Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) pajszer91


pajszer91
tag

"Gyárilag" Telenorosok, valami érkezik. 7.0 Nougat

[ Szerkesztve ]

(#7703) Bzzz válasza #20749568 (#7702) üzenetére


Bzzz
senior tag

Annyira ne várd sokan csalódtak benne. Nekem már megjelent, de még nem is frissítettem.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#7704) unicumnext


unicumnext
aktív tag

XEU-ra megjött az áprilisi patch, 100 mb.

(#7705) tzsolesz válasza unicumnext (#7704) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Így van. Tegnap frissült le.
Annyi, hogy nekem nem hivatalos volt az állapot, most már az. Meg nem irkál ki hülyeségeket mikor manuálisan frissíteni akarok.......
Azt viszont nem tudom mit tartalmaz. Van róla infó?
Ez a játék rögzítés megvolt eddig is? Mert az első játékot ahogy feltelepítettem egyből kérdezte hogy aktiválom-e a rögzítés funkciót, meg hogy hogy szeretném, mikrofonnal, vagy esetleg a bélyegképemmel az első kamerával közben és akkor a bal felső sarokban én leszek ahogyan kommentálom stb.....

(#7706) mediumgecso válasza pajszer91 (#7701) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia!

7.0 jött telenoros készülékekhez?
Hamarosan csatlakozom egy golddal :-)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7707) benobi


benobi
csendes tag

Pajtások! Nekem is lefrissült a cucc. De az adatforgalom számlálót hol találom? A régi beépített jól működött és két "kattintásra" volt, most meg nem találom.

Megtaláltam. Beállítások - Kapcsolatok - Adathasználat. :D

[ Szerkesztve ]

(#7708) pajszer91 válasza mediumgecso (#7706) üzenetére


pajszer91
tag

Szia!

Igen, tegnap kerestem manuálisan frissítést a beállításokban, és indult is a letöltés. Végre van gyári Kék-fény szűrő. Viszont a LED nem villog ha van vmi értesítés. Én az ikonok fehér hátterét levettem, mert szerintem nem túl szép. Ez az első pár észrevételem a Nougat-ról.

[ Szerkesztve ]

(#7709) Csiszq46 válasza NemProfi (#7687) üzenetére


Csiszq46
tag

De 2160p amit fölvesz! Ha jól emlékszem 6.0 tudott Youtube-on tudta a 4k-s felbontást.

(#7710) tomkranich válasza tomkranich (#7674) üzenetére


tomkranich
tag

Kozben valaszolok is magamnak... Megjott ejjel a frissites 7.0ra.

Eddig mukodik, meg nem volt idom ugy le tesztelni

(#7711) philipe válasza tomkranich (#7710) üzenetére


philipe
tag

Szia, írj már légyszíves egy CSC kódot.. Köszi

(#7712) InHell válasza pajszer91 (#7708) üzenetére


InHell
senior tag

Az ikonok fehér hátterét hogy lehet kivenni? Nekem sem tetszik.

< béna duma helye >

(#7713) pajszer91 válasza InHell (#7712) üzenetére


pajszer91
tag

Beállítások - Kijelző - Ikonháttér - Csak ikonok

(#7714) benobi


benobi
csendes tag

A frissítés után abban segítsetek, ha tudtok, hogy gépelésnél a szóköz melletti gomb (eddig stabilan pont volt) most átvált az utoljára használt írásjelre. Eddig csak odanyomtam mondat végeknél, vagy ha kellett. Most meg figyelni, átváltani kell hosszú gombnyomással. Le lehet fixálni valahogy?

(#7715) tzsolesz válasza benobi (#7714) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez a legnagyobb szívfájdalmam nekem is. Nem lehet fixálni, már mindent elkövettem...... :(

(#7716) InHell válasza pajszer91 (#7713) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi szépen! :R

< béna duma helye >

(#7717) agy73p


agy73p
senior tag

Hello,
7-es frissítés óta nem tudom beállítani, hogy hívás fogadáskor és megszakításkor rezegjen a teló. Tudtok ebben segíteni? Köszi...

