Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) kengyel válasza peterfon (#3149) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Most olvastam el az eseted. Az hogy anyáztak az kicsit túlzás. De azért fogadj meg egy baráti tanácsot,más topicba ne menj vetíteni.

kengyel

(#3152) bubus66 válasza kengyel (#3151) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk főleg ne az Xperia P-be.

Véleményemet meg kifejetem PÜ-ben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3153) kengyel válasza bubus66 (#3152) üzenetére


kengyel
nagyúr

De most őszintén sehol nem hitványozok le egy készülék akár milyen darabját. Olvasd el az előzményt .

kengyel

(#3154) bubus66 válasza kengyel (#3153) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Figyel olvastam, egy részét mindjárt meg nézem, az tény és való, hogy nem lett sehol le hitványozva készülék,

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3155) kengyel válasza bubus66 (#3154) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem konkrét a telefon,hanem annak alsó része. De akkor sem kell szomszédolni ilyennel :D

kengyel

(#3156) bubus66 válasza kengyel (#3155) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

kengyel, elolvastam a nem is tudom jelenezni azokat az usereket akik ott képzelik valaminek magukat. Megválaszolni tisztességesen is meg lehet mint pl a VANESSZA1 tette azt. Nem akarok személyeskedni, de volt ott kettő user a pet palack felhozása (könnyen lehet hogy azt sem tudja mi az) a Másik meg a Trabant meg az Opel közötti különbség, na itt jön ki a hozzá értés a kettőnek mi köze van egy máshoz, viszont az Xperia P és az SGS3 mini között nincs olyan különbség mint az e Trabantos user elképzelte. Én meg azt tartom, hogy a véleményét, elmondhatja mindenki, és akkor is lehet tisztességesen válaszolni rá, max azt az egy szót hogy "hitvány" nem kellett volna írnia.

A Trabantos miért nem mert el jönni az LG topicba egyikbe sem. Pedig nagy szeretettel fogadtuk volna.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3157) kengyel válasza bubus66 (#3156) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na jó de nálunk is rosszul esne ha valaki itt mondjuk ilyen-olyan jelzőkkel lehúzná a telefont :) Persze lehet megnyilvánulást tenni bárhol, de bizonyos korrekt kereteken belül.

kengyel

(#3158) bubus66 válasza kengyel (#3157) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Azért írtam azt, hogy azt az egy szót nem kellet volna írni,persze, hogy rosszul esne.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3159) Aryes válasza kengyel (#3157) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én egy személyes tárgyammal se tudok olyan bensőséges viszonyt kialakítani, hogy anyázni kezdjek, ha valaki leszólja. Az ilyen emberek lelkivilága finoman szólva is kiegyensúlyozatlan. :)

Bubus66: a system/framework/framework-res.apk-t kell hozzá szerkeszteni, de megfelelő eszközök és hozzáértő hacker kell hozzá, nameg root. Ha valami félresikerül, könnyen odin lehet a dologból.

(#3160) csacsi67 válasza bubus66 (#3156) üzenetére


csacsi67
addikt

Mivel nem volt olyan telefonom azért. Arról mondok véleményt amit tapasztalok.Ennyi veled valo vitám de le irtam privátba is a véleményem rólad tegnap. Ugy látszik nem szálltál egy kicsit magadba .

[ Szerkesztve ]

(#3161) bubus66 válasza Aryes (#3159) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom, hogy mit kell csinálni, csináltam már ilyet nem is keveset. teszteltem kíváncsi voltam, hogy ki tudja rá a választ. (Biztos voltam benne, hogy csak te leszel aki tudni fogaj köszi) Meg kell hozzá root is hogy a system/framework/framework-res.apk kitudjam cserélni. Köszönöm. :R Talán erre az időre meg kapom a lánytól.

