Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) csizi74 válasza subset (#7919) üzenetére


csizi74
csendes tag

no, újra kalibráltam a jobb h.ujjamat, de nem javult a helyzet (megjegyzem a kollégámmal is kipróbáltuk, nála szinte 100%-ban nyitott).
viszont hazamentem, kikapcsoltam 1 órára amíg elmentem futni, mikor hazaértem, bekapcsoltam, és azóta kb 100%-ban jó!!
vagy a pihi tett neki jót, vagy mert levezettem az ideget a futásban, és ezzel az elektrosztatikus feltöltődésemet is... ;)

(#7952) subset válasza kbyte1024 (#7950) üzenetére


subset
senior tag

Első körben lemented a fontos adatokat még az fr előtt - ha tárolsz rajta olyanokat.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7953) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Valaki használt vagy látott már ilyet előben?
[link]
Ha igen van valami tapasztalat vele?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#7954) tzsolesz válasza Csarli85 (#7953) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Még nem használtam ilyen tokot. Én a napokban rendeltem hasonlóan elegáns tokot. Mondjuk az szilikon puha tok. Nézz viszza egy pár oldalt és megtalálod a hozzászólásaim között. Az szerintem nem rossz üzlet most ingyenesen csak postaköltségért.

(#7955) Markizmark válasza icemad (#7948) üzenetére


Markizmark
addikt

Működnie kell anélkül is. Igaz nekem edge+-om van, de a lényeg ugyanaz. 2015 szeptemberben vettem a Telekomnál 5.1.1-el, azóta jött 6.0, utána sok kis biztonsági frissítés, majd 1 hete a 7.0.
SOHA nem csináltam FR-t rajta és kicsit sem lassú, 117 telepített alkalmazásom van és minden úgy működik ahogy kell.

Nem mondom, hogy nem hasznos az FR, de anélkül is tökéletesen kell működnie.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#7957) kbyte1024 válasza Markizmark (#7955) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na igen,sose értettem hogy miért kell reset?! BB Z30-am volt ott is mindenki fedezéket és azt kell mondjam ez nem normális dolog. Egy rendszerfrissites után ne kelljen már mindent újra huznom. Na mindegy még nem frissítettem. Gondolkodom még rajta:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7958) erik88 válasza kbyte1024 (#7957) üzenetére


erik88
aktív tag

De ez még mindig nem a telefon hibája... Az alkalmazások bolondulhatnak meg. A rendszer jó marad ha nem csinálsz FR-t.

(#7959) kbyte1024 válasza erik88 (#7958) üzenetére


kbyte1024
addikt

Világos,nem a telót világom:) csak ez a wipe marhaság nem ízlik;) végre raberheltem a sygicet még egy kèt navít,erre lakjam be újra? Nem akarodzik:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7960) bounty123 válasza kbyte1024 (#7959) üzenetére


bounty123
őstag

Én nem reseteltem, semmi gond vele. Nem érdemes ezen parázni.

[ Szerkesztve ]

(#7961) kbyte1024 válasza bounty123 (#7960) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ok köszi,holnap neki esek:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7962) Marquess


Marquess
tag

Én most már 3hete használom,első naptól kezdve 7.1 Nougat van rajta,kicsit fura volt megszokni,de nekem nagyon bevált a telefon!
Imádom ,szinte alig teszem le..Ami nekem egy kicsit fura,talán még nem értek hozzá eléggé,az a kamerája...Az előlapi az nekem nagyon sötét képet csinál és elmossodott, a hátlapi meg nagyon sárgás,zavaros képeket készit...Lehet azért mondom,mert előtte Lg telom volt és ott elég jó képeket csinált...
Akksival semmi gondom..normál használat mellett 2naponta töltöm.
Nem fagy,nem lassú...szóval nem bántam meg hogy ennyiért megvettem

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7963) tzsolesz válasza Marquess (#7962) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ott valami nem stimmel. Az S6/S6 edge rendkívül jó helyen áll még ma is kamera téren. Az előlapi kamera is meglehetősen "jól lát" nálam, és az is nagyon szuper, részletes, és világos képeket lő.

(#7964) icemad válasza Marquess (#7962) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én megnézném, hogy a kamera modulokon nincs e valami fólia...

(#7966) Marquess


Marquess
tag

Este felrakok pár képet.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7967) Marquess


Marquess
tag

Ez pl még oké

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7968) Kékes525 válasza Marquess (#7967) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez szép kép és biztosan finom is. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7969) Marquess


Marquess
tag

Osztrák kaja. és nem is drága 4 euro :)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7970) Marquess


Marquess
tag

Nah itt pl már látszik,hogy nem jó a kép!
Itt már minden hiba van...Sötét,túl sárgás...

