Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) senki66 válasza Bzzz (#7197) üzenetére


senki66
senior tag

Én sem esküdnék meg, hogy pont ugyanezt, de hasonló árban rendeltem 2 db-ot ebay-en. Hong Kongból jött a csomag. Ha ez ugyan az, akkor az nem tempered glass, hanem plasztik és valóban csak a szélén és a home gomb körül van ragasztó, szerintem a por azért nem megy alá de gagyi és nem esztétikus. Én refundoltattam az eladóval, némi magyarázkodás után vissza is utalta a pénzt.

(#7202) Bzzz válasza senki66 (#7201) üzenetére


Bzzz
senior tag

Köszönöm a visszajelzeseket.Esetleg tudnatok javasolni olyan kijelzovedőt ami ezeknél jobb.Ti most miket hasznaltok?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#7203) senki66 válasza Bzzz (#7202) üzenetére


senki66
senior tag

Még fent van az a vacak, mert nehéz jól választani, lehet nincs is tökéletes megoldás görbe kijelzőre.
Most ezen gondolkodom:Spigen steinheil

(#7204) BogyóBP válasza senki66 (#7203) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az S6 edge amúgy por és vízálló valamennyire? Pékségben dolgozom eladóként és nem ritka a morzsa a környéken.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7205) Ákkk válasza BogyóBP (#7204) üzenetére


Ákkk
addikt

Semennyire nem víz és poráló az az s7 .
Elég strapabiró telefon ha nem töröd össze amúgy meg lehet olyan tokot kapni ami azzá teszi.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7206) philipe


philipe
tag

Sziasztok!
Nemrég nézegettem a kamerát és belül csupa por.. Ennek a tisztítására van módszer? Köszi

(#7207) BogyóBP válasza Ákkk (#7205) üzenetére


BogyóBP
addikt

Azt esetleg nrmtudod hogy a TPH CSC kódú rom miért újabb mint a XEH? nemtudtam már visszarakni a xeh et mert a tph nak újabb a bootloader és az odin fail al leall.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7208) Ákkk válasza BogyóBP (#7207) üzenetére


Ákkk
addikt

Pár hét és itt a nougat nem tudom minek telepítgeted ennyit inkább használd.
Verzióváltás esetén könnyen megoldható és ha így esetleg valami rom miatt probléma lessz esetleg bootloop akkor meg viheted szervízbe....

Philipe
Szervízben ehhez szét kell szedni,de hogy került bele por?

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7209) Icetee válasza philipe (#7206) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nincs.
De ha porosodik, akkor ott valami van. Használtan vetted vagy újonnan?
Lehet hogy szét volt már szedve és nem rakták össze rendesen :(

senki66: Azt a Spigen fóliát amit linkeltél dícsérik az S7 topicban. Épp most tette fel egy kolléga egy véleményt róla :) Egy gond van vele, hogy csak sima fólia :( A semminél jobb.

[ Szerkesztve ]

(#7210) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok. Van már valami infó a nugátról? Mikor lenne esedékes?

(#7211) BogyóBP válasza tzsolesz (#7210) üzenetére


BogyóBP
addikt

A közértben már rég kapható.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7212) tzsolesz válasza BogyóBP (#7211) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én inkább megvárom a hivatalosat. :)

(#7213) BogyóBP válasza tzsolesz (#7212) üzenetére


BogyóBP
addikt

:)))

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7214) philipe válasza Ákkk (#7208) üzenetére


philipe
tag

Speedshop bol újonnan vettem 2015 ben, de akkor nem láttam benne semmit.. Nemrég véletlenül nézegettem és akkor vettem észre.. Nekem is furcsa..

Icetee : szerintem nem volt szétszedve.. De a mai világban nem lehet tudni.. 😮

[ Szerkesztve ]

(#7215) Icetee válasza philipe (#7214) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ha Speedshopnál vetted akkor tuti nem :)
Látszik a fényképen is valami, vagy csak optikailag zavaró?

(#7216) philipe válasza Icetee (#7215) üzenetére


philipe
tag

A képeken nem látok különösebben semmit .. de így a kamerára nézve furcsa .. ha lesz időm készítek egy képet róla..

(#7217) Plaza


Plaza
tag

Sziasztok!

Mivel a rózsaszín szolgáltatónál eléggé jó áron lehet most kapni az S6 Edge-t, úgy döntöttem, hogy visszatérek rá. A régmúltban kinőtt S6 Edge-re soha nem találtam megfelelő minűségű kijelzővédő fóliát, csak egy matt kinézetűt, ami annyira rontotta a 2k kijelző minőségét, hogy az elviselhetetlen volt.

Elsősorban Ebay-ről szeretnék természetesen rendelni, valakinek van esetleg pozitív tapasztalata?
Szeretnék valami tényleg jó minőségű, tényleg erre a telefonra gyártott fóliát.

