Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) polonic válasza lanszelot (#28650) üzenetére


polonic
félisten

Azok a procikat érintő javítások. A fentebbiekben nincsenek benne.
Azok, ha minden igaz csak a januári frissítésben lesz benne vagy legkésőbb február. Ha érintettek ezek az ARM procik is.

Egyelőre még az a két komoly van, amit én írtam.

[ Szerkesztve ]

(#28652) Loboda


Loboda
senior tag

Megadta magát a routerem (régi volt már szegény), az újjal elég szép értékeket ér el az S8+-om! :)

(#28653) Ákkk válasza pixelblondie (#28647) üzenetére


Ákkk
addikt

Mivel az oreo még béta lehetnek hibák vagy vársz , vagy megcsinálod amit javasoltam de lehet ezt itt neem oldja meg.
A béta teszt pont ezért van ez még nem a végleges változat de az is közel van már.
Ha ilyenek zavarnak máskor várd meg a végleges verziót.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#28654) lanszelot válasza polonic (#28651) üzenetére


lanszelot
addikt

Biztonsagi javitasnak irjak, mivel biztonsagi problemat old meg, elvileg ez a januar 9 frissites azt tomi be. Nalunk a spectre van. De ezeket az android oldalarol szedem, nem vagyok szaki. Par napja megcsinalta az android es az osszes gyarto dobalja ki a frissiteseket. Alma nal is kint van mar, windows nal is (ossze is csuklott a rendszer tole). Tehat minden gyarto kitolta.

(#28655) pixelblondie válasza Mr.Silkó (#28649) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Megcsináltam, ugyanúgy ott az óra ikon.
Most komolyan csinálnom kell egy FR-t? Egyáltalán miért került elő az óra most, nem is értem. December húsztól szabin vagyok...

as good as it gets

(#28656) Ákkk válasza pixelblondie (#28655) üzenetére


Ákkk
addikt

Csak próbaképp állíts be egy pár időt utána töröld őket azért tudod ez a bétateszt átka amikor jön a végleges akkor úgyis kell az fr...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#28657) pixelblondie válasza Ákkk (#28656) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

én nem vagyok benne semmi bétatesztben. sima hetes van fent..

beállítottam neki hármat, egymás utáni időpontokra, riaszt rendesen, elutasításra megszűnik a jelzés, de az ikon továbbra is látható az állapotsoron.

as good as it gets

(#28658) OCTAMD válasza pixelblondie (#28657) üzenetére


OCTAMD
őstag

:)

Nem tudom honnan jött neki ez az oreo teszt

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#28659) thlaca válasza Loboda (#28652) üzenetére


thlaca
csendes tag

Az szép. Nekem tovabbra is nulla. Minden más telefonon,laptopon jo csak az s8+on nem. Sot a munkahelyemen is tok ugyanez a router van mint itthon, azon viszont minden oke.
Nem ertem:(

(#28660) sgeza válasza pixelblondie (#28655) üzenetére


sgeza
veterán

Olvastad Ákkk kolléga javaslatát a wipe cache partitionre vonatkozóan?

[ Szerkesztve ]

(#28661) #67656192 válasza lanszelot (#28644) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egyszer (még a régebbi szép időkben vagy 2-3 éve amikor még háznál javítottak) egy Samsung szervizes azt találta mondani, javítás közben hogy minden Samsung telefon az eredeti szoftverrel a legjobb, akkor Note4-gyem volt, neki is. Nekem a sokadik rom volt rajta, neki az eredeti, meg is kérdezte, hogy melyiket dobja rá.
Fene tudja, itt a legelsőt kellett javítani, a második kifogástalan volt, amit azóta csinaltak, lehet, hogy biztonságosabb lett de hogy jobb nem az biztos.

Az AQH3-mat esetleg érdemes eltenni rosszabb időkre.., a legújabb AQL5 sem rossz..
Szerintem a főverzió váltás előtti utolsó romok a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

(#28662) Plebi válasza pixelblondie (#28647) üzenetére


Plebi
senior tag

Nincs véletlenül telepítve más óra app és ott aktiválva az ébresztés?

Nekem is így néz ki, igaz én a google óráját használom, a fekete téma miatt.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#28663) Loboda válasza thlaca (#28659) üzenetére


Loboda
senior tag

Ha tudsz csinálj egy mentést a munkahelyi router beállításáról, és töltsd rá az otthonira.

(#28664) lanszelot válasza #67656192 (#28661) üzenetére


lanszelot
addikt

Azt irod hogy erdemes eltenni, azt hogyan kell?
Root nelkul is vissza lehet lepni? Root olni semmi keppen nem akarom.

