Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) lajki7 válasza kelzsoca (#13599) üzenetére


lajki7
senior tag

Bocsi sracok! Csak segiteni akartam!! Igazad van,privi kellett volna...:-(

iPhone 11 Pro

(#13602) zozyk válasza GeneraL_XTX (#13592) üzenetére


zozyk
addikt

Azért mert multi,akkor már le lehet húzni???

Gratulálok...átment a hsz-em lényege... :C egyes,leülhetsz...

Inkább ezt a multit húzd le akkor,hogy nekünk megmaradjon a prémium gari...

rjg Bíztam benne,hogy nem én megyek szembe az autópályán... :R

[ Szerkesztve ]

(#13603) rjg válasza nggabi (#13585) üzenetére


rjg
őstag

A kijelző beégése a technológia hibája, azt jogosan várhatjuk el, hogy garancián belül cseréljék. De a garanciális hozzáállásukkal visszaélni nem korrekt, legalábbis nem szándékos károkozással.

A szegény multi hozzászólásra: a szegény multinál nem hülyék ülnek az íróasztal mögött. Vannak kontrollingos embereik, akik kőkeményen, árgus szemekkel nézik napi riportokban a megtérülési számításaikban a szervizköltséget és hibaarányokat. Ha megszaporodnak az indokolatlan hibák vagy kiszállások, akkor csökkenthetik vagy megszüntethetik a jelenlegi extra szolgáltatást. Szóval ügyeskedni csak ésszel, mert az egyszeri user nem csak magával, hanem az összes Samsung felhasználóval kib@szh@t az ilyen trükközésekkel...

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#13604) Yeffy válasza tucsok. (#13510) üzenetére


Yeffy
veterán

Na üdvözletem mindenkinek! :)

Marhajók ezek a tokok, valami ilyesmit fogok keresni én is. Ugyanis ma hosszas huzavona után véééégre beléptem a táborba egy szürke szépséggel...
hát.. .az első élmények vegyesek... Wave 1 után pláne :D maga a rendszer is, meg a teló mérete is... k_rvanagy :DD
de mivel az első nagytöltését veszi fel éppen, és fogja még reggelig, ezért majd holnaptól fogok nekiesni komolyabban.
erre a dropbox-ra kíváncsi vagyok, hogy működik, majd rálesek.

Szép estét mindenkinek!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13605) nggabi válasza rjg (#13603) üzenetére


nggabi
nagyúr

szegény multi a 20k-s telefont nálunk 200ért árulja, a szlovákoknál meg 160ért. mindjá megsajnálom :DDD

am eddig is ez folyt még a csapból is, nem tudom h mit vagytok kiakadva :U

Yeffy DJ: ezt az elsőre fel kell tölteni kikapcsolva aztán lemeríteni szöveget sose fogják tudni kiirtani a köztudatból. NEM KELL! használhatod nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#13606) gyuri81 válasza Yeffy (#13604) üzenetére


gyuri81
veterán

"de mivel az első nagytöltését veszi fel éppen, és fogja még reggelig"

ezeket nem kell már formázni, lejárt a NiMH akkumulátorok kora :) ha kiírja ,hogy végzett a töltéssel, akkor le is húzhatod, mivel tovább már nem tölti

(#13607) Yeffy válasza gyuri81 (#13606) üzenetére


Yeffy
veterán

ejjnye, ez tuti? én is így tudom, de az eladósuna mondta, h először kapjon ilyet... :U akkor levehető? nem lesz gond?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13608) blueye válasza Yeffy (#13607) üzenetére


blueye
veterán

Az "eladósuna" nem hiszem hogy feleannyira értene hozzá mint itt bárki a topic-on. :))

(#13609) RAID 2 válasza Yeffy (#13607) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Levehető...

(#13610) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Tegnap ota van meg az S3-am, mar mist nagyon megszerettem a kutyut, egyedul a kijelzo beegese az ami aggaszt. Milyen hatteret ne hasznaljak?

