Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) gery2123 válasza KTTech (#16997) üzenetére


gery2123
őstag

Én már tegnap felraktam, és sok különbséget nem veszek észre a 3.99 hez képest! A kis placebo hatás megvan először természetesen de annyi!:-D
Na de remélem én is hogy jön ma az LSD, már jó lenne valami újdonság!

-- PSN_ID: GerY2123

(#17002) hamikike válasza hamikike (#17000) üzenetére


hamikike
tag

Sőt most nézem utólag laptopon: létrehozott rajta egy Lost.dir mappát is, tehát használta is, de én ezt csak így láttam meg utólag. Fura?!

[ Szerkesztve ]

(#17003) Nazara válasza nggabi (#16996) üzenetére


Nazara
őstag

Úgy lesz! :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#17004) KTTech válasza gery2123 (#17001) üzenetére


KTTech
veterán

Én vettem észre több ponton is jelentős különbséget... a 3.99 nálam akadozott, iszonyatosan merítette az akkut wifivel. Ez határozottan jobb.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#17005) gery2123 válasza KTTech (#17004) üzenetére


gery2123
őstag

A wifi ben van valami, lehet nem merül úgy! Az akadozas sajnos nekem most is megvan, épp az imént léptem meg gorgetem a hsz - eket és akadozott nemi kicsit! Mondjuk ez ritkán fordul elő de sajnos megvan :-( Na de ezt reméljük megoldja majd a hivatalos JB!

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#17006) Arolotifar válasza hamikike (#17000) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem nem mindegy. Párat kipróbáltam, de mindegyikkel volt valami gond. Inkább vettem egy eredeti Note kompatibilis OTG-t, az hiba nélkül megy :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#17007) lefkosia


lefkosia
őstag

(#17008) Djuree


Djuree
félisten

na megint mi volt tegnap?
egy új olajszűrési eljárás kisérlete volt nálunk, volt jelen vagy 10 mérnök rajtam kívül. mondom én fotózok is mert nem fogok rá emlékezni hogy kell csinálni ha majd egyedül kell csinálnom. előveszem a telót, fotózok, erre úúú az mi? meg mekkora az? meg az tablet? meg á ú í utána nem az olajszűrés volt már érdekes hanem a telóm :W mi a szar van az emberekkel?! nem látják hogy 2 méter vagyok, nekem ez a normál méret. meg kérdezik minek ekkora teló. mondom te szeretsz azon a kis szaron bolhányi betűket silabizálni? ezen meg kényelmes netezni, filmezni, mindent.

lefkosia: lol. lehetséges ilyen, millióból 1 :U vagy szar kinai akksija volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17009) nggabi válasza hamikike (#17000) üzenetére


nggabi
nagyúr

passz, lehet h a kábel a ludas. jbn vagy? mert ott a storage mappán belül vannak az usb mappák.

"szenyor dzsíííí"

(#17010) KTTech válasza lefkosia (#17007) üzenetére


KTTech
veterán

Hamisított akkuval nem csodálom :) Mert nem Samsungnak tűnik az az akku, ami a képen van (egy csomó minden hiányzik róla, ami a gyári akkun szerepel).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#17011) lefkosia válasza KTTech (#17010) üzenetére


lefkosia
őstag

Én is úgy gondolom, hogy utángyártott akkumulátorral fordulhat csak elő.

The Truth Is Out There

(#17012) KTTech válasza lefkosia (#17011) üzenetére


KTTech
veterán

Láttam már gyári akkut is felrobbanni... igaz 13 évnyi mobilszervizes tapasztalatom alatt egy darabot. Van is róla fényképem :DDD Ott a telóból se sok minden maradt, ott töltés közbeni panel rövidzárlat és az azt követő hősokk okozta a hibát...

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#17013) hamikike válasza nggabi (#17009) üzenetére


hamikike
tag

Nem (várom) de annyira nem fontos, bár bosszant. Megnéztem minden lehetséges mappát, de nem találtam. Más JB-és cuccnál a TCM-ben önálló USB meghajtóként jelent meg az SD kártyák mellett, itt is így kellene. Még megpróbálom saját otg-vel, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#17014) sombrio


sombrio
tag

Mi azaz LSD amiről beszéltek és ennyire várjátok? :DD Még nagyon uj vagyok ebbe.