(#7718) agy73p válasza agy73p (#7717) üzenetére


agy73p
senior tag

Még hozzáteszek pár tapasztalatot frissítés óta:
- előtte doha, de azóta gyakran állnak le alkalmazások a szokásos hibaüzenettel (XY alkalmazás leállt),
- a wifi ikon alatt már nem írja ki, h melyik hálózathoz van éppen csatlakozva,
- elég gyakran kiírja, hogy leállítana egy-egy alkalmazást, hogy energiát takarítson meg,
- szerintem nem lett hosszabb az üzemideje, sőt,
- jönnek a Samsung applikációk....de nekem nem hiányoznak...
most hirtelen ennyi jut eszembe....

[ Szerkesztve ]

(#7719) bounty123 válasza agy73p (#7718) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem nincs gondom a 7-essel, pedig le se reseteltem a telót, még a cache-t se. Alkalmazás leállás nem volt. A gyorselérést ha lejjebb húzod 1-el, úgy mutatja már a wifi hálózatot, ezt gondolom dizájnosabbnak találták így. Az energiatakarékos üzenet kikapcsolható, vagy akár maga a funkció is, ha nem tetszik. Samsung applikációk eddig is voltak, letilthatók.

(#7720) zozyk válasza bounty123 (#7719) üzenetére


zozyk
addikt

Ugyanígy vagyok,de eddig nem írtam,mert itt csak panaszt olvastam a 7esről.. :D

(#7721) Lajcsika válasza agy73p (#7718) üzenetére


Lajcsika
tag

Én kb. 2 hete használom a 7.0-át TMH-s és nekem kiírja a Wifi alá a hálózatot,néha kiír pár alkalmazást,hogy alvóba tesz,stb.Ezzel tanulja mivel tudja kímélni az akkut,szerintem.
Úgy veszem észre a két hét alatt,hogy jobb lett az aksi idő/3 óra képernyőhasználat,ebből kb.1,5 óra NFS,ami azért szívja az akut rendesen/.
S8 Launcher,S8 Weather,stb. szépen fut rajta és gyors mint állat.

(#7722) Ramo válasza Lajcsika (#7721) üzenetére


Ramo
tag

Fr volt előtte, utána, vagy a régi belakott rendszerre raktad rá?

(#7723) Lajcsika válasza Ramo (#7722) üzenetére


Lajcsika
tag

Az előzőre simán felraktam Odinnal a 4 fájlost/mind a 4 fájlt betallóztam/ és mikor kész volt eleve gyári visszaállítással indult el szóval újra mindent be kellett állítani!

(#7724) sacsabi69


sacsabi69
csendes tag

Tudnátok abban segíteni, hogy hol és mennyiért javítják szakszerűen az s6 edge megsérült kijelzőt (mivel az nem sérült) védő üveget ?
Köszönöm szépen a válaszaitokat !!

(#7725) tomkranich válasza philipe (#7711) üzenetére


tomkranich
tag

Hello! PAN erre gondoltál?

(#7726) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Nekem is a napokban érkezett meg a Nougat a telefonra, tapasztalatok remekek, két naponta kell tölteni (az eddigi maximum 1 helyett), gyorsabb lett, jobban néz ki stb.

Na de lenne két darab kérdésem:

1.: Lehetséges-e a MAX Power Saving módba hozzá adni a Messengert (Vagy FB lite, vagy Messenger lite, bármelyik jó lenne a 3 közül), mert van Skype-tól kezdve minden, kivéve azt az egyet amit használnék.

2.: Kissé előzőhöz kapcsolódóan lehet-e olyat csinálni, hogy a háttéradatok korlátozásánál megengedni xy appnak, hogy a korlátozás ellenére is használhassa a háttérforgalmat?

