Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) tothl


tothl
addikt

Nekem van egy német kártyám ilyen célokra, hogy hivatalos bétában részt tudjak venni, de most nem volt kedvem resetelni a telót ezért az update.zip -et raktam föl.
So far so good, de azért van benne bug. Például az én saját számomat nem jelzi ki hívásnál.

(#27102) dkovizoli válasza tothl (#27101) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem is van német kártya. De én vásárlás után , mielőtt bármit csinálnék a telóval, első dolgom, hogy DBT-re váltok. Azóta is úgy van.

(#27103) tothl válasza dkovizoli (#27102) üzenetére


tothl
addikt

Az kevés, ha kiveszed a kártyát és berakod a magyart, nem lesz jó a samsung members régiója és nem kapod meg a beta program értesítést.

Sajnos.

(#27104) dkovizoli válasza tothl (#27103) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, tudom. Végig csináltam két bétát az s8+-al és tavaly a 10+-al is. A hivatalos verziót, regisztrálva.

[ Szerkesztve ]

(#27105) hkari


hkari
őstag

Létezik, hogy az egyetlen értelmes újítát kihagyták a Samsung 3.0-ból? Ezt a Power menüt, ahol az okosotthon eszközök és a google pay is megjelenik?

(#27106) mSchumi87 válasza hkari (#27105) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Szerintem a Samsung erre a SmartThings appot hasznalja azert nem rakta bele

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#27107) Micsurin


Micsurin
nagyúr

3.0-án már van rendes akkuhasználat kijelzés? 11-es droidban elvileg választható lesz a régi dizájn is nem csak ez a napi rettenet.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27108) dkovizoli válasza Micsurin (#27107) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én note béta ismertetőben úgy láttam , hogy választható lesz a régi is.

(#27109) Micsurin válasza dkovizoli (#27108) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ismertetők alapján én is így tudom de mivel vannak akik leszedték hátha ránéznek majd. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27110) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Beta-n mukodik minden app?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#27111) szpeti40 válasza mihail38 (#27073) üzenetére


szpeti40
addikt

Sajnos látszik, hogy másabb a kamera képe :(
Az tuti, a következő telefonom nem lesz hajlított szélű, nagyon félek, hogy "rosszul" ejtem le, és pont a szélén kapja el.
De legalább működik az ujjlenyomat olvasó.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#27112) mihail38 válasza szpeti40 (#27111) üzenetére


mihail38
aktív tag

Amit én vettem azzal nem romlott a kép minősége, de nem is használtam sokáig mert nekem fontos volt az újjlenyomat olvasó, hónapok óta nincs a kijelzőn se fólia se más és karc mentes, nyilván ez egyén fűggő, van aki tud és van aki nem tud vigyázni a kijezőre, tudom vannak véletlenek, de semmi sem lehet olyan fontos, hogy elkezdjek kapokni vagy hirtelenkedni és esélyt adjak arra hogy el ejtsem a telefont, még soha nem történt ilyen, tudom csak 1x kell megtörténnie, de volt már egy par telefonom és eddig egyiknek sem volt semmi baja, úgy értem amit én hibám miatt lett volna.
Én is költöttem jó pár ezret hogy védjem a kijelzőt.....részemről feleslegesen

[ Szerkesztve ]

(#27113) szpeti40 válasza mihail38 (#27112) üzenetére


szpeti40
addikt

Én eddig 1x törtem ripityára telefont, mégpedig úgy, hogy a kocsi tetején hagytam és vagy 3km után leesett a városban és átment rajta vagy 2-3 auto, ott az üvegfólia nem sokat fogott :D
(Xperia Z2).

De én sem vagyok telefon elejtős tipus, eddig 1x ejtettem le az s10-et a zsebemből kivéve, fogalmam sincs hogyan, de hálistennek pvc-re esett.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#27114) icemad válasza mihail38 (#27112) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az amiről te beszélsz igaz lehet egy iskolásra vagy olyan fellnőttre, aki olyan munkát végez. De pl egy kétkezi melós poros, koszos kézzel is használja. Oda már kell védelem, nem a törés miatt, hanem pl az ujjammal húzok egy kis karcot kijelző feloldáskor.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27115) mihail38 válasza icemad (#27114) üzenetére


mihail38
aktív tag

Kétkezű munkára van olcsóbb telefon is, nekem személy szerint nem lenne szívem egy ilyen telefont a porba és a koszba vinni, ide nem egy 300 ezer forintos telefon való, oda egy fél tégla is jó.

[ Szerkesztve ]

(#27116) csorbajeno válasza mihail38 (#27115) üzenetére


csorbajeno
veterán

Es csak a munkaja miatt legyen nala ket telefon es helytől függően cserélgesse bennük a SIM-kártyát? Nem túl életszerű, ellenben a védőfóliával. :N

(#27117) migabi24 válasza mihail38 (#27115) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ekkora baromságot is ritkán olvasni :C

(#27118) mihail38 válasza csorbajeno (#27116) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem kell 2 telefon, minek?
1 telefon is elég a munkába és az számomra nem egy 300 ezer forintos telefon lenne, számomra meg ez a baromság, egy ilyen telefon a koszba és a porba vinni.
Csak abban az estben vinném, ha bármikor vehetnék egy ilyen telefont.