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

(#17015) Djuree válasza sombrio (#17014) üzenetére


Djuree
félisten

[link] :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17016) sombrio válasza Djuree (#17015) üzenetére


sombrio
tag

Köszönöm, ugyis belekell egyszer tanulni mindenbe. Lassan itt az ideje, hogy jobban megismerkedjek az androiddal :D

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

(#17017) sombrio válasza Djuree (#17015) üzenetére


sombrio
tag

NANE!! Ezt a fajta Lsd-t ismerem :DD :R

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

(#17018) sombrio válasza Djuree (#17015) üzenetére


sombrio
tag

Lehet, hogy nem szabadna ilyet itt kérdezni.
De olyan oldal létezik, ahol nem kell az appokért fizetni amit letöltesz?
Például, nagyon jól jönne az MS Office® 2010 Pro Course HD, csak 3900Ft-ot kiadni rá nincs szivem. ::D

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

(#17019) nggabi válasza sombrio (#17018) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs warez és unlock :U

"szenyor dzsíííí"

(#17020) 2ofthem válasza sombrio (#17018) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nem tudom hogy szabad-e rá válaszolni de:
mobilism.org
:)

(#17021) dave182 válasza nggabi (#17019) üzenetére


dave182
senior tag

van már használható lsd?én már tolnám is fel mert behalt a teló...leragadt a note feliratnál és se előre se hátra...kérhetnék 1 linket?
Vagy ha még nem jó akkor egy ice cream linket...akkor már inkább azt raknám vissza...mint lsa vagy lsc...előre is köszi

(#17022) nggabi válasza dave182 (#17021) üzenetére


nggabi
nagyúr

most készül valami, délután láttam fécen. linkelem ha látok...

"szenyor dzsíííí"

(#17023) dave182 válasza nggabi (#17022) üzenetére


dave182
senior tag

sammobile nem enged belépni és így letölteni sem tudok...búza

(#17024) dave182 válasza gery2123 (#17001) üzenetére


dave182
senior tag

tudnál linkelni nekem új philzt?Köszönöm

(#17025) gery2123 válasza dave182 (#17024) üzenetére


gery2123
őstag

De melyik romhoz kérsz? LSA,LSC,LRQ .....

LSC-hez

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#17026) nggabi válasza dave182 (#17023) üzenetére


nggabi
nagyúr

a sammobileos nem jó ötlet, ebből csak a főzött zipeset lehet majd felrakni. a gyárival esélyes egy brickelés :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#17027) dave182 válasza nggabi (#17026) üzenetére


dave182
senior tag

sammobileos ics sem jó?
philz kernelre lsc utánra...

(#17028) winhelper


winhelper
tag

Mindig tudtam, hogy a legjobb fórumon vagyok, de ma ez be is bizonyosodott. :)
Egy barátom feleségének S3 Mini van és feltettem ezzel kapcsolatban egy kérdést az S3 Mini topicban. 8 óra alatt még csak válaszra sem méltattak, annak ellenére, hogy kb két órája ismét feltettem a kérdést. :F
Ahogy figyelem, nem épp hozzáértők fórumoznak ott.

A kérdésem lényege amúgy: ugyan azt csinálja az S3 Mini, mint nekünk ősszel a Note, mikor az LRG romra jött kernel update. Feldobálja, hogy van frissítés, letölti, újraindul aztán 30%-nál dob egy hátast a Droid és reboot után jelzi, hogy nem tudja telepíteni a frissítést, Kies-en keresztűl próbáljam meg.

Emlékszik valaki, nálunk ezt hogyan orvosoltuk?
:R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#17029) gery2123 válasza winhelper (#17028) üzenetére


gery2123
őstag

Bárcsak segíthetnék :O De akkor még nem volt Note-om :(

-- PSN_ID: GerY2123

(#17030) nggabi válasza winhelper (#17028) üzenetére


nggabi
nagyúr

odinnal :D de az s3 minihez esélytelen romot leszedni, talán a kies-sel megpróbálhatod.

dave: az más, ott ki tudod választani h n7000-hez keresel romot. az LSD i9220hoz való, ezért kell várni.

"szenyor dzsíííí"

(#17031) winhelper válasza gery2123 (#17029) üzenetére


winhelper
tag

:R Ezért szeretem a fórumunkat. :)

Gabi: a Kies-t kihagynám a buliból. :) Nem is akarnak ők romot cserélni, megelégednének ha a szűz készülék telepítené a felajánlott frissítést.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#17032) dave182 válasza nggabi (#17030) üzenetére


dave182
senior tag

értem,köszi,a belső sd-t hogy lehet formázni?