(+1.: Gondolom nem lehetséges, de leírom: Lehet a Power Saving módban a processzor sebességet mégjobban korlátozni, vagy ahhoz már komolyabban bele kéne turkálni az OS-be?)

Előre is köszönöm!

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#7727) Csarli85 válasza pajszer91 (#7701) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nekem is ugyanezt jelezte, ha frissítem valamilyen adatom elveszik? A képeket egyebeket le kell mentenem?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#7728) pajszer91 válasza Csarli85 (#7727) üzenetére


pajszer91
tag

Ha így frissíted, akkor nem veszik el adatod, de a frissítés után ajánlott, gyári beállítási értékekre visszaállítani a telefont. (az adatokat le kell előtte menteni)

(#7729) bounty123 válasza Csarli85 (#7727) üzenetére


bounty123
őstag

Nem veszik el semmi. A képeidet ettől függetlenül érdemes a google photos-al felhőbe szinkronizálni amúgy.

(#7730) subset válasza Csarli85 (#7727) üzenetére


subset
senior tag

OTA frissítésnél nem veszik el semmi.
De ! Minden adat min. akkor van biztonságban ha fizikailag legalább 2 különálló helyen megvan.
Mi van ha elszaródik v.mi frissítés közben, vagy leejted és széthullik, ellopják, elhagyod, stb. (na de ne történjen ilyen)
Illetve ajánlott hard resetet csinálni főverzió frissítés után (most azt kaptátok meg) - akkor ugye minden adat törlődik.

Közben látom mások is hasonlókat írtak....

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7732) pedro7


pedro7
tag

Az ikonok alól,hogy lehet eltávolítani a nevet ? FR volt és úgy emlékszem korábban nem voltak ott
parancsikonok alatt a nevük.

(#7733) tzsolesz válasza #20749568 (#7731) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gyanús, hogy nincs.

pedro7 Tényleg nincs rá mód, hogy feliratok nélkül jelenjen meg, ezt szépen kiszedték belőle a legutolsó 100Mb-os javítással......

[ Szerkesztve ]

(#7735) tzsolesz válasza #20749568 (#7734) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na ez az. :D

Amúgy miért ne, a panaszok ellenére nálam megbízhatóan teszi a dolgát a 7.0.

(#7737) hubertus33 válasza #20749568 (#7736) üzenetére


hubertus33
tag

Helló!

SamFirm_v0.3.6 ezt a progit leszeded beírod a készülék típusát illetve hogy milyen régiót akarsz letölteni és mint a villám!

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#7739) tzsolesz válasza #20749568 (#7736) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ja ja Safirm, én is azzal szedtem le a XEU-t. Arra figyelj hogy a 4 file-osat szedd le. Be kell pipálni az alsót baloldalon alul, a nevét nem tudom, és akkor 4 file-os verziót szedi, legalább is nálam így volt.

(#7741) Lajcsika válasza #20749568 (#7740) üzenetére


Lajcsika
tag

Binary Nature pipa be.

(#7743) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Uraim és Hölgyeim!

Immáron köztetek vagy, beléptem a gittegyletbe egy gold verzsönnel.
A készülék gyönyörű, most ment fel a 7.0, HR és utána indul a belakás :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7744) tzsolesz válasza #20749568 (#7740) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem tudom, nálam működik.

(#7745) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Bárkinek van ötlete a kérdésemre?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#7746) enginev3.0 válasza #20749568 (#7740) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hiányzik az MS vizual, írja is a program

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7747) tzsolesz válasza enginev3.0 (#7746) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Úhh, de vak vagyok, tényleg ott írja neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#7748) enginev3.0 válasza tzsolesz (#7747) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én is megszivtam frissen telepített Windowszal, így megtanultam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7750) enginev3.0 válasza #20749568 (#7749) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tegyél fel minden ilyesmi programot, mert biztos ez a baja

Egyébként milyen rom kellene? Írd meg és feltöltöm neked google drive-ba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.