Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) mihione válasza Micsurin (#26498) üzenetére


mihione
őstag

En mar regota jo dolgonak tartottam,baromi kenyelmes este csak ratenni reggel meg levenni a padrol.Sima ikeas qi pad van de nekem boven megfelel,nem kell gyorstoltes estere :)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#26502) Micsurin válasza mihione (#26501) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak a ciripelése zavar... közelről hallani. A gyári hangosabban a Spigen valamivel halkabban de egy nagyon gyenge magas frekvenciájú cirpelést ad ki. :D

Érzékeny vagyok a hangokra, Xbox tápjának az üresjárati gerjedő hangja is irritál.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26503) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Bocs a láma kérdésért, de a Samsung (ill. a Knox) mennyire számít biztonságosnak az iparágban?

(#26504) vohanyi válasza MikeWazowski (#26495) üzenetére


vohanyi
senior tag

Így van,ez a gyári samu email alkalmazás, soha nem késik...

[ Szerkesztve ]

(#26505) MikeWazowski válasza sgeza (#26500) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Érdekes akkor. Így több nap tapasztalata alapján fura, mert néha jó, néha nem.

Igen, azt tudtam, hogy a gyári levelező, mert azt is használtam pár hónapot. Mindenesetre, köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26506) sgeza válasza MikeWazowski (#26505) üzenetére


sgeza
veterán

Csak azért írtam egyébként, mert te a Gmail alkalmazásról kérdeztêl, nem a gyáriról

[ Szerkesztve ]

(#26507) Imi1981 válasza vohanyi (#26504) üzenetére


Imi1981
veterán

De a gyári email alkalmazás minimum 15 percenként szinkronizál nem? Szóval ott sem kapod meg rögtön az üzenetet. Vagy Gmail fiókot beállítva nem úgy működik? Nekem még eddig semelyik márkájú telefonon nem volt gond a gmaillel. Asszony s10 plus telóján is gond nélkül működik.

(#26508) sgeza válasza Imi1981 (#26507) üzenetére


sgeza
veterán

De megkapod. Az is tud azonnali módban működni, beállítás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#26509) Imi1981 válasza sgeza (#26508) üzenetére


Imi1981
veterán

Én még A70-en nem találtam olyan beállítást bár freemail volt beállítva nem Gmail. Megnézem asszony s10 plus telóján mert ha van átállítom.
Megnéztem és freemailhoz csak ezek a beállítások vannak link . Gondolom gmailre állítva van más beállítás is.

[ Szerkesztve ]

(#26510) MikeWazowski válasza sgeza (#26506) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Így van, csak a kolléga valszeg ezt mutatta, hogy push-ra állítsam a bejövő levelek szinkronizációját.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26511) vohanyi válasza Imi1981 (#26507) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nem,azonnal jelez, látod a mellékelt képen ...

link

[ Szerkesztve ]

(#26512) Kleroo


Kleroo
veterán

Én az Iphone 12 leleplezéséről szóló cikket olvasva:
Lol, ezt s10 már tudja, lol ezt s10 már tudja, lol ezt s10 már tudja....
Szóval most jutott el oda apple barátunk, hogy amit Samu S10be beletett újdonságként, az megjelent itt is. :D
Persze nyilván egy bitangabb telefon, főkamera biztosan kegyetlenjó képre lesz képes, de azért na....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26513) Imi1981 válasza vohanyi (#26511) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor freemail fiókkal nem jelenik meg az a beállítás. Most már ezt is tudom 🙂 .

(#26514) DaDa válasza Kleroo (#26512) üzenetére


DaDa
senior tag

És mindezt az alma töltő nélkül adja majd annyiért. Sőt a hozzá adott egyetlen kábel egy lighting - microusbC ami ugye egy töltővel sem kompatibilis. Na jó nagyon kevéssel. 😀

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#26515) bigsee válasza Kleroo (#26512) üzenetére


bigsee
addikt

Okosan megvárták, mig a másik beteszteli...:DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#26516) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

Tudtok jól működő Gcam-ot? XDA-n próbáltam de annak az elülső kamera nem ad képet. :D

Az összefoglaló meg nem jelenik meg nálam. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#26517) akooos válasza Exelsior (#26516) üzenetére


akooos
veterán

Miért fontos, hogy tudj selfiezni gcammal?

