Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) mihail38 válasza csaba1203 (#27649) üzenetére


mihail38
aktív tag

Jobban össze foglalni én sem tudtam volna! :)
+1

(#27652) balintka válasza icemad (#27650) üzenetére


balintka
addikt

Akkor most te magad minősíted? :CMert hát megvan a napi 4 óra kijelzőidőd. Ilyen jelzőkkel szerintem senkit se minősíteni, hadd döntsük már el, mikor, mennyit és mire használjuk a telefonunk.

[ Szerkesztve ]

(#27653) szemesi69 válasza csaba1203 (#27649) üzenetére


szemesi69
addikt

Korrekt, nálunk s10 és huawei p30, p30 pro is van, egyikre se tudok rosszat mondani, mindegyik jó, ennyi :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#27654) icemad válasza balintka (#27652) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, megvan, de abból 3 óra navigáció. Az meg kell a munkához. Nem nyomkodás. Tőlem úgy használod a telefont, ahogy akarod, csak nekem ne kelljen már napokon keresztül azt olvasni, hogy ilyen szar meg olyan szar. Telesírjátok itt a topikot, mintha nem lenne más telefon, amit megvehettek. Nem tetszik? Add el.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27655) balintka válasza icemad (#27654) üzenetére


balintka
addikt

Én csak ma szóltam hozzá a merülés dologhoz, ami tény, attól még h egyesek nem akarják látni. Nézegetem az utódját, vagy S20 FE vagy S21+ lesz. :C

(#27656) gabber01 válasza icemad (#27654) üzenetére


gabber01
addikt

Nem tudtam hogy itt csak és kizárólag ajnározni lehet a telefont. Objektíven és tényszerűen vannak hibái, akár megelőző generációhoz, generaciokhoz képest is.
Ettől még jó telefonok, csak tudod van akinek csalódás, ha egy újabb és jóval drágább modell nem mindenben hozza akár az előd teljesítményét és olyan hiányosságai vannak, amik korábban működtek. Szerintem ez bosszantó. Nem tetszik? Talán nem kéne szemellenzősnek és elfogultnak lenni.
Mondjuk elmondasod alapján te kb telibeszarod mi van a telefonoddal, csak egy használati tárgy, amire minimálisan sem vigyázol, szóval nem értem a felháborodásod.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27657) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. S10+ telekomos rom...tegnap jött egy frissités , azóta a kamera fogaskerek beallitasra kattintok , elöjön egy pillanatra a beallitasok menű egy pillanatra majd visszadob a kamerára.... gyorsitótarat adatokat stb töröltem , recoveriből egy wipe partition..stb de ugynazt csinálja..esetleg erre valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#27658) sgeza válasza janaman01 (#27657) üzenetére


sgeza
veterán

Töröld a kamera adatait! Vagy ezt megtetted? Nem volt egyértelmű, hogy melyiket mire írtad.

[ Szerkesztve ]

(#27659) kispal87


kispal87
aktív tag

Szar a kamera, szar a kijelző, szar az akksi.
Annyit hajtogatjátok, hogy lassan elhiszem és visszatérek a Redmi5-ömhöz... jah nem.

(#27660) icemad válasza gabber01 (#27656) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én vagyok elfogult? Én voltam az elsők között, aki köpködte ezt a telefont. (nyugodtan keress vissza a topikban) S8+-ról váltottam, és nekem is csalódás volt. Csak új telefon kellett, és akkor nem volt igazi alternatíva. Megszoktam, mert nem volt más. Volt ez, meg a p30 pro. Sony, HTC már akkor is az utolsókat rúgta. Azóta már én is váltottam s20fe és s20 5g telefonra. Ez meg maradt gps-nek. A telefonomra meg igenis vigyázok, de attól még csak egy tárgy. Ez van értem, nem én érte.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27661) csaba1203 válasza kispal87 (#27659) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD

(#27662) Micsurin


Micsurin
nagyúr

....készenlét így úgy, azért érdekelne hányan tettétek a felesleges appokat mélyalvó módba. :B

Érezhető ugyanis a különbség.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27663) janaman01 válasza sgeza (#27658) üzenetére


janaman01
addikt

Igen azt megcsináltam, kamera gyorsitótárat illetve adatokat törölötem..utána jött a recovery..sajnos az se oldotta meg. Nagyon nem kellene újra húzni a rendszert ezmiatt. Ahogy felment a frissités utána xart be