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7971) Kékes525 válasza Marquess (#7970) üzenetére


Kékes525
félisten

Kevés volt a fény?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7972) tzsolesz válasza Marquess (#7970) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez a hely miatt is lehet. Nekem is születnek hasonló alkotások. Pl. a fal színe, és a bútorok színe is befolyásolhatja gyenge fényviszonyok mellett az eredményt. De ez szinte az össze telefonnál így van.
De akár egy sárga függöny, és a megvilágítás is lehet a ludas.
Az nagyon látszik hogy kevés volt a fény ott. Szinte félhomály ez biztos. Ha jók voltak a fényviszonyok akkor viszont valami gond van.

[ Szerkesztve ]

(#7973) Marquess


Marquess
tag

Egy lámpa égett és pont az asztal felett volt,szóval nem tudom hogy az mennyire lehet kevés egy kép készítéséhez....Nem tudom lehet elfogult vagyok,mert az Lg telónál nem csinált ilyen sárgás,elmossodott képet...A Selfie kamerát nem is használom,mert az nagyon durván élettelen képeket készit...Fejem vagy totál fehér lesz ,mint a fal vagy Sárga...Ennyi negatív nekem ,de lehet hogy valami nagyon elvan állítva....bár nem nyultam hozzá eddig

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7974) Ramo


Ramo
tag

Sziasztok! Telenoros 7.0 ról van valakinek tapasztalata? Belakott telot frissítenék, lehetőleg hr nélkül. Vélemény? Előre is köszönöm

(#7975) subset válasza Ramo (#7974) üzenetére


subset
senior tag

A Telenoros 7 nem tudom milyen, de a hét eleje óta használok egy 7-re frissült Magyar függetlent fr nélkül - fr hívőként. Igazából csak idő hiányában halasztottam az fr-t, de most már inkább egy kis teszt véget nem csinálom...

Eddig hibátlanul működnek azok a dolgok amik előtte is !
Mondjuk abszolút nincs telepakolva, sőt. csak kb. 25 általam telepített alkalmazásom van + ugyanennyi gyári amelyik letiltva.

Szóval akinek "telepakolgatott", kesze-kusza a rendszere és frissítés után gondjai adódnak annak fr :(
Az update végeztével nem véletlenül ellenőrzi is az alkalmazásokat, hogy 7 kompatibilisek-e.
Főverzió frissítésről van szó, gyakorlatilag az egész rendszer lecserélődik - lehetnek gondok.

A designt és az "alap dolgokat" is szokni kell a 6 után de ez más tészta...

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7976) tzsolesz válasza Ramo (#7974) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az enyém telekomos, és Odinnal raktam fel rá a XEU független 7.0 romot.
2-3 hétig FR nélkül használtam, de azt tudni kell hogy az ODIN mindent legyalul. 3 hét múlva csináltam a biztonság kedvéért egy FR-t. Nálam nem volt változás sebesség tekintetében, de OTA-s frissítésnél én azért ajánlom.

(#7977) Ramo válasza subset (#7975) üzenetére


Ramo
tag

Köszi a gyors választ! Hasonló mennyiségű appom van Facebook, messenger tiltva, nem használom. Viber, whatsapp ez van napi használatban és a here navigáció. A többi appot akár törölhetem is frissítés előtt ha úgy jobb.

(#7978) subset válasza Ramo (#7977) üzenetére


subset
senior tag

Ezek szerint moderáltan van belakva, nyugodtan rádobhatod nem kell leszedni semmit.
Fr meg még lehet csinálni ha rendellenességet tapasztalsz.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7979) Ramo válasza subset (#7978) üzenetére


Ramo
tag

Rengeteg adat és fénykép van rajta. PC nélkül hogyan tudom menteni őket. Sajnos elég laikus vagyok a témában.

(#7980) Kékes525 válasza Ramo (#7979) üzenetére


Kékes525
félisten

Valamelyik felhőbe. TC feltudja nyomni őket. A fényképeket pedig automatikusan feltudod tenni a dropboxra az app-jukkal a galériából. Ha másutt vannak akkor a TC-vel.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7981) Marquess


Marquess
tag

Érdemes venni Wireless Chargert a telefonhoz vagy nem tesz jót az aksinak?!
Láttam neten 1500Ft- 15,000Ft-ig.. és nem nagyon tudom,hogy most ezekből melyik a jó...
köszi

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#7982) Markizmark válasza Marquess (#7981) üzenetére


Markizmark
addikt

Eredetit használok, egy simát és egy gyorstöltőt, ezeket merem ajánlani.
Az akksinak mindegy, hogy vezeték nélkülivel töltöd vagy nem, az USB aljzat viszont hálás lesz, ha nincs koptatva, nem mellesleg kényelmesebb is.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#7983) bounty123 válasza Marquess (#7981) üzenetére


bounty123
őstag

Kizárólag wirelessel töltöm a telót, sokkal kényelmesebb így, 2 év után tökéletes az akksi. Van 3 otthon, 1 meg a munkahelyen, kábel elfelejtve.

