Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#305) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Velemenyem:

-Eloszor is a keszulek alja valoban hasonlit az iPhone6-hoz.
-A kamera itt is kiall, ami az iPhone6-nal fikazas volt (igen, meg a Samsung reszerol is) az itt teljesen normalis.
-Ezt meg mindig nehez megszoknom... Itt vajon errol miert nem olvashatunk kommenteket?
-A headphones szinten hasonlit az earpods-ra.
-Szoval megint vannak `veletlen egybeesesek` csak ugy, mint minden evben.

Aztan terjunk ki a plecsnire. Nem emlekszem, hogy valaha is irtam ilyet, de szerintem megerdemelte volna az `AJANLOTT`-at, mert Apple userkent is ugy gondolom, (a fentebbi allitasaim ellenere) hogy vegre egy szep es jonak tuno telefont tudtak osszerakni.

Az Edge tenyleg szep lett bar mindennapi hasznalatban ertelmet nem latom a kijelzo kialakitasanak, de egy szep, gyors, igenyes telefont raktak ossze. Ha valasztanom kellene akkor nem sajnalnam azt a kis felarat amit az Edge-ert kernek, en siman azt vennem meg. Szamomra fontos, hogy egy telefon szep legyen!

Se a radio, memoria kartya hianya nem okoz nekem gondot lassan 7 eve, igy szerintem az eddig emiatt fikazo Samsung userek is meg fogjak szokni...

Tehat ez szerintem vegre egy olyan Samsung lett amire mar sokan vartak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.