Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Cyberpunk válasza zsoltti (#1500) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát remélem nekem nem lesz ilyen. Mondjuk első napon még nekem sem volt pixelhibám a másodikra jött elő. Még szerencse hogy cserélték 72 órásan. Igaz jól megjártam vele nehezen akart összejönni a csere. ;]

Hát tab igen nekem is volt egy Blackberry Playbook-om, de itthon meg a buszon kívül nem használtam. Mert egyszerűen túl nagy már a 7". Hogy mindig magadnál legyen és bármikkor használd. Ezért lett a Note ez elfér a zsebben. Igaz kisebb, de valamit valamiért.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1502) nababika


nababika
aktív tag

Van valakinek tapasztalata samsung galaxy s2 vagy galaxy note-al, usbre csatlakozassal egy Samsung tv eseteben. Az istenert sem hajlando csatlakozni tarolo modban. A desire-vel siman tudtam felvett videokat lejatszani usbn keresztul. USB debuggingot, probaltam kikapcs bekapcs de sehogy sem jo. A file-rendszer is fat 32. Mi a gaz?

(#1503) babosmiki válasza nababika (#1502) üzenetére


babosmiki
addikt

Videót tv-re legegyszerűbben és a legjobb minőségben
HDMI-n keresztül tudsz küldeni.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1504) CHIPman válasza nababika (#1502) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gondolom a két meghajtó miatt. LG TV-n sem megy egyébként. Médiatároló esetleg?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1505) Karma válasza nababika (#1502) üzenetére


Karma
félisten

Ruházz be egy HDMI kábelbe, és akkor a videóid biztosan jól játszódnak le. Anélkül lehet, hogy fejjel lefelé lesznek (függően a telefon állásától felvétel közben).

“All nothings are not equal.”

(#1506) nababika válasza Karma (#1505) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszi megnezem azt az atalakitot.Van 11-40 dollarig. Melyiket vegyem? Jo az utangyartott vagy fntos hogy eredeti samu legyen? Koszi elore is.

[ Szerkesztve ]

(#1507) Karma válasza nababika (#1506) üzenetére


Karma
félisten

Nekem eredeti Samsung van, csak arról tudok nyilatkozni.
Az viszont korrektül működik, ha kap töltőről áramot.

“All nothings are not equal.”

(#1508) kchris78


kchris78
veterán

Azt mondják hogy a csíkozódás ICS-en megszűnik. XDA a forrás. Nagyon kíváncsi leszek...

(#1509) killerjohn válasza kchris78 (#1508) üzenetére


killerjohn
addikt

van linked? :U

(#1510) Karma válasza kchris78 (#1508) üzenetére


Karma
félisten

Emlegették igen, de én feltettem a CM9 portot, és ugyanolyan ronda maradt minden. killerjohn: A CM9 topik vége felé volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1511) kchris78 válasza Karma (#1510) üzenetére


kchris78
veterán

pedig a CM9 portra írták hogy megszűnt. Ezekszerint a vezérlésben van tényleg valami hiba vagy ugyanolyan áramra eltérű fényt bocsájtanak ki a különböző sávokban lévő pixelek...

(#1512) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nagyon nézem a note-ot, de ezzel a képernyő mizériával elbizonytalanítottatok.

Amúgy hivatalosan "kék" a megnevezése az alaptípusnak? Ez valami enyhe árnyalat a keretben? Mert én eddig a mesterséges fénynél nem láttam benne. Viszont sok helyen így hirdetik.

(#1513) WaterWave válasza ROBOTER (#1512) üzenetére


WaterWave
veterán

mi a baj a képernyőjével? besülések? ne viccelj már :DDD

a kék árnyalat meg a hátlapot érinti, sötétkék a színe, tapintása jó, príma

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#1514) ROBOTER válasza WaterWave (#1513) üzenetére


ROBOTER
addikt

A készüléket már szénnétapiztam és próbáltam, csak nekem ez az szín nem tűnt fel a mesterséges fénynél. Semmi bajom vele, szeretem a kéket.