Köszönöm a válaszokat Uraim! :R

(#7218) BogyóBP válasza Plaza (#7217) üzenetére


BogyóBP
addikt

Miről térsz rá vissza?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7219) Plaza válasza BogyóBP (#7218) üzenetére


Plaza
tag

iPhone 6, adtam az almának még egy esélyt, de a 3. iPhone-om ment tönkre, kösz, nem. :B

(#7220) SteveBeard


SteveBeard
senior tag

Sziasztok!
"Hívó fél nevének bemondása" lehetőség elérhető ezen a telefonon? Ha igen, akkor hol lehet ezt beállítani, vagy mit kell letölteni hozzá. A TTS hangot már leszedtem.
Előre is köszönöm a választ.

Steve

(#7221) Ákkk válasza SteveBeard (#7220) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem nincs....

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7222) icemad válasza SteveBeard (#7220) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Külsős programmal megoldható, de én nem ajánlom. Nekem nem volt megbízható.

(#7223) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, akku cserével van valakinek tapasztalata???
Szakszerviz mennyiért cserél akkut??

Ma kaptam vissza a telefont, kijelzőt cseréltek, illetve ott van a szakvéleményben, hogy az akku cserére szorulna. (viszont b@sztak felhívni, hogy ugyan kicseréljék-e, én meg kifizetem...). Mert hogy 1évesnél öregebb a teló, így az akku nem garanciális.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7224) BogyóBP válasza mycso (#7223) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ha teljesen szétszedték mert egy kijezlő cseréhez teljesen szétkell szedni akkor igazán kidobhatták volna belőle az akkut is, bár erre csak 1 szó van: Telemax :D Ha akkut akarsz cserélni megint szétkell hogy szedjék atomjaira és újra össze kell ragasztani az durván 2 óra, az akku pedig olyan 7-8 ezer kb.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7225) mycso válasza BogyóBP (#7224) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy szétszedős móka, ezért is megtehették volna, hogy felhívnak....de mind1, nem is minősítem őket.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7226) torokpeter15


torokpeter15
csendes újonc

Sziasztok!

Jelenleg mobil vásárlás előtt állok, és az egyik fórumban írták, hogy az A5 2017 ne, viszont a Honor 8 és a 6s Edge közül bármelyik.
Az a helyzet, hogy utóbbi "nagyon kifutó" elvileg, de még vannak aggályaim a készülékkel kapcsolatban.
Mennyire teszi törékennyé a hajlított kijelző? Ebből adódik a másik kérdésem: Hogy lehet rá tokot, üvegfóliát kapni?

Köszi a válaszokat előre is! :)

(#7227) BogyóBP válasza torokpeter15 (#7226) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nekem a honor 8 nem tetszik, az s6 edge van most , ennek csak a lekerekitett pereme idegesít. Sima s6 jó teló szerintem. Vagy S7.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7228) torokpeter15 válasza BogyóBP (#7227) üzenetére


torokpeter15
csendes újonc

Értem, köszi a választ:)

(#7229) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok!

https://www.aqua.hu/spigen-steinheil-samsung-galaxy-s6-edge-hajlitott-kijelzovedo-folia-elolapi-hatlapi-sgp11537-424832.html

egy ilyet rendeltem ma vélemények? Remélem nem volt rossz választás! :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#7230) BogyóBP válasza hubertus33 (#7229) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ez jó cucc majd mesélj róla mert lehet engem is érdekelne!

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7231) TommyNagz válasza torokpeter15 (#7226) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ha szar akkuidot akarsz akkor mindenkepp az s6edge.

encapsulation dot1q

(#7232) hubertus33 válasza BogyóBP (#7230) üzenetére


hubertus33
tag

Ha megjött és feltettem írok róla! :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#7233) unicumnext válasza TommyNagz (#7231) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Azért az akkuidővel vitatkoznék, igen nem a legjobb.
DE!

Mióta leszdtem a mindenki által imádott facebook és messenger programokat életre kellt a telefonom, simán bírja az egy napot úgy hogy egész nap wifi/4G lógok.

(#7234) TommyNagz válasza unicumnext (#7233) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ja, végül is csak egy fő funkciót veszít el a telefon. Nálam ott ássa el magát a készülék, ha a normál működéshez valamibe bele kell nyúlnom, valamit le kell törölnöm, tiltanom, amit egyébként használnék. Ja, facebookom amúgy sincs, nálam még úgy is elég gyatra volt az S6e. Ha msot vennék telefont és ez lenne az egyik oldalt, vagy az A5 2017, mindenképp az utóbbit venném.

encapsulation dot1q

(#7235) guriga1234 válasza TommyNagz (#7234) üzenetére


guriga1234
addikt

"Ja, végül is csak egy fő funkciót veszít el a telefon." - mióta fő funkció a faszbuk és a meszendzser? Nálam pl. egyik sincs fenn és nincs hiányérzetem (persze nem is vagyok egyik szutyok helyre sem regisztrálva).

