Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) #68216320 válasza desirehd (#12999) üzenetére


#68216320
törölt tag

Auchan, MediaMarkt áruvásárlási hitelre gondolom, jó magas kamattal. Bár Auchan-ban időnként mintha láttam volna kamatmentes hitelt is.

(#13002) babosmiki válasza desirehd (#12999) üzenetére


babosmiki
addikt

Sok ilyen üzlet van, pl. mammutban.
De a Mediamarkt-ban is vehetsz hitelre, most egész jó áron.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#13003) kchris78 válasza Baroc (#12972) üzenetére


kchris78
veterán

A flip case (azaz amitől olyan lesz mint egy könyv) amortizálódása ellen én anno körbepillanatragasztóztam a szélét és akkor az a gumiszerű anyag ami összefogta a több réteget, nem jött szét. onnantól kezdve bírja nagyon sokáig.. kicsit szar konstrukció hogy olyan puha ami összefogja.

(#13004) Apika válasza Cyberpunk (#12974) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Mégis veszel majd magadnak Note 2-t? ;)

(#13005) gery2123


gery2123
őstag

Na megrendeltem a Note-ot! Remélem péntekre itt van !
Addig is valaki nem tud Debrecen-ben jó árban tokot,és fóliát rá?

-- PSN_ID: GerY2123

(#13006) Cyberpunk válasza Apika (#13004) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, de a fontossági listán hátrébb van, majd átcsúszik jövőre. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13007) Polllen válasza desirehd (#12999) üzenetére


Polllen
nagyúr

A nagyobb boltokban van áruvásárlási hitel. Pl. Edigital, Aqua, stb.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13008) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

Sziasztok.
A mai nap rávettem magam egy kis pihenésre, ami azt jelenti, hogy nem rakom naponta fel az újonnan feltett cm10et, mert gondoltam eljutott oda, hogy amíg komolyabb, drasztikus változás és javítás nincs (esetleg lesz hivatalos), addig elleszek ezzel, mivel egész komoly már úgy ahogy van a legújabb.
Tehát eddig nem is telepitettem semmi extrát, csak az alapokat tesztelgettem, aztán ugye másnap jött az új stb...
A mai napon ugye gondoltam leállok, szépen feltettem minden apróságot ami nekem kell, minden egyes beállítás a helyén. stb stb... erre kb huszadjára gondol egyet és egyszerűen megáll minden. Egyedül a power gomb altatja/ébreszti fel a kijelzőt de nyomkodni nem lehet :D
Eddig elvétve kb 30 romcserénél csinált ilyet vagy 3x.
Azért írom ezt most ide, mert talán valaki tudja, esetleg valami app tehet róla, vagy beállítás vagy nemtudom.. és akkor kitartanék a tervem mellett és nem cserélném naponta a romot, amíg nem lesz valami brutál.
Köszönöm

(#13009) Kapanyél válasza ólomvarjú (#13008) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nálam a délutáni 5 perces móka... De csak azért mert vissza kell alá raknom a Thor kernelt, így 2x kell dalvik cache-t ürítenem. Amúgy 2 perc lenne.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13010) ólomvarjú válasza Kapanyél (#13009) üzenetére


ólomvarjú
tag

azt nekem is :)
akkor légyszíves mondd el, hogyan őrizhetnék meg mindent. Nekem még nem sikerült backuppal, bár valószínű ez az én hibám :D leírnád?

(#13011) Kapanyél válasza ólomvarjú (#13010) üzenetére


Kapanyél
őstag

A CM-ek NoWipe-osak, csak föltolod és minden marad a régi. A dalvik cache és a cache partíció wipe-olása nem törli az adatokat-programokat-beállításokat.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13012) ólomvarjú válasza Kapanyél (#13011) üzenetére


ólomvarjú
tag

uh nekem ez az infó kimaradt :o
köszönöm :R
szeretnék naptár widgetet, olyan ami icsben van gyári állapotban, valaki tud olyat?
(ha esetleg átlátszó az mégjobb :DDD )

(#13013) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

Na kipróbáltam. Majdnem minden megmaradt tényleg. Nekem pa van, és az átmérezett appok álltak vissza. Valamint a benne lévő naptárba ma írtam vmit, most a widgeten csak egy fehér csík van az írás helyett és ha rányomok akkor bejön a naptár de semmi nincs ott..
A többi része oké

(#13014) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

Bocsánat megint én
A gapps is eltakarította magát :D

wipe cache
wipe dalwik
install rom
reboot recovery
install kernel
wipe cache
wipe dalwik
reboot

rosszul nyomom?