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#27664) a2d2


a2d2
addikt

Egy dolog viszont amiben biztos hogy rosszabb az S10 az S7-nél az a véroxigénszint mérés.
Átestünk a Covidon és itt maradt még a háziorvostól egy hivatalos mérő. Most egymás után 5x megmértem az S10-el és az összes mérés 80-90 közé esett. Mondom nem hiszem el, felkeltem és rámértem a géppel: 98. Fogtam az S7-est, azzal is mértem egyet: 97.
Most visszajöttem S10-hez: 90-91 három mérésből.
Kb használhatatlan.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#27665) mihail38 válasza a2d2 (#27664) üzenetére


mihail38
aktív tag

Erről nekem mindig az jut eszembe, hogy micsoda nagy problémákkal küzdenek az emberek (véroxigénszint mérés) szerintem ez igen fontos főleg a mai helyzetben.
Csak tudnám, hogy miért tartanak meg emberek egy olyan telefont amivel nem elégedettek....
Én volt olyan, hogy ki bontottam egy telefont a dobozából, bekapcsoltam és eldöntöttem, hogy lesz egy hirdetésem a hardveraprón és így is lett, meg vettem és 2 nap után masik tulajdonosa lett a telefonnak.
Nincs és nem is lesz olyan telefon a kezembe amivel nem vagyok elégedett különböző okok miatt, én biztos nem idegesíteném magam ilyen dolgokkal, az másnap már a piacon landolna és másik tulajdonosa lenne, vagy van egy másik megoldás is kompromisszumot kötök és elfogadom olyannak amilyen és örömmel használom.

[ Szerkesztve ]

(#27666) sgeza válasza a2d2 (#27664) üzenetére


sgeza
veterán

Ez valóban így van egyébként. Az S8-ban még jó volt, az S10-ben viszont tényleg nem jó a véroxigén mérő.

(#27667) karicsek válasza mihail38 (#27665) üzenetére


karicsek
aktív tag

Talán mert, nem mindenki engedheti meg magának, hogy 200 ezres telefont, ha nem hozza a várt szintet, amit csak használat közbe tapasztal, utána eladja 120-130 ezerért. Majd vegyen egy újabb telefont 300 ezerért.
Inkább megpróbál együtt élni a hibáival egy ideig, de attól még kimondhatók.

[ Szerkesztve ]

(#27668) istvan47 válasza mihail38 (#27665) üzenetére


istvan47
senior tag

ott a pont! :U :C

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#27669) mihail38 válasza karicsek (#27667) üzenetére


mihail38
aktív tag

Itt is lehet venni 120-130 ezerért telefont ami garis es jó, szinte új állapotú, erre csak ezt tudom írni és le van cserélve az idegesítő telefonom....

(#27670) csaba1203 válasza Micsurin (#27662) üzenetére


csaba1203
addikt

Mennyit dob rajta?
Milyen appokat érdemes odarakni?

(#27671) dkovizoli válasza a2d2 (#27664) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos valami gyártási szórás lehet, mert nekem nincs ilyen problémám a szenzorral vagy a mérési eredménnyel. Már írtam nem is oly régen, hogy teljesen egyforma adatot mért egy okosórával összehasonlítva, illetve a pulzus és vérnyomás adatok is rendben vannak egy normális műszerrel összehasonlítva.

(#27672) gabber01 válasza mihail38 (#27665) üzenetére


gabber01
addikt

Ez elvi kérdés. Ha valamit jobbnak reklámoznak, mint az előző generáció és emellett számottevően drágább is, akkor az ember joggal várja el, hogy igenis legyen akkor tényleg jobb, mindenben. Vagy ha nem az, akkor egyesek ne áltassák magukat az ellenkezőjével, és pláne ne osszák ki azokat, akik kimondják a kellemetlen tényeket.
Megtehetném, hogy lecserélem másra, de korántsem biztos ezek után, hogy az jobb lenne, és semmi kedvem újra meg újra az eladás, keresés, vétel, újra belakás körüli hercehurcára. Azért olvastam utána rengeteg helyen és néztem meg kismillió összehasonlító teszt videót, hogy lehetőleg ne kelljen csalódni, vagy legalábbis tisztában legyek a hiányosságokkal. Ez sajnos nem sikerült maradéktalanul még így sem.
De valószínűleg már megtartom, mert a hibái, hiányosságai ellenére persze egy nagyon is jó telefon.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27673) migabi24 válasza gabber01 (#27672) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tökéletesen megfogalmaztad a problémát :C

(#27674) morge


morge
tag

Feltettem egy pár képet én is az elérhető telefonokról. Igaz nem művészi képek, nem is mind egy időben és egy témáról készültek. ( van benne amelyik igen) Azért épp érdemes összehasonlítani őket. Már csak azért is, mert az első és az utolsó között majd 300 ezer ft. különbség van/volt.
[link] S10+
[link] S8
[link] Xiaomi MI9 /2019. 153e. ft./
[link] Xiaomi MI8 Lite /2018. 73e. ft./

