Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) istvan47


istvan47
senior tag

Sziasztok! Szeretném kérdezni ,hogy nektek müködik az Always On Display mert akármit csinálok vele csak bekapcsolás után felvillan és enyi volt ismét megyek a beállitásba és ki van kapcsolva. Valami kilövi állandoan másnál is ezt csinálja?
A válaszokat elöre is Köszönöm! :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#27552) sgeza válasza gabber01 (#27550) üzenetére


sgeza
veterán

Teljesen jól működik. Sokminden beállítható, így az is, hogy miként viselkedjen az értesítések esetén: csak egy ideig legyen AOD vagy egy feltétel teljesüléséig. Ez utóbbi is lehet többminden: képernyő feloldásáig vagy amíg ott van az értesítés. Ráadásul alkalmazások szerint is lehet választani, hogy melyeket mutassa, melyeket nem. Azt is lehet állítani, hogy a folyamatos (vagyis nem kipöckölhető) értesítések ne kezdeményezzék az AOD bekapcsolását.
Nem tudom, hogy a pro mit ad pluszban. Előbb nézd meg anélkül, aztán meglátod!

[ Szerkesztve ]

(#27553) sgeza válasza istvan47 (#27551) üzenetére


sgeza
veterán

Az aodNotify vagy valami hasonló nincs fent? Annak valamilyen nem megfelelő beállítása esetleg okozhat ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#27554) gabber01 válasza sgeza (#27552) üzenetére


gabber01
addikt

Ahogy látom, egy idő után nekem már nem jelez, hiába nem nézem meg. Nem látok erre opciót. :/

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27555) sgeza válasza gabber01 (#27554) üzenetére


sgeza
veterán

Pedig van. Nézd meg, hogy nem ír-e valamit a nem pro változatra ilyen téren!
Az alkalmazáson belüli AOD beállítások között van kijelző időtartam néven.

[ Szerkesztve ]

(#27556) gabber01 válasza sgeza (#27555) üzenetére


gabber01
addikt

Ezek vannak

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27557) sgeza válasza gabber01 (#27556) üzenetére


sgeza
veterán

Ott van, amit írtam. Bár szerintem alapból ki van kapcsolva az időzítés. De látható, hogy ez már a fizetős verzió része.

[ Szerkesztve ]

(#27558) csorbajeno válasza sgeza (#27557) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, de csak halványan, tehát ez pro feature az appban.

(#27559) kispal87 válasza gabber01 (#27556) üzenetére


kispal87
aktív tag

Hogy tudsz ilyen képernyőképet lőni?

(#27560) akooos válasza kispal87 (#27559) üzenetére


akooos
veterán

(#27561) sgeza válasza kispal87 (#27559) üzenetére


sgeza
veterán

Nézd meg hozzá a megfelelő képernyőfotó beállításokat a speciális funkciók menüben!

(#27562) gabber01 válasza HThomas (#27542) üzenetére


gabber01
addikt

Na most kipróbáltam az optimális és adaptív módokat éjjel, plusz beállítottam bixbyt, hogy éjjel 1 és reggel 8 között minden adatkapcsolat, GPS off. Egyedül a telefon hálózatokat hagytam élni, és így is 7 óra alatt ugyanannyit merült! :Y
Mi a szar??

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27563) migabi24 válasza gabber01 (#27562) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pont a bixby szívja le :DDD

