Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Karma


Karma
félisten

Apropó Swype, a legújabb béta simán feltelepült, most arra várok hogy letöltődjön a magyar nyelv hozzá. Nagyon más a kinézete, mint eredetileg a GB-be integrált volt.

“All nothings are not equal.”

(#1802) killerjohn


killerjohn
addikt

ezt próbáltad már?

(#1803) Karma válasza killerjohn (#1802) üzenetére


Karma
félisten

Igen, nem igazán bejöhetsz, mert lassítja az ébredést.
És szintén csak a launcher lesz tőle holós.

“All nothings are not equal.”

(#1804) rankesz válasza Karma (#1800) üzenetére


rankesz
veterán

CM9 alatt az S-Pen funkciói megmaradnak?

(#1805) Karma válasza rankesz (#1804) üzenetére


Karma
félisten

A gombnyomásra screenshotolást nem hiszem, de maga a ceruza úgy emlékszem az alpha buildben is ment. Majd meglátjuk.

“All nothings are not equal.”

(#1806) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

A héten vettem egy Note-ot a T-Mobile-nál. Nem nagyon volt még időm kiismerni a rendszert, eddig a Symbian-t nyüstöltem! :)
Az elsők között azt nem értem, hogy a feladat kezelőben a belső tárhely miért 11 Gb? Nem 16-nak kellene lennie? Lehet nagyon triviális a kérdésem, de erre tudnátok válaszolni?

Köszönöm!

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1807) rankesz válasza pleslie82 (#1806) üzenetére


rankesz
veterán

Mert a 16 gigás Flash chip-ből az oprendszer lefoglal magának amin tárolódik, meg a felhasználói adatoknak. Ez ilyen.

(#1808) nggabi válasza rankesz (#1807) üzenetére


nggabi
nagyúr

hát te mit csurgatod itt a nyálad? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#1809) pleslie82 válasza rankesz (#1807) üzenetére


pleslie82
tag

Köszi, én is erre tippeltem, csak nem gondoltam, hogy cirka 5 Gb...
Szerintetek mi lehet annak az oka, hogy otthon az XP automatikusan felismerte háttértárként, itt a melóhelyemen(szintén XP), meg felismeri új hardverként, hogy Samsung eszköz, majd ki áll hibával, hogy telepítés során probléma lépett fel és ennyi. Nem tudok vele mit kezdeni, ha a Kies hibajavítóját lefutattom, akkor sem. Ötlet esetleg, hogy mi lehet gond?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1810) rankesz válasza pleslie82 (#1809) üzenetére


rankesz
veterán

KIES-t felejtsd el, elég gáz program csak a galiba van vele.
Szedd le, és tedd fel ezt : [link]

(#1811) pleslie82 válasza rankesz (#1810) üzenetére


pleslie82
tag

Köszi...de sajna nem jártam sikerrel, telepítés során ugyanaz a hiba állt elő: felugró buborék: a hardver telepítése során probléma lépett fel.", aztán ennyi! :)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1812) rankesz válasza pleslie82 (#1811) üzenetére


rankesz
veterán

Tedd át a PDA-t USB hibakeresés módba, így fel kell csatolnia Mass Storage módba

(#1813) 42861 válasza pleslie82 (#1806) üzenetére


42861
senior tag

Hello!

Ha visszalapozol pár oldalt, láthatod, hogy igen sok emberkének meggyűlt a baja a Note kijelzőjével. Foltosodás, mindeféle képhibák lépnek fel. Gyakorlatilag szinte minden Note-nak problémás a kijelzője kisebb-nagyobb mértékben. Érdeklődnék, hogy a tiéd milyen? Tapasztaltál valami hasonlókat? Én is tervezek egy ilyen kütyüt venni, de ez a kijelző mizéria eléggé lelombozott.