(#17033) dave182 válasza dave182 (#17032) üzenetére


dave182
senior tag

nekem ez az lsc még mindíg nagy rakás sz*r valamiért...:Sugye felraktam frissen,de nem engedi frissíteni a youtube-ot...szokás szerint kiírja hogy nem lehet frissíteni,távolítsam el az előző verziót...eltávolítottam titaniummal és le akartamn tölteni a playből,erre azt írja hogy nem kompatibilinyi...mi akadhat ennyire össze?s frissítés és en

(#17034) nggabi válasza dave182 (#17032) üzenetére


nggabi
nagyúr

menüből. a youtube passz, nálam minden rendben.

"szenyor dzsíííí"

(#17035) kiskornel válasza hamikike (#17000) üzenetére


kiskornel
addikt

Biztos nem NTFS fájlrendszer?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17036) dave182 válasza nggabi (#17034) üzenetére


dave182
senior tag

Értem és köszönöm

(#17037) nggabi


nggabi
nagyúr

LSD megvárom míg valaki felrakja :D

"szenyor dzsíííí"

(#17038) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Visszaolvastam, de nem lettem sokkal okosabb, mit gondoltok válthatok vébre CM9-ről valami nem hivatalos zselés cukorkára, ami legalább olyan smooth mint cm? :)

Unom már a banánt :DD

[ Szerkesztve ]

(#17039) Nazara


Nazara
őstag

Felraktam én is PhilZ legújabb kernelét: még smoothabb, a wifis böngészés pedig rengeteget javult. Viszont vagy én vagyok hülye, vagy tényleg merült használat nélkül kb. 20%-ot bekapcsolt wirelessel, három óra alat .

DeathAdder: Ugyan smooth a JB, de az alkalmazások megnyitása van, hogy 4-5 másodpercet is igénybe vesz, én meg úgy hallottam, hogy a CM-nél ez is megvan oldva. Nem olyan vészes ez, többségében jobb eredményekre képes, de ha ez fontos neked, akkor én még egy kis várakozást javaslok.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#17040) Polllen válasza Nazara (#17039) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam minden indul azonnal. Ha eljutok oda 1-2 hét után, h már a skype chat is lagol, újraindítom és megint megy rendesen. Igaz ez még mindig az első LSA.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17041) gery2123 válasza Nazara (#17039) üzenetére


gery2123
őstag

Ez így van nálam is a rendszer elég smooth, néha azért van lag is, de osszesegeben oké! Azonban az alkalmazasok megnyitása tényleg lassabb mint ics-én, főleg a kamera

-- PSN_ID: GerY2123

(#17042) KTTech válasza Nazara (#17039) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam óránként 1-2% körül merül most az új Philz-vel bekapcsolt wifivel, kijelző nélkül. A programok indításával nincs gond, a kártya sebességének megfelelően indulnak... (a belső flash se egy villám sebességű).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#17043) nggabi


nggabi
nagyúr

a többiek facen már javában tolják a kínai jbt :C

"szenyor dzsíííí"

(#17044) sombrio válasza nggabi (#17037) üzenetére


sombrio
tag

Nekem ezzel a 4.1-el a névjegyzéket nyitja meg nagyon lassan. Ez is azért van mert ez még nem a hivatalos verzió még? Vagy ez szokványos ? :D

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

(#17045) sombrio válasza nggabi (#17043) üzenetére


sombrio
tag

Ugyan így néz ki nekem is, csak nincsenek kínai betűim teljesen magyar minden.

[ Szerkesztve ]

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

(#17046) zsoltti válasza nggabi (#17043) üzenetére


zsoltti
senior tag

Most őszintén, miben jobb ez.

(#17047) KTTech válasza sombrio (#17044) üzenetére


KTTech
veterán

Még mindig gyorsabban nyitja, mint ICS alatt...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#17048) gery2123 válasza sombrio (#17044) üzenetére


gery2123
őstag

Sajnos a névjegyzék megnyitása nem azért lassú mert nem hivatalos, ha jól emlékszem ez ICS óta fennálló gond. Én nem az ex dealer - t használom, sokkal gyorsabb mint a gyári!

-- PSN_ID: GerY2123

(#17049) nggabi válasza zsoltti (#17046) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem tudom mert nem raktam fel. ezért mondtam h írjatok véleményt :)

"szenyor dzsíííí"

(#17050) sombrio válasza gery2123 (#17048) üzenetére


sombrio
tag

Van egy defym is, azon is fennált ez a hiba, egyik ismerősöm rakott rá uj androidot (2.3.7 mokee os pro)
és abban az ex dealer gyári volt, tényleg gyorsabb!
( Csak nem tudtam, hogy ez ilyen letölthetö alkalmazás. ) :DDD
De akkor kiprobálom a note-on is, hátha.

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta. !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.