(#27564) gabber01 válasza migabi24 (#27563) üzenetére


gabber01
addikt

De most nehogy már a telefon készenlét ennyit egyen. :/
Akkufekhasználásnál egyébként semmilyen appot, egyebet nem ír az éjjeli időszakra. Igaz, korábbi napokra sem ír lényegében semmit éjszakára, amikor még nem állítottam be semmilyen takarékossági funkciót éjjelre. Szóval akkor mitől fogy ennyit?
Óránként kb 1% elég sok. 3 óránként kéne 1et kb fogynia tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27565) KunEmber válasza gabber01 (#27562) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ja, ezen én isnmindem alkalommal meglepődöm. Pedig egy éve pontosan ugyan olyan... Én elfogadtam, ennyit tudok tenni az ügyben.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#27566) HThomas válasza gabber01 (#27564) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Óránként 1%? Így nézegetve az akkstatisztikákat, nekem reálisnak tűnik, mondjuk ebben benne van az állandó BT kapcsolat a Fittel + Samung Health, illetve nincs power saving (de ezek szerint nálad se jelentett sokat, ami azt jelenti, hogy nem a háttérben szinkronizáló appok eszik az akksit). De most kíváncsi lettem, megnézem nálam pontosan mennyi merül egy este. A Battery usage-nál nincs semmi kiugró?

(#27567) sgeza válasza migabi24 (#27563) üzenetére


sgeza
veterán

Szívja ezt minden. Borzasztó rossz a készenléti merülése.

(#27568) gabber01 válasza HThomas (#27566) üzenetére


gabber01
addikt

Semmi, abszolút semmi. De ugyanez volt, van lényegeben az S9+-szal is. De annál ráfogtam, hogy már biztos öregszik az akku. Még ma éjjel kipróbálom a repülő módot azért még AOD-t is kikapcsolom teljesen, hiába van most is csak ideiglenesre állítva, ki tudja.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27569) Taci


Taci
addikt

Szeretnék egy hosszabb hyperlapse videót felvenni, terveim szerint 4-5 órán keresztül biztosan menne, de lehet, 6-7 is lenne. Nem akarom nyilván, hogy ennyi ideig be legyen kapcsolva a kijelző, így kellene egy megoldás, amivel:
- kikapcsolt kijelző mellett is készíthetek hyperlapse videót,
- használja a széleslátószögű kamerát.

Tudtok ilyenről?
Köszi!

(#27570) HThomas válasza gabber01 (#27568) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Lehet valami szoftveres szarakodás, páran panaszkodtak itt is talán pár hónapja, hogy az egyik frissítés után elkezdett jobban merülni a telefon. Remélhetőleg hiba, amit majd javítanak, és nem az áll a háttérben, hogy nem úgy fogy az S20 ahogy várták...

Nekem mondjuk nem tűnt fel, hogy rosszabb lenne a helyzet, de igazából amióta home office van keveset használom a telefont...

(#27571) gabber01 válasza HThomas (#27570) üzenetére


gabber01
addikt

Régebben az S9nek is egészen lapos volt a fogyasztási görbéje bizony, és közben nem pakoltam rá semmi egyéb appot. Szóval igen, érdekes dolgok ezek...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27572) mihail38 válasza gabber01 (#27571) üzenetére


mihail38
aktív tag

Próbáltam már mindent, de ugyan az, egy este 6-7-8%-ot merűl, a reppűlő módot ez miatt nem szeretném használni mert ha valami történik és nem lennék elérhető az nagyon nem lenne jó, inkább merűljön 8%- ot van töltő és lehet tölteni a telefont akinek ez ilyen sokat számít az ne samsungot vegyen szerintem....
Én már megszoktam, már fel sem tünik

[ Szerkesztve ]

(#27573) gabber01 válasza mihail38 (#27572) üzenetére


gabber01
addikt

Persze, csak emiatt napközben is hamarabb merül, ami miatt gyakrabban kell tölteni, ami miatt hamarabb lesz cserés az akku...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27574) Micsurin válasza sgeza (#27546) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm megnézem délután! :R

Napi 10-20% még nem is vészes így is napjában töltöm. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27575) mihail38 válasza gabber01 (#27573) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nekem napközben nincs vele gondom, 20 hónapos a telefonom, de napközben nem kell rá tóltenem estig bírja :)

(#27576) istvan47 válasza sgeza (#27553) üzenetére


istvan47
senior tag

Köszönöm! :C :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#27577) sgeza válasza istvan47 (#27576) üzenetére


sgeza
veterán

Az volt?