(#27675) mihail38 válasza migabi24 (#27673) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ezek mitől problémák?
Nincs titkolva semmi senki előtt, hogy egy adott telefon mire képes és ez mindig így is lesz.
Van aki a ledértesítést hiányolja, de miért?
Nem tudta hogy nincs?
Ettől még leírhatja ide minden héten, hogy ez hiányzik neki, de ettől még az S10 szériában nem lesz ledértesítés.
Az hogy valakinek ez a telefon csalódás azt is megértem, de én ezen, és senki más nem tud itt ebben segíteni, mint már leírtam erre van két lehetőség az egyik az eladás a másik a megszokás vagyis elfogadni a telefont így.
Az hogy valakinek nem működik valami rendesen és arra keres megoldást itt szívesen segítenek mindenbe ami ezzel kapcsolatos, de abban ne várjon segítséget senki hogy neki ez a telefon csalódás, csak megérteni tudom mivel mások az igényeink.
Az hogy nincs ledértesítés abban nem tud segíteni senki és egyeseknek ezért csalódás ez a telefon ez számomra nevetséges mert megvételkor már tudta hogy nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#27676) migabi24 válasza mihail38 (#27675) üzenetére


migabi24
nagyúr

Te nem tudod értelmezni amit leírtak? Pedig tökéletesen megfogalmazták, javaslom olvasd el újra hátha sikerül felfogni :D

(#27677) dkovizoli válasza dkovizoli (#27671) üzenetére


dkovizoli
addikt

Na még jó , hogy írtam, hogy jól működik. Jól működött. A vérnyomásmérést nem bírom működésre bírni. Lehet a bétaprogram az oka. Android 10-en nem túl rég működött.

(#27678) mihail38 válasza dkovizoli (#27677) üzenetére


mihail38
aktív tag

Jelenleg az Android 10-en nálam jól működik.

(#27679) sgeza válasza dkovizoli (#27677) üzenetére


sgeza
veterán

Vérnyomásmérést?? Olyat nem is fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#27680) mihail38 válasza migabi24 (#27676) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ha vissza olvasom a te hozzászólasidat csak negatív és a huaweit ajnározod, ajánlom használd azt.

(#27681) mihail38 válasza sgeza (#27679) üzenetére


mihail38
aktív tag

:) én a véroxigénre gondoltam, igen vérnyomásmérő az nincs. :N

[ Szerkesztve ]

(#27682) dkovizoli válasza mihail38 (#27678) üzenetére


dkovizoli
addikt

A legújabb verziót leszedtem közben és azzal már újra tud mérni éa müködik.

(#27683) dkovizoli válasza sgeza (#27679) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ezzel a vérnyomásméréssel tévedtek. Tudja a telefon. Keressetek rá a MY BP LAB alkalmazásra. Nem orvosi müszer, de alkalmas rá.

(#27684) sgeza válasza dkovizoli (#27683) üzenetére


sgeza
veterán

Még nem orvosi módon sem fog semmi értékelhetőt mérni, az hétszentség (nem azt vonom kétségbe, hogy ne írna ki eredményt). Magát az alapelvet nem képes produkálni önmagától. Lehet, hogy ír ki valamit eredményül, de én lefogadom, hogy igen laza kapcsolatban van a valósággal.

[ Szerkesztve ]

(#27685) migabi24


migabi24
nagyúr

Nincs és nem is volt huaweim :C :W

(#27686) sgeza válasza dkovizoli (#27683) üzenetére


sgeza
veterán

Na kipróbáltam kíváncsiságképp. Hát természetesen a készülék saját érzékelőjével értékelhetetlen eredményt produkál. Eleve nem ad (mivel nem is tudhat adni) abszolút systole és diastole értékeket. Egy kezdeti méréshez képest valamilyen százalékos eltérést mutat bárminemű dimenzió nélkül.
A másik két lehetőség, ha kézzel beírod egy külső készülék által mért értékeket, vagy csatlakoztatsz egy kompatibilis eszközt, amit ismer az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#27687) dkovizoli válasza sgeza (#27686) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az a legcélszerűbb, ahogy a program kéri is az elején, hogy egy másik, külső vérnyomásmérővel megméred magadnak, majd azt beírod referenciaként és azonnal mérsz egyet vele. Sok mérés alapján, elég pontos tájékoztatást ad, nekem ez a saját tapasztalatom. Az ujjadban levő erek tágulása alapján számol, ha emlékezetem nem csal, amikor elolvastam az oldalon leírt tájékoztatást. Ha nem adsz meg így egy külső által mért adatot, akkor valóban csak egy százalékos valamit fog adni, aminek köze nincs a valós értékekhez. A másik, hogy mivel a saját ujjadhoz viszonyít a későbbiekben is, ezért más emberre szintén alkalmatlan, amíg nem történik meg az új kalibráció, mint először. Én ezt tapasztaltam. De nem akarom ezzel tovább off-olni a topicot. :)