A kijelzőn én nem vettem észre semmit, de tapasztalatból tudom, hogy a képernyő inhomogenitása akkor szokott előjönni, ha sötétben nézed. És amit itt a srácok beraktak 1-2 képet, abban volt "érdekes".

+ él még bennem a Nokia e52 emléke. Na olyan képernyőt (hullámos) nem szeretnék látni soha az életben.

[ Szerkesztve ]

(#1515) WaterWave válasza ROBOTER (#1514) üzenetére


WaterWave
veterán

ha baj van a kijelzővel akkor gariban cserélik, ezért ne sufnigsm boltban vásárold meg olcsóbban hanem olyan helyen ahol 2 év samsung garit adnak rá... így a kijelző mizéria solved...

a kék meg tényleg nem tánik fel csak ha nagyon nézed.. messziről feketének hat, de közelebbről meglátható a kék árnyalat
műanyag a hátlap de jó tapintást kelt, és príma cucc, attól eltekintve hogy műanyag:))

kicsit offolok, március 13-án jelentik be az s3-at, ami 80% ban hiteles hír, ami annyit jelent, hogy várhatóan lemegy majd pár ezerrel a note ára, így mégjobban elérhető lesz azoknak, akik eddig fintorogtak
Kicsit én is sokallom, hisz még mindig a 150k-s szintet ostromolja, vastagon felette jár

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#1516) ROBOTER válasza WaterWave (#1515) üzenetére


ROBOTER
addikt

Speedshopot és az Edigitalt néztem.

Az ára elmebeteg, de számomra a jelenlegi munkahelyi rendem mellett ez lenne a legjobban használható cucc.

(#1517) WaterWave válasza ROBOTER (#1516) üzenetére


WaterWave
veterán

egyetértek:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#1518) babosmiki válasza ROBOTER (#1512) üzenetére


babosmiki
addikt

Semmi baj a kijelzővel, csak akik unatkoznak és nagyon szőrözősek,
azok veszik észre a jelenséget. ;]
A hétköznapokban ez egyáltalán nem zavaró,
gyönyörű képe van!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1519) Apika válasza babosmiki (#1518) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Még én sem észleltem az említetteket...

(#1520) Everman válasza babosmiki (#1518) üzenetére


Everman
addikt

Én speciel minden napszakban látom a csíkozódást és elég zavarónak is tartom, pedig se nem unatkozom, se nem szőrözésként említem meg :)

(#1521) kchris78 válasza babosmiki (#1518) üzenetére


kchris78
veterán

pontosan, leginkább gördítéskor tűnhet fel, amikor nem fekete a háttér és a szem a szöveget követi. De ez is csak alacsony fényerőnél. Szóval erről ennyit. Tényleg szőrözős dolog.

(#1522) Karma válasza babosmiki (#1518) üzenetére


Karma
félisten

Szóval nálad a PowerAMP normálisan néz ki, nem mint egy középszürke okádék? Nem tudnád esetleg lefotózni valamivel?

“All nothings are not equal.”

(#1523) killerjohn válasza ROBOTER (#1512) üzenetére


killerjohn
addikt

figy. annyian írták, hogy megnéztem múltkor, amikor a gyereket altattam a sötétben.
1) kikapcsoltam a kijelzőt
2) megvártam amíg a szemem megszokta a tök sötétet
3) közel hajoltam a kijelzőhöz
4) még közelebb hajoltam
5) vártam még, hogy még jobban megszokja a szemem
6) MEGLÁTTAM! a 98%-os fekete alapszínen megjelentek 100%-os fekete foltok!
azóta gyűlölöm a telót, ellehetetlenített tette az életvitelem. így nem tudok élni, már az is zavar, hogy a zsebemben van.

komolyra fordítva a szót: vedd meg.

Everman: te vagy aki az S2-t is lehúztad, vagy összekeverlek egy másik aliennel?