Összefoglaló nincs, azért nem nyílik le.

(#26518) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tudtok valami VisualStudio hasonmást androidra?
Ha lehetne tesztelni csak C#-ban, commandlinera fordítva és futtatva Dexen eszméletlen hasznos lenne. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26519) Exelsior válasza akooos (#26517) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia.

Mert ha már van elülső kamera a telefonban azt használnám. Mert néha szoktam. Gondolom a Funkció gomb azért van oda rakva. :U

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#26520) Micsurin válasza Exelsior (#26519) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gomb van összefoglaló nincs.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26521) akooos válasza Exelsior (#26519) üzenetére


akooos
veterán

Akkor használd a gyári kamera appot, a gcam nem azért van szarrá hackelve, hogy működjön, hogy magadat fotózd vele.
Nem tudom feltűnt-e.

(#26522) Imi1981 válasza akooos (#26521) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez nagyon hülye duma. Miért ne működhetne? Minden más telón működik gcam-ban az első kamera is. És egyáltalán miért szólod le azt aki használni szeretné? Én is ritkán használom mikor a kislányommal fényképezem magam. Szerintem sokan mások is.

(#26523) Micsurin válasza Imi1981 (#26522) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Működni működhetne csak nem igazán könnyű portolni egyes appokat. Főleg ha eltérő soc és chipset is van még a történetben, próbálkoztunk anno haverommal Kirinen és elég nagyokat szívtunk mielőtt félbehagytuk. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26524) Imi1981 válasza Micsurin (#26523) üzenetére


Imi1981
veterán

Igazából a stílusa nem tetszett ahogy válaszolt a másik fórumozónak. Tök normálisan kérdezte és lehetett volna normálisan válaszolni rá. Mindegy lehet én is túlreagáltam.

(#26525) akooos válasza Imi1981 (#26522) üzenetére


akooos
veterán

Feltettem egy kérdést, miért fontos, hogy a portolt, alfa állapotban lévő, sokszor force closeoló appban, aminek a hdr+ az egyetlen előnye és lényege, működjön a selfie kamera. Válasz: me' ott a gomb. :)

Ha fontos, hogy fotózza saját magát valaki, használja a gyári samsung appot, abban működik és gyorsabb. Semmi előnye a gcamnak az első kamerán.

(#26526) mihail38 válasza Imi1981 (#26524) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 ezzel egyet értek.
Ha nem tudok segíteni, akkor legalább ne ártsak!

(#26527) Imi1981 válasza akooos (#26525) üzenetére


Imi1981
veterán

Stílusod éreztem kicsit erősnek . Lehet fáradt vagyok a gyerek miatt és azért 🙂 . Amúgy a videó meg működik első Kamerán most próbáltam.
Samsung A70-en és xiaomi mi note 10 lite - on is működött az első kamera gcam-al és gyengébb fényviszonyoknál sokat számít ha hdr+ - al tudsz fotózni. Igen az első kamerával is tud hdr+-ban fotózni. És sokkal jobb volt mint gyári kamera alkalmazással.
Amúgy s10+-on nem érzem sokkal jobbnak a gcam-ot a gyári kamera alkalmazásnál. Ezen a telón nem hoz sokat a gcam szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#26528) akooos válasza Imi1981 (#26527) üzenetére


akooos
veterán

A Xiaomiban és az A70-ben is Snapdragon processzor van, arra könnyű portolni, azonos architektúra miatt. Exynosra nem, mert hiányzik belőle olyan komponens ami kell hozzá. Valami hexagon isp.
Így is csoda, hogy a zgcam működik hátsó kamerán :)
Akinek fontos, hogy leváltsa a gcam a gyári kamera appot, az snapis telefont vegyen :P

(#26529) sgeza válasza Micsurin (#26523) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem nem az a baj, hogy nincs benne, vagy hogy nehéz portolni, hanem, hogy leszólják, ha megkérdezi.