(#1814) killerjohn


killerjohn
addikt

pattanásig feszült...

sajnos mire lesz belőle custom rom, meg CF-root (és akkor arról nem is beszélek, hogy forráskód sehol, tehát custom kernel is fényévekre van még...)

[ Szerkesztve ]

(#1815) Everman


Everman
addikt

Kint a Sammobile-os ICS, ég és föld a különbség a kínai szökevényhez képest. Sokkal-sokkal jobbnak tűnik elsőre.

(#1816) nggabi válasza Everman (#1815) üzenetére


nggabi
nagyúr

otán nincs? ;]

am cyberpunk: [link] a méret a lényeg szöveg magamtól jutott eszembe és utána láttam itt nálad. eskü :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#1817) Everman


Everman
addikt

Visszavonva, minden szép, csak telefonálni nem lehet vele, nincs hang :D

(#1818) nggabi válasza Everman (#1817) üzenetére


nggabi
nagyúr

az kellemetlen... cerka? wifi? gps?

"szenyor dzsíííí"

(#1819) Everman válasza nggabi (#1818) üzenetére


Everman
addikt

Ezek működnek, csak alapból nincs hang telefonáláskor (zajszűrés kikapcsolása után lesz), viszont mikrofon sincs, így ment rövid úton a levesbe, már állítódik vissza az LA6 :)

Sebességre nekem jobbnak tűnt, mint a kínai szökevény és a teljes Google és Samsung szoftvercsomag benne van.

(#1820) Cyberpunk válasza Everman (#1819) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt vicces mert tőlem mindig megkérdik hogy "és telefonálni lehet e vele". Ha ez van fent akkor meg lehet mondani, hogy nem.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1821) Karma


Karma
félisten

Kár a második leakért, a Swype béta valahogy nem az igazi.. A Google cuccokat felraktam, a Samsung cuccok nagy részét már likvidáltam, szóval nagy hiányérzetem egyébként nincs.

Csak ez, meg a böngésző fekete címsora ne lenne.

Észrevettem viszont egy nagyon állat dolgot a kínain: a stylus támogatja a hover eseményt a böngészőben!

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1822) killerjohn válasza Karma (#1821) üzenetére


killerjohn
addikt

ja egyre többen írják hogy a kínai sokkal jobb mint az új, azzal még telefonálni is lehet.

mi az a hover esemény? én operás vagyok...

(#1823) Karma válasza killerjohn (#1822) üzenetére


Karma
félisten

A hover az, amikor az egered föléviszed valaminek, de nem kattintasz rá. Némely weboldal reagál rá, kiemelődik egy link vagy elindul egy videó előnézete...

Érintőképernyővel ezt hagyományosan nem lehet megcsinálni, hiszen az ujjadat nem tudják a levegőben érzékelni :N

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1824) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Note-hoz van már ideális felbontású, méretű IGO?

(#1825) Karma válasza pedrotakax (#1824) üzenetére


Karma
félisten

Nincs legális iGO Androidra. Majd tavasszal térj vissza a kérdéskörre, bár akkor se biztos hogy Note-kompatibilis lesz a végtermék.

“All nothings are not equal.”

(#1826) pedrotakax válasza Karma (#1825) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

Köszi, és addig melyik navigációt érdemes használni rajta?

(#1827) killerjohn válasza Karma (#1823) üzenetére


killerjohn
addikt

LOL hogy az a hover :) ok, vágom én, csak pont a touchscreen miatt nem tudtam értelmezni :) és a pent érzékeli a kijelző FELETT?! :Y

(#1828) Karma válasza killerjohn (#1827) üzenetére


Karma
félisten

Halál komoly :C
Szerintem ez kell a teljes böngészési élményhez, nem a Flash plugin.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1829) Karma válasza Karma (#1828) üzenetére


Karma
félisten

Egy gyakorlati felhasználás: ez az első telefonom, amin használható a BME Neptun! :Y

Mondjuk már nincs szükségem rá, de lehet valakit érint még.