(#13611) Yeffy válasza RAID 2 (#13609) üzenetére


Yeffy
veterán

okay, akkor leszedem...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13612) turbobusa


turbobusa
senior tag

Ezt hasznalom most, mennyire idezheti elo a hibasodast(beegest)?

(#13613) maxim01 válasza turbobusa (#13610) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nekem videohátterem van (ez: [link] ), így tuti nem ég be, de amúgy sem fog... :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#13614) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Mielőtt megvettem a telefont eléggé aggasztot, hogy miként fog majd teljesíteni az aksi. A Nexus s-emhez képest abszolut jobban bírja, kellemeset csalódtam. :-)

"Nekem" még nem volt képernyőbeégésem, pedig nem teszek ellene semmit. KOPP-KOPP!

(#13615) rjg válasza nggabi (#13605) üzenetére


rjg
őstag

Nem mondtam, hogy reális áron árulják, bár én 145-ért vettem bő egy hónapja, újonnan, két év gyári garanciával, tehát olcsóbb mint a szlovákoknál. :D A 20k önköltséget is kicsit kevésnek érzem ;] De az tapasztalat, hogy a tömeges ügyeskedés mindig visszaüt, ezért rugózunk rajta

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#13616) gyuri81 válasza turbobusa (#13612) üzenetére


gyuri81
veterán

nem kell maxon használni!
kb negyed fényerővel használom a készüléket, nekem ez elegendő...de ha ezzel is beég.... az már tényleg gáz :)

(#13617) turbobusa


turbobusa
senior tag

Vegyem ki ezt aa hatteret vagy nem lesz baja?
Bongeszobe levan veve a fenyerom s a menuben is negyed alatt van, autofenyero kikapcsklt allapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#13618) Piwi válasza turbobusa (#13617) üzenetére


Piwi
addikt

Csíkosra fog beégni ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13619) maxim01 válasza turbobusa (#13617) üzenetére


maxim01
aktív tag

ennyire nem rossz ez a telefon.... :) nem fog beégni.

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#13620) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok véletlenül letoroltem nova-t, mivel azt hittem, hogy a prime ok "magában" is... Amikor vissza akartam állítani, akkor kb. 15 percig bírtam nézni egy "biztonsági mentések" feliratot, aztán kiléptem.
Két kérdés:
1 ha tovább várok visszaáll a nova?
2 a touchviz "alsó sorában " a gyári tárcsázót ki tudom cserélni exdielerre?

[ Szerkesztve ]

(#13621) Dani82 válasza #74266624 (#13576) üzenetére


Dani82
senior tag

170.000-ért vetted edigitalban? :Y

(#13622) bruti01 válasza Piwi (#13618) üzenetére


bruti01
őstag

:DDD

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#13623) bruti01


bruti01
őstag

Szkrínshotot kérek majd róla :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#13624) Piwi válasza bruti01 (#13623) üzenetére


Piwi
addikt

Ne írj ilyet mert van aki képes majd csinálni róla :DD nevet had ne írjak :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13625) arsenix válasza turbobusa (#13610) üzenetére


arsenix
tag

STAHP!

Gondoljuk át, mi tud elsősorban beégni? Az, ami erős fényerővel hosszú ideig jelen van a képernyőn.
Nem tudom ti hogyan használjátok a telót, de én feloldom, lapozok négyet a homescreenen és elindítok vmit. Feltételezem, ti sem bámuljátok a háttereteket 22 percig, tehát rohadtul nem fog beégni soha.
Egy dolog éghet be, az pedig a notification bar (nekem S2-n 1 év használat után halványan már kezdett látszani a helye) De a jelly bean-ben már szürkés árnyalatúra rajzolta áta samsung,így szerintem ez a veszély már nem fog fenyegetni, de ha mégis, akkor garanciában cserélik.
Én beszarnék, ha arra kellene folyton figyelnem, hogy milyen hátteret használok, miután kicsengettem a minimálbér kétszeresét egy telefonra.