(#7236) TommyNagz válasza guriga1234 (#7235) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Hé. Ki mondta hogy én fent vagyok? ;) A korábbi önmagamból indultam ki, de felhasználástól függ. De amíg volt facebookom, és messengerem, szinte a leggyakrabban használt app volt. Most felváltotta a Chrome, és a PH :)) Anno S4-nél amikor visszavittem, hogy szar az akkuidő, ilyeneket mondtak, hogy kapcsoljam ki a mobilnetetn, a location-t, az e-mailt, és a naptár szinkronizációt. TESSÉK? :Y :D :C
Picit ilyen érzésem támadt megint. De mondom, én magamból indultam ki, mert korábban a No.1 alkalmazás volt számomra ez a kettő. Ha anno azt mondja nekem valaki, hogy le kell törölnöm, hogy működjön rendesen a telefon, akkor inkább elmegyek és veszek egy másikat.

encapsulation dot1q

(#7237) guriga1234 válasza TommyNagz (#7236) üzenetére


guriga1234
addikt

Kit érdekel, hogy te mit használsz? Viszont ezt írtad: "Ja, végül is csak egy fő funkciót veszít el a telefon", vagyis te minősítetted azt a két szutykot fő funkciónak. Erre reagáltam.

(#7238) TommyNagz válasza guriga1234 (#7237) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Hat oke :D

encapsulation dot1q

(#7239) phobos86 válasza hubertus33 (#7229) üzenetére


phobos86
csendes tag

Ilyet tettem fel szombaton, eddig egész jónak tűnik, az apróbb bubik is eltűntek belőle amiket akkor nem tudtam kivasalni. Az ujjlenyomatokat gyűjti de hát annyi.. majd elválik meddig marad meg az íveken. :D

(#7240) BogyóBP válasza TommyNagz (#7234) üzenetére


BogyóBP
addikt

Szerintem az A5 2017 nem jó választás.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7241) Csarli85 válasza unicumnext (#7233) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Csatalakozom. Kb 2 hónapja én se használom a facebookot, az appot nekem kivaltja teljesen, ha a böngészőből nyitom meg, a messneger helyett meg a lite verziót használom. Egy napot álltalában simán ki szokott bírni.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#7242) Ákkk válasza BogyóBP (#7240) üzenetére


Ákkk
addikt

+1

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7243) Ákkk válasza BogyóBP (#7224) üzenetére


Ákkk
addikt

16 000ft az aksicsere hivatalos szervízben...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7244) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

"Ennek az engedélynek a módosításához először ki kell kapcsolnia a képernyőfedvényt a Beállíások / Alkalmazások menüben"

csak pár napja van meg a teló de kiidegel ezzel az üzenettel. Mi ez?

Illetve zárt képernyőn hiába simogatom az edge panelt nem jön elő semmi pedig beállítottam.

Köszi

(#7245) unicumnext válasza GeoJoe (#7244) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ismét egy imádott fordítás :-D
Ha a messenger kint van a képernyődön a "buborék" akkor kaptam mindig ilyen üzenetet.

(#7246) GeoJoe válasza unicumnext (#7245) üzenetére


GeoJoe
senior tag

A messenger buborék miben befolyásolja a word elindítását? :D a note nem dobott ilyen üziket :/ amúgy az akkutól eltekintve remek kis telefon.

(#7247) pajszer91


pajszer91
tag

Mostanában hetente egyszer legalább előfordul, hogy amikor Messengeren telefonálok, mobilneten és wifin egyaránt, hogy engem nem hallanak, viszont én kiválóan hallok mindenkit, ilyenkor ha újra indítom a készüléket, a probléma megszűnik. Eközben a rendes hívásnál hallanak. Akkor a Messenger lehet ludas?

(#7248) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok.Nektek mennyire melegszik a telefon? Azt vettem észre sokszor böngészés közben is érezni,hogy a kijelző közepén es hátulján "árad" szét, persze nem extrém durván csak úgy feltűnt.Kinek mi a tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#7249) Fehercsoki válasza Bzzz (#7248) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Melegszik az erős SoC miatt, de nem annyira vészes, meg persze az üveg és a fém is sokkal jobban "vezeti" a meleget, ezért egy gyengébb műanyag telefonhoz képest érezhetően melegebb lehet.

(#7250) Bzzz válasza Fehercsoki (#7249) üzenetére


Bzzz
senior tag

Igen előtte egy S Advance-om volt :) ahhoz képest forrófejűbb,de igazából azt vettem észre,hogy bizonyos alkalamazásoknál.pl index app, de a saját beépített böngészőből nem melegszik. Köszi szépen az infót.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.