Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) Deck válasza #67656192 (#29549) üzenetére


Deck
titán

Nálam kb 2 hónapig húzza és nem jön fel. 2500ft 2db.

PS5

(#29552) EnterR válasza polonic (#29545) üzenetére


EnterR
veterán

EP-DG950CBE

PSN ID: marquuard

(#29553) Mike81 válasza Szajo (#29537) üzenetére


Mike81
senior tag

Nekem sikerült. Nem lett tökéletes. De ez volt az első hajlított kijelzős fólia felhelyezésem

(#29554) zuioch


zuioch
aktív tag

Embörök! Vendég fiókot tudok létrehozni valahogyan? :U

(#29555) Plebi válasza Plebi (#28595) üzenetére


Plebi
senior tag

Hívtak a Samsungtól. A beküldött, számla, garilevél és telefonon lévő azonosítókat tartalmazó képernyőkép alapján megállapították, hogy a készülék hazai forgalomba helyezett készülék, felvitték a gyári számomat a rendszerbe, mert nem volt.

A régi regisztrációt töröltem, felvittem újra, most már 2 év garit mutat, 2019.12.26.-ig.

Szóval megoldódott, érdemes volt őket keresni, csak a weboldalukon a fájl csatolása nagyon körülményes.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#29556) light0416 válasza DarthFater (#29535) üzenetére


light0416
tag

Rövid ideig használhatóak ezek az üvegek, viszont mivel csak az oldalán van ragasztás ezért 1 hónapon belül 100% h apró mikró porszemek bemennek az üveg alá és látszódni is fog ami elég idegesítő, én 2x is így jártam végül inkább levettem.

Iphone 14 pro

(#29557) SzlobiG válasza Deck (#29540) üzenetére


SzlobiG
félisten

De nagyon is ront, nekem az volt pár hónapig, most hogy levettem ég és föld a kül...

(#29558) #67656192 válasza Deck (#29551) üzenetére


#67656192
törölt tag

Húslevest próbáltad? :DD :DD

(#29559) Mr.Silkó válasza zuioch (#29554) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tudtommal nem.

(#29560) Bingoo


Bingoo
tag

Végre megerkezett a microSD kártya. Hogyan tudom gyorsan áthelyezni arra az albumokat a belső memóriából? Sem a
Galériában, sem a Saját fájlok appban nem találok másolást/áthelyezést.

(#29561) fjudors válasza light0416 (#29556) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem feltétlenül..tok függő
pl egy Love Mei, Lifeproof, Red pepper tokkal nincs ilyen probléma, mert azok leszorítják az üveg szélét, így se nem válik fel, se nem megy alá semmi
viszont az érzékenységen nem javít..mivel a vékony ragasztó réteg miatt van egy vékony légrés a fólia alatt
A Red pepper jellegű tokoknál az is megoldás, hogy az üvegfóliáról leszedni a ragasztót, így teljesen felfekszik,a tok meg a helyén tartja a fóliát

(#29562) Bingoo válasza Bingoo (#29560) üzenetére


Bingoo
tag

Közben siekerült. Csak nem albumonként kell. Hanem konkrétan a képeket lehet áthelyezni. Aztán újra megcsinálja az albumokat az egyes mappákhoz.

(#29563) darkpower


darkpower
aktív tag

Sziasztok!

Még mindig szenvedek attól,h egyes sms-k nem érkeznek meg. Lett erre valami fix ősz óta? köszi

(#29564) laktop


laktop
tag

Sziasztok!
Többször előfordul, hogy nem tudnak felhívni. Azt mondják, hogy csak kicseng, de nem veszem fel a telefont. Nálam pedig minden rendben. Nem beszélek, a térerő is majdnem full. Minden frissítés naprakész. Mit tehetek? S8-am van.

"- Mennyire vagy túsz? - Sörhöz hozzáférsz?"

(#29565) OCTAMD válasza laktop (#29564) üzenetére


OCTAMD
őstag

Próbáld ki 3g2g beállítással a mobilhálózatoknál

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#29566) Mr.Silkó válasza Bingoo (#29562) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Konkrétan akkor nagyon elszúrtál valamit. Mindent ugyanúgy át lehet helyezni a fájlkezelővel, mintha csak egy számítógépen tennéd.

[ Szerkesztve ]

(#29567) Mr.Silkó válasza laktop (#29564) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Esetleg a VoLTE is bezavarhat.

(#29568) laktop válasza OCTAMD (#29565) üzenetére


laktop
tag

Ha ezt átkapcsolom LTE/3g/2g-ről, akkor a böngészés sem fog menni LTE-n? Nem szeretném, ha a webböngészés lelassulna, de az átállítást azért ki lehet próbálni.

"- Mennyire vagy túsz? - Sörhöz hozzáférsz?"