(#28665) pixelblondie válasza sgeza (#28660) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Olvastam írtam is hogy megcsináltam és ugyanúgy van minden.

plebi : nincs semmi más óra telepítve.

Kezdem feladni. Nem tudom mi történt vele így a semmiből. Vissza néztem meg a frissítési logokat is, napok óta nem frissült semmi sem. Erre ma meghülyül minden szó nélkül.

as good as it gets

(#28666) Mr.Silkó válasza pixelblondie (#28665) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha nagyon idegesít, akkor ments ki mindent, és jöhet a gyári alaphelyzet.

Lehet bármilyen alkalmazás nálad, ami ezt az óra ikon teszi ki felülre?

[ Szerkesztve ]

(#28667) Bingoo válasza pixelblondie (#28665) üzenetére


Bingoo
tag

Esetleg valamilyen esemény emlékeztető, amit véletlenül állítottál be a naptárban?

(#28668) Mr.Silkó válasza Mr.Silkó (#28666) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Még ami eszembe jutott, hogy amikor megjelenik újra az állapotsoron a kis ikon, akkor értesítést nem kapsz hozzá ugyanitt? Csak a sima ikon van?

Esetleg az alkalmazás beállításokban tudod kényszerleállítani az óra appot, vagy ugyanitt még el tudod távolítani az ehhez az alkalmazáshoz tartozó frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#28669) Ákkk válasza pixelblondie (#28665) üzenetére


Ákkk
addikt

Sorry.
esetleg a reminder app vagy a bixby home esetén valami beállítás, naptár vagy hasonlók.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#28671) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sziasztok!

Nemsokára S8 tulaj leszek és szeretnék gondoskodni a telefonom védelméről. Az összefoglalóban olvastam, hogy Nillkin 3D CP+ üveg ajánlott a készülékre, viszont alin 13 dollár alatt nem úszom meg. Tényleg ennyire rossz a többi tempered glass 1-3 dollar között? Ha igen, akkor természetesen kiadók rá többet is, csak nekem ez fura. Mit ajánlotok?

Előre is köszi! :R

Finn the human

(#28672) kisdobos0111 válasza pixelblondie (#28665) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Nekem is volt ilyen gondom, és én sem tudtam eltüntetni. Aztán feladtam, hagytam úgy és egy két nap múlva eltűnt magától.

(#28673) Deck


Deck
titán

Minket is érint a 2 processzor sebezhetőség?

PS5

(#28674) Mr.Silkó válasza kisdobos0111 (#28672) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem volt összefüggésben esetleg a Bixby-vel? Használtad?

És te, Sunfleur?

[ Szerkesztve ]

(#28675) MM válasza dnelb (#28602) üzenetére


MM
őstag

Pedig de, ez bizony a készülék hibája.. Nekem ez a harmadik ujjlenyomat érzékelős telefonom, de míg a másik kettőnęl (Nexus 5x, Huawei P9) öröm volt használni ezt a funkciót, ennél a szenvedés határát súrolja. Nem azt mondom, hogy nem lehet megszokni, de azért egy csúcs készüléktől nem ezt várná az ember.
(Végül is csak a helyét, az alakját és az érzékelés pontosságát cseszték el... :D )

(#28676) Mr.Silkó válasza Matada2.3 (#28671) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Üdv itt! :)

Én a magam részéről nem használok fóliát, de ennek így bő 8 hónap után már látszik is az eredménye: egy rakat hajszálkarc és két, valamivel mélyebb karc van a kijelzőmön. Igazából csak fény felé fordítva látszanak, illetve a két nagyobb karcot ki is lehet ujjal tapintani, bár a normál használatot nem zavarják.

Valamilyen védelem ezekből kiindulva mindenképpen javasolt számodra is, én vagy a gyári, sima fóliát tudnám ajánlani, vagy ha üveget szeretnél, akkor a Nillkin említett megoldását – ami sokaknak bejött innen –, ezen kívül még a nagyobb techboltokban (pl.: BestByte) kapható, olcsóbb S8 üvegfóliákat, ott keveset bukhatsz vele csak, és simán lehet, hogy valamelyik hibátlanul felfekszik majd.

(#28677) Mr.Silkó válasza MM (#28675) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valamit újítani kell az S9-nél is.. ;)

(#28678) janosibaja válasza pixelblondie (#28665) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem mertem ideírni, mert akkora hülyeségnek hangzik, de nekem anno úgy tűnt, ugyanez az órahiba összefüggésben volt a Bixbyvel. Most mintha Mr Silkó ugyanezt vetné fel, hátha mégsem hülyeség...

Valahogy a Bixbyvel kellett tudatnom, hogy szíveskedjék felhagyni az ötleteléssel.