[ Szerkesztve ]

(#7984) Lune


Lune
tag

Sziasztok!

Lefrissítettem én is a legújabb androidra. Nem csináltam HR-t. Viszont észre vettem, hogy az edge panelek esetében nagyon örültem, hogy a parnterkapcsolatok-hoz már nem csak 5 embert lehet hozzárendelni. Viszont színt már nem tesz az egyes emberekhez. Kipróbáltam, és ha hason van a telefon, akkor csak zöld színnel világít, a korábbi különböző szín helyett. Valamit nem állítottam be rendesen, vagy ez tényleg már nincs benne? :(

Ha esetleg szeretném visszatenni a korábbi androidot, arra hogyan lenne lehetőségem? Nem nagyon jön be ez a 7.0. :(

(#7986) pajszer91 válasza bounty123 (#7983) üzenetére


pajszer91
tag

Néha én is töltöm wireless, de melegszik, neked mennyire melegszik?

(#7987) kbyte1024 válasza Marquess (#7981) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nokiamhoz megmaradt a töltőpad,azt használom teljesen jó!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7988) Lajcsika válasza Lune (#7984) üzenetére


Lajcsika
tag

A színes panel az ment a levesbe,nincs már különböző nevekhez különböző szín. Sajna.

(#7989) csacsa01 válasza subset (#7952) üzenetére


csacsa01
tag

(#7990) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát én nem nyomok rá a frissítésre. Jó ez a 6.01!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7991) Kékes525 válasza kbyte1024 (#7990) üzenetére


Kékes525
félisten

Én is így voltam vele, aztán mégis kipróbáltam. Szerintem a 7-es egyértelműen jobb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7992) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Énis frissültem 7-re kb 2hete..olyan 2-3napig aztéreztem mintha az Akku megtáltotosodd volna állandó net/wifi és egyebek mellett, pedig munkamellett játszani ilyen 1-2órát szoktam és neten barangolni, mégis ha reggel 6kor levettem örültem ha este 7kor még ment a telefon, nah a 7-es andró ezt átvariálta pár napra és simán hoztam ilyen full 24órás müködést azonos használat mellett..nah az az időszak csak arra a pár napra volt, most ua szar:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#7994) Kékes525 válasza Apollo_21 (#7992) üzenetére


Kékes525
félisten

Főleg az üresjárati fogyasztás normalizálódott. Nem kell állandóan lekapcsolni a nem használt funkciókat a gyors menüben.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7995) Apollo_21 válasza Kékes525 (#7994) üzenetére


Apollo_21
addikt

Az okés...csak arról volt szó, jobb lesz az akkuidő..én ebből tényleg csak pár napig amíg hozzánem szoktam az új felületekhez volt így, azóta ugyanolyan borzalmas..sőt most olyan dolgai is vannak hogyha párszáz mb-ra csökken a tárterület kiírja hogy a galériát se tudom elérni mert nincs hozzá elegendő rendszer erőforrás vagymi..hát lol

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#7996) Kékes525 válasza Apollo_21 (#7995) üzenetére


Kékes525
félisten

FR volt a telepítés után?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7997) kbyte1024 válasza Kékes525 (#7991) üzenetére


kbyte1024
addikt

Oké,csak nekem fontosak a színes elemek a nevek mellett stb.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7998) subset válasza Apollo_21 (#7995) üzenetére


subset
senior tag

A kevés tárterület más rendszereknek is megárt - ez nem s6e telefon specifikus hiba.
A borzalmas akkuidő nálam 2-3 nap ! Ez a 7-es óta sem változott észrevehetően.
A felhasználási szokásokon múlik minden, de sok csodát kár várni 2600mah-tól.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7999) Apollo_21 válasza Kékes525 (#7996) üzenetére


Apollo_21
addikt

Igen, néztem ezeket a trükköket.
Bár nemszívlelem a factory reset-et de megcsináltam.

subset

Ezzel semmi baj nincs hogy másis "rinyás" nem csak az S6e csak eddig nemzárt be ezért alkalmazásokat, pedig eddig is ugyanígy nyomattam vele.
A másik h nemkell csodát várni..oké erre a válaszom, akkor nemkell akkuidő javító csodának beharangozni ha nemsikerül!

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#8000) Kékes525 válasza kbyte1024 (#7997) üzenetére


Kékes525
félisten

A TouchWiz -re gondolsz? Én Novát használok.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.