[ Szerkesztve ]

(#1524) kchris78 válasza killerjohn (#1523) üzenetére


kchris78
veterán

:D :D :D :D :D

(#1525) babosmiki válasza Karma (#1522) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem használom a PowerAMP-t. :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1526) Everman válasza killerjohn (#1523) üzenetére


Everman
addikt

Milyen sötét? Bármilyen fényviszony mellett a homogén felületek csíkosak, foltosak, nem kell nagyon nézegetni meg szemet meregetni, hogy lásd. Közel tucatnyi Note-ot láttam már és mindegyiknél megvan, úgyhogy én elfogadtam, hogy ez ilyen.

Az S II-t nem ez a probléma érinti, hanem a beégés (ami itt is megvan néhány készüléknél, de az nem ilyen látványos).

(#1527) CHIPman válasza killerjohn (#1523) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"Everman: te vagy aki az S2-t is lehúztad, vagy összekeverlek egy másik aliennel?"
Nem kevered össze, ő többnyire lehúz mindent, ami nem iPhone, de azért használja.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1528) Cyberpunk válasza Everman (#1526) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyetértek nyilvánvalóan látszik a dolog. Mondjuk nálam meg főleg, mert alacsony fényerőn használom, hogy bírja ki a nap végéig. :DDD
Hazudnák ha azt mondanám hogy nem zavar. De a pixelhiba az jobb az zavart ráadásul az első készülékem sokkal erősebben sávosodott mint ez.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1529) Karma válasza babosmiki (#1525) üzenetére


Karma
félisten

Én se (elvagyok a gyárival), viszont a default fekete témája kiváló állatorvosi ló.

“All nothings are not equal.”

(#1530) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A képernyővel elégedetlenkedők közül lenne olyan, aki hajlandó lenne megmutatni a kifogásait? Gyanítom, hogy ezt a Telenor üzletben nem fogom megtapasztalni, ha eddig nem vetem észre. Debreceni vagyok, de Budapestig belefér bármi. Úgyis ott venném meg,

(#1531) killerjohn válasza ROBOTER (#1530) üzenetére


killerjohn
addikt

[link]

namármost ez a mutatott példány eléggé elcseszett, az enyém közel nem fest ennyire rosszul (nem mintha ezzel nem lehetne együtt élni úgy hogy a használati idő 99.99999999%-ában soha ne lást egyszer sem)

[ Szerkesztve ]

(#1532) Karma válasza ROBOTER (#1530) üzenetére


Karma
félisten

Az én elégedetlenségemnek az oka meg itt látható, az előbb készítettem. Az előttem linkelt videóhoz hasonló foltok nálam szerencsére egyáltalán nincsenek.

“All nothings are not equal.”

(#1533) ROBOTER válasza Karma (#1532) üzenetére


ROBOTER
addikt

Uff. Ez mi a halál? Beég a tartalom?

(#1534) Karma válasza ROBOTER (#1533) üzenetére


Karma
félisten

Dehogy ég be. "Csak" a nagyon sötétszürkék ilyenek lesznek valamiért.

Ha újra felraktam az appot, csinálok screenshotot elvileg hogy kéne festenie. Igazából engem is érdekelne :P Csak éppen fullwipe után vagyok, megszabadultam ettől a fos Rocket ROM-tól... Komolyan nem tudom mit esznek a JKay foson az emberek, nálam simán másodperces lagot hozott a lockscreenemhez...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1535) ROBOTER válasza killerjohn (#1531) üzenetére


ROBOTER
addikt

Remélem, hogy ez egy a sorozatgyártás elején fennálló hiba, amit javítanak. Ezzel nyugtatom magam. Na ok, köszi a segítséget, tényleg meg fogom nézni magam.

(#1536) Karma


Karma
félisten

Na egy utolsó kép a témában részemről:

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1537) killerjohn válasza Karma (#1536) üzenetére


killerjohn
addikt

szerintem cseréltesd ki. megnéztem és az enyém nem ilyen.
de tényleg! ez tuti hogy garis!

[ Szerkesztve ]

(#1538) Karma válasza killerjohn (#1537) üzenetére


Karma
félisten

Meg megvarnek egy-ket velemenyt, aztan ez lesz...

