Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) kengyel válasza Aryes (#3700) üzenetére


kengyel
nagyúr

Olyan szépen le vagytok csendülve ,mondom megkérdezem már mi újság erre fele :D

kengyel

(#3702) Aryes válasza kengyel (#3701) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát úgy látom, ha mi nem írunk ide, nincs forgalom. :)
Új avatár?

(#3703) SteveBeard válasza kengyel (#3701) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!
Úgy látszik nincs sok gond ezzel a telefonnal. :C
Azt a rootolási módszert nem lehetne berakni az első oldalra, ami nem jár rom cserével?
[link]

Steve

(#3704) Mzombi


Mzombi
aktív tag

(#3695) Mzombi

erre esetleg vki tudna válaszolni?

egyébként az akku-s témára: én is már egy ideje lesz@rom, hogy mennyi idő alatt merül le..., ott van nekem a tok-akksi kombó, amit eBay-en vettem, ha azt nem viszem magammal másnap, akkor minden este alvás előtt felteszem töltőre repülő módba és leveszem reggel indulás előtt...

(#3705) kengyel válasza SteveBeard (#3703) üzenetére


kengyel
nagyúr

De igen csak kellene egy érthető magyar leírással ötvözni :D Mert így sokan nem fogják érteni :D

kengyel

(#3706) Kasya válasza Kasya (#3696) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nos a kovetkezo megoldasra jutottam:
Valoszinuleg kaptam egy frissitest es a google ezzel bekapcsolta az automata street name olvasast is. Atallitottam a nyelvet USA-ra es megoldodott a gondom :) Ott meg hianyzik ez a funkcio... Igy ujra ertelmes noi hangom van.

Szerk: a mobil nyelvet allitottam at...

[ Szerkesztve ]

(#3707) kengyel válasza Aryes (#3702) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen csináltam egy arculatváltást, mert túl komolynak tűntem :D Bocsi de csak utána láttam a kérdésed :)

kengyel

(#3708) tomi5244


tomi5244
őstag

Űdv!

Ma megtapogattam/nyomogattam élőben is az SIII Minit. Hát tényleg hatalmas a különbség a jelenlegi Ace-emhez viszonyítva! :D

Azt megnézné nekem valaki ha szépen megkérem, hogy a The Simson's játék kompatibilis ezzel a telefonnal?

Köszönőm!
T

(#3709) Tarantula33 válasza tomi5244 (#3708) üzenetére


Tarantula33
tag

Nekem azt írja: Ez az elem nem érhető el az ön országában. Magyarok nem játszhatnak vele vagy mi.

Huawei P30 pro

(#3710) Aryes válasza Tarantula33 (#3709) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez lehet a táblagépes verzió, vagy az amcsiknak külön csináltak egyet, mert ha playen rákeresel, kiadja és tölthető. Úgyhogy igen, rámegy. :) Más a kiadó neve, "ea swiss sarl", ha valaki tudja miért, ne tartsa magában!

[ Szerkesztve ]

(#3711) Atish19


Atish19
őstag

Arról lehet már tudni valamit mikorra várható a 4.2.2? (:

(#3712) Winchester95 válasza tomi5244 (#3708) üzenetére


Winchester95
őstag

100% hogy elindul.Öcsém azzal szokott játszani a htc one v -n.

(#3713) god992


god992
aktív tag

sziasztok srácok, tegnap óta vagyok tulaja egy ilyen remek kis telefonnak, egyenlőre nagyon tetszik minden rajta, főleg egy lg optimus 2x után! :K Első dolgom volt hogy OTA-n keresztül frissítettem 4.1.2-re a telefont, kérdésem a következő lenne OTA-val kapcsolatban, itt csak nagyobb androidverzió frissítéseket kapunk, vagy esetleg foltozásokat is a jelenlegi 4.1.2 höz? Mert akkuidőbe kicsit jobbra számítottam, meg tesztekbe jobbakat olvastam.(mai napom: reggel 4kor le töltőről egész nap 3G+szinkron, zene és rádióhallgatás és 4óra kijelző használat, délután 4re merült le 0%ra) <- ez mennyire mondható normálisnak?