[ Szerkesztve ]

(#13015) Kapanyél válasza ólomvarjú (#13014) üzenetére


Kapanyél
őstag

Pa=paranoid? Csak CM-re igaz amit írtam!
Egyébként a wipe-okat mindig telepítés előtt kell elvégezni. Néhány ROM esetében van csak szükség utána is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13016) ólomvarjú válasza Kapanyél (#13015) üzenetére


ólomvarjú
tag

Igen az, de hát ez is cm
Meg egyébként mondom a gapps on meg a pa settingsen kívül minden megmaradt. Egyébként van az új gapps, nekem pl nem rak fel gmailt O.o
Tehát akkor
Wipe
Rom
Wipe
Kernel
Reboot?

(#13017) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

nem hiszem el hogy nem lehetett vékonyra csinálni :N
[link]

(#13018) nggabi válasza ólomvarjú (#13017) üzenetére


nggabi
nagyúr

azta :C

"szenyor dzsíííí"

(#13019) ólomvarjú válasza nggabi (#13018) üzenetére


ólomvarjú
tag

mint valami rossz távirányító

(#13020) DeathAdder válasza ólomvarjú (#13017) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezzel viszont meglenne stabilan a 2 nap, csak hát igen kompromisszumos :))

(#13021) ólomvarjú válasza DeathAdder (#13020) üzenetére


ólomvarjú
tag

Az biztos, de hát én inkább töltöm ha kell minden este :D
Vagy akkor már inkább ez
De most valami más aggaszt. Ahogyan korábban is írtam lefagy sokszor. Ha olyan kedve van 3x 4x is újra kell indítani és van hogy 10 percenként megismétli :(
Mit csinálok rosszul? Vagy csak pont ez a frissítés sikerült ilyenre? Remélem...
Nektek nincs ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#13022) DeathAdder válasza ólomvarjú (#13021) üzenetére


DeathAdder
veterán

Próbálj másik romot, esetleg full wipeot..

(#13023) Cyberpunk válasza DeathAdder (#13020) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább járkálok két akkuval.:D Most veszek még egyet, meg egy dokkolót hozzá, amivel megy a készülék + pót akku töltés egyszerre.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13024) ólomvarjú válasza DeathAdder (#13022) üzenetére


ólomvarjú
tag

Ma már feltettem v 5x mindenféleképpen :D
Nembaj holnap biztos jön újabb, hátha javul

(#13025) DeathAdder válasza Cyberpunk (#13023) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt hittem a nótkettőre vagy most rácuppanva ;]

(#13026) Kapanyél válasza ólomvarjú (#13016) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én hagyni szoktam az új ROM-ot egyszer bebootolni a saját kernelével, aztán restart recovery és úgy wipe + új kernel install.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13027) Cyberpunk válasza DeathAdder (#13025) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az még odébb van. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13028) puskint válasza ólomvarjú (#13024) üzenetére


puskint
tag

Ha tiszta lappal akarsz indulni, a sorrend a kovetkezo: Titanium Backup Pro-val csinalsz egy mentest a felhasznaloi alkalmazasokrol. Utana CWM-ben: wipe data/cache, wipe cache, wipe dalwik cache, format cache, format system, format data. Ezutan install zip (ROM&gapps), reboot. Ha mas kernelt akarsz tenni, akkor ismet CWM, wipe cache, wipe dalwik cache es install zip (kernel). Reboot, felteszed ujra a Titanium Backup Pro-t (celszeru ezt lementeni az sd-kartyara, hogy mindig keznel legyen es azert a Pro-t, mert ez tud kotegelt visszaallitast) es visszaallitod a felhasznaloi alkalmazasokat szorostul-borostul (adatokkal).
En igy szoktam, mert volt, hogy belassult a telo/furan csinalt, ha nem indultam tiszta lappal. Ez kb. 10-15 perces munka es a visszaallitas egyik romrol a masikra 95%-os. Meg marad 5%, hogy beallits ezt-azt, pl. csengohangokat, hatteret, de ez igazan semmiseg.

