Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38033) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok !

Beléptem én is a klubba egy fekete S8+ telóval.
Egy sima S7 után nem érződik túl nagynak, kellemes a mérete.
Egy kézzel is működik, bár én nem használom az ujjlenyomatolvasót.
A felső értesítési sáv lehúzása meg megoldható úgy, hogyha a kezdőképernyőn akár középen is húzol egyet lefele.

Én a Spigen tokokat szeretem már S4 S6 S7 óta, most is azt vettem.
Spigen NEo Hybrid [link]
És hozzá egy Spigen GLAS.tr Full cover üvegfóliát [link]

Meg tudom erősíteni, hogy ez a kombó kompatibilis, az üvegfólia tényleg "Case Friendly", ha szépen fan feltéve, akkor a széleken 0,5 mm marad az üveg és a tok között, alul-felül pedig 1 mm.
Bár ez is csak a szélein ragad, így majd pár nap után derül ki, hogy tartósan a helyén marad-e.
Nekem elsőre tetszik. :))
(Ettől függetlenül megvettem volna a Tough Armor tokot [link], de mivel annak az egész hátulján van alu lap, így mindig le kellett volna venni töltéskor, ami macerás. Így maradt a Neo Hybrid, ami elegánsabb is...)

Még összeszokóban vagyunk...
Szeretnék majd hozzá egy wireless charger pad-ot. Jól emlékszem, hogy kénytelen leszek megvenni az S8+ -hoz való modellt, mert az S7-hez valóval nem fog menni a fast charge? Ez biztosan így van, mert a mostani töltőpadra is rá van írva, hogy fast charge.
Esetleg érdemes megvenni egyből az S9-hez valót, van valami újdonság benne?

Illetve van infó arról, hogy az újfajta Dex mikortól lesz elérhető itthon? Még egy olyanra nagyon pályázom.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.