(#29569) Ákkk válasza laktop (#29568) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem akkor max 3g

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#29570) ollie válasza Grande Ale (#29546) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nillkin Magic Disk

***

(#29571) someone21


someone21
csendes tag

Sziasztok

Kb 1 hete van S8 asom és ma szembesültem vele hogy egy olyan koszcsík van a kijelzőn ami törlés után eltűnik de egy kis tapizás után megint előjön így tulajdonképpen letörölhetetlen. :(((
Bementem a samsunghoz és gariba kicserélik a kijelzőt aminek örülök vagyis mégse azért csak 1 hetes a telefon és már kijelzőt kell cserélni.
Az eddigi szervizes tapasztalatom egy sony z1c főpanel cseréje volt és utána recsegett ropogott a kezemben az addigi masszív kis telefonom.
Azt gondolom amit egyszer szétszednek az már nem lesz olyan mint volt lásd z1c.
Van itt olyan akinek volt kijelzőcseréje és gariba cserélték?
Megosztaná velem tapasztalatait????
Illetve szerintetek van e esély arra hogy ezt szépen visszaadjam és kérjek egy újat mert hát csak 1 hetes és nem szeretném ha egy hónap után vihetném vissza mert rosszul ragadt a ragasztó.
Előre is köszi válaszaitokat további szép estét.

(#29572) MM válasza laktop (#29564) üzenetére


MM
őstag

Nem Vodafonos vagy véletlenül?

Mikor átment nálunk a teljes cég T-től a Vodához, kb. minden második Samsung telefon ezt produkálta néha, ilyenkor újraindítás megoldotta a dolgot. Más márkákkal nem volt ilyen... de ez kb. két éve történt!

(#29573) Mike81 válasza someone21 (#29571) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Itt akik eddig szervízeltették a telefonjukat nem panaszkodtak hogy rossz lenne az illesztés vagy bármi más baj lenne. Nyomáspróbázák is mivel ip 68 a telefon

[ Szerkesztve ]

(#29574) someone21 válasza Mike81 (#29573) üzenetére


someone21
csendes tag

A z1c ip 58 volt de gondolom azt is nyomáspróbázták, és nagyon nem voltam vele megelégedve viszont az jó jel hogy eddig nem volt panasz rá remélem nem én leszek az 1 az 1000-ből. Igazából csak amiatt zavar a szervíz hogy 1 hetes a telefon és még egy telefonomat se kellett ennyi idősen megpiszkálni.

(#29575) Ákkk válasza someone21 (#29574) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem fog látszani semmi hibátlanul megoldják. Ha nem netes vásárlás volt akkor 1 hét után nem tudtad volna cseréltetni de így már sehogy ha beadtad a szervízbe.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#29576) sgeza válasza someone21 (#29571) üzenetére


sgeza
veterán

A Váci úti szervizbe vidd! Szerintem legalábbis.
Kicseréltetni két esetben tudod:
- Ha neten vetted, akkor 14 napod van elállni.
- Ha csak simán személyesen vetted egy boltban, akkor 72 órán belül van arra lehetőség, hogy egy meghibásodást ne javíttass, hanem cserét kérj. Ez utóbbi tehát ki is esett.
Kolléganőmnek cserélték egyébként (bár nem tudom, hogy hol, de gyanítom, hogy a tmx-nél), de nem látok rajta problémát azt leszámítva, hogy ő rózsaszínes kijelzőt kapott bele!

[ Szerkesztve ]

(#29577) sgeza válasza Ákkk (#29575) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem annakidején az S6-ot nem sikerült túl jól összeraknia a tmx-nek! Ráadásul sokkal később jött ki még egy olyan jelenség, hogy a kijelző szélén egy rövid sávban a fekete fólia elvált az üvegtől, így egy kissé esztétikai hibás.

(#29578) sgeza válasza MM (#29572) üzenetére


sgeza
veterán

Az nem úgy volt, hogy ki sem csengett? Nekünk a cégnél ugyanez volt (szintén Vodafone), de ilyenkor a másik félnél a nem elérhetőséget jelezte, mintha ki lenne kapcsolva a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#29579) MM válasza sgeza (#29578) üzenetére


MM
őstag

Nem, épp ez volt a gond, hogy a hívó félnél csengett, a hívott pedig nem is szerzett róla tudomást...

(#29580) someone21 válasza Ákkk (#29575) üzenetére


someone21
csendes tag

Nem is a látszódás a para mondjuk az is hanem a tapintás fogás recsegés mikor egy prémium anyagú telefont meg fogsz és recseg mikor nyomkodod na az a parám mert egyszer így jártam. De lehet csak a sony szervíz volt gagyi és itt nem ez lesz. Így már bizakodóbb vagyok köszi mindenki
Egyébként nem volt nálam a garanciapapír így még nem adtam be csak konzultáltunk hogy mi lesz és majd jövőhéten beviszem. Akkor csere csak 72 óráig lehetcséges? szolgáltatótól vettem egyébként (telenor) lehet futok egy kört ott is mielőtt beviszem a szervízbe.

[ Szerkesztve ]

(#29581) Ákkk válasza someone21 (#29580) üzenetére


Ákkk
addikt

Nálam cseréltek s6 esetén 2x is és s8 beégés esetén is mint ha új készüléket kaptam volna vissza.
Ez nem a műanyag hátlapos z1c ha gg recseg akkor ott már más gond van.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#29582) makaveli666 válasza someone21 (#29580) üzenetére


makaveli666
senior tag

Ez nagyon jó, hogy kiírtad, mert nekem is ilyen a telóm. Én használtan vettem, és azt hittem ők barmolták össze. Cseretelefont adtak? Szerintetek, ha t-mobilos a telóm, attól vihetem a márkaszervizbe, vagy tmobile nál kell leadni?