(#13029) Kapanyél válasza puskint (#13028) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez ott bukik meg, hogy ha tiszta lappal akarsz indulni, akkor a Titanium (és minden egyéb) Backup-ot elfelejted. ;)

Én is szoktam full mentést készíteni a TB-vel, de visszaállítani csak a bevásárlólistámat szoktam kb, mert már a könyvjelzők is a felhőben vannak. Az AnySoft Keyboard, a TSF Shell és a Fancy Widget meg le tudja menteni a beállításait, így azokat könnyű visszaállítgatni.
Minden mást újból letöltök, friss install, újból beállít. Egy napos móka. :((( Így biztosan kiküszöbölsz minden hibalehetőséget. Ha valami mégi szar, akkor a ROM a hibás vagy a kernel vagy befosott a vas.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13030) Baroc válasza kchris78 (#13003) üzenetére


Baroc
tag

Hmm ez jó ötlet :) Az elsőt még gariban cserélték, úgyhogy még csak egyért fizettem. Ha most nem adom el (a Lumia 920 csábító :) ), akkor következőre megpróbálom. kösz a tippet

(#13031) djapor96


djapor96
őstag

A két utolsó cm10 nightly verzión nálam sajnos előjön a RIL Crash bug...:(

A 10.13 utáni verziókon találkoztam vele.

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#13032) Colani


Colani
tag

sziasztok!!

kis kitérő után újra Note-om van....abban tud e vki segiteni,hogy esetleg voodoo soundhoz hasonlo okosság van e erre a telefonra vagy vmelyik kernelben van e vmi hasonlo jóság amivel a hangerőt tudnám növelni és más okosságok.

köszi előre is,minden jót

(#13033) zsoltti válasza Colani (#13032) üzenetére


zsoltti
senior tag

van egy univerzális tuning, Úgy hiívják, hogy: Pimp my rom, abba van csomó gyorsìtás, az utolsó beálítások közt ott van benn az awesome beats, az jó!

(#13034) Kapanyél válasza djapor96 (#13031) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az miben nyilvánul meg nálad? Dobja a hálózatot folyton?
Az okt.17-es és a két vasárnapi óta?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13035) Colani válasza zsoltti (#13033) üzenetére


Colani
tag

köszi szépen meglesem :)

(#13036) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

köszönöm a válaszokat
rájöttem, hogy jobb ha megvárok egy stabil verziót, amit nem kell majd cserélni egy ideig
addig meg marad a mindennapos csere
(de miért érzem úgy, hogy a hivatalos jb nyomába se fog érni a cm10nek?.. :U )

(#13037) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Sziasztok!

Én ez alapján tettem fel a JB-t. Kérnék véleményeket és egy kis teszt után én is megosztom az észrevételeket!

[link]

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#13038) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Kicsit OFF: SGS3-on a JB mennyire lett smooth a PB-vel? Észrevehető, vagy ez is csak olyan palcebo, mint a verzióról verzióra gyorsabbnak érzett rendszer?
Tehát észre fogjuk venni egyáltalán a Note-on, ha implementálják a PB-t a CM-be?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13039) DeathAdder válasza ólomvarjú (#13036) üzenetére


DeathAdder
veterán

Erre én is rájöttem. Stable-n kívül nem is próbálkozom semmivel :N
Tedd fel a CM 9.1.0-át addig is, azzal tuti, hogy nem lesz bajod!

"de miért érzem úgy, hogy a hivatalos jb nyomába se fog érni a cm10nek?"
Lehet megkövezni, de a rendszer gyorsaságát és simaságát illetően ugyanez a helyzet jelenleg az ics és cm9 között is. Elsősorban a project butternek köszönhetően ez a különbség JB esetében biztos, hogy csökkenni fog. Persze kompromisszumos a cm, tisztában vagyok vele!

(#13038) Kapanyél - Szerintem erre az s3 topikban gyorsabban kapsz választ. Van egyáltalán már hivatalos rom rá? Addig pb se lesz szerintem :F
Note tuti, hogy észre fogja venni, mivel nem éppen a leg akadásmentesebb jelző illeti.

Nexus S JB-vel gyorsabb mint bármelyik HTC mobil, ezt egy htc fan (és hox tulaj (Xeals)) tollából is mondom :)

JB szvsz. tényleg nagy átütés lesz (nem "placebó"), főleg a gyengébb,laggosabb mobileszközökre :K

(#13040) Amalgam válasza ólomvarjú (#13012) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Nekem ez van:

S2 Calendar widget

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#13041) Norbee92


Norbee92
csendes tag

Sziasztok! új vagyok a fórumon..valamint az andoidosok között is, íígy előre is bocsi ha hülyeségeket kérdezek. Most vásároltam meg életem első androidos készülékét egy samsung sgh i 717-t. Szeretném kérni a segítségeteket,mert nem értek még semmit az androidhoz.. első problémám,hogy a kies nem ismeri fel.Mi a teendő vele? Újra raktam, hibaelhárítást megpróbáltam. Erre a készülékre lehet tenni magyar szoftvert kiesen keresztül? Így elsőnek ennyi, továbbiakban biztos lesz még kérdésem.Köszi előre is,ha segítettek.