(#27578) istvan47 válasza sgeza (#27577) üzenetére


istvan47
senior tag

Igen Mégegyszer Köszönöm! :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#27579) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, ajánlanátok s10-es telefonhoz tok-ot illetve kijelzővédő fóliát?Van rá üveg is amihez a felrakás után az ujjlenyomat olvasó továbbra is használható? Köszönöm.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#27580) sgeza válasza istvan47 (#27578) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit!

(#27581) morge válasza gabber01 (#27568) üzenetére


morge
tag

Nekem is kb 7 %-ot merül reggelre, minden be van kapcsolva rajta. AOD-t nem használok.
Biztos számít az akku elhasználódása, de az 5 éves J5 még délelőtt 10-kor is 100%-on van ha nem használom.
Bosszantó, de nem éri meg bosszankodni rajta, mert attól sem jobb. Ez van és kész. :U

(#27582) gabber01 válasza morge (#27581) üzenetére


gabber01
addikt

Repülő üzemmódban éjjel, 7 óra alatt 2%-ot csökkent. Szóval ez azt jelenti, hogy a cella készenlét elég sokat eszik, ami béna.
Valószínűleg hely függő, talán még tok függő is, bár egy gyári bőr tok nem hiszem hogy sok vizet zavar. Nem katasztrófa, de azért fura, hogy nem tudják vagy nem akarják megoldani.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27583) HThomas válasza gabber01 (#27582) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nekem éjjel 10 és fél óra alatt merült 49-ről 42%-ra, semmi extra engergiatakarékossági módot nem kapcsoltam be, wifi on, BT on (1 csatlakoztatott eszközzel). Ez nekem így teljesen jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#27584) dkovizoli


dkovizoli
addikt

[link] s21 sorozat várható árai :F

(#27585) Zsolaf válasza dkovizoli (#27584) üzenetére


Zsolaf
addikt

Tök olcsók!.... ja nem

[ Szerkesztve ]

(#27586) migabi24 válasza Zsolaf (#27585) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mindig megvettem a csúcs galaxykat, régen a premier napján a zsebembe volt, most is megveszem csak 3 év csúszásal :D alkalmaszkodunk :DDD

(#27587) szalai112


szalai112
senior tag

Ezzel nem vagy egyedül, note szériával szemezek :U

[ Szerkesztve ]

(#27588) a2d2 válasza migabi24 (#27586) üzenetére


a2d2
addikt

Én most váltottam S7-ről és nincs az a hűdesokkaljobbtelefonez érzésem abszolút.
Teljesen jó ez a vegyünk pár éves csúcsmodellt taktika.

Kicsit már sajnálom is érte a kiadott 100e-et, tudván hogy az S7 kb harmadát éri. Így is 300 felett indult ez az S10+. 200e-et vesztett az értékéből 2 év alatt. Racionálisan gondolkodó ember szerintem nem vesz ilyent megjelenéskor. Kb ugyanaz a kategória mikor megveszik a 20%-al gyorsabb 3090-est 200%-os áron.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#27589) migabi24 válasza a2d2 (#27588) üzenetére


migabi24
nagyúr

Így van, S7-től alig jobb, én is meglepődtem ezen.

(#27590) stefi68


stefi68
addikt

Én is három verzió után váltottam S10+ -ra.
S7 Edge utódja lett.
Jó nagy darab. :Y
Nyilván tudtam ezt, de annak idején is S7-et néztem ki és mivel jó ideig nem találtam megfelelő közelségben megbízható példányt, végül Edge lett pár ezressel drágábban.
Nem is bántam meg.
Most is ilyen megfontolásból választottam a Plus verziót.

Nyilván tetszik a jó nagy kijelző, a képernyőbe integrált ujjnyomat olvasó és a sokat hiányolt duplakoppos feloldás, de nálam sincs meg az a HÚHA érzés.

