesz147
addikt

ha meg akarsz nyitni pl Word-öt, akkor felajánlja....

Xiaomi 13 eu dev...

(#3822) golyós válasza smiti (#3820) üzenetére


golyós
őstag

T-nél vetted vagy független?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#3823) smiti válasza retesz147 (#3821) üzenetére


smiti
addikt

Majd akkor kipróbálom.

(#3822) golyós - Most sajnos a T-nél voltam kényszerű venni. Miért érdekes?

(#3824) Winchester95 válasza smiti (#3823) üzenetére


Winchester95
őstag

Fehér füles van hozzá.A telefon tiszta Iphone feeling...és meg kell mondjam nagyon jól sikerült.
Ennél jobbat nem is választhattál volna.Maximum Galaxy S3, 4,.....Bár az S3 ról nem hallottam jókat.

(#3825) golyós válasza smiti (#3823) üzenetére


golyós
őstag

Csak a frissítés miatt kérdeztem, reméltem, hogy már a t is kiadta az új droidot.
1 hét múlva tervezem a vásárlását a feleségemnek.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#3826) Aryes válasza smiti (#3823) üzenetére


Aryes
nagyúr

Így van, ha e-mailben kapsz pl egy doc-ot, automatikusan megnyitja. De támogatja az összes office fájlt, pdf-et is. Mivel én telón nem szerkesztek ilyeneket, csak nézek, nekem tökéletes. Vírusirtót én sem használok, igazából azért nem, mert egyikben sem bízom. Play-ről nem szedek le semmit, ami fizetős sms, telefonhíváshoz kér engedélyt, vagy pl hozzáférést kér a névjegyzékhez, de amúgy semmi köze nincs hozzá, mert pl kamera program... Minden mást leellenőriztetek mindenféle netes víruskeresőkkel, nameg mentek, backupolok. :)

(#3827) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!

Ma csatlakoztam a mini használok klubbjába. Egy P-970 váltott le. Eddig nagyon tetszik.
Ha még a mobil netem is megy majd rajrta akkor öröm és bodogság lesz.
Amúgy én is fehér fülessel kaptam a fekete telóm.

(#3828) retesz147 válasza tomic (#3827) üzenetére


retesz147
addikt

üdv! :C

fekete :Y ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#3829) tomic válasza retesz147 (#3828) üzenetére


tomic
addikt

Szia!

Miért? Mi a baj vele?

(#3830) Aryes válasza tomic (#3829) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az, hogy az s3 minit csak fehérben és kékben árusítják. :DDD

(#3831) VD válasza Aryes (#3830) üzenetére


VD
őstag

Meg feketében, szürkében, barnában és vörösben.

(#3832) retesz147 válasza VD (#3831) üzenetére


retesz147
addikt

tudtam, hogy léteznek, csak azt nem, hogy MO. - ban is elérhetők...

Xiaomi 13 eu dev...

(#3833) aicon válasza VD (#3831) üzenetére


aicon
senior tag

Az aláírásod a tapasztalat következménye? :DDD

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#3834) VD válasza aicon (#3833) üzenetére


VD
őstag

Nagyon Off: Sajnos igen. De ezt itt nem kívánom megvitatni. ;)

retesz147

GSM boltban van mindegyik. Nagyobb üzeletekben (MM, Edigital, stb.) is néha ki lehet fogni más színű darabokat.
Szolgáltatóknál vistzont egyelőre csak a fehér és sötétkék van.

[ Szerkesztve ]

(#3835) Aryes válasza VD (#3831) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt én látom, csak azt nem értem, hogy ezeket honnan szerzik, mert a gyártó honlapján se szerepel a fehéren és a kéken kívül más színben...

(#3836) Atish19 válasza VD (#3831) üzenetére


Atish19
őstag

A szürke és a fekete bejövős nagyon. Én sajnos fehéret vettem, már sajnos megbántam :D

(#3837) Aryes válasza Atish19 (#3836) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én kéket, amit azután betettem egy fekete tokba, úgyhogy gyakorlatilag mindegy. :DDD

(#3838) Atish19 válasza Aryes (#3837) üzenetére


Atish19
őstag

Én ilyen tokot használok ugyan ebben a színben. Ebben sem nagyon látszik, de azért mégis...:D

(#3839) god992


god992
aktív tag

Ez ellen lehet tenni valamit?

(#3840) Atish19 válasza god992 (#3839) üzenetére


Atish19
őstag

Próbáld meg ezt.

(#3841) aicon válasza Atish19 (#3840) üzenetére


aicon
senior tag

Rootolt rom, a triangleaway nem oldja meg. Nem is erre való.
god992 (#3839)
Gondolom fenn van a SU az appok között azzal tudod unrootolni a telefont.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#3842) god992 válasza Atish19 (#3840) üzenetére


god992
aktív tag

Fuu, koszonom szepen majd megnezem mit tehetek:)

(#3843) Atish19 válasza aicon (#3841) üzenetére


Atish19
őstag

Custom státuszt állítja vissza Officialra és nullázza a binary countert vagy rosszul tudom?

(#3844) god992 válasza aicon (#3841) üzenetére


god992
aktív tag

Nincs root, rootoltam par napja,de rajottem hogy nincs is ra szuksegem, unrootoltam az s3 mini toolkittel mindent vissza allitottam stockra amit elotte modositottam, azota odinnal is csereltem fw-t es factory reset is volt, jo mondjuk ha jon a 4.2.2 azt ugy is odinnal nyomom fel majd ra, lehet annyira nem is fontos dolog most ez, de kicsit b*ssza a csorom:D

(#3845) Atish19 válasza god992 (#3844) üzenetére


Atish19
őstag

Nézd meg mit ír státusznak és mennyin áll a binary számlálód szerintem ha azokat visszaállítod akkor jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3846) boken válasza Atish19 (#3845) üzenetére


boken
senior tag

Nem lesz jó :(
Akkor lesz csak jó ha csinált EFS mappa mentést,és azt visszateszi.
Én már végig jártam ezt.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3847) tomic válasza Aryes (#3830) üzenetére


tomic
addikt

Nálatok! :DD
De ez fekete akár ,hogy is nézem! ;)

(#3848) Atish19 válasza boken (#3846) üzenetére


Atish19
őstag

Én még nem merültem bele csak olvasgatok xda-t :D ha te már végigjártad akkor valószínű neked van igazad :D

(#3849) tomic


tomic
addikt

Vadi új telefonnál ,hogy kell az aksit formázni feltölteni?
Várjam meg míg teljesen lemerül és aztán töltsem ,vagy töltsem x ideig és kész?

(#3850) aicon válasza tomic (#3849) üzenetére


aicon
senior tag

Milyen típusú akku van abban az új telefonban?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.