(#3160) csacsi67

Miért és SGS3 Minid van? Pedig sokan szerettek volna ilyen nagy felkészültségű user beszélgetni az LG topicba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3162) kengyel válasza Aryes (#3159) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben teljesen egyetértek én is ezen az elven vagyok. mindegy ez is kitárgyalva :)

Más ! Feltettem a Apex Launcher nekem így elsőre kicsit ismeretlen. Elég pörgős ,de szerintem szereti az aksit. Majd várok vele pár napot és nyilatkozom .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3163) bubus66 válasza Aryes (#3159) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#3159) aryes

nincs valami jó akptool-lod? Mert az enyém meg adta magát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3164) Aryes válasza bubus66 (#3163) üzenetére


Aryes
nagyúr

Most épp el vagyok utazva, ha hazáérek elküldöm ami van. Ics-hez csináltam már vele módosított framework-öt, nem biztos, hogy jb-hez is jó lesz. Én az ics képernyőgombjait kapcsoltam be, még a wave-en. :)

(#3165) bubus66 válasza Aryes (#3164) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Oké köszi addig is ha a dos ablakkos akkor meg nyitja a jb-is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3166) Aryes


Aryes
nagyúr

Addig is egy programajánló: ha szeretne vki egy nagyon jó kamera programot, ajánlom a snap camerát, már van ingyenes próbaverzió a playen. Végre sikerült vele gyenge fénynél bemozdulás nélkül fotózni. Sport beállítással. :DDD

(#3167) kengyel válasza Aryes (#3166) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt megnézem köszi :)

kengyel

(#3168) csacsi67 válasza bubus66 (#3165) üzenetére


csacsi67
addikt

Tudod Én egyszerü ember vagyok nem egy nagyképü nem irom le hogy minek gondalak.Önszántamból segitettem embereknek a P-s topicba, abba a topicba megyek ahová akarok .Vagy ezt is a nagy hatalmas nagyképü Bubus mondja meg.Hidd el több telefon volt a kezembe mint neked ez elmult 46 év során.Valamennyit értek is hozzá .Hogy jössz Te ahhoz bárkinek a tudását látatlanba megitéld .Ezekre válaszolj már kérlek. Majd akkor itélkezz valaki felett meg mondj rola véleményt ha ismered.Ennyit rolad.Szerintem a forumokon mindenki egyenrangu soha nem néztem le embereket ha nem tudtak valamit nem szologattam be senkinek.Ez rád jellemzö . Mondom gondolkozz egy kicsit emberi fejjel és legföképp jozanul.

(#3169) kengyel válasza Aryes (#3166) üzenetére


kengyel
nagyúr

Kipróbáltam különböző beállításokkal ,de nálam nem igazán csinál jobb képeket mint a gyári. De tegyük hozzá hogy nálam a gyári fényképező is jó képeket készít.

kengyel

(#3170) Aryes válasza kengyel (#3169) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak vagy ötször gyorsabb a működése, a képeket egy sima jobbról balra swipe-olással meg tudod nézni, filmszalag nézetben lefelé húzva a képet egy mozdulattal tudsz törölni, és van benne sport beállítás, ami a gyáriból hiányzik. ;) De nem akarlak rábeszélni. :)

(#3171) kengyel válasza Aryes (#3170) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nézegetem, tesztelgetem, de most itt lakáson belül. Majd holnap megnézem kinti viszonylatba is hogy dolgozik. Azt látom nem holmi jött,ment, app :) Van beállítási lehetőség bőven.

kengyel

(#3172) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

Szemezgetek egy ilyen telefonnal. Galaxy ACE-t cserélném le. Ezzel sajnos sokszor volt olyan problémám, hogy ha hívnak, nem tudom felvenni. Elhúzom a felvevő "gombot" a kijelzőn, és továbbmegy, majd pár csörgés után felveszi. Olyan mintha lassú lenne a "felfogása".
Olyan kérdésem volna, hogy ennél a készüléknél is számíthatok ilyen hibára? Mik a tapasztalatok ezzel?

Válaszotokat előre is köszönöm!

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#3173) kengyel válasza Kerio (#3172) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én a részemről ilyen hibajelenséget nem tapasztaltam.

(#3170) aryes Lehet kicsit elkapkodtam ,mert azért gyorsaságba odavágja a gyári appot :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3174) boken


boken
senior tag

valaki megtudja mondani nekem hogy root nélkül hogy lehet ezt e ret....sz.... recowery módba tenni?
és hogy ez a mondat azt jelenti hogy csak a v1 verziót lehet gyári kernelel feltenni a többit csak módosítottal?