(#27688) csorbajeno válasza sgeza (#27686) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez a My BP úgy működik, hogy első alkalommal megméred a telefonnal, majd azt hitelesíted egy dedikált vérnyomásmérővel. Ekkor, ha megadod a telefonnak az értéket, akkor nemcsak százalékos eltérést fogsz latni, hanem értékeket. Hozzád hasonlóan eleg szkeptikus voltam az appal kapcsolatban, de a hitelesítés után meglepően pontosan mért az itthoni vérnyomásmérővel összevetve, átlagban +/- 1-2Hgmm volt az eltéres, ami meglepett :Y Szóval nem használhatatlan, de azért illik a helyén kezelni, ez természtesen nem orvosi műszer.

(#27689) csorbajeno válasza dkovizoli (#27687) üzenetére


csorbajeno
veterán

+1

Hasonló zapasztalataim vannak. Ja és ehhez megváltozik az átvilágítoó LED fénye is. Azt hiszem lila lesz :U

(#27690) sgeza


sgeza
veterán

Köszi mindkettőtöknek! Majd kíváncsiságból megnézem mégegyszer mért adatokkal, így már értelmet kapott a dolog.
Szerintem az offnak ellenére ez ennyit belefér még.

[ Szerkesztve ]

(#27691) gabber01 válasza morge (#27674) üzenetére


gabber01
addikt

Mi a te konzekvenciád ezek alapján?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27692) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok.
Hátha találkozott már itt vki a problémámmal.
S10+ telefonom van és szeretném párosítani egy Huawei Band 4 Pro karkötővel, de hiába frissítettem a telón a Huawei Health apk-t nem látják egymást az eszközök! :U
Esetleg vkinek tippje, hogy mi lehet a gond? BT nem találja meg a karkötőt egyáltalán. :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27693) sgeza válasza jano_77 (#27692) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem úgy rémlik, hogy az alkalmazáson belül kell hozzáadni, nem a telefon BT menüjében. Nekem hasonló van, majd megnézem, de most nincs nálam. Az is lehet, hogy az S10-hez még nem is használtam sosem. Talán az S8-hoz volt még valamikor párosítva, azzal működött rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#27694) jano_77 válasza sgeza (#27693) üzenetére


jano_77
nagyúr

Alkalmazáson belül próbáltam, a friss apk-t leszedtem a telefonra és meg is jelent a listában, de hiába nyomok a párosításra, egy ideig keres, majd kiirja hogy sikertelen. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27695) csorbajeno válasza jano_77 (#27694) üzenetére


csorbajeno
veterán

Tedd töltőre a karkötőt és úgy próbáld meg. Esetleg várj egy pár percet párosítás előtt.

(#27696) sgeza válasza jano_77 (#27694) üzenetére


sgeza
veterán

De magát az eszközt észreveszi?

(#27697) jano_77 válasza sgeza (#27696) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem veszi észre, pont ez a baj. :(
Huawei Health appon belül a listában az új apk után már benne van, de a párosítás nem jön létre. :(

Csorbajeno: megpróbálom csak megvárom amíg a karkötő firmware frissítés lefut :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27698) Micsurin válasza csaba1203 (#27670) üzenetére


Micsurin
nagyúr

MiFit és Swipe a kezdetektől itt van most hozzádobtam a gyári felesleges appokat vagy amiket utólag tettem fel.(Összes játék, kell a francnak a sok felesleges noti, SHealth + Members és Friends + Global Samsungg cucc(színes cikkelyek) + lényegében mindent amitől nem várok folyamatosan értesítés. :DDD )

Nem kiemelkedő de mintha egy bő 20-25 percet spóroltam volna a SOT-ot így 2-3 napot nézve a használati szokások nem igen változtak mivel állandó a napirendem egy ideje. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27699) sgeza válasza jano_77 (#27697) üzenetére


sgeza
veterán

Nem kell párosítás módba tenni az órát?

(#27700) icemad válasza sgeza (#27699) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem már "párosodott" is. Egyébként hogy lenne frissítés az órára?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.