[ Szerkesztve ]

(#27119) icemad válasza mihail38 (#27118) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem pl azért kell, mert dolgozok is meg ellenőrzök is. Pl ha világítást csinálunk, akkor amíg az nincs kész, addig nincs fény. Ilyen körülmények között nem csinálsz jó képet egy 40 ezres telefonnal a hibáról. Porba meg koszba azért viszem mert kell. Itt a lényeg azon van, hogy valakinek kell védelem a telefonjára vagy nem. Ha egész nap irodában ülnék, akkor az enyémre se kellene. De egy lakatosnak, hegesztőnek, asztalosnak, mentősnek, stb. kell. És nem arról van szó, hogy valaki elejti a telefonját, mert nem tud rá vigyázni,mint ahogy a te hozzászólásodban lejött.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27120) migabi24 válasza mihail38 (#27118) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ne ásd magam mélyebbre :DDD

(#27121) mihail38 válasza migabi24 (#27120) üzenetére


mihail38
aktív tag

Épitő a hsz-ed! :C :DDD

(#27122) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Új browser update erősen ajánlott.

Rendbe rakta végre az akku zabálást és végre engedi lefelé görgetve elrejteni a noti bart. Végre. :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27123) mihail38 válasza icemad (#27119) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ha én nem ejtettem el még a telefonom egy jobb oldali bénulással (stroke) a kezemből, akkor csak azt tudom mondani egy egészséges emberre, hogy nem figyel eléggé az értékeire, ha eljti, de vannak megfelelő tokok és fólák amik megvédika telefont egy eséstől és akkor a kétkezű munkában is biztonságosan lehet használni...

(#27124) mSchumi87 válasza mihail38 (#27123) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Aki Betan van kiprobalna hogy lehet e telepiteni appokat storebol barmelyikbol

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#27125) icemad válasza mihail38 (#27123) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez oké, csak a védelem nem csak erről szól. Lehet, hogy én soha nem ejtem el a telefont, és soha nem töröm össze, de nem szívesen használnám úgy, hogy millió karc van a kijelzőn. Ahhoz nem kell leejteni, elég egy kósza porszem a levegőben, ami az ujjadra tapadva "felszántja" a kijelzőt. Ezért nem okos dolog azt mondani, hogy védelem nélkül sem lesz baja a telefonnak. Ez nagyon használat függő.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27126) sgeza válasza Micsurin (#27122) üzenetére


sgeza
veterán

Mármint melyik browser?

(#27127) Micsurin válasza sgeza (#27126) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Samsung. Arról volt téma 1-2 hete, hogy nagyon merített.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27128) sgeza válasza Micsurin (#27127) üzenetére


sgeza
veterán

Nem figyeltem. Mondjuk akkor engem nem érint, mert azt nem használom.

(#27129) HThomas válasza icemad (#27125) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem kétféle ember van: az egyik háklis mindenféle mikrokarcra és a legappróbb sérülésre is. Ő beburkolja elöl-hátul fóliába és tokba a telefonját... a másikat meg nem érdeklik ezek, használja tok nélkül, esetleg feldob egy fóliát vagy szilikontokot, aztán amire évek múlva már nagyon leharcolódna a telefon addigra úgyis cseréli.
Nekem az első megközelítéssel az a bajom, hogy 1) egy bumszli tokban tök bénán néz ki a telefon 2) Egy csomó fóliával rosszabb kezelni az érintőkijelzőt 3) mit érek a karcmentes telefonnal, ha a toktól nem is látom, hogy karcmentes? :)

(#27130) sgeza válasza HThomas (#27129) üzenetére


sgeza
veterán

Vagy a harmadik, aki nem szereti, ha sérült, karcos a telefonja, viszont a körülmények lehetővé teszik, hogy kellő mértékben tudjon vigyázni rá. :D

(#27131) HThomas válasza sgeza (#27130) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Jó hát, aki mikroszkóppal nézi, az előbb-utóbb valamit úgyis talál rajta, akármennyire vigyáz rá... a leejtést sem lehet mindig 100%-ig kivédeni, bármennyire is figyelsz... ezekkel azért tudni kell élni :)

(#27132) mayacska válasza mSchumi87 (#27124) üzenetére


mayacska
csendes tag

Szia, igen, tudok telepíteni mindenhonnan.

(#27133) mSchumi87 válasza mayacska (#27132) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi mert xda panaszkodtak hogy hibaval dobja ki oket

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#27134) mayacska válasza mSchumi87 (#27133) üzenetére


mayacska
csendes tag

Igen, olvastam én is, szerencsémre nálam minden OK.