Azért tetszik és remélem sokáig még 'barátok leszünk' :)
De biztos kedvetlenebb lennék ha 300e-et, vagy akár csak 200e-et is adtam volna érte.

Ahogy mondtátok 100e-ért még elviselhető a 'húha érzés' elmaradása.

Az S7 Edgémmel pedig mindem bizonnyal jól jár valaki, mert patika állapotú és aksiban, ugyanazokat a programokat telepítve, ugyan olyan használati szokásokkal kb. annyit tud ez is mint az Edge.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#27591) csaba1203 válasza stefi68 (#27590) üzenetére


csaba1203
addikt

Használd egészséggel nem fogod megbánni!
Ha vigyázol rá kibír annyit, mint az S7 Edge....

(#27592) migabi24 válasza migabi24 (#27589) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mondjuk hazudok, mert a hangszorója az piszok jó :U

(#27593) csaba1203 válasza dkovizoli (#27584) üzenetére


csaba1203
addikt

Huh durva árak de ez az igen erős valutánk miatt van....
Hiába jobban teljesítünk ez van, akinek nem tetszik el lehet hagyni az országot.
Minden ár a csillagokban a fizetések az ásó béka alatt 5m-rel.

(#27594) MrBazsi válasza stefi68 (#27590) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Jó telefonok ezek tényleg nincs is ezzel baj, megvan nekem is a 10 már másfél éve es sose volt vele baj, viszont s8 után a wow hatás nekem is elmaradt.
Emlékszem mikor s7ről váltottam s8ra, na ott megvolt nagyon, itt egyáltalan nem. Máig tartom a veleményem, ha ma lehetne kapni 2simes s8at gyári két év garival újat, azonnal visszacserélném. Jobb üzemidő, picit szebb kijelző, erdesítési led... a sztereó hangzás ami itt a 10nél kiemelkedően jobb, de nekem kb ennyi. Néztem az s20at, abban sincs annyi új sőt abban is van visszalépés, a 21 meg nagyon drága lesz, szóval jók lesznek ezek a 10es szériák még egy jódarabig. Támogatás is lessz és hardveresen is jó.

(#27595) morge válasza gabber01 (#27582) üzenetére


morge
tag

Bingo! Pont annyit vesztett ma reggelre az enyém is repülőbe.

(#27596) stefi68


stefi68
addikt

Nincs véletlenül valakinek egy sosem használt vagy felesleges, kínai sima fekete rugalmas hátlap tokja S10Plus-hoz?
Vettem gyorsan egy fliptokot, mert kellett valami, horror áron (bár egy ezrest így is lealkudtam :) ) de a kocsiba való használathoz a flip az nem jó.
Tervezek venni egy ilyet: [link]
Viszont az valószínű csak februárra ér ide.
Addig is kellene valami, amihez egy mágnesezhető fémlemezt aplikálnék, vagy a tok és a telefon közé helyeznék.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#27597) gabber01 válasza a2d2 (#27588) üzenetére


gabber01
addikt

Azért ne viccelődjünk már. Jó telefon az S7 persze, nekem is volt, sőt, most is megvan, de azért egy S9, pláne S10 messze jobb. Sok helyen meg tud már röccenni az S7. Még ma is simán használható, de bőven nem ugyanaz az élmény.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27598) dkovizoli válasza stefi68 (#27590) üzenetére


dkovizoli
addikt

A duplakopp jön a 11-es droiddal. Bétákban már benne van.

(#27599) dkovizoli válasza csaba1203 (#27593) üzenetére


dkovizoli
addikt

Feltételezem, hogy az alacsony áfa miatt hazánkban még ennél is drágábbak lesznek.

(#27600) stefi68 válasza dkovizoli (#27598) üzenetére


stefi68
addikt

Én azt írtam, hogy tetszik a duplakoppos feloldás ami az S7E-nél nem volt. Hiányoltam is.
Ezek után milyen duplakopp jön a 11-el?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.