Mondjuk én enélkül is elbúcsúztam a Bixbytől bkDisablerrel, mert szerintem ez a szolgáltatás igazából semmire sem jó, s ha már van az a nyavalyás hardveres gomb, inkább értelmes dolgok indítására használom.

(#28679) Mr.Silkó válasza janosibaja (#28678) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, én is erre gondoltam. :K

(#28680) TOZ válasza tuki2200 (#28489) üzenetére


TOZ
addikt

Csudálatos, tényleg.

(#28681) Hikvision


Hikvision
senior tag

Ha be van regisztrálva a 2-év Samsung garancia, akkor elég azzal a papírral menni, nem kell hozzá semmi más, és az alaplapon kívül mindent cserélnek ha be van égve a kijelző a Bartók Béla Úti szervizben. Tavaly S7E-nél így volt, gondolom ez most sincs másképp.

20 éve a PH-n.

(#28682) markknight


markknight
veterán

A samun hogy is van ez a túlszaturált kép dolog? Ha képeket nézek akkor normális a színe. Ha megnyomom a home gombot, akkor egy fél másodpercre, túlszaturált lesz a kép majd ezt követően lép ki az appból.

(#28683) Mr.Silkó válasza markknight (#28682) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A túlszaturáltság nem így értendő. A kijelző színei bizonyos kalibrációs beállítások mellett a valóságosnál élénkebbek, kirobbanóak. Ha te azt látod, hogy változnak a színek alkalmazásváltáskor, vagy kilépve a főképernyőre, akkor nálad valószínűleg az adaptív képernyőmód aktív, ami automatikusan változtatja a színegyensúlyt a megjelenített tartalom függvényében.

(#28684) OCTAMD válasza Hikvision (#28681) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mi köze van a samsung regnek a Bartók Béla úti bolthoz?

Semmi

Nincs 2 év Samsung garancia sem ebben az esetben

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#28685) pixelblondie válasza Mr.Silkó (#28679) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Jó reggelt Urak. (coffee)

Semmi sem oldotta meg, szóval repült rá egy FR. Elkerültem volna, de mivel ez a szépség megzakkant, így out of the blue, nem volt más esélyem.
Most már jó. :R

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#28686) #67656192 válasza lanszelot (#28664) üzenetére


#67656192
törölt tag

Elmented valahol a romot és ha akarod visszateszed odinnal. Nem kell hozzá root, lehet downgradelni, ha jól tudom oreoról is.

(#28687) Mr.Silkó válasza pixelblondie (#28685) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A lényeg, hogy megoldódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#28688) lanszelot válasza #67656192 (#28686) üzenetére


lanszelot
addikt

De hogy mentem el a rom ot?

(#28689) #67656192 válasza lanszelot (#28688) üzenetére


#67656192
törölt tag

Letöltöd sammobile-ról vagy updato-ról és azt elmented..

(#28690) csabicska válasza tuki2200 (#28489) üzenetére


csabicska
senior tag

OREO beta-n nem megy a portrait:(

-Galaxy S20 - The best-

(#28691) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A gyári naptár másnál is furán viselkedik a legutóbbi frissítés óta? Nálam eddig jól működött, most meg minden egyes alkalommal külön kell állítgassam azt, hogy megszólaljon időpontban – amit eddig nem kellett, mert alapértelmezetten tudta –, mert egyébként nem szólal meg az emlékeztető egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#28692) Mike81 válasza Locuste (#28627) üzenetére


Mike81
senior tag

Akkor szerintem kb 100% hogy a TMX-hez került. Köszi a választ.

(#28693) #67656192 válasza Mr.Silkó (#28691) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nálam is ez van

(#28695) Mr.Silkó válasza #67656192 (#28693) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor várjuk szeretettel a javítást erre. :)

Most küldtem a Members app-pal a Samsungnak egy több, mint 600 szavas leírást erről a hibajelenségről, képernyőképet is csatoltam, illetve a rendszernaplók adatait is. Meglátjuk, hátha ér valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#28696) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Mennyi idióta hibával fut össze az ember :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#28697) Matada2.3 válasza Mr.Silkó (#28676) üzenetére


Matada2.3
veterán

Köszönöm! Akkor megnézem mind a két lehetőségemet, nem volt még ilyen edge kijelzős telefonom, kicsit ódzkodom tőle. :B

Finn the human

(#28698) tonnni7


tonnni7
csendes tag

Ma feladják az új telefont, elméletileg holnap megkapom.

(#28699) OCTAMD válasza tonnni7 (#28698) üzenetére


OCTAMD
őstag

Lehet kapsz megint egy svájcit

:DDD

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#28700) glspeter1 válasza OCTAMD (#28699) üzenetére


glspeter1
őstag

Azért az odab*szna! :DDD ;]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.