(#27135) laci1892


laci1892
senior tag

Más téma, tudni mikor lesz elérhető itthon a Google pay? Úgy volt hogy már lassan itt is elindul. De azóta nem találom fent a play áruházba

(#27136) csorbajeno válasza laci1892 (#27135) üzenetére


csorbajeno
veterán

Elerhető, de csak X kártyákkal. Ha rákeresel itt a fórumon, akkor lesz infó, par napja volt téma. De gyakorlatilag a bankok saját appjai ugyanazt tudják. Pl. OTP->Simple

(#27137) Maelephant válasza HThomas (#27129) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Szia, én pl. a második típusú ember vagyok, a tokkal szembeni fő ellenérzésem az 1) pontod szerinti, miszerint az ipari formatervezés gyümölcséből semmi sem érvényesül, ha egy tokkal eltakarom és ez engem zavar. Másrészt: ez nem túl okos dolog részemről, mert sajnos elejtős vagyok, tippre a rossz/zavaros alvás miatti reggel-délelőtti zombulás okán. Az esztétikum iránti igény győz a funkcionalitás felett.
Két telefon: nekem is kettő van, mivel a munkatelefont ugyan szabad magáncélra használni, de azon figyelőalkalmazás fut, ami elvileg csak a munkafolyamati részt nézi. Én meg bízom a munkáltatóban (nem).

(#27138) sgeza válasza laci1892 (#27135) üzenetére


sgeza
veterán

Maga a szolgáltatás már működik, tehát például a Revolut kártyádat hozzá tudod adni, ekkor megjelenik a GPay az NFC fizetési lehetőségek között, és tudod is használni. Viszont maga a Google Pay alkalmazás továbbra sem tölthető (még?) le a Play áruházból számomra érthetetlen okból.

[ Szerkesztve ]

(#27139) laci1892 válasza sgeza (#27138) üzenetére


laci1892
senior tag

Ah, köszi a választ! Így már érthető. :R

(#27140) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Szaisztok olyan kérdésem lenne hogy Samsung S10 telefont magyar vásárlás, de nincsenek papírjai lehet garanciáztatni iylen esetben mi a tapasztalat?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#27141) migabi24 válasza $p@rr0w (#27140) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem

(#27142) sgeza válasza $p@rr0w (#27140) üzenetére


sgeza
veterán

Csak puszta kíváncsiság: hogyhogy nincsenek papírjai?

(#27143) dkovizoli válasza $p@rr0w (#27140) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem anno az s8+-t amikor bevittem a Váci úti szervizbe, imei alapján csekkolták, bár ott voltak a papírjai. Nem is kérte el, azt mondta látja honnan van. Attól, hogy magyar vásárlás, még akármi is lehet. Gsm bolt vagy szolgáltató vagy hivatalos partner?

[ Szerkesztve ]

(#27144) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Hivatalos béta program még mindig csak India, Dél-Korea és UK? Van esetleg info?

(#27145) kona005


kona005
senior tag

Sziasztok!

Ugyan S10e készülékem van de a gyorsabb valasz reményében itt probálkoznék nálatok, olyan problémám lenne hogy sajnálatos módón a jelkodom nem fogadja el a telefon, a lényeg a lényeg úgy tudom hogy ezt csak a factory reset oldja meg ? vagy mas megoldás esetleg ? Valamint a képeket es fájlokat van lehetőség lementeni róla?

Előre is köszönöm a segítséget

(#27146) dkovizoli válasza kona005 (#27145) üzenetére


dkovizoli
addikt

Fr is szerintem csak akkor, ha tudod a regisztrált gmail fiókodhoz a belépési kódot. Sőt alighanem kell a samsung account is kóddal.

(#27147) e.vid válasza laci1892 (#27135) üzenetére


e.vid
senior tag

Az alkalmazásra nincs feltétlenül szükség. A 10-es droidban megtalálható a Gpay. Beállítások - Google - Fiókszolgáltatások - Google Pay, itt is hozzáadható a Curve és Revolut kártya.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#27148) kona005


kona005
senior tag

szívás az biztos, gmailt azt tudom sansung account most nem rémlik de ha nem kötelező nem csinaltam szerintem

most nézem kikapcsolni sem tudom
se újrainditani
remélem van megoldás , az adatokat már letojom

[ Szerkesztve ]

(#27149) kona005 válasza kona005 (#27148) üzenetére


kona005
senior tag

meg kell várni még lemerül max akkor tudok beleépni a a bootba
ha be tudok

(#27150) sgeza válasza kona005 (#27148) üzenetére


sgeza
veterán

Próbáld meg innen:
android.com/find
vagy
findmymobile.samsung.com
Utóbbi természetesen a samsungos belépést igényli, ami ha nincs vagy nem emlékszel rá, akkor nem segít. De azért esetleg próbáld ki olyan jelszóval, amit vélhetően megadtál, ha regisztráltál!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.