Don't flash stock kernels in attachment on v2 or higher! Only for v1

Előre is ezer köszi

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3175) bubus66 válasza Aryes (#3170) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#3170) aryes

Ezt a kamera alkalmazást, ha meg jön a lány kipróbáltatom vele Köszi :R Néztem, a gyári is elég elfogadható képeket csinál.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3176) Atish19


Atish19
őstag

Esetleg valaki tudna linkelni egy Next Launcher 3d-t 1.25-s verziószámmal ami nem kér liszenszt és nem kell hozzá root? :)

(#3177) Aryes válasza bubus66 (#3175) üzenetére


Aryes
nagyúr

Itt az apktool, leírással. Azt tudom, hogy miután kibontja az apk-t, egy csomó sort módosítani kell a forrásban, mert különben a fordításnál elszáll hibával. Hogy melyiket, azt nekem is ki kell gugliznom, de lehet, hogy a jb-nél már nem lesz ilyen gond. Vagy még több lesz. :D

kengyel: arról még nem is beszéltem, hogy a legjobb, hogy mikor megnyitod, és fotóra van állítva, nem kell 20 mp-et várnod, hogy videót csinálhass, mint a gyári kamera proginál, hanem arra a gombra tapicskolsz, amelyikre épp szükséged van, és ezt csak EZ az egyetlen kamera progi tudja tudomásom szerint.
800x480-as videót is csak ezzel tudok csinálni, a gyári csak 640x480-ast csinál.

[ Szerkesztve ]

(#3178) bubus66 válasza boken (#3174) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#3174) boken

Próbáld meg így elő csalogatni a recoveryt

hangerő fel + home + power gomb folyamatos nyomva tartásával indítjuk a telefont recovery módba. Akkor nem tudom, hogy hogyan lehetne. És ha a Hangerő le + home + power gomb egy próbát szerintem meg ér, ha esetleg még így nem próbáltad volna.

(#3177) aryes

Köszi elteszem , közben kivettem a legújabb aapt az Android SDK-ból, és jó lett. Kösz a fáradságod. :R

Próbáld a kamera app-ot amit át küldtem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3179) boken válasza bubus66 (#3178) üzenetére


boken
senior tag

Köszi de sajna ez egy óra próbálkozás után sem megy:(

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3180) Aryes válasza boken (#3179) üzenetére


Aryes
nagyúr

A leírásban szerepel, hogy előtte ki kell venni az akksit, nem próbáltam, szóval nem tudom, hogy ennek van-e szerepe, csak gondoltam szólok.
"adb reboot recovery" parancs nem működik? Ezt se próbáltam, csak ötletelek.

bubus66: szívesen. Azzal nincs semmi hibaüzenet fordításkor se?

[ Szerkesztve ]

(#3181) bubus66 válasza Aryes (#3180) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs vele gond, ha a legújabb aapt van kivéve akkor nincs gondja ki próbálom a tiedet is a legújabb aapt-vel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3182) kengyel válasza Aryes (#3177) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hosszabb tesztelgetés után tényleg kiváló program :) Nem egy képet csináltam vele ,beltérit és hamarabb ,gyorsabban fókuszál is a gyárinál. Holnap még a kinti képeire leszek kíváncsi. Ilyen programok jöhetnek :D

(#3183) boken Egész jól néz ki az a rom .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3183) boken válasza Aryes (#3180) üzenetére


boken
senior tag

sajnos ez sem segít,feldobok egy root verziót és utána meglátom.
kipróbálom ezt a romot.

i8190

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3184) boken válasza kengyel (#3182) üzenetére


boken
senior tag

meglátjuk,csak olyasmit írnak hogy a v3-hoz másik kernel kell,van is lejjebb mellékelve de az zip,megpróbálom recoveryből feltenni és utána romot(az is zip)jelentkezem majd!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3185) bubus66 válasza boken (#3184) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell előbb CWM-et feltenned?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3186) boken válasza bubus66 (#3185) üzenetére


boken
senior tag

bíztam benne hogy a gyáriból feltudom tenni :(

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3187) Aryes válasza kengyel (#3182) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor itt van ez. Asszem már javasoltam, ftp szerver, kábel nélkül lehet vele oda-vissza másolgatni fájlokat totalcmd-el (azért ezt írom mindig, mert én ezt használom). Egy gombnyomás a telón, egy másik a commanderben és már meg is nyílt a világ. :) Persze a wifi hálózat sebessége erősen behatárolja a használatát, de most pl. egy fájlt kellett felmásolni a telóra és ezért nem kellett a kábelt dugdosni. És nem utolsó sorban wifi direct-tel nem rendelkező kollégákkal is lehet vele fájlokat megosztani melóhelyen, ha van ftp kliens a telójukon. ;)

(#3188) bubus66 válasza boken (#3186) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudod onnan feltenni csak ha teszel fel előtte egy másik CWM-t de ahogy nézem azok a kernelek már tartalmazták a CWM-t.