(#26530) grafnet


grafnet
veterán

S10+ -on a Paralell Space működik valamelyikőtöknél?
Működni működik, de benne már nem igazán.
Ebben tud valaki segíteni?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26531) Exelsior válasza Imi1981 (#26527) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nem vagy fáradt eléggé bunkó volt igen. Csak van bennem annyi hogy nem kezdek el károgni. Nem azért jöttem ide hogy ez a flame-t kapjam. Azért fizettem ennyit a telefonért hogy használhassam. Xiaominál ment és sokkal jobb volt. Az hogy neki nem számít vagy nem érdekli az az ő dolga. Azért mert feltettem egy kérdést erre ezt kapom. Igen ízléses veterán létére :((( :W és itt be is fejeztem. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#26532) akooos válasza Exelsior (#26531) üzenetére


akooos
veterán

Sajnálom, hogy belegázoltam az érzékeny lelkedbe. Ahogy az előző kommentben leírtam, a Xiaomiban pont olyan processzor van, mint a Pixelekben, ahonnan portolják a gcamot. Úgy egy picit egyszerűbb, mint egy teljesen más felépítésű processzorra portolni. Nem véletlenül megy a petíció, hogy ne legyen exynos az európai Samsungokban sem, ha már ázsia egy része és az USA sem azt kapja, hanem a Qualcommot.

Sokszor volt már szó arról, miért nem megy a gcam natívan, elég lett volna a keresőbe beírni, hogy gcam.. Hidd el, vannak olyanok akiktől cifrább választ is kaptál volna, nem egy kérdést, hogy miért gcammal akarsz szelfizni, ha egyszerűen nem működik :)

"Azért fizettem ennyit a telefonért hogy használhassam"
Mit, a gcamot? :Y Egy nem hivatalos appról van szó továbbra is.

Hogy jön ide a rang? :DDD Mintha jelentene bármit, vagy számítana... :)

[ Szerkesztve ]

(#26533) Micsurin válasza Exelsior (#26531) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Open Camera?

Igaz elvileg akkor megy a HDR+ ha pixelen vagy mert kell neki a VisualCore chip de hátha.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26534) Morris


Morris
veterán

Asszonypajti telója szarakodik.
Van, hogy azt írja ki, hogy nincs sim kártya, meg csak segélyhívás indítható.
Ez most teló probléma vagy sim kártya lesz? (Telekom)

[ Szerkesztve ]

(#26535) Micsurin válasza Morris (#26534) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem ez SIM lesz.

Tegyetek bele egy másikat pl a tiedet ha jó akkor SIM hiba.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26536) Morris válasza Micsurin (#26535) üzenetére


Morris
veterán

Az a baj, hogy kb 2-3 naponta csinálja. A csere erre az időre nem megoldható, mert be van lakva mindkettőnk telója.
Ilyenkor egy újraindítás megoldja.
Viszont a repülő mód ki-be nem használ.

(#26537) szpeti40 válasza Morris (#26536) üzenetére


szpeti40
addikt

Ha telekomba bementek, hátha adnak másik sim-et.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#26538) Morris válasza szpeti40 (#26537) üzenetére


Morris
veterán

Ez lesz az első lépés, csak gondoltam rákérdezek, hátha másnál is előfordult.

[ Szerkesztve ]

(#26539) grafnet válasza szpeti40 (#26537) üzenetére


grafnet
veterán

Nem hátha, hanem simán cserélik.
Csak a tulajnak kell bemennie...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26540) alex.1


alex.1
újonc

Sziasztok!
Nem régiben tulajdonosa lettem egy s10nek viszont a kijelzőjével kapcsolatban megfordult bennem pár kérdőjel. Ha szemből nézem minden rendben van a kijelzővel, ha más betekintési szögből figyelem mindig enyhén rózsaszínes lesz kicsit a kép, ez leginkabb a fehér színnél a legfeltűnőbb. Szerintetek ezzel érdemes fordulnom garanciáztatni?