“All nothings are not equal.”

(#1830) pleslie82 válasza 42861 (#1813) üzenetére


pleslie82
tag

Igen, olvastam a problémákat, de szerencsére eddig semmi hibát nem találtam a készülékben! Kop,kop,kop! :)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1831) babosmiki válasza pedrotakax (#1826) üzenetére


babosmiki
addikt

Sygic Aura, de már a Google is igen jól használható és ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1832) credof1 válasza pedrotakax (#1826) üzenetére


credof1
tag

Megerősítem az előzőt a Sygic Aura a legjobb..

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#1833) pedrotakax válasza babosmiki (#1831) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

Köszi

(#1834) a.sebi


a.sebi
őstag

sziasztok most szeretnék egy galaxy note telefont venni....nagyon tetszik de kivancsi lennek par dologra.....
pl van benne wifi hotspot funkció? és hogy mükodik?
a március orul erkező ics frissites magával hozza majd az a tw feluleten kivul a gyári holo feluletet is? azt hallottam ez kotelezo.....
olvasgattam hogy neha bizony baj van a kijelzovel.....vannak meg olyan hibak amik surun elojonnek?
az spen jol mukodik ? mert hallottam h nem pontos.....
tudom lehetne visszaolvasni de sajna nincs sok idom es en csak a mobilarena forumbol tájékozodom.....vagy csak nektek hiszek....ha valaki rá ér pár sort iron ...nagyzon ,koszonom....jah üzemidő ...én extremen sokat nyomkodnám van esélyem h estig kibirja ?

(#1835) Karma válasza a.sebi (#1834) üzenetére


Karma
félisten

- Van benne. Megnyomod a gombot és örülsz.
- Nem kötelező eléggé sajnos.
- Nem igazán.
- Hangulat- és alkalmazásfüggő, egyébként tényleg nem túl pontos.
- Van.

“All nothings are not equal.”

(#1836) a.sebi válasza Karma (#1835) üzenetére


a.sebi
őstag

Köszi a gyors vàlaszt...Akkor szerintem veszek egy noteot..... Havalakinek van meg valami informàcioja amit a vasqrlas elott megosztana velem ..vagy fontos tudjam, akkor ha leirja mgköszönöm

(#1837) pleslie82


pleslie82
tag

Még mindig nem értem, miért nem tudom a melóhelyemen csatlakoztatni a telefont USB porton.....már mindent megpróbáltam...csatlakoztatom, lent a kis buborékok jelzik, hogy felismeri, de aztán kiáll azzal, hogy probléma lépett fel. Sem a KIES nem tud így csatlakozni, se meghajtóként nem látom, pedig a Samsung USB drivert is felraktam, de ugyanaz... van esetleg még valami ötletetek, mivel próbálkozzam? Köszi! :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1838) babosmiki válasza pleslie82 (#1837) üzenetére


babosmiki
addikt

USB hibakeresés be?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1839) babosmiki válasza pleslie82 (#1837) üzenetére


babosmiki
addikt

dupla...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1840) pleslie82 válasza babosmiki (#1839) üzenetére


pleslie82
tag

Arra gondolsz, amit a Kies ajánl fel? Az nem mükszik..

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1841) pleslie82


pleslie82
tag

Addig szenvedtem, míg tárhely módban látja meghajtóként, de így meg a Kies nem kommunikál...konkrétan szeretnék szoftvert frissíteni, de így nem tudom. Ezért lenne lényeges nekem ez a Kies...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1842) rankesz válasza pleslie82 (#1841) üzenetére


rankesz
veterán

A KIES-t felejsd el, egy bogos ...rakás és rengeteg telót tett már téglává szoftverfrissítés közben. Odin a te programod

(#1843) babosmiki válasza pleslie82 (#1840) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem arra gondolok, ezt a beállítások menüben kell kipipálnod.
Ha meg kies akkor nem kell a pipa.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1844) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Nemrég még s2-es telefont szerettem volna venni,de az bizony elmaradt.
Érdemes azt már hagyni,és inkább Note-t venni?
Vagy csak nagyobb és jobb a Note képernyő felbontása?
Vagy van más ok,amiért ezt kéne választanom?

Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#1845) a.sebi válasza speter33 (#1844) üzenetére


a.sebi
őstag

Szia en is most akarok note telot venni ...de en az s pen funkcio miatt az erosebb hardver a jobb es nagyob kinelző és a mindenhol dìcsért kamera miatt vennék inkabb noteot....de mondom en nem vagyok note tulajdonos....

(#1846) HardRic válasza a.sebi (#1845) üzenetére


HardRic
addikt

A kamera az SII-nek is kivételes, főleg makróban. Viszont az S pen nagyon hasznos lehet. Hogy nekem már hányszor jól jött volna egy cerka... Sok mindenben igaza volt Steve Jobsnak, de abban nem, hogy a stylus hülyeség. Az hülyeség ha valami csak azzal használható, de amit a Note kínál kivételes, nem hiába sikeres.

(#1847) tybsen válasza a.sebi (#1834) üzenetére


tybsen
addikt

Csatlakozom az elottem szolohoz. En galaxy tab es nexus s-rol valtottam, maximalisan meg vagyok elegedve. A pen tenyleg hasznos tud lenni. A nexus s nalam gyakorlatilag mindenhol tolton volt (kocsi, munka, otthon) - az en eros felhasznalasom mellett a note lazan kibirja a nap vegeig. Ezt nekem eddig egyetlen telefonnal sem sikerult elerni. En a meret miatt aggodtam kicsit, de a kornyezetemnek nem is tunt fel igazan :-) Ja a nexus s ICS utan pedig teljesen jol hasznalhato a note TW launchere, nekem nem hianyzik az ICS, sokkal jobban tetszik a jelenlegi. Pl. ICS-en allandoan ott volt a nexuson a google keresosavja, el sem lehetett tuntetni es csak a helyet foglalta. En szemely szerint orulok is, h nem lesz ilyen jellgu felulet. Szerintem nem banod meg ha ezt veszed. :-)

(#1848) speter33 válasza tybsen (#1847) üzenetére


speter33
aktív tag

Akkor most sztem én is várok egy új szállítmányra,mert a T-nél elfogyott...
Amúgy nem túl nagy a fülhez tenni? :DDD
Engem nagyon érdekel a kamera része is.Megnéztem egy pár youtube-os felvételt,nekem ahogy látom bőven elég lesz...néhol az államat keresgettem :)
Egyedül csak egy normál kamera nagy optikai zoomját hiányolom :D
Tényleg,videofelvétel alatt bele lehet zoomolni? :F

(#1849) tybsen válasza speter33 (#1848) üzenetére


tybsen
addikt

Bele lehet zoomolni videfelvetel kozben (az ujjaiddal lehet, mint a kepeknel). Fulhoz tenni kicsit nagy de nem zavaro :-) Es a kezeddel eltakarod tehat masnak nem is tunik fel annyira. Raadasul vekony is, semmi para nincs vele. En igazabol megnyomkodtam kb egy oran keresztul egy MM-ban es utana a 4"-os nexus s-em mar olyan volt mint egy kis jatektelefon. Nagyon hamar megszokhato a meret :-)

(#1850) speter33 válasza tybsen (#1849) üzenetére


speter33
aktív tag

Köszönöm :) Lehet hogy nekem is nyomkodnom kéne valahol,mert még nem volt a kezemben Note,csak az az 5 colos S Wifi 5.0,amire jónéhányan azt hitték hogy telefon :DDD
A gps-t lehet használni netkapcsolat nélkül,mint a mostani Nokia 5230-asomban?
Videózás közben milyen formátumban ment?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.