Ezért nem tudod a gyári rekoveryből fel tenni.

A telefon kikapcsolása után a hangerő fel + home + power gomb folyamatos nyomva tartásával indítjuk a telefont recovery módba.
A telefon rendelkezik gyári recovery programmal (e3), mellyel wipe data/factory resetet vagy wipe cache partition tudsz végrehajtani. Ehhez indítsd a telefont recovery módba, majd végezd el a kívánt műveletet. Figyelem: wipe data/factory reset végrehajtásával a telefonra általad telepített programok, valamint azok beállításai is elvesznek. A belső /sdcard és a behelyezett microsd kártya tartalma nem törlődik.
Itt még lehetőség lenne saját készítésű update.zip telefonra flesselésére, de ez a samsung aláíró kulcs hiányában lehetetlen.

Forrás: Samsung Galaxy S Advance

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3189) boken válasza bubus66 (#3188) üzenetére


boken
senior tag

igen de azokat mivel teszem fel ha nincs még csak gyári ?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3190) Hanz


Hanz
tag

Sziasztok. Ma végre megvettem a telefont. Nyüstölöm is rendesen. A kérdésem az hogy ti hány gumipárnácskát kaptatok a fülhallgatóhoz? Mert nekem csak egy van és az sajnos kicsi. Hol tudnák hozzá szerezni, vagy esetleg mennyibe kerülhet a komplett gyári fülhallgató??

(#3191) bubus66 válasza boken (#3189) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Előtte kell a gyáriból olyat fel tenni amivel tudod azokat telepíteni.

Itt írtam, hogy az Advance-ra hogyan tesznek fel CWM-et.

Innen talaán ki tudsz valamit szedni magadnak a vége felé találod meg a leírást a JB.re

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3192) boken válasza bubus66 (#3191) üzenetére


boken
senior tag

most feltettem a rommanagert és meglátom abból mit lehet feltenni.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3193) bubus66 válasza boken (#3192) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Az XDA-nem találtál recoveryröl leírást?

Nézd meg ezt lehet hogy jó lesz neked.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3194) Aryes válasza Hanz (#3190) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát én vagy 5 párat, de nekem pont az eredeti a jó (illetve igazából végigpóbáltam az összeset, és egyik se volt jó, de az eredeti a legkevésbé kényelmetlen :) )

[ Szerkesztve ]

(#3195) Hanz válasza Aryes (#3194) üzenetére


Hanz
tag

Hát faja. Majd megpróbálom a wave fülhallgatójáról lecsupálni a gumikat és átrakni erre, mert az jó.
Ami még érdekes hogy mindkét füles jól szól a számitógépben, de a wave-é ebben a telefonban mintha biliből hallgatnám.

[ Szerkesztve ]

(#3196) adrianzen


adrianzen
csendes tag

tudtok mondani telóra olyan alkalmazást ami látja a memóriakártyát?
es file explorer-t használom mert könnyű vele a gépre másolgatni, de a memóriakártyát nem látja sajnos

(#3197) Hanz válasza Hanz (#3195) üzenetére


Hanz
tag

Kicseréltem a párnácskákat. Hát igy már mingyárt más. Van basszus rendesen :) Jó fajta audio chip lehet benne.

(#3198) Aryes válasza Hanz (#3197) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nagyon szép a hangja, nekem jobb, mint a wave-nek volt, pedig abban egy agyondícsért hangchip volt (jó hangja is volt, nemazé'). A wave fülesével azért szól úgy a mini, mert a két alsó pólus meg van rajtuk fordítva, föld és a mikrofon a két fülesen pont ellentétes lábra van kötve, tehát vagy úgy szól, hogy nincs bedugva teljesen, és akkor monoban hallod, vagy fel sem ismeri (nálam ez utóbbi volt asszem, nem érezte, hogy bedugtam a fülest).

(#3199) boken válasza bubus66 (#3191) üzenetére


boken
senior tag

Feltettem a romot, egyenlőre ami feltüntt hogy 4.1.2 mégis maradt a fodrozodàs a feloldáskor, 2 uj appot láttam mind a kettő samsung app.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3200) Aryes válasza boken (#3199) üzenetére


Aryes
nagyúr

De ez nem gyári rom, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.