(#13042) Kapanyél válasza DeathAdder (#13039) üzenetére


Kapanyél
őstag

Hátha találkozott már valaki S3-mal... Az S3 topikban még csak sírnak, hogy nincs frissítés, pedig Sammobile-on már jó ideje kint vannak a JB ROM-ok, azok pedig gyáriak, tehát PB-sek.
No mindegy, így egyelőre marad a Note2 tesztvideók alapján az előítélet. De félek, hogy ugyanúgy meg fog akadni, mint Donut óta az összes.
(Számomra mindig is vicces volt, hogy a soron következő Android verziótól mindenki hanyattvágódott, hogy mennyivel smoothabb... én valahogy Eclair óta nem veszek észre számottevő változást a sebességben. Minden rendszerem gyors volt, tökéletes meg szerintem soha nem is lesz.)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13043) djapor96 válasza Kapanyél (#13034) üzenetére


djapor96
őstag

3G hálóról lecsatlakozik, visszacsatlakozik de a net még sem jön... reboot után megjavul egy ideig...

Utána megint kampec... visszament egy korábbi.. :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#13044) Kapanyél válasza djapor96 (#13043) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nekem olyat kezdetek óta csinál, thor aszonta, hogy szar a ROM vagy a SIM. Ráadásul ahol lakok, full térerős a H+ de szemtékedik, alig lehet csatlakozni rendesen, szakadozik, stb. Na így zárd ki a hibákat...
Még bepróbálkozok a tegnapival, de még várom a mait, hátha...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13045) DeathAdder válasza Kapanyél (#13042) üzenetére


DeathAdder
veterán

Note2-n gyári JB van és elég meggyőző már videó alapján is , tehát abban tuti nem lesz csalódás.
Ez igaz kell legyen az S3-ra is, mert kb ugyanaz a hardver van benne, több memóriával.

(#13046) puskint válasza Kapanyél (#13029) üzenetére


puskint
tag

Na jo, ha igy vesszuk a tiszta lapot, akkor nem is lenne erdemes appokat toltogetni. :D Nekem a leirt modszerrel sosem volt bajom, a Titanium szepen visszaallitotta az appokat es az adataikat, lassulas sem volt erezheto ezutan. Meg azt, hogy minden rom-csere utan letoltogessem azt a 100 appot, amit hasznalok, es beallitsam, na ebbol a mokabol szerintem senki nem ker. :DDD

(#13047) djapor96 válasza Kapanyél (#13044) üzenetére


djapor96
őstag

visszaraktam a 11.-it, az hibátlan....., de a 14-i experimental frissítést pont azért tették ki, hogy többen is tudjanak kiíérletezni ezzel a hibával. :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#13048) Kapanyél válasza puskint (#13046) üzenetére


Kapanyél
őstag

Olyankor szoktam rájönni, hogy a fele appra nincs is szükségem ami egy jól belakott rendszerben összejön, így az is sokat segít ám ha nem teszed vissza. :)
Titanium nálam néha belefagy egy-egy progi visszaállításába, így nem is használom már.
Mondanám, hogy a Google visszaállítja az appokat, de mivel eddig nem lehetett törölni a valaha használtakból, a visszaállításkor mindet föl akarja telepíteni, nem csak azokat, amik fönt voltak utoljára. Most viszont már ki lehet törölni az összes alkalmazásból azokat, amikre nincs szükség, így már ez sem akadály. WiFi-n hamar leszedi, és biztosan a legfrissebb verziók lesznek a telefonon.

djapor96
Nálam az október 13-i van fönt, az még jó. Vasárnap viszont kijött egy sima Nightly is, nem csak az experimental. No mindjárt fölpróbálom a 17-it, úgy tűnik, ma már nem jön mai rendes időben.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13049) ólomvarjú válasza DeathAdder (#13039) üzenetére


ólomvarjú
tag

soha nem használtam 9est, még, de lehet ráveszem magam egy tesztre :)
annyit tudok, nekem a 10 jobban bejön, mint az off ics
de hát majd kiderül ha kész lesz végre az a jb..

Amalgam
nagyon nagy, erre gondoltam, köszönöm szépen!

ha hiszitek, ha nem van ám újabb kérdésem is :B
sehogy nem tudom előcsalogatni a sim számokat és menteni sem tudok oda természetesen, esetleg, mivel kitelik tőlem, én vagyok hülye, vagy valahogy meg lehet oldani?

(#13050) Kapanyél válasza ólomvarjú (#13049) üzenetére


Kapanyél
őstag

Személyek - Menü - Importálás/Exportálás

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.