(#3714) Mzombi válasza god992 (#3713) üzenetére


Mzombi
aktív tag

használod rendesen, de erre van... Energiatakarékos üzemmódot kapcsold be szerintem, az lehet segíteni fog kicsit...
Átlagban 15-20 órát írtak itt a fórumban az emberek az aksiidőre egy töltéssel. Persze vannak jobbak is, de ahogy olvastam nem sok mindent használnak azok, akiknek 2 napot kibír a telefon.
Én játszom rajta naponta, rádió, zenelejátszó megy, ha van a közelben wifi, akkor egyből (szinkronizálással), használok pár appot, amik használják a gmap-t, gtalk-t, gmail-t is minden nap használom. Egy dolog nagyon sokat fogott az aksiidőmön: a FB app-t letöröltem és böngészőn (chrome) keresztül nézem csak.
Elvileg meg fogja kapni a telefon a 4.2.2-t, sokak szerint ez lesz az utolsó frissítése, de nem lehet tudni. Nem gondolnám, hogy bármilyen frissítés pozitív irányba mozgatná az akkumulátor időt..., de hátha ;)
Remélem tudtam vmennyit segíteni.

(#3715) god992 válasza Mzombi (#3714) üzenetére


god992
aktív tag

Koszi a gyors valaszt! Kiserletezek majd akkor, amugy van facebook appom, de azt nem tervezem torolni, szamomra kenyelmesebb es sipakol ha van valami:P
Olvastam en is hogy lesz ra 4.2.2 es azt is hogy az utolso lesz, de ha hozza ezt a szintet amit most ad a telefon es lesznek benne ujitasok is nagyon boldog leszek!:)

[ Szerkesztve ]

(#3716) Mzombi válasza god992 (#3715) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Én FB függő vagyok, de eljutottam arra a pontra, hogy leszedtem... 2 helyett 3 gombnyomással mindent elérsz ugyanúgy, mint az appban... De mindenkinek szíve joga ;)

(#3717) Aryes válasza Mzombi (#3716) üzenetére


Aryes
nagyúr

Melyik a +1 gombnyomás? :) Tedd ki a könyvjelzőjét shortcutnak a launcherre, és akkor pont ugyanannyi gombnyomás lesz. :DDD

(#3718) peterfon válasza god992 (#3715) üzenetére


peterfon
csendes tag

Akkor én vagyok itt a fórumon a konzervatív, de nekem 3-4 nap az akkuidő.
2g és telefonálás, meg nagyon néha EDGE-en megnézem a facebook-ot meg a Gmailt. Kb 20 perc beszéd. 50% világítás. Alkalmazások terén a szótárprogramokat használom a fordításaimhoz néha.

tegnap voltam a media markt-ban, természetesen zuhant az ára, Pécsen 90000 kártyafügiben.
Szerintem szeretni fogod a telefont, én nagyon szeretem.
Öcsémnek ájfonja van, csili-vili meg minden, de nem váltanék arra, márcsak az ára miatt sem.

Vettem 55000-ben új, t-mob simán megérte.

(#3719) retesz147 válasza peterfon (#3718) üzenetére


retesz147
addikt

ejha....biztos Paks közelében laksz:D töltődik magától:D

Xiaomi 13 eu dev...