(#26541) sgeza válasza alex.1 (#26540) üzenetére


sgeza
veterán

Attól függ, mennyire zavaró. Ez a dolog az S6-nál kezdődött, ott durván látszódott, cseréltettem is akkor gariban. Aztán az S8-nál már nem volt annyira vészes, de annál is volt ilyen miatt garanciális cserém. Most az S10 nálam rendben van. Nagyon minimális színeltérés van, ha éles szögből nézem, de az én készülékemen ez teljesen belefér, nagyon picit változik csak, ráadásul nem rózsaszín irányban, hanem, csak úgy megfogalmazhatatlanul. Nem tudom, hogy nálad ez mennyire jelentkezik. Ha nagyon, és zavar, akkor cseréltesd. De könnyen lehet, hogy hasonlót kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#26542) Micsurin válasza alex.1 (#26540) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem lehet, hogy ezt színhőmérséklet hangolással lehetne korrigálni?
Túl meleg képnél könnyen eltudok hasonlót képzelni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26543) sgeza válasza Micsurin (#26542) üzenetére


sgeza
veterán

Nem. Ez technológiai probléma. Egyes képernyőknél durván látszódik, hogy rózsaszínűvé válik billentéskor. Sőt, kollégám korábbi (talán S6-os) készülékénél a képernyő harmada volt rózsaszínű szemből nézve is. Vagy lehet, hogy az enyém volt, már nem emlékszem pontosan. De az S10-nél én nem láttam még ilyet. Valószínűleg jóval kisebb arányban fordul elő, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#26544) melan


melan
senior tag

Feltettem a Nicelockban a keys cafe-t. Aki próbálta már: ki lehet tenni bikkentyűnek valahogyan az ékezetes karaktereket? Vagy csak másodlagosak lehetnek?

(#26545) mihione válasza Micsurin (#26502) üzenetére


mihione
őstag

En semmi ciripelest nem hallottam az enyembol,es felesegemebol sem,pedig mindketto ott van az agy melletti ejjeliszekrenyen fej mellett.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#26546) norti válasza melan (#26544) üzenetére


norti
addikt

Csak másodlagos.

(#26547) dkess válasza sgeza (#26543) üzenetére


dkess
őstag

Ez inkább konkrét készülékprobléma (aminek a technológiához is van köze). Én is láttam ilyen harmada rózsaszínűvé vált S6 Edge -et. Ezek leginkább refurbished készülékek voltak "szürke" forrásból. Én majd 4 évig használtam S6 Edge -et - annak nem volt ilyen baja (S10 -nek sem).

@mihione

Szerintem amire a kolléga gondolhatott az nem ciripelés tulajdonképpen, hanem a ventilátor zaja. Nekem is több gyári vezetékmentes töltőm van - hallatszik mindből. Ugyanakkor nagyon halk - nem tűnik fel egyáltalán normál használat folyamán ...

(#26548) sgeza válasza dkess (#26547) üzenetére


sgeza
veterán

Az irodában a zsír új céges S6-oknak nagy hányada rózsaszín volt, és szerintem ezek nem szürkeimportosak voltak. A technológia alatt persze nem általános jelenségre gondoltam én sem. Úgy vélem, hogy a nagyobb felbontás miatt jött elő az S6-nál, de ott elég nagy arányban láttam a saját szememmel nem szürkeimportos készülékeken. Azóta sokat javult a helyzet. Csere után már az S8-ba is tudtak tenni hibátlan kijelzőt.

(#26549) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy s10+ -on valahogy meg lehet oldani hogy ne kelljen benyomni a jobb oldali bekapcsol gombot ahhoz hogy arc által oldjon fel a kijelző?

Meg lehet azt oldani, hogy csak ránézek és felold? Ne kelljen gombot nyomni

köszönöm :R

Megbízhatóságom: 210 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#26550) sgeza válasza mályva (#26549) üzenetére


sgeza
veterán

Csak az, hogy ráböksz kétszer a kijelzőre, így fel tud kelni a készülék, és akkor már - megfelelő beállítás esetén - beolvassa az arcod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.