[ Szerkesztve ]

(#29583) Divinity válasza makaveli666 (#29582) üzenetére


Divinity
őstag

Telekom* :B
Ha hivatalos garanciád van (nem sufni gsm boltos) akkor mindig viheted márka szervizbe. :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#29584) makaveli666 válasza Divinity (#29583) üzenetére


makaveli666
senior tag

Westelbe csak nem adnak sufni gsm es telót :P köszi, akkor már csak kérdés a cseretelefon? :)

(#29585) Divinity válasza makaveli666 (#29584) üzenetére


Divinity
őstag

:C
Úgy tudom azt már nem szoktak adni de erősítsen meg valaki aki gariztatott mostanában, én már vagy 5 éve nem. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#29586) EnterR válasza someone21 (#29571) üzenetére


EnterR
veterán

A koszcsíkról néhány szót, hogy nekem S7-en volt a home gomb felett egy hasonló paca. Letörölve a kijelző hibátlan, tapicskolás után olyan, mintha azon az egy ponton olajfolt lenne a kijelzőn. Megsérülhetett a védőréteg, csak ezt tudom elképzelni. Aztán véletlen összetörtem a kijelzőjét és elküldtem szervizhez, azóta el is tűnt. :DDD

Bár a garancia alól egyértelműen kiesett -mint a telefon a kezemből-, és az ördögi TMX-hez került. Hibátlan munkát végeztek, nem lett volna az az ember, aki megmondja, hogy ezen biza kijelzőt cseréltek. Vízállóság is megmaradt, hibátlan volt minden illesztés.

PSN ID: marquuard

(#29587) sgeza válasza MM (#29579) üzenetére


sgeza
veterán

Nálunk hasonló volt azzal a különbséggel, hogy nem kicsöngött, hanem nem volt elérhető a telefon.

(#29588) kdoki


kdoki
csendes tag

Nekem is volt 2x amiről tudok ,hogy hívtak volna és kisípolt mintha nem lennék bekapcsolva .S8+ vodafone

(#29589) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Megjött végre aliról ez a tok.Nagyon ajánlom mindenkinek,bőven megéri az árát!Oldala matt,jó fogású,hátulja is kellemes,nem csúszik.Jó vétel!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29590) kaisers válasza *Mukeey* (#29589) üzenetére


kaisers
aktív tag

Esetleg linket tudsz hozzá?

(#29591) EnterR


EnterR
veterán

Láttam itt nemrég egy videót egy bumperről, amit a csávó össze-vissza dobálj és semmi sem történik a telefonnal. Márkás cucc volt, aki esetleg emlékszik a márkára, az mongya' kérem. :D

RhinoShield, előbb járt a szám.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#29592) *Mukeey* válasza kaisers (#29590) üzenetére


*Mukeey*
addikt

[link]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29593) *Mukeey* válasza EnterR (#29591) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Itt a Rhino bumper.Biztos jó lehet meg tetszik vele a teló,de 25$t sokallok érte😏

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29594) mediumgecso válasza *Mukeey* (#29593) üzenetére


mediumgecso
őstag

Mennyibe is fog kerülni a javíttatás ha leesik???

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#29595) *Mukeey* válasza mediumgecso (#29594) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Természetesen van biztosításom rá,meg tok is.Magára a Rhinora gondoltam,hogy sok 25ért,nem hiszem,hogy törhetetlen vele.Én tuti le tudom úgy ejteni,hogy valami kőre esik a kijelzővel középre vagy ilyesmi😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29596) Memmaao válasza *Mukeey* (#29595) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem RhinoShield CrashGuard van a note 8-on. Mind elől- mind hátul túllóg annyira, hogy nem ér le a telefon, csak a keret. Ha nem direkt egy kőre esik, megvédi. Elég jól néz ki, néha akciós és akkor egész jó áron beszerezhető. Viszont az olajos szennyeződést egyáltalán nem bírja, lemállik a felső réteg.

My name is Bond, James... Dean.

(#29597) *Mukeey* válasza Memmaao (#29596) üzenetére


*Mukeey*
addikt

És tényleg bírhatja ahogy a videokban dobálják?Gondolom nem próbáltad ki direkt☺

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29598) Memmaao válasza *Mukeey* (#29597) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem próbáltam. Viszont a spigen liquid air tokkal leesett fül magasságból betonra és karc nélkül megúszta.

My name is Bond, James... Dean.

(#29599) Mr.Silkó válasza *Mukeey* (#29593) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó bizony, most is az pihen a telefonomon. :K

(#29600) Mr.Silkó válasza Memmaao (#29596) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Inkább a port nem kedveli, illetőleg baja ugye nem lesz tőle, csak belül nagyon gyűjti, bár ez inkább munkahelyi ártalom nálam.

-------------------------------------

Más: Itthon nem akar merülni ez a fránya klón: 1. 2.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.