(#3720) Mzombi válasza retesz147 (#3719) üzenetére


Mzombi
aktív tag

LOL;-)
Na igen, én azért vettem megint okostelefont, hogy kihasználjam... telefonálásra ott van a céges alap Nokia:-)

(#3721) retesz147 válasza Mzombi (#3720) üzenetére


retesz147
addikt

hát jah, én is kihasználom....ritka amikor 20 óra fölé megy az üzemidőm....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#3722) god992


god992
aktív tag

Miert nem megy el deepsleepbe?otlet?semmi nemfut a hatterben,az android rendszert jelzi csak:/

(#3723) god992 válasza god992 (#3722) üzenetére


god992
aktív tag

Lehetseges hogy probakent visszaflashelem 4.1.1re,es megnezem ott mit nyujt majd a rendszer akku idoben

[ Szerkesztve ]

(#3724) retesz147 válasza god992 (#3722) üzenetére


retesz147
addikt

hát ha semmi nem megy a háttérben az érdekes......

mert nekem, ha fut ezek közül valami, akkor nem megy alvó módba: viber, facebook,dropbox,mediaserver és esetleg még olyan programok, amik állandóan kérik a teló teljesítményét vagy a wi-fit (különböző chat programok, esetleg gmaps a helymeghatározás miatt)

elég sok minden befolyásolhatja....először is indítsd újra a telót....és utána nézegesd a futó alkalmazásokat...ott szépen látszik minden, ami használja a telót

Xiaomi 13 eu dev...

(#3725) god992 válasza retesz147 (#3724) üzenetére


god992
aktív tag

van viber is meg facebook is, de ezek a használati lista legalján kullongnak pár %-al, kijelző 29% android oprendszer 15% médiaszerevr 14% internet 8% android rendszer 7% fb és viber 3-3 %, és ezek mellett még enyhén meleg is a telefon,érezni hogy dolgozik a proci benne :\ nem tetszik ez nekem :(

(#3726) Aryes válasza god992 (#3725) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hiába kullognak hátul, ha folyton ébren tartják a teflont.

(#3727) retesz147 válasza god992 (#3725) üzenetére


retesz147
addikt

szóval te az akksinál nézed a futó progikat....az nem jó....az nagyon nem jó....

beállítások->alkalmazáskezelő->futó...na és amit itt jelen van, az fut....állítom, hogy a viber és a facebook erőssen fut több órája....ha itt mident kilősz....akkor nézd meg, hogy változik e a helyzet.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#3728) god992 válasza retesz147 (#3727) üzenetére


god992
aktív tag

igen ott futnak ezek,mindenesetre megprobalom a regebbi fw el,tesztekbe azzal dicsertek az akku idot, odin hasznalatanal van valami amire oda kell figyelnem majd?

ketszer hasznaltam eddig haverom s1en es s2en, akkor nem volt gond

[ Szerkesztve ]

(#3729) Winchester95 válasza god992 (#3723) üzenetére


Winchester95
őstag

Valami nagy gond lehet nálad.....
Nekem a legfrissebb android van rajta.2napig vígan elmegy normális használat mellett.1nap az fix...
Vagy ennek a telefonnak 5-6napig kellene mennie?

(#3730) god992 válasza Winchester95 (#3729) üzenetére


god992
aktív tag

nem mondtam hogy 2-3 nap, de elég érdekes hogy ennyira merül a teló a zsebembe úgy hogy hozzá se nyúlok , milyen appok vannak nálad fent? van facebookod vagy vibered, és 3g és szinkron be van kapcsolva? nekem amióta kiraktam a képet azóta se ment el alvó állapotba, pedig megvolt a restart is

(#3731) Mzombi


Mzombi
aktív tag

nekem is "beakadt" ma vmi, mert gyorsan merült nagyon... Ami a "vicces" volt, hogy felraktam töltőre, 55%-on állt, amikor levettem most róla, újraindítottam és láss csodát, 67%-t mutatott :D Na ez az, amit vki elmagyarázhatna... (ahogy pár hozzászólással korábban említettem, lesz.rom már az aksi időt, 4 éve használok okostelefonokat és naponta töltöttem mindig őket..., csak az ilyen dolgokat furcsálom mindig...