(#13626) Zsolaf válasza Piwi (#13624) üzenetére


Zsolaf
addikt

Tudjuk ki (harry potter) :) nevezzuk csak igy

[ Szerkesztve ]

(#13627) Sanyyka válasza Sanyyka (#13620) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

A kettesre rájöttem... :-)

(#13628) zeroo5ux válasza nggabi (#13564) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

te hol látsz ott 1 GB szabad ramot? :F

agabe: a szabadra gondoltam hogy kevés, a rendszernek hol kell 1GB?

[ Szerkesztve ]

(#13629) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ahogy ígértem=>Jelly Bean 1.4.2

(#13630) rankesz válasza kelzsoca (#13629) üzenetére


rankesz
veterán

Sajnos az oldal nem található.

(#13631) kelzsoca válasza rankesz (#13630) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszi, a helyes link

(#13632) zragon18


zragon18
tag

Valaki tudna nekem ajánlani olyan játékot ami kifejezetten sgs3-on fut ami ki is használja a HD felbontást és a 4 magot?? vagy már 2 maggal is megy minden játék és elég lenne egy S2 is?
Válaszotokat előre is köszi....:R

[ Szerkesztve ]

(#13633) zeroo5ux válasza zragon18 (#13632) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

Shadowgun és esetleg a Dead Trigger

[ Szerkesztve ]

(#13634) zragon18 válasza zeroo5ux (#13633) üzenetére


zragon18
tag

Nem rosszak de ezek még egymagon is elmennek ....:/ amivel most játszom kicsit jobb azért (Wild Blood) de nekem olyan kellene ami valóban ki is használja a hardvert.....

(#13635) zeroo5ux válasza zragon18 (#13634) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

kevés (vagy egyáltalán nincs?) olyan játék ami nem futna el egy magon, inkább az a lényeg hogy hogy fut el.
a shadow gun 4 magra van optimalizálva (külön erre a telefonra) ami meg is látszik, nem nagyon van mád ilyen játék!

ettől a wild bloodtól nem estem hanyatt unreal engine ide vagy oda.

(#13636) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok!

Megjelent két cikkem az Androbiten: az egyik az Android RAM kezelésébe, a másik pedig az Android adattárolásába ("ROM" kezelés) nyújt betekintést.

Ezek a cikkek a visszajelzések alapján érdeklődő laikusok, kezdő androidosok számára is érthetőek, így bátran ajánlom mindenkinek, akit érdekel egy kicsit a készüléke "lelkivilága", azt jobban megismerné. Azonban a cikkek tapasztaltabb/haladó androidosok számára is tartogatnak érdekes részleteket. :)

############

Az Android memóriakezelése (RAM)

Adattárolás Androidon ("ROM")

############

Ha tetszettek a cikkek, kérlek
- kattintsotok a mindkét cikk szövegében elhelyezett vízszintes hirdetésre/reklámra!
- ajánljátok a cikkeket ismerőseiteknek (pl. Facebookon, G+-on megosztva).

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13637) agabe válasza zeroo5ux (#13628) üzenetére


agabe
addikt

A kepen az latszik, hogy 0,7giga foglalt, es 1,75giga a teljes (lathato)..ebbol nem lehet mast kihozni, mint kb 1giga a szabad ram.

(#13636) anglergab:
mindjart el is olvasom, mert engem erdekel ;)

[ Szerkesztve ]

(#13638) MunezXBK válasza maxim01 (#13613) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Na erről érdeklődtem múltkor, hogy kell ilyet kirakni?