Melyik is az a Samsung szerviz, ahol a legkisebb a valoszinusege hogy atvernek? :F Csak Budapesten erdekelne.

“All nothings are not equal.”

(#1539) killerjohn válasza Karma (#1538) üzenetére


killerjohn
addikt

futár. hogy vernének át? hivatalos szervíz, cserélik, aztán csók. ha custom romod van, akkor előtte tedd vissza a gyárit.
nem tudom miért vársz még és szenvedsz ezzel. tök egyértelmű, hogy selejt. Ha pl az enyém egyáltalán csak a közelében lenne a tiédnek, azt mondanám, hogy lehet hogy a tiéd "rosszabb". De itt arról van szó, hogy van olyan ami nem rossz, és van a tiéd, ami rossz. Csere! :) Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#1540) Karma válasza killerjohn (#1539) üzenetére


Karma
félisten

Köszi, már töltöm az űrlapot :)

“All nothings are not equal.”

(#1541) Karma válasza killerjohn (#1539) üzenetére


Karma
félisten

Egy kérdés (közben várom az üfsz. hívását): a számla kell a folyamathoz? A weboldalon azt írták, hogy a számla a garanciás lap hiánya esetén kell, a kérés elküldésekor meg az volt, hogy a számlát is készítsem elő.

Na a baj az, hogy nincs nálam a számla, mert le lett könyvelve és elsüllyesztve :F

“All nothings are not equal.”

(#1542) killerjohn válasza Karma (#1541) üzenetére


killerjohn
addikt

passz. én ilyenkor szoktam hívni a könyvelőmet, hogy van 4 kerek perce elfaxolni nekem a számlát. garancialevelet mindig magamnál tartom, illetve ha nem felejtem el, akkor egy másolatot a számláról.

(#1543) Musstafa válasza killerjohn (#1537) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Nekem is pont ugyanilyen. Akkor csak kettőnknek ilyen a kép??? Tényleg cserélik gariban???

(#1544) Karma válasza killerjohn (#1542) üzenetére


Karma
félisten

Sajnos nekem nincs ilyen hatalmam a folyamat felett, de megpróbálok tenni valamit a biztonság kedvéért. Ezért lennék kíváncsi múltbeli tapasztalatokra - én sose szervizeltettem telefont, hardvert is csak egyszer...

Musstafa: ha minden jól megy, a példámon hamar kiderül. Kár, hogy más tulajok még mindig hallgatnak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1545) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Most néztem a videót és nekem nem foltos abszolút, "csak" ez a sötétben darabosodás van meg, de az nagyon durván. Olyan mintha egy 1500FT-os telefonon nézném a kijelzőt

(#1546) Musstafa válasza Karma (#1544) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Regisztráltam én is. Kíváncsi vagyok.

(#1547) Baroc válasza Karma (#1544) üzenetére


Baroc
tag

Most hogy nézem, nekem is pont ugyanilyen... Csak kíváncsi vagyok hogy tényleg cserélik-e gariban.

(#1548) tanarilla


tanarilla
csendes tag

üdv mindenkinek!képernyő mizériához csak annyit,hogy január óta van G. NOTE készülékem.németországba vásárolt kártyafügetlen.elnézegetve a linkelt képeket,az én készülékemen nem fedezek fel semmilyen hibát.szemem jó-jogsi van-,de semmi.néztem világosba,sötétbe,de olyan hibákat amiket ti írtok nem fedeztem fel.1 hónapos használat alatt 1 hibajelenségem volt csak.játék közben belilult a kijelző.kiléptem a játékból és még utánna is maradt eza jelenség.kikapcsolás -ujrainditás és utánna tökéletes kijelző.nemtudom hogy ezzel segítek-e.
más!van esetleg valakinek működő real racing 2 apk fileja?noten szépen mutatna.

(#1549) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Na már hìvtak is. Reggel jönnek helyszinen javìtani.

(#1550) killerjohn válasza Musstafa (#1549) üzenetére


killerjohn
addikt

helyszíneeeen? :Y beszabehu

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.