(#3732) Aryes válasza Mzombi (#3731) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem se derogál naponta tölteni a telefont, de sokszor előfordul, hogy buszon ülök egész nap, és nyilván unatkozom, tehát szeretném használni a telefont, mert az elsődleges feladata az én szórakoztatásom. :)
Na ilyenkor az van, hogy odaúton eléggé lemerül, időm és lehetőségem nincs tölteni, na ilyenkor tudnám a falhoz kenni a gépet. Ráadásul utazás közben magától is gyorsabban merül, mint minden telefon. Bezzeg a symbianos telóim két napot is elmentek ilyen használattal...
Ennél sokkal bosszantóbb, hogy régebben simán kibírt 7 óra netezést, mostanában 5 óra használattól lemerül. Mivel zsebben hordom a telót, a külső akksi nem opció. :)

[ Szerkesztve ]

(#3733) Mzombi válasza Aryes (#3732) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Már akartam mondani a külső akksit..., én is zsebben hordom és belefér úgy is ;)

(#3734) Bigyoo


Bigyoo
csendes tag

Sziasztok,
erősen gondolkoztam egy S III mini-n, elég jó áron el tudnám vinni a vodafone-tól most. Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalatok szerint megbízható-e? Nem szeretném fél éven belül lecserélni, szóval az a szempont, hogy viszonylag nyüstölhető (emailezés, szokásos fb-ozás, böngészés, zenehallgatás, és néha fotózás) legyen, és ne instabil, lefagyós, ilyenek.
Nincs sajnos időm elolvasni minden hozzászólást, így annak a véleménye érdekel, aki régebb óta használja. Mit gondoltok?
köszi!

(#3735) Mzombi válasza Bigyoo (#3734) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Nem fagy, nem akad, pörög rendesen a gép... Pont most beszéljük, hogy naponta tuti kell tölteni az akkut, ha mindent használsz. Ha ezzel meg tudsz barátkozni, akkor Neked (is) tökéletes telefon lesz ;)

(#3736) Bigyoo válasza Mzombi (#3735) üzenetére


Bigyoo
csendes tag

A mostanit is naponta töltöm (első ZTE blade), és csak gépről tudom, mert megdöglött a töltője, szóval ez nem gond :D köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3737) Winchester95 válasza god992 (#3730) üzenetére


Winchester95
őstag

kevés appot mivel nincs memkarim.(MÉG)

(#3738) Atish19


Atish19
őstag

Valaki tudja mi az az SCloudStarter? 79kb-os program, de nem tudom törölni.

(#3739) Mzombi válasza Atish19 (#3738) üzenetére


Mzombi
aktív tag

SCloudStarter

[ Szerkesztve ]

(#3740) Atish19 válasza Mzombi (#3739) üzenetére


Atish19
őstag

Akár hiszed akár nem google volt az első akitől kérdeztem, de semmi értelmeset nem hozott ki róla vagy csak én nem találtam, szóval a kérdésem továbbra is fennt áll azoknak akik rendes választ képesek adni. Köszönöm.

(#3741) Mzombi válasza Atish19 (#3740) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Gugli első találatán belül az első válasz adja meg az infot, amit annyira nem találsz...:

"it's a Samsung system app related to S-cloud. This is like Google drive. You ha ave to be root to uninstall it."

Nem erre voltál kíváncsi?

(#3742) god992


god992
aktív tag

Ez az L-es végű FW jó az én tmobile függő telefonomra? mert utánajártam és azt szűrtem le, hogy ez az usa régióba való :\

(#3743) Aryes válasza Atish19 (#3740) üzenetére


Aryes
nagyúr

(#3744) Mzombi válasza Aryes (#3743) üzenetére


Mzombi
aktív tag

:) igen, ebből másoltam ki 2. nekifutásra az első hozzászólást/választ

(#3745) Atish19


Atish19
őstag

De ezt konkrétan megtaláltam, de én valami korrektebb válaszra gondoltam ami mondjuk leírja azt is, hogy hogy tudom használni ezt. Ha jól vettem ki ez is valami felhő szolgáltatás a samsung részéről.