(#13639) Gizmo94 válasza arsenix (#13625) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez így van, maximálisan egyetértek.
Ha már van egy ilyen telefonom, akkor nehogy azon remegjek már, hogy nem húzom fel a fényerőt, mert szegény beég. Égjen, ha ezt a technológiát használják, utána meg ha már nagyon zavaró, cseréljék ki a kijelzőt. Szvsz az igen gáz lenne, ha állandóan azon kellene remegnem, hogy inkább csak nézegetem, ezt sem használom, meg azt sem, mert valami baja lesz. Nem! Ha megvettem, használom (ésszel), nem kaparászom,hogy kopjon.:) és nem ezzel verek be szeget a falba, de használom maxon mindenét úgy, ahogy nekem tetszik, mert azért adtam a pénzt, hogy a telefon szerezzen örömet nekem, ne én neki.
Egyébként az is így van, hogy főleg a fehér színnel és nagy fényerőn állandóan jelenlévő dolgok égnek be, más nemigen. Nekem pl. SII-n, közel másfél év aktív használat után egyedül a notibaron az akku fehér kör kerete égett be, azt is csak a kék teszt képernyőn lehetett látni, alacsony fényerőn, semmi egyéb nem jelentkezett.
Nem annyira súlyos gond ez, nem kell agyonparázni és vitrinezni, használni kell, azért van. :)

(#13640) lajki7 válasza Zsolaf (#13626) üzenetére


lajki7
senior tag

Igy van! De szakallas!!!nem de? :))

iPhone 11 Pro

(#13641) lajki7 válasza zragon18 (#13632) üzenetére


lajki7
senior tag

Bad Piggies HD !! Nagyon jo es ingyenes:-)

iPhone 11 Pro

(#13642) Zsolaf válasza lajki7 (#13640) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igen Ő az :K

(#13643) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A Lengyel 4.1-re nem frissít a telefon azt írja ki,hogy ez egy módosított eszköz szoftverfrissítés nem érhető el.Ilyen kor mi van?Ezek szerint nem fogok tudni OTE-n keresztül frissíteni.

(#13644) zzola válasza gyuri2008 (#13643) üzenetére


zzola
félisten

Gondolom a PC nem stimmel...
OTA és nem OTE... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13645) lajki7 válasza zzola (#13644) üzenetére


lajki7
senior tag

Igy van!

iPhone 11 Pro

(#13646) Psytech válasza gyuri2008 (#13643) üzenetére


Psytech
senior tag

(#13647) gyuri2008 válasza zzola (#13644) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mi az a PC?Mit tudok csinálni?
Igazad van OTE :B

Psytech Vissza kell rakni a Magyar LH1-t?

[ Szerkesztve ]

(#13648) RAID 2 válasza gyuri2008 (#13647) üzenetére


RAID 2
aktív tag

product code...

(#13649) rankesz válasza gyuri2008 (#13647) üzenetére


rankesz
veterán

MAGYAR LH1 <---> LENGYEL DLIB

Finoman utaltam rá hol a difi... most már érted?
Nem fog felmenni csak Odinnal, vagy Produkt kód módosítás után OTA

(#13650) Psytech válasza gyuri2008 (#13647) üzenetére


Psytech
senior tag

Ha mindenképp ragaszkodsz az OTA-n keresztüli frissítéshez akkor igen.
Mivel az ota frissítés úgy működik, hogy ha kitolnak a szerverekre egy ilyen update-t akkor annak meg van adva egy "alap", hogy melyik fw-re megy rá az update csomag. Ez mindig az utolsó hivatalos rom, jelen esetben ez a magyar LH1.
Azaz az ota nem a DLIB-re fog érkezni, ebből következően mindegy mit állitgatsz a product code-n.

De ettől függetlenül nem muszáj visszatenned az lh1-t,hanem majd ha megérkezik a hivatalos magyar JB, akkor felteszed odinnal, addig meg használod ahogy most van :)

A fentebb leírtak miatt ajánlom egyébként mindenkinek hogy az utóbbit tegye és ne várja a lehetetlent, hogy majd ő DLIB-re ota-n frissít XEH PC-vel, mert ilyen összetételt nem fog ismerni az ota csomag, mert az a lengyel pc-n tud majd frissíteni amikor oda kitolják a DLIB alapra érkező csomagot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.