(#3746) Aryes válasza Atish19 (#3745) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én annyit tudok mondani, hogy minden "S-" és "Samsung" kezdetű appot és accountot kiirtottam a telóról, szóval hozzám ez nem jutott el és nem települt. Egyebet nem mondhatok, kérem kaccsója ki.

(#3747) Apaf3j


Apaf3j
tag

Nem tudom, próbálta-e valaki a készülékben a MagicSim-féle DualSim adaptert. Én igen, de hiába. Elvileg nem látom okát, miért ne működne, a netes tapasztalatok szerint a legtöbb modern telóban megy, a MagicSim honlapja szerint kompatibilis a Minivel, de hiába dugom bele, „Nincs SIM” hibát jelez. (A két SIM egyébként új és külön-külön továbbra is hibátlanul működnek.) Ez már a második darab, az elsőről a cég is úgy gondolta, hogy hibás lehet, és kicserélték, de az új is ugyanolyan (pl. bekapcsolás után egy ideig kicsit akad a telefon… nem úgy viselkedik, mint amikor csak normál SIM van benne). Nincs valami ötlet, netán tapasztalat?

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#3748) retesz147 válasza Apaf3j (#3747) üzenetére


retesz147
addikt

de van... én használom és működik... de én is végigjártam a szamárlétrát :-D visszaküldés, csere, második se jó...
aztán jött egy fórumtárs, aki azt ajánlotta, hogy vegyem le a SIM-ről a PIN kódokat, mindkettőről, ne kérjen egyik se PIN-t...
vegyem ki a miniből a magic-sim et és tegyem bele egy régebbi androiba, mert a magic-on lévő chipnek be kell tanulnia a kártyák helyét.... majd miután a régebbi telóba müködik rendesen, utánna kártyák helyzetének változtatása nélkül Minibe be, és öröm boódottág....
nekem ez a folyamat után 2hónapja kifogástalanul működik.... előtte 1hónapig ezzel szívtam, már fel is adtam mikor jött a tanács....
ha esetleg nem jó, holnap még tudok segíteni... ma már nem leszek netközelbe...
remélem tudtam segíteni és működni is fog.... ha esetleg mégse, akkor BP-n ki próbálhatjuk és ha enyémbe se megy akk hibás.... sztem amit visszaküldtem, az is jó volt egyébként....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#3749) Apaf3j válasza retesz147 (#3748) üzenetére


Apaf3j
tag

Köszönöm! A PIN nélküliségen már túl vagyok (azt még az adapter érkezése előtt olvastam, hogy át kell állítani), a másik telefonba rakást még nem próbáltam. A környezetemben Androidos masina nincs, de akad egy régebbi érintőképernyős Samu, amelyikkel a MAgicSim oldala szerint kompatibilis a cucc. Ki fogom próbálni, ha találkozom a tulajával. Majd jelzem, hogy mi volt.

Ja, a tiéd lockolt? Az enyém T-s, de persze a két SIM is az. Azt írták (elég sokat levelezgettem velük), hogy így működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#3750) retesz147 válasza Apaf3j (#3749) üzenetére


retesz147
addikt

hopp... lehet ott lesz a kutya elásva.... enyém független...
a Dual sim progi telepítődik egyébként?
én is rengeteget leveleztem velük, de mindig csak azt haktogatták, h mennie kellene...

nekem van egy régi Lg gt540em és ott hibátlanul működött, ezért nem hagyott nyugodni a gondolat....
a függőség sztem bekavar....

egyébként, cserélgetted a kártyáid helyzetét vagy mindig ugyan úgy volt benne?
sim kártya hibát ír igaz?

Magic sim Elite egyébként, a vágós darab, amire rá kell vágni a 2 sim-et és úgymond